Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

petulka12345
25. bře 2010

Ahojky vcelko ráda bych si to dopsala do tabulky a i jsem to zkoušela a nějak mi to nejde asi jsem levá ale kdyby se cokoliv změnilo určitě dám vědět 😀 Ted mám zpoždění skoro tři dny tak jestli nedostanu ms tak o výkendu skusím udělat testík ale moc tomu nevěřím ☹ Ale nemám ani příznaky ms a ani těhu tak nevím 😒 Nechávám tomu volný průběh a až to přijde tak to přijde nezbývá nic než věřit no uvydíme ale dám vědět kdyby se cokoliv změnilo 😀 Dneska je zase krásně!!!! 😀 Paráda

vcelka77
autor
25. bře 2010

petul tak to nebudeme hrotit a kdyby se to nevyvedlo, tak tě do tabulky zadáme.
A víš třeba kdy proběhla ovulka? od toho by se také dalo odvozovat.
No já jsem minulý cyklus také neměla žádné příznaky a šup z čista jasna jsem to dostala 😠

petulka12345
25. bře 2010

No tak to právě nevím ale uvydíme bud to vyjde nebo ne snažím se na to moc nemyslet dnes mám 38DC minulej měsíc jsem měla 35 tak uvydím mám ji docela nepravidelnou ale vždy jsem měla do těch 35 no uvydíme jak říkáš nebudem to hrotit a nějak to dopadne hmmm 😀 🙂 😉

vcelka77
autor
25. bře 2010

já jsem si také říkala že na to nebudu myslet a že se nebudu moc sledovat.No celkem my to zatím šlo. Ale čím víc se blíží podle mě možný termín ovulace, tím zase vymýšlím jak to udělám a pod 🙂
Já se jen bojím, aby ste všichni za chvíli nebyly v naší tabulce dole a já pořád nahoře 😀

petulka12345
25. bře 2010

Neboj určitě se jednou dočkáme všechny?A jak dlouho už se snažíte o mimi? 😉

vcelka77
autor
25. bře 2010

to je jasné že se dočkáme 😉
my se snažíme od nového roku. Ale mám dlouhé cykly, takže to snižuje možnost početí 😠
tak jsem zvědavá co mi na to řekne doktor, ale ten my asi řekne at to nechám přírodě.
Ale když vím že během mého dlouhé cyklu jsem už mohla mít třeba dva krátké nebo normální a tím pádem dva pokusy tak mě to štve 😠

petulka12345
25. bře 2010

My se snažíme od prosince tak jsme na tom skoro stejně 😉 Tiše závydím těm co už se to povedlo ale hlavně jim to přeju 😀 Život si s námi pohrává na malou jsme čekali rok ale dočkali tak se snad dočkáme i ted i když je to nezkutečně dlouhý čekání a taky mě to občas pořádně štve 😠

vcelka77
autor
25. bře 2010

to čekání je opravdu dlouhé. Nejhorší na nás ženách je že chceme všechno hned 😀
Máš krásnou holčičku, tak si jí užívej a miminko přijde až bude vhodná doba 🙂 Určitě brzy 😉

pettulinkaa
25. bře 2010

beatta: 2 roky ☹

beatta
25. bře 2010

pettulinko tak to už asi řešíte s doktorem že? ☹

lencza
25. bře 2010

včelko: pak dej reference, jak s tím kontryhelem 🙂 🙂

lencza
26. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....20DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......19DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......15DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......10DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

beatta
26. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....20DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......19DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......15DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......10DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../....27.9.2009..................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

vcelka77
autor
26. bře 2010

ahoj holky, tak bohužel o kontryhely jsem nic nezjistila. Doktor mi řekl že není bába kořenářka a že tomu moc nerozumí a nevěří tomu. Ale řekl že by to každopádně nemělo ničemu uškodit

kovik
26. bře 2010

To je divný že tomu nevěří, ja teda jo. Nevím teda čím to bylo zda vitamínama pro muže, nebo tím kontryhelem, nebo vědomím že nemám ovulku. Ale každopadně to vyšlo
a na kontryhel jsem slyšela jen chválu 😀 😀 😀 ale samo že někomu nepomohl, co se týče upravy cyklu.
No mi jdeme ven na prochajdu

lencza
26. bře 2010

včelko: to je fakt divný, bych se řekla, že i když je doktor, tak by měl vědět něco o látkách přírodních typu

koviku: tak já si na kontryhel stěžovat fakt nemůžu....my teď z prochajdy přišly, Týna usnula před půl hodinou, nějak se vracíme k modelu dvojího spaní přes den

vcelka77
autor
26. bře 2010

no nevím, tak to budete muset u doktora zkusit někdo jiný 🙂
nevím, ale zase já mam strašně dobrýho doktora. ačkoli je to už takovej děda tak jde strašně s dobou. Zase jsem dostala něco doporučeného, nějakou novinku. prostuduji to a dám vědět.
no ale vy si užíváte procházek a já tu stornuji faktury jak blázen, protože mi tam vlítlo staré dph, tak tu zuřim 😠

vcelka77
autor
26. bře 2010

tak kdyby vás to zajímalo, tak mi bylo doporučeno užívat ještě http://www.probiofiximun.cz/
za prvé je to zdravé pro nás, ale i pro budoucí miminko. Je dokázáno, že narozená miminka, jejichž maminka toto užívala mají mnohem méně alergií a také to pro mimča působí dobře na prdíky.

