Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lexie30
23. bře 2010

no ja sa tesim, podla mojho vypoctu som 6plus2 ( mam zlu klavesnicu, neviem ako sa tu dava znak plus) 🙂 ..tak verim, ze srdiecko bude vidiet, lebo uz by som velmi chcela. Inak ovu som mala 21 februara...ty kedy?

petulka12345
23. bře 2010

lexie tak gratuluji k těhotenství a hodně zdravíčka!!! 🙂 Snad i mi ostatní se brzy dočkáme 😢 😀

beatta
23. bře 2010

tak gratuluju k těhu Lexie 😀 😉

kovik
23. bře 2010

Jsme na tom + - stejně i s Em, tak už teď jsem zvědava na porody 😀 😀 😀 😀 U nas je listopad super, můj ma 5 teho narozky a 16 máme výročí . Ale přikláním se spíše kolem toho 16. No malej přišel o 10 dni později. tak uvidíme
Jinak ovulku jsem měl a buď 18. 2 dle grafu womwn...... a dle grafu ferilit ....... a hlenu 23 . 3 .

A jak se jinak cítíš

Mě to taky ještě nedochazí

lexie30
23. bře 2010

no ja som tehu prvy krat a podarilo sa to na prvy sup a to som vzdy myslela, ze to bude trvat aspo pol roka...takze som v shocku..to je jasne.. 🙂 haluz je to, ze vlastne ti akoze nic neni ani nic nie je vidiet, len nesmies pit a fajcit a zurovat a mas vacsie prsia 😀 ...a to je vsetko. zatail to prezivam len v hlave. dufam, ze bude vsetko ok...prvykart si sa nebala?

lexie30
23. bře 2010

no ten november budete mat teda plny zazitkov 🙂

kovik
23. bře 2010

Lexie- teda na poprvý jo, nam to teda trvalo a malej taky. Jinak u Davídka jsem se vůbec nebála a c vaklo mi to hned. Prostě jsem našla dvě čárky a byla jsem těhu a hotovo, A už vůbec jsem nemyslea na to že by mělo být nějak špatně

a teď je to jiné, se trochu bojím aby bylo vše OK, když teď vím co všechno se muže stát.

lexie30
23. bře 2010

no sak to, vsade sa pise, co vsetko sa moze stat...preto som aj vahala, ze ci sa zapojim do tychto diskusii, lebo niektore holky popisuju hroyostrasne zazitky, teda napr. na modrykonik.sk a pod...no a ja sa fakt bojim, lebo som si VZDY hovorila, ze mne to nemoze vyjst a uz vobec nie hned...a to som bola v decembri u Dr, na hormonalnom rpofile a povedala mi, ze ovulaciu mam tak vselijako a mam si merat teplotu aby som vedela...takze laknuta som bola dost...chapes.

beatta
23. bře 2010

lexie ty seš určitě ten typ ženský co se jenom chlapovi mrkne na trenýrky a je v tom 😀 😀 😀
tak to měla moje ségra a od švagrové její ségra 🙂
ještě jednou gratulka 😉

lexie30
23. bře 2010

diky Beatta, ale ja tomu stale neviem uverit 🙂 ...je to fakt haluz, ze sa to podarilo...ja to ale naozaj pripisujem tomu, ze som si merala teplotu a presne som vedela kedy je ovu..nic ine v tom nie je, podla mna. hlavne nech je vsetko ok s mimi.

beatta
23. bře 2010

u prvního nám to trvalo 8 měsíců a s tímhle druhým 9 měsíců takže když jsem v říjnu zjistila na testu // tak se musim přiznat že sem tomu taky pár dní nemohla uvěřit 😅
a to sem ještě ke všemu zjistila 6 dní před očekávanou ms tak sem i malinko měla strach aby nepřišla ta mrcha ms a nebylo všechno v háji 😅

lencza
23. bře 2010

ahoj lexie: vítej mezi námi a gratuluju k miminku...docela ti závidím, že se vám to povedlo na první pokus 😉 😉 a neboj, všechno bude v pořádku, je třeba myslet pozitivně 😀 😀

ilo, kovik: jo kontryhel se zdá zabral, holt to vyzkoušíme příští cyklus, snad se trefíme 😉

pettulinkaa
23. bře 2010

😀 Ahojkýý dámy zdravím 😀

pettulinkaa
23. bře 2010

spíš zdraví Vás další snažilka ☹

beatta
23. bře 2010

ahoj petulinko vítej 🙂

pettulinkaa
23. bře 2010

ahojík beattko 😉 taky snažila nebo už maminka? 😀

pettulinkaa
23. bře 2010

Zdravím holky petulka12345 a lexie30 nejste holky s babyonline?Psaly jsem si tam??

