Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
27. bře 2010

teda vy jste ukecané 😒

Len - tak to bylo tentokrát na opak ? 😀 😀
Jinak mňamková svíčková , konečně to trochu utíká, se těším na poradnu 🙂

lencza
27. bře 2010

koviku: no jo no 😀 Honza šel do postele asi v 11, na něj taky dost brzy

víkendy jsou tu totálně mrtvý....my dneska měli guláš, já s těstovinama, Honza s knedlíkem (vařila tchýně) a já budu zítra dělat konečně plněný papriky, co jsem měla v plánu už minulý víkend

kovik
27. bře 2010

ja zkusím nějaký zelný fleky. tak uvidím
😀 😀

lencza
28. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....22DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......21DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......17DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......12DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

emera
28. bře 2010

Ahojky jen nakukuju,nemam ted moc casu,zainaji svatky,manza ma dovcu,venku je nadherne.

Ted jsem oslavila narozky 25let, jinak mam nevolnosti ale nezvracim.Mimi asi roste jak ma. KOntrola 14.dubna na UTZ to budu 9+4.tt

Jinak srdicko uz je,Dr. rikala a i ja jsem to videla.

JInak nic noveho,doufam ze tady v pohode.

Moc do diskuze nezasahuju ponevadz ja nerozumim kontryhelu,BT atd.

Jinak hezky vikend

lencza
29. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....23DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......22DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......18DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......13DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

kovik
29. bře 2010

Teda holky to je absence ☹
Em jeeee všechno nej. 😀 😀 😀 😀 😀 to je dobře že už mate srdíčko a rostete jak mate
Mě bude 25 v červnu
jinak dneska je tu krásně , tak zas vezmeme autičko a pujdeme do parku
To byla děsná noc, vubec mi nešlo usnout a ten přesun času, no budeme to mit pěkně rozházený

paja28
29. bře 2010

Holky, neblázněte s tím věkem!!! Z vás dostávám deprese!!! Letos budu mít 29 a žádného potomka nemám 😠

A jinak teda hlásím, že tento měsíc jsme totálně prokaučovali...ani jedno snaženíčko neproběhlo ☹ Nejdřív pořád usínal muž, pak se z té únavy vyklubala nějaká viróza a pak jsem to chytla já...takže po dlouhé době budu následující MS očekávat v klidu 😅

kovik
29. bře 2010

paji - ani jedno? 🙂 🙂
tak aspoň budeš ušetřena zklamání

paja28
29. bře 2010

Kovi, ani jedno ☹ Nejdřív jsem byla vytočená, fakt mně to docela štvalo, že jsme to tak vzdali, ale toš co nadělám. Nechtěla jsem manžela nutit, prostě na něho tlačit 😒 A hlavně, on zastává názor, že když má v těle bacil, tak jsou nemocné i spermijky 😀

Tak jsem si to pak obhajovala tím, že by se mimi narodilo kolem Vánoc a to nechci, tak je manžel a je to takové divné...sice blbé odůvodnění, ale aspoň jsem to nesnažení přestala řešit 🙄

lencza
29. bře 2010

pajo: tak to jsme 2, kterým se nezadařilo se ani pokusit o snažení 😀 😀 navíc manža je teď v Praze až do 9.dubna, takže příští týden si prožiju v klidu s kamarádkou červenou

holky taky u vás tak fouká? my byly s Týnou venku a dost u nás fučí....malá na zpáteční cestě usnula, tak jsem ji nechala spát v kočárku a já si dávám včerejší rajskou s plněnou paprikou a koukám u toho na exhibici MS v krasobruslení

lencza
29. bře 2010

pájo a nevěš hlavu, já měla první dítko 2 měsíce po 30.narozeninách, tak máš ještě čas 😉 😉 😉

paja28
29. bře 2010

Ufff Leni, jsi mně trochu uklidnila, bo mě někdy ten můj věk fakt rozhodí!!! ☹ ALe jinak...smutnění z nesnažení mě pomalu přechází a začínám být na sebe trochu pyšná, jakože jsem to ustála a neženu se za mimi jako blázen, bo jsem si tak v poslední době občas připadala, že nežiju ničím jiným...a někdy je potřeba si odpočinout, od všeho 😵

