Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
8. dub 2010

petul, tak to si mi zvedla opravdu náladu. tak vidíš, určitě bude čárka sílit a když už se objevila v limitu tak je to opravdu nadějný. 🙂

petulka12345
8. dub 2010

Jjj tak uvydíme necháme se překvapit měla jsem radost a nevěřila vlastním očím 😀 Tak v neděli skusím pro jistotu další 😀 Ted už se budu těšit i k té doktorce tak snad to tak vydrží!!!!A ta mrška už nepřijde aspon 9 měsíců 😀

vcelka77
autor
8. dub 2010

petulka tak v to budeme věřit že mrška se na dalších minimálně 9 měsíců neobjeví. Tak hlavně na sebe dávej pozor, hezky odpočívej a pak dej zase informaci, není nic lepšího, než když se po ráno dozvím takovou dobrou zprávu 🙂

petulka12345
8. dub 2010

JJj určitě budu informovat!!! 😀

dostoj
8. dub 2010

Ja myslim, ze to je jasny. Proste jses v tom 😀

petulka12345
8. dub 2010

Ahojky no děkuji snad to tak bude!!! 😉

zlatarx
8. dub 2010

Ahoj holky,jj taky to Petce říkám,že to vyjde a mooooc jí to přeju.A co Ty vcelko jak se dari.ja mam dnes 28DC tak uvidím co se bude dít,no už se tento cyklus neměřím nechávám to osudu,snad bude přívětivý.předeslý cyklus byl 35,43 ale ted od nedele se mi tak nějak pořád pomotává hlava,ale dávám tomu čas abych zase nebyla zklamaná.Kontryhel piju pořád,díky němu jsem měla i obr velké špinění u ovu tak snad to k tomu taky přispěje..no viděla jsem jak jsi psala,že tu snad nebudeš sama snažilka - no neboj abych tady nakonec nezůstala sama ja...holky všem všem držím palečky!!!
jo a jinak já už se do toho nevkládala,ale těm blbkám jsi to napsala dobře co se Renky týkalo,já teda sice zastávám myšlenku,že když už nevěra tak s rozumem a s ochranou,ale ta makymac to je magor i když ji člověk takhle soudit taky nemůže,ale aby všechny házela do pytle dle matky to je síla..

vcelka77
autor
8. dub 2010

ahoj zlatko. no včera to opravdu byla síla 🙂
no a jak dlouho máš tedy po ovu?Já mam 8 dní a pořád mam takový narůžovělý, nahnědlý výtok, tak nevím co si o tom myslet. mát to asi od 3 dne po Ovu.mě ted připadá, že snad všude kolem mě přibývá strašně těhulek 🙂
A neboj, i my se brzy dočkáme 😉

dostoj
8. dub 2010

Jo holky to jsem si uzivala ja minuly mesic, pak jsem to zase dostala. Koupila jsem si nekoklik lahvicek femigardu, nakoupila novy obleceni, koupila jsem si permici na solarko, na lymfaticky masaze, zarezervovali jsme zajezd na posledni jarni lyzovani a ejhle 😀 je to tam...ted uz jenom aby to vydrzelo. Nebojte se nic, taky na vas jednou dojde 🙂

Ale mela bych jednu otazku na ranne tehulky. Mate nekdo problem se zacpou? Ja teda trpim uz tri tydny, vubec nevim, jak si pomoct. Pravidelne uzivam psyllium, to mi vzdycky pri jakychkoliv problemech pomohlo, ale ted nic.

vcelka77
autor
8. dub 2010

dostoj, sice nejsem těhulka, ale takové babské rada, pít teplejší vodu, jogurty, kompoty.
mě doktor doporučil si koupit pribiotikum a to obsahuje nějaké ty bakterie, které by měli podporovat vylučování a navíc by měli pomoci i miminku, že by nemělo alergie a pak by nemělo trpět na prdíky.

