Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
31. bře 2010

to víš že roste 😀 😀 😀 no ja mam tak nějak po Davídkovi špek 😀 , ale už ho nemužu zatahnout a rísuje se mi spodní část. Si říkám, aby už vykouklo.

emera
31. bře 2010

Koviku ja take mela spek po druhem porodu,neshodila jsme ho ale uz se zacina rysovat i zespodu,manza v soku ze uz vykouklo brisko ale je moc stastny.

Jinak mam problemy s WC myslim velkou ale to zvladam.

kovik
31. bře 2010

😀 tak to ja taky, kvuly zacpě mam i někdy křeče . Ale musíš hodně pít a tmavé pečivo. A ja zkouším sušený švěstky a musím zaklepat to asi pomáha

emera
31. bře 2010

Me pomaha musli,piti vody a kompoty

lencza
31. bře 2010

holky kvůli tý zácpě zkuste pít vlažnou vodu, ne studenou, mamka na zácpy hodně trpí a tohle jí pomáhá...a taky to chce se hýbat, což si myslím u vás nebude problém 😀 😀

lencza
1. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....26DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......25DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......21DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......16DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................--------------------...........................................................................

paja28
1. dub 2010

Ahoj holky, tak jak se včecky máte? Já jsem včera odevzdala daňová přiznání tak se mám úplně super 😀 Konečně si trochu odpočinu...taky jsem včera prospala celé odpoledne 😅

Jo a už mám doma ten Femigard, co jsem psala, že jsem si objednala, tak už se poctivě dopuju, tak snad to zabere a už se nám konečně to snaženíčko vyplatí 😉 Bylo by to krásné, bysme si dali s mužíčkem dárek ke 2. výročí svatby 😀

vcelka77
autor
1. dub 2010

pajo tak to trochu na poslední chvíli 😀
já se mám fajn, jsem doma a užívám si to 😉

paja28
1. dub 2010

No to jo...ale tak nějak nebyl čas...dělám jako vedlejšák účto 3 firmám a bylo toho cosi moc...ale stihla jsem to a to je hlavní 😀

A co ty Vcel, už jsi zdravá? Se dívám, že už se ti to blíží, teda podle poslední MS 🙂 Bysme tu co nevidět mohly mít novou maminku čekatelku 😅

lencza
1. dub 2010

pajo: tak to tě obdivuju, já jsem na účto úplně levá....jsi šikula, že jsi to zvládla...i když na poslední chvíli, viď

včelko: co ovu? už se něco rýsuje? co jsem koukala na tvůj graf, tak zatím nic moc, že jo...já doufám, že příští týden dorazí MS a pak se začneme snažit nanovo

já mám teď do půl 5. volno, Týna odešla s babičkou a v půl 5 razím zase cvičit

u nás je pěkná klendra, 5 stupňů, šíleně fouká, musela jsem malou dost oblíknout...zase 😠 😠 😒

paja28
1. dub 2010

Len, tak u nás je nádherně celý den!!! Krásně modré nebe bez jediného mráčku 😀 Ale včera jsme tu měli hnusně, zima, mrholení, mlha a docela i foukalo 😠 Tak třeba se to přesune k vám a zítra budete mít taky krásně 😉

Jinak účto dělám prvním rokem, takže to bylo moje první daňové přiznání, tak jsem s odevzdáním čekala do poslední chvilky....a pořád dokola kontrolovala jak praštěná 😅 Jako účetní pracuju už 7. rokem a loni jsem se dokopala si trochu přivydělat, tak po práci ještě pracuji...prostě workoholik 😝

lencza
1. dub 2010

to znám, teta je taky účetní, je zaměstnaná ve škole a k tomu dělá účto pro plno lidí

holky, co už máte děti, nevíte, jestli se dá někde koupit zvláštní nacvakávací pultík na madlo?.....mám u sporťáku vepředu jenom madlo a když Týna chce napít nebo něco sbaštit, tak jí to musím dávat zezadu, takhle bych jí to tam nechala, aby si to brala sama...jenže to nemůžu nikde najít

