Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
5. dub 2010

ahoj holky

včelko: víš co mě napadlo? jestli se nejedná o implantační pokles a s tím spojený špinění...což by pro tebe bylo dost dobrý, protože by to znamenalo, že se zadařilo 🙂 🙂 🙂
tohle jsem našla na netu: - implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. v některých případech se může objevit v době implantace i špinění

petulka12345
5. dub 2010

Ahojky souhlasím s lenczou já jsem měla to samé když jsem čekala malou vcelko to by mohlo být a také jsem to četla!! 😀
No já už mám dnes 49DC ms nikde zítra skusím ráno udělat testík.Tak snad to tam už bude ty dvě potvůrky 😀 Už jsem z toho docela nervozní a často mě pálí žáha 😝 No vcelko tak ti držím palečky!!!!!!! 😉

vcelka77
autor
5. dub 2010

holky teda nevím. byl to jen malý pokles a možná to bylo z přílišné únavy.
den předtím jsem byla na zabiječce a byla jsem úplně odrovnaná. no každopádně zatím jsem ten malý pokles smázla aby mi to v grafíku vyznačilo ovu. až budu mít víc hodnot tak ho zase připíši.A jak píšete jsem teprve 4 DPO a dnes mam výtok znova. Tak uvidíme.
petul moc držím palce a koukej napsat. 🙂

lencza
5. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../....30DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......29DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......25DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......20DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../..........49DC....................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................

emera
5. dub 2010

A co u nas noveho??,Nic,spime,prochazkujeme,jime a uzivame si sami sebe a i dovce.
Zitra vse konci,ja nastupuju do prace,jeste to neni jiste. Emmy skolka a manza do prace

Uz se nemuzu dockat UTZ 14.dubna

Jinak doufam ze jste si vsichni uzili Velikonoce tak jak jste chteli

lencza
6. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../....31DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......30DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......26DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......21DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../..........50DC....................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................

vcelka77
autor
6. dub 2010

ahojky, tak petulku jak?

petulka12345
6. dub 2010

Ahojky vcelko já jsem testík zapoměla koupit tak během týdne.Úplně mi to vypadlo!!!! ☹ Ale hned jak ho udělám určitě dám vědět dnes mám 50DC a ms pořád nikde tak nějak už by to mohlo dopadnout jsem s toho taky nervozní jak sánky v létě 😀

vcelka77
autor
6. dub 2010

teda petul jak můžeš zapomenout na tak důležitou věc 😀 já jsem z tebe taky nervózní, 🙂
tak si ho rychle kup at nás můžeš potěšit pozitivní zprávou. 50 DC to už přece musí vyjít 😉

lencza
6. dub 2010

tak petulka je v očekávání, co bude na TT (snad // 😀 ), já jsem v očekávání MS, snad zítra, dneska BT pořád nahoře, tak uvidím, kdy to přijde

paja28
6. dub 2010

Dobré ráno holky!!! 🙂
Vcel, jak jsi psala o tom výtoku, tak já ho měla taky, v sobotu, bylo to spíš ale růžové než tmavé a bylo to jednorázové. Od té doby nic, jen mě popichává v podbřišku. A aby toho nebylo málo, tak jsem z ničeho nic lehla. Nic mně nebylo, žádné nachlazení a najednou horečky 38 😖 Dneska už je to lepší, ale jsem jak švacená po hlavě, tak snad to brzo přejde 😠

vcelka77
autor
6. dub 2010

ahoj pajo, jj, nebylo to vyloženě hnědý, takové do růžova. měla jsem to i včera, takže dva dny za sebou.
no uvidíme.
a co zlatka ta se tu také dlouho neukázala.
petul nechápu že to může takhle vydržet, já bych asi musela testovat každý den, jak bych byla zvědavá 😀
leni, je zajímavé, jak se ti cyklus opravdu zkrátil a to dost rapidně. Aspon budeš mít za chvíli zase ovu a bude snaženíčko a nemusíš čekat jak my takovou dobu.

petulka12345
6. dub 2010

Vcelko fakt úplně mi to vypadlo jezdili jsme po návštěvách a já na to přestala aspon na chvilku myslet 😅 Jinak jsem pořád nervozní achjo no uvidíme jak to dopadne ale určo ho koupím a udělám 😀 A potom písnu zprávičku at už bude jakákoliv 😵

lencza
6. dub 2010

včelko: no já jsem z toho nadšená, nečekala jsem, že ten kontryhel tak rychle zabere, kdybych věděla, že to takhle půjde rychle, tak jsem ho začala užívat už dávno a možná jsme tolik neřešili, proč nám trvá tak dlouho než otěhotním

a s tím testováním, já jsem taky takovej nedočkavec, taky bych asi testovala dřív

se na to vykašlu, upekla jsem beránka a nikdo to u nás nejed, tak ho zblajznu zas sama, pak mám shodit nějaký to kilo 😠 😠 😠

vcelka77
autor
6. dub 2010

no petul tak čekáme 🙂
leni no na mě asi moc vliv neměl.
a jinak já jsem taky pekla beránky. Dohromady 8. to byla makačka, a dva sme sežrali jen my s manžou. 😀

lencza
6. dub 2010

no já nejdřív, že ho péct nebudu, protože Honza tu na velikonoce ani neměl být, ale jeho šéfovi odjela rodina pryč, tak je poslal oba s kolegou domů, tak jsem ho přeci jenom upekla a on ho ani neochutnal, škandál 😉 😠

teď koukám na MMB na nějakou sedačku na kolo pro malou, docela bych byla ráda, kdybysme mohli všichni v létě někam vyjet a neomezoval nás kočárek

vcelka77
autor
6. dub 2010

teda holky ted se do mě na womenzone pustily holčiny kvůli možné nevěře nějaké slečny a následném těhotenství.
to je mazec. 😀
doufám že tam nereaguje některá z vás, protože se tam skrývaj.