petulka12345
24. bře 2010

Ahojky pettulinkoo tak tě vítám a zdaravím a přeji at ti to brzy vyjde a at hlásíš dvě čárky 😀 Na babyonline jsem nikdy nechodila tak to byla asi jiná petulka 😀 😉 A jak dlouho se snažíte o mimi? 🙂

lencza
24. bře 2010

lencza (31, Okres Strakonice)pas uživatele
Registrovala se 19. července 2009 na beremese.cz. Na modrykonik.cz přidala 259 příspěvků a 1 album. Kristýna má 1 rok a 5 měsíců Snažíme se otěhotnět
lencza (1 dítě - snaží se) - Včera v 07:38 Fotoblog - Bazar - Pošli IP | Příspěvek není OK
Příspěvek není OK
Děkujeme ti za nahlášení příspěvku.
Nepodařilo se nám příspěvek nahlásit. Kontaktuj adminy.

dobré ráno

petulko: a kde? u nás je stále pod mrakem, zataženo, sluníčko široko daleko nikde ale prý má být dneska hezky, tak nezbývá než doufat

mně dneska stoupla BT, takže na ovu to vypadá určitě, manža přijede ve čtvrtek, takže tenhle měsíc vůbec neočekávám, že by se zadařilo

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....18DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......17DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......13DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../........8DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

lencza
24. bře 2010

dobré ráno

holky neděste se, podařilo se mi s tabulkou zkopírovat i celý včerejší příspěvek 😀 😀 😀

vítám pettulinkuu a taky přeju brzy // na TT
přidala jsem lexie a pettulinkuu do tabulky, tak holky kdybyste si tam doplnily údaje, nebo je napsaly třeba mně do IP a já je tam doplním, abysme tu neměly samý tabulky

u nás je krásně...konečně svítí sluníčko od rána, tak jsem otevřela pořádně okna, aby k nám to jaro pořádně vlítlo

beatta
24. bře 2010

dobré krásné ráno všem 🙂
pettuli jedno už doma máme a za 15 týdnů čekáme druhý

vcelka77
autor
24. bře 2010

ahojky holky, vítám nově příchozí 🙂 teda ste se zase rozjeli s tím psaním. Gratuluji lexie k miminku. A ničeho se neboj, tady probíráme jen ty pozitivní věci 😉

emera
24. bře 2010

Dobre ranko vsem, vratila jsme se od Upiru mrchy, byla jsem na krevnich testech,vzali mi 5ampuli a jeste curat do nadoby,ale mam to za sebou.

Pristi krev ve 12.tt

Ted jsem po snidani a na obed delam dusenou mrkev,hovezi varene a brambory.

Vcera sjem to prehnala s uklidem a vubec neodpocivala a vecer me pobolival podbrisek,tak dneska nic nedelam krome vareni

Jinak vitam dalsi snazilky,ted se tu moc neukazuju,dcerka ma prazdniny a je to na budku s ni a ja hodne odpocivam a snazim se neco i udelat doma

emera
24. bře 2010

Dneska jsem 6+4.tt

beatta
24. bře 2010

em hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor 😉

lexie30
24. bře 2010

ahojte. pre pettulinkuu: ani ja som na babyonline nikdy nechodila. Emera, ja som som na tom asi podoben, tusim o - 1 den po tebe. Inak aj kovik pisala, ze sme s tebou rovnako. Drzim vsetkym tehulkam palce.

kovik
24. bře 2010

Ahoj kecalky 😀 😀 😀
Tak mě je dneska už trochu líp, tak snad už bude fajn
Em - 5 ampulí, mě brala jen 3, myslím 🙂
Tady je krásně a teploučko. Davídek byl s babičkou venku a byl prý hodnej 😀 😀 a dokonce jsem viděla z balkonu že jí držel za ručku, to u něj není zvykem 😀 😀 no jo babička
ja vylezu až zejtra, už jsem dneska pouklízela, ale nepřeháním.

kovik
24. bře 2010

Lexie - takže se snažíte ( jste se snažili ) od ledna, že ? a kdy jsi našla dvě čárky na testu

Em a kdy maš sanovený termín porodu, pokud ti ho už dali

kovik
24. bře 2010

jinak jdeme opět spinakt nabrat energii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vcelka77
autor
24. bře 2010

kovi vy taky pořád jen spíte 😀