vcelka77
autor
1. dub 2010

ahoj holky, leni no s grafíkem si také moc nevím rady, jak jsem přešla na nový teploměr tak vůbec nevím. Navíc do toho to nachlazení mohlo teplotu také ovlivnit.Ale ovu testíky mam pozitivní. tak to jistíme snaženíčkem. Každodenním. Už třetí den 😀
i když teda ještě těm ovu testíkům zas tak nerozumím. Dva dny po sobě my vyšli stejně tlustý testovací čáry jako kontrolní, tak uvidím jak to bude vypadat nadále.
ale mam z těch testů moc velkou radost. testuji už několikátý den, a ze začátku byly opravdu negativní. no a včera jsem se na ten test zapoměla jít po 5 minutách podívat a když jsem tam přišla po půl hodině, tak tam byly lajny jak blázen. tak jsem pro jistotu testla ještě jednou a byly tam znovu, to bylo včera večer, a dneska ráno znova.
Nevíte jak dlouho mi to ty testy můžou ukazovat?
no už bych si přála aby to vyšlo. 🙂

lencza
1. dub 2010

včelko: já zas nemám žádnou zkušenost s ovu testama

holky já tenhle týden zjistila, že na moji gyndr. je podaná žaloba pro zanedbání péče....v roce 2008 tu rodila Romka, která údajně nechodila na kontroly, měla vysokou cukrovku, při porodu nastaly nějaký komplikace a nejdřív zemřelo dítě a pak i ona, no a její manžel to hnal k soudu....tak jen doufám, že to dopadne dobře a nepřijdu o doktorku, je to hrozně hodná ženská a já k ní chodím ráda, vždycky pokecáme.....je hrozný, jak jedna vteřina dokáže člověku zničit život ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lencza
2. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....27DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......26DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......22DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......17DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................--------------------............................................................

paja28
2. dub 2010

Ahoj holky, tak u nás je dneska ale pěkně hnusně!!! ☹ Včera takové teplíčko a dneska skoro mrzne 🙄 Teď zrovna prší, ale ráno bylo místy i trochu sněhu napadaného...nevím, co to počasí blbne 😖

Jinak se už těším na příští týden..objednala jsem se k holičce, na kosmetiku a pak i na spinning, jsem se rozhodla být krásná a shodit těch pár kilo...no pár, trošku víc než jen pár 😀

petulka12345
2. dub 2010

Ahojky holky tak u nás docela svítí sluníčko 😀 včera odpoledne tady pěkně pršelo a byla zima potom dokonce začal padat sníh a chumelilo 😝 Takže včera fakt aprílový počasí!!!! 😠 No jinak dneska mám 46DC a ms pořád nikde testíky takový nerozhodný takže pořád nevím jak na tom vlastně jsem.!! ☹ Ale nějak to dopadne 😝 Ale už by to mohlo být brzy protože jsem z toho fakt dost nervozní njn pěkně si to semnou pohrává 😀 Tady je nějak mrtvo!!!! 😎 Tak přeji Pěkný dníííík 😵

paja28
2. dub 2010

Jé Peti, tak to ti vůůůůůůůůůůbec nezávidím...takové čekání 😠 Ale jak říkáš, nějak to dopadne, musí 😀

Já tento měsíc budu mít první nečekací, s manželem jsme to tulení v pravý čas nějak propásli...tulili jsme se až když už nebylo "potřeba" 😖 Ale co, svět se nezboří, že jo 😅

paja28
2. dub 2010

No, ale jak se znám, tak se budu stejně sledovat 😀 No jo, jak se říká, zvyk je železná košile 😀 😀 😀

petulka12345
2. dub 2010

Jjjj to máš pravdu já jsem zrovna dneska poslala svůj graf a napsala svoji situaci do poradny na mama a já gynekologovy a ten mi odepsal že druhá čárečka na těhotenském testu po limitu nic neznamená a že měření bazální teploty je chyba.Skusím to okopírovat a dát to sem momentík...... 😀

petulka12345
2. dub 2010

Tak tohle mi odepsal!!!!! Dobrý den,
to je právě obrovská chyba měření BT. Je to plně nepřesné, stresující a zavádějící. BT zvyšuje progesteron, který stoupá až po případné ovulaci, taky ji však zvyšuje, infekce, nepohoda, jiné hormonální změny.
Přetrvávající zvýšení BT nic neříká o těhotenství, stejně tak zůstává u infekce, nebo u persistující luteální cysty.
Proto si za týden zopakujte těhotenský test (když nedostanete dovtedy menstruaci), nic si již neměřte, a s výsledkem testu navštivte svého gynekologa. Čárečky po limitu nic neznamenají.
☹ Tak jsem se teda rozhodla že s měřením skončím,za týden zopakuji testík tedy v pátek a uvydím ☹
Tak to tedy vzávám a počkám co se z toho vyloupne nějak to dopadnout musí!!! 😔

