Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
3. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak znova ten tvůj odkaz, to je pro změnu muj cyklus Leden . Tak jsem s toho jelen, ale graf mám v albíčku.

kovik
3. bře 2010

takže to asi takhle nejde, když otevřu tvůj graf tak se objeví můj 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lencza
3. bře 2010

záhada...ho tam taky hodím....asi jak jsme přihlášený na fertility pod svým nickem, tak se zobrazujou naše grafy

beatta
3. bře 2010

Ahoj holky můžu se k vám přidat z womenzone 🙂 ?

kovik
3. bře 2010

myslím že zakladatelka bude určo souhlasit, ja se tu připojila před chvilkou

kovik
3. bře 2010

len - krásná prdelka, já bych chtěla taky ještě holčičku

kovik
3. bře 2010

beatta - jak si na tom , taky se snažíte o mimi. 😉

beatta
3. bře 2010

Ahoj holky můžu se k vám přidat z womenzone?

lencza
3. bře 2010

takže mně tu nejde uložit formát bmp, tak zkouším poslední adresu, jinak už nevím
http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0

kovik
3. bře 2010

umíííííí, super jde to ovulka 34DC 🙂

kovik
3. bře 2010

beattko - se tak blbě ptám už to vidím že čekate prdelku. 😀 😀 😀 😀

kovik
3. bře 2010

len- to musíš převest na jpg formát. maš zonera

lencza
3. bře 2010

hurrááá 😀

lencza
3. bře 2010

no já vím, ale nějak mi to nešlo, tak jsem to vykoumala takhle

on je ve fertility přímo odkaz na sdílení grafů, ale než jsem na to přišla, tak mi to trvalo

kovik
3. bře 2010

a kde ?

lencza
3. bře 2010

koviku: na levý straně je v tabulce sharing, na to když klikneš, tak je tam kolonka RSS Feed, tak tam klikni a vygeneruje ti to adresu, která končí .xml, tak já dala do bloku všechno kromě toho, co je za posledním lomítkem a pak to vložila sem

kovik
3. bře 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030 že by ? Musela jsem to tam ještě nastavit

lencza
3. bře 2010

je to tam 🙂)) koukám, že cyklus máme skoro stejný, akorát ty máš vyšší teploty

kovik
3. bře 2010

jo ale ty máš zase nižší. teploty nad 37 jsem ještě neměla,ale měřím teprv 2 cyklus. Sanžíme se už 10 měsíc.

kovik
3. bře 2010

a jsem ráda že jsem zase začala, protože že muže být ovulka takhle pozdě jsem netušila, takže teď nešílím. Už se mi to stalo v listopadu že MS 3 týdny nedoazila. Ale testy mi neukazovali ani po 3 týdením zpoždění. Jsem nevěděla co se děje, takže určo mohla ovulka taky proběhnout tak pozdě a to byla zrovna doba kdy mužíček nebyl doma.

lencza
3. bře 2010

já neměla teploty nad 37 ani když jsem byla těhotná, jsem nějaká podchlazená 😀 😀 😀 😀 😀 ...já měla ovulku minulou neděli a to jsme na to vlítli, aniž jsme to věděli, tak uvidíme

kovik
3. bře 2010

😀 😀 😀
mi na to vlitli taky v neděli, 😀 😀 😀 😀 😀 ale to jsem taky neveděla že ovulka bude, jak jsem psala myslela jsem že mám anovulák.
Tak držím moc palečky ať to výjde
a jak dlouho se snažíte a co u malé to vám to šlo hned ?

lencza
3. bře 2010

právě že ne....v prosinci 06 jsem vzala poslední prášky a myslela jsem si, jak to půjde snadno, jenže se mi rozházel cyklus, začala jsem brát Utrogestan na srovnání, jenže zas se mi moc zkrátil, tak jsem ho vysadila, jenže se nic nedělo, tak nás dr. v prosinci 07 poslala na spermiogram, my se na nějaký cílený snažení vyprdli a na konci ledna jsem zjistila, že jsem těhotná....takže nám to trvalo rok

a teď....no v září jsem dostala první MS od porodu, tak jsem ani nenajela na antikoncepci a nechali jsme tomu volný průběh, snažíme se teprve od prosince

kovik
3. bře 2010

tak ať už to netrvá tak dlouho.
U nás prcek taky trval 9 měsíců.
Teď jsem v lednu začala baštit listovku, a kontrzhel čajík a manžovi jsem nasadila vit E a zinek. Teď jsem si pořídila horský jalovec, ale musím s ním počkat, jelikož se nesmí brát v těhu a jen do ovulky. No co kdyby náhodou

beatta
3. bře 2010

kovik no čekáme dalšího chlapáka.ale asi to bude fotbalista 😖

kovik
3. bře 2010

bet - řádíí v bříšku 😀 😀 a kolik má první prcek

beatta
3. bře 2010

Štěpík má 2 roky a skoro 14 dní takže starej chlap 😀 😎

ilo79
3. bře 2010

ahoj,tak jsem tu,chodim taky na women, od pulky ledna,ctu,prispivam a tak....napisu vic zitra,ted padim na volejbal,jo nevim jestli patrim mezi snazilky,ale mimco by jsme taky chteli🙂

lucie222
3. bře 2010

ahoj holky, jmenuji se Lucka, je mi skoro 31, na womenzone chodím už několik měsíců. Čekáme dvouvaječná dvojčátka, vypadá to na holčičky, uvidíme 🙂 a 3.4. budeme mít svatbu.

lencza
3. bře 2010

Lucko, to je krásný...gratuluju k dvojčátkům i ke svatbě