lencza
6. dub 2010

včelko: já už nějak na womenzone nechodím, tak ani nevím, co se tam řeší...no ale bude to asi výživný, co 😀 😀 😀

vcelka77
autor
6. dub 2010

ta slečna je 7tt a ted neví s kým, jestli se stálým přítelem nebo z nevěry a řeší jestli mu to říct nebo co má dělat. Všichni ji tam chudinku strašně vyhlásili jak je nemorální, jaká je to svině a pod. tak jsem se jí tam zastávala a pak se všichni pustili do mě 😀
no v životě se stanou všelijaký věci....

zlatarx
6. dub 2010

ahoj vcelko tak jsem tady.poslušně se hlásím 😀 víš co jak jsem psala,že to přestávám řešit a měřit tak se snažím i to dodržet.nicméně o té holce jsem četla ta anonymka je fakt hrůza ta jí dala sodu,ale ty jsi to tam dobře napsala,at je to jak je každopádně je to její věc.

zlatarx
6. dub 2010

jinak já mám dnes 26DC-dalšího.začala jsem pít kontryhel a opět se dostavilao 3 denní špinění v době ovulace i podle dní 16DC tak uvidíme.poctivě jsem se snažili 😠 😝 tak budu čekat,nicméně dnes je to cca týden po ovu a včera jsem sebou málem sekla z ničeho nic černo před očima a fakt jsem nic nepila 😀 😀 a od rána mě píchá podbřišek a avajčníky.tak bud to za týden dostanu,anebo snad jo a konečně to vyjde...nezbývá něž čekat
😕

vcelka77
autor
6. dub 2010

ahoj zlatko, to jsem ráda že si se na nás přišla podáívat 🙂
no jo to čekání je strašný. Jinak já se teda měřím pořád. a v době ovu bylo snaženíčko 3 dny po sobě. Třetí den měla být ovu.
a ještě jsem používali ten gel na podpru spermíků. Tak když to ted nevyjde tak už nevím. Ted jsme pro to udělali opravdu maximum 😀
no ale jak už to bývá, když to chceš tak to nevyjde a naopak.

jj, ty holčiny tam fakt blázněj. Chtěla bych vidět je kdyby např. jim někdo poplet hlavu a za pár týdnů by zjistili že jsou těhu. Jesli by pak tvrdili to co tvrdí ted. Tý renaty je mi líto. Ale prostě život na nás má všude nastraženo. A stát se může cokoliv..

vcelka77
autor
6. dub 2010

holky fakt doufám že to nejste některá z vás 😀 protože už jsem se tam do ní trošku pustila. a nerada bych byla takhle ošklivá na někoho z vás.
když ona se schválně skrývá. Můj názor je že když si stojí za tím co říká tak proč se schovávat.

zlatarx
6. dub 2010

jj máš pravdu včelko,mě tam minulej měsíc taky fest proprala jedna anonymka ohledně té mé záhadné BT.tak když na to nechci reagovat tak proč tam píšou a uráží nebo jsou hnusný...to se nedělá,no vša na základě toho tady vlastně ta diskuze vznikla že?akorát jsem tu jen občas,ale neboj jsem v obraze a pokud se něco vyvrbí ihned píšu 😀 ..tak se opatrujte pa

vcelka77
autor
6. dub 2010

tak pa a nikdy se nenecht takovejma názorama vyvézt z míry. Je to tu od toho když máš problém, nebo potřebuješ poradit...a ne aby ti znechutili celý den a možné další otázky

dostoj
6. dub 2010

Cau holky, tak jsem tady taky...nejak uz mi to tam nejde...po tom dnesku 😀

vcelka77
autor
6. dub 2010

ahojky, no to byl dnes opravdu mazec 😀 a nakonec nás stejdně ohodnotily úplně nejhůř.
Už jsem tam přestala reagovat, nemělo to smysl, stejně si tam každej mele tu svou a vůbec nevnímaj že maj pomoct tý holce.No tu už je jedno. Jinak mam stejný názor jako ty, i kdybych se dozvěděla o nějakém nemanželském děcku, tak přece nezahodím ty léta krásnýho vzathu.
Jsme rádi že si tu.
A ty se snažíš o miminko?

dostoj
6. dub 2010

Me se ted zrovna zadarilo. V lete jsem si uzila zamlkle tehu na dovoleny v Recku a ted se snad udrzim. Taky se citim o dost lip, nez pred tim...uz jsem si to snad nastavila 😀

vcelka77
autor
6. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/
petulka......................../..........50DC....................----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../....31DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......30DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......26DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......21DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

dostoj
6. dub 2010

Jak tak procitam, tak snazilek tu je dost. Holky, ja po pul roce otehotnela hned prvni mesic uzivani Femigardu...takze doporucuju. Nemela jsem zadny tehu priznaky, spis normalni PMS, ale menstruace neprisla. 🙂 Vyzkousejte.