Jinak jsem si zrovna na netu objednala Femigard, četla jsem kdejaké recenze a vypadá to jako zázračný přípravek, tak uvidíme 😅

lencza
29. bře 2010

pájo: jo jo je třeba zvolnit, páč jak se říká není účinější antikoncepce než neustále myslet kde kdy je ten nejlepší čas, kdy na to vlítnout......Femigard užívala kámoška a hned druhý cyklus otěhotněla, tak držím palce, aby to u tebe taky šlo tak rychle....já zůstanu u svýho kontryhele, už jsem si za ten necelý měsíc zvykla

paja28
29. bře 2010

Ten já jsem už vyzkoušela, sice zázraky nedokázal, ale taky neublížil... tak jsem se odhodlala k dalším zázračným lektvarům 😉 Je ale fakt, že je teda dost drahý!!! Se to s čajíkem nedá srovnávat 😠 Ale co, tento měsíc ušetřím za těhu testy, když je nebudu potřebovat, tak co bych si nekoupila něco jiného 😀

zlatarx
29. bře 2010

ahoj holky.jsem tu opět po dlouhé době.mám dotázek máte někdo zkušenost s ovu špiněním nebo krvácením...v sobotu jsem měla 15DC a začala jsem špinit dnes mám trochu jakoby slabší ms,ale předpokládám že to není.poslední cyklus byl 43dní.bolí mě jen vaječníky jinak jsem v poho..nic mě nebolí.děkuju

lencza
29. bře 2010

zlato: tak s tím ti neporadím, nikdy jsem tohle neměla...ale to, co popisuješ, by to mohlo být, k tomu ta bolest vaječníků, to vypadá na ovu

lexie30
29. bře 2010

ahojte, tak dnes som bola na prvom UTZ a uz bilo srdiecko, aj sme ho videli 🙂 . velmi sa tesim. len nechapem to, ze podla Dr. a velkosti plodu som v 7tt a podla mojich vypoctov som uz v 8tt. stalo sa vam nieco podobne? kovik, ty si aktualne na tom ako? pozdravujem vas vsetky.

lencza
29. bře 2010

lexie: to je normální, za bernou minci se bere UTZ okolo 12tt, kdy už lze miminko lépe změřit....já měla na začátku těhu rozdíl 2 týdnů a srovnalo se to, ale to bylo taky díky tomu, že jsem měla dlouhý cykly a ovulaci až v době, kdy normálně končí běžný cyklus, tak to nesedělo....a gratuluju k srdíčku 🙂 🙂 🙂

lexie30
29. bře 2010

aha, tak dakujem, si ma ukludnila 🙂 ..inak ja som mal tiez ovu tak okolo 26 DC, tak preto som si to vyratala sama..no nevadi, hlavne je, ze bije srdiecko a ficime 🙂 ..

emera
29. bře 2010

Ahojky tak rodinka asi tusi a srotuje jim v hlave cervicek ale nerekli nic, prisla ke me svagrovka a sahla na brisko a- Tak co uz je neco v brisku??

A ja- Ne neni vubec nic a tchyne a svagrovka me sledovali a smali se a mozna i pochopili ale nerikali nic.

A ke konci sranda,manza prezranej z vecere,byla mimochodem vyborna tak se protahl a vsichni na jeho bricho a tak Radka neni tehotna ale Meir ano.~t~

Jinak bylo super,uzasne jidlo,spenatovy nakyp,spenatove zavitky,fazolky,kure a proste vse fakt dobry a ted piju cajik.