paja28
26. bře 2010

Ahoj holky, co se týká kontryhelu, tak jsem ho pila 3 měsíce, k ničemu nepomohl, ale taky neuškodil...jen jsem mívala bolestivější ovulaci. Teď ho 2 měsíce nepiju a o ovulka je mírnější, myslím příznakově 🙂 V lednu jsem si koupila fytotonic, doporučila mně ho léčitelka 😅 A někde na netu jsem našla, že to někomu k těhu "pomohlo"...tak jsem zvědavá 😒

Jinak teda tento měsíc asi propásneme snažení, na manžílka přišla asi jarní únava a pořád spí 😠 Jsem včera myslela, že ho zastřelím...leželi jsme u telky, já jsem si šla vyčistit zuby a že půjdem spát...on že jo, že už jde, tak jsem se naštelovala v posteli do sexy polohy, čekám minutu, dvě...mrknu do obýváku a on chrní u telky...nepraštily byste ho? A bylo po snažení 😠

lencza
26. bře 2010

pajo: tak něco podobnýho jsem měla včera doma já......sice neusnul, ale nejdřív mě rozesmál tak, že jsem nemohla nic a když už jsem si myslela, že se začně něco dít, tak mi řek, že už zase bude muset jet do práce, zved se z postele a odkráčel...no jsem myslela, že po něm hodím něco hodně těžkýho 😖 😠

paja28
26. bře 2010

Ti naši chlapi asi nejsou normální Leni 😅 A to jsem nedávno někde vyčetla, že v plodných dnech je žena pro muže víc sexy, že ho více přitahuje, že to ty chlapské buňky tak nějak od přírody rozpoznají...tak teda nevím 😖
Ale tak včera mně to fakt docela rozsmutnilo, když by to šlo a on si usne ☹ No ale co jsem měla dělat, násilím ho nutit nechci 😒 Takže tak nějak doufám, že to aspoň dneska vyjde 😠 Pak ať si po zbytek měsíce usíná třeba ve 3 odpoledne 😠

lencza
26. bře 2010

pajo: tak to já už měla po plodných dnech, ale stejně...koho by to nenaštvalo...trénink je nutný 😀 😀 a mám takovou obavu, že já budu tenhle měsíc mít totální půst...na začátku měsíce jsem měla MS, pak jsem měla střevní virus já, pak ho měl Honza, takže na nějaký hrátky jsme neměli ani jeden chuť, teď tu bude Honzovo syn a v sobotu navíc Honza jede večer za nějakým kámošem a v neděli zas jede večer do práce, tak jsem zvědavá, kdy se jako konečně bude něco dít 😒 😒

kovik
26. bře 2010

Teda holky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to ja musím občas před chlapem utíkat 😀 😀 😀 😀 😀 😀
u nás je to na opak. vždy připraven 🙂 🙂 🙂
Jinak dneska nespinkám, ale pro změnu mužíčk s Davídkem. hledám na netu něco na ekzém, malej na to trpý a nemůžeme se toho zbavit, vlastně jednu dobu ano a dokud jsem měla krém od DR. ježně tady nová dr. ma problém zavolat bývale a zjistít co dělala za krém. A mě ho bývala dr. napsat nemůže jelikož už u ní nejsem. Docela mě to štve, protože teď zase zkoušíme , jine a nic nefunguje. Nevím proč s tým dělá takový problem, vždyť jde o zdravý dítěte.

vcelka77
autor
26. bře 2010

tak kovi to bych doporučila nějakou pořádnou dovolenou u moře 🙂

lencza
26. bře 2010

tak manža právě volal, že nasedá v Praze do autobusu a jede směr domov...dnesk dorazí i za světla 😉 😀 😉 😀

kovi: to je fakt, kámoška taky měla problémy s ekzémem a jak vyrazila k moři, tak byla v pohodě

vcelka77
autor
26. bře 2010

jo jinak já také utíkám před manželem 😀

kovik
26. bře 2010

😀 😀 😀 no tak na nějaký moře mužu zapomenout, ale je to muj sen se tam podívat 😖

kovik
26. bře 2010

pani mě je dneska teda nějak celej den šoufl, i přesto že jsem nabaštěná. Tohle mívám jen po ránu, snad je vše OK.
😀 😀 😀 😀 mamka dělá svíčkovou, těším se mňam. Normálně na ní dostatla chuť . Já pořád říkam že je se mnou těhotná, má za mě i chutě 😀 😀 😀 Když jsem rodila maleho, tak byla na chodbě a přesně věděla že se právě narodil, normálně co cítila.

lencza
27. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....21DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......20DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......16DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......11DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

lencza
27. bře 2010

dobré ráno

tak já včera večer totálně odpadla, usnula jsem při Době ledové, tak mě po skončení manža vyhnal do postele,jak jsem ulehla, tak jsem usnula, ale zase jsem krásně odpočatá, i když Týna opět vstávala brzy