lencza
2. dub 2010

petulko: to je tedy zvláštní s tou BT, všude se píše, že BT držící se nad 37 st. po očekávané MS je jedním ze signálů těhotenství a teď se dozvídám, že je to špatně...tak už fakt nevím

pájo: tak u nás je dneska exkluzivně...od rána sluníčko, sice trošku zima, ale krásně....my jsme si tu užili hnusnýho počasí včera, tak dneska nám to vynahrazuje

byla jsem s Týnou na preventivce v roce a půl, je zdravá, v pohodě, dostala očkování, trošku si pořvala...vyrazily jsme v 9 a přišly až teď, je tu fakt krásně

lencza
3. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....28DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......27DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......23DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......18DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................--------------------............................................................

kovik
3. dub 2010

Hoj holky , ja včera vubec nezapínala PC, neměla jsem vůbec náladu. Můj milaček odjel, do tý Prahy a od čtvrtka nedělám nic jinýho než fňukám ☹ ☹ , nějak si nemužu pomoct, jsem to udělala horší, lebo odchazel se slzičkama, když mě viděl 😢
Uvidíme se až za 5 - 6 týdnů ☹ ☹ a o přestěhování ani nemluvím

Jinak o tom měření BT, taky koukam jak puk. 😲 😲 😲

vcelka77
autor
3. dub 2010

ahojky holky, s tou bazální teplotu tedy koukám. A řekla bych že je to celkem spolehlivá metoda.
jinak kovi nebud smutná, pět týdnů uteče a budeš ho mít zpátky.
a budete se tedy stěhovat?

lencza
3. dub 2010

všem přejeme hezké velikonoce

koviku: neboj, uteče to, já vím, že je ti smutno, já tohle zažívám každý týden a i když Honza odjíždí jenom na 5 dní, tak je stejně smutno...i slzičky mi sem tam ukráply

no Týna mi včera ulomila nožičku u půl roku starých brýlí, jsem myslela, že mě vomejou, naštěstí mám šikovnýho tchána a ten mi je trošičku opravil, tak že jdou nosit, ale stejně jsem napsala prodejci, jestli by to šlo nějak opravit

zítra jdeme do kina na Ženy v pokušení, dávají tu 8 projekcí a všechny jsou vyprodaný, lístky jsme sehnali na poslední chvíli, tchýně nám pohlídá Týnu, tak můžeme vyrazit....moc se těším, protože s kým jsem mluvila, kdo na tom byl, tak byl absolutně nadšenej

lencza
3. dub 2010

včelko: koukla jsem na tvůj graf a ono to vypadá, že ti BT koresponduje s těma pozitivníma ovu testama, tak gratuluju a držím palce, aby to vyšlo 🙂

lencza
4. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....29DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......28DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......24DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......19DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................

kovik
4. dub 2010

Len - prý je to dobrý film
Včel taky držíme palečky
Jinak kdyby to bylo jen 5 týdnů. to teprve za ním jedeme na týden, ale zase zpatky a samy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a stěhovat až tak na novej rok , mohly by jsme dřív ale to tak říjen listopad ( finance samozřejmě, ktere žíjete v pronájmech tak víte že to není žádná srada, kauce realita........)
no ale to asi nebude dobrý se v tu dobu přestěhovat, budu mit očekavanej termín, takže to vydržíme a ja asi porodím tady. To bude nejlepší po všech strankach, už i kvůli davidkovi , kdo by mi ho tam pohlídal 😒
No ale je to ještě strašně daleko a vubec nevím co bude, to je na tom nejhorší

vcelka77
autor
4. dub 2010

ahojky no tak ted mi zase klesla teplota a mam tmavší výtok. Co to zase je?
to jsem na to zvědavá 🙂
kovi, no tak to máte ještě opravdu na dlouho. ale jak píšeš má to i své výhody. No a pak už půjdete i s mrnětem do nového.
však ono to uteče jak voda