Emmy se vyblbla a vsichni spokojeni.~R^

Koviku kdy mas UTZ?? Ja 14.dubna,uz se nemuzu dockat a jsem i nervozni

lencza
30. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....24DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......23DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......19DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......14DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

lencza
30. bře 2010

eme: jo ženský v rodině jsou první, kdo začnou být podezřívavý, já o tom něco vím 😀 😀 ....u vás teď máte pesach, viď, jak to probíhá? ....a ta bašta, co jsi popisovala, to musela být dobrota

petulka12345
30. bře 2010

Ahojky holky tady je nějak klid nikde nikdo.Já mám dnes 43DC tak čekám jestli se ta mrška ms dostaví nebo ne nebo jestli už jsem se taky konečně dočkala 😉 Poslední dva měsíce jsem ms měla po 35DC tak se nechám překvapit.Těhu testík jsem si dělala v neděli ráno a druhá čárka se mi tam ukázala slaboulinká po limitu a ještě k tomu je vydět jen z určitého úhlu ale je 🙂 Tak skusím další testík udělat v pátek nebo až o výkendu pokud do té doby ms nepřijde i když by nemusela 😉 Ale to si každej měsíc přeje asi každá z nás tak snad se nám brzy zadaří 🙂 A mi všechny se dočkáme tak držím palečky páááá 😀

zuzanocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kovik
30. bře 2010

zuzanocka - kdo to je ?

Ahoj holky tak ja byla chvilku mimo, včerejšek jsem proležela, mi bylo zle, žaludek pořád na vodě a do zvracení jsem neměla daleko, ale rozdýchala jsem to, no ale už vím že se raději příště půjdu vyblinkat, se mi pak ulevý. Dneska jsem hodila kosu a bylo fajn. Pročítam nějaký stránky na nevolnost. Tak snad nějaký rady najdu. U Davídka jsem to teda takhle neměla

Zlati - ja myslím že to byla ovulka, a co kontryhel piješ? A pokud to byla ovulka, mohla by si to dostat 31 DC. Myslím.

Lexie - to je užasnýýýýýý, 😀 😀 😀 mate srdíčko. A jak je ti jinak ? Máš fotečku ?

No ja jdu zítra ráno, tak jsem zvědava jak nas odhadne, ale vezmu sebou graf, jestli ho bude chtít a popřípadě porovnat . A sdíčko taky už musíme mít, ale předpokládám že bude , jelikož je mi tak špatně , takže by mělo být vše OK

Em - není na to se pořádně a lahodně nadlábnout 😀 😀 si my udělala chuť na špenát 😉

kovik
30. bře 2010

No jinak s mužíčkem řešíme jmeno, teda mi už měly jasno. Měla to být Nicol .( Niky , Nikolka )
No pak jsme změnily na VIktorie
No a teď se nám líbí obě, ale trochu přemýšlíme do předu 😀 😀 😀 😀
Co vám zní nejlépe buď
Nicol Kováčová přezdívka ( Niky , Nikolka )
Viktorie Kováčová ( Viktorka, Viky , )

kovik
30. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 torchu předčasný ale chci mít jasno. Muže to být taky chlapeček že 😀 😀 😀 😀 😀

Včel nechceš udělat , založit soukromou skupinu ?

kovik
30. bře 2010

Jo Petlko, 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 myslím že ti mužeme pomalu gratulovat
Znam spoustu holek co měli čárku po limitu a byly těhu, Ono by se nic neukázalo kdyby tam HCG nebylo, to je jasný. Držím moc palečky ať čárečka krásně sílý 😀 😀

petulka12345
30. bře 2010

Ahojky koviku no snad to vyjde uvydíme radši s tím moc nepočítám protože tahle je opravdu malilinko vydět každopádně dám vědět pokud by byla změna 😉 A to jméno víc se mi líbý ta Nikolka!!!!Ale samozřejmě je to na vás.Tak dej zítra vědět jaký to bylo na kontrole držím palečky at je vše jak má!! 😀