zlatarx
8. dub 2010

vcelko to špinění bylo 27,28,29.3 16DC,takže jsetli to dobře počítám od toho prvního dne je to 12 dní.teplotu neměřím čekám a uvidím.já měla fakt 3 dny silný špinění až se lekla že po 43 dnech mám zas ms.. 😖 pak jsem asi za 2 dny na to jen růžově zašpinila-výtok.
no dojstoj dáváš nám krásný naděje dííík.
asi je to fakt co neměřím je mi i líp,jsem tak nějak v klidu a že mám 26DC jsem zjistila s údivem jak to uteklo,když jsem mělřila byl to vopruz fakt.
no doufám,že to brzy dojde i na nás vcelko a dostoj hodně štěstí.jo zácpa je normální já ji mám i když nejsem těhu-zavařený meruňky na lačno,psylium,studený latte na lačno nebo mléko,hodně pít a pohyb... 😝

vcelka77
autor
8. dub 2010

no už aby to došlo. no tak ale zase není jistý že to bylo hned od toho prvního dne. Zase když tu teplotu neměříš tak s určitostí na den to říct nejde 😀
no tak já jsem ted 8DPO tak uvidíme.
holky od kdy lze testovat? Myslím tím na těch nejcitlivějších testech, od jakého dne to jde vidět ?

dostoj
8. dub 2010

vcelko to je tezky rict, kazdymu stoupa HCG jinak a taky se to meni s tehotenstvim. Proste zkousej a hlavne hlidej testy i po limitu 😀
Hele, je jsem ted uz z tech zkratek natvrdla, ale DPO je Dopravni podnik Ostrava ? 😀 😀 😀 Ja proste nevim jestli jsi 8 dni po predpokladany menstruaci nebo 8 dni po menstruaci

dostoj
8. dub 2010

aaaaa tak uz jsem to asi nasla...den po ovulaci, to by me teda nenapadlo 😀 ja ani nevim, ze jsem nejakou ovulaci mela. Tak tu otazku berte jako bezpredmetnou. 😝

vcelka77
autor
8. dub 2010

to jsou dny po ovulaci 😀
no já občas v těch zkratkách taky plavu.
No a vidíš asi se moc hlídám. ty ses nehlídala a šup, budeš mamina 😉

dostoj
8. dub 2010

ja se nehlidala jenom ten jeden mesic 😀

Me to bylo hned jasny, ze Dopravni podnik Ostrava neprojde

vcelka77
autor
8. dub 2010

tak třeba proto se to tak hezky povedlo 🙂
no ale dopravní podnik byl dobrý 😀

lencza
8. dub 2010

ahoj všem

já byla dnes u našich na chatě....maj tam řemeslníky, dělají fasádu a protože jsou oba v práci, tak jsem dělala hlídače a obsluhu 😀 😀 dneska nejdu ani na cvíčo, jsem nějaká unavená

dopravní podnik ostrava 😀 😀 😀 fakt dobrý, to by mě nenapadlo

MS zatím nikde, ale teplota jde dolů, tak ona mrška přijde, sice jsem myslela, že už budu mít teď půlku za sebou a o víkendu klid, no a ona si přijde zřejmě na víkend, hlavně aby vůbec dorazila

petulko: tak to vypadá hodně nadějně, to bych viděla na těhu jako vyšitý 😀 😀

petulka12345
8. dub 2010

Ahojky len no snad to tak bude moc děkuji!!! 😀 Hlavně aby ta čárečka tmavla 😉 No snad to dobře dopadne a tobě taky držím palečky at vám to brzy vijde 😀

emera
8. dub 2010

Dobre odpoledne,moc se omlouvam ze tu ted nejsem ale zacla jsme chodit do prace na 4hodiny do jesli.

Pote jsme unavena,vyzvednu malou ze skolky,obed a vytuhneme ode dve,proste si pripadam jak Sipkova Ruzenka.
A vecer chodim spat se slepicema ve 21hodin

Ted se v praci resilo,protoze jsme tehu a zvedani deti mi endelalo dobre,nezvedam uz ani Emmy,tak uz to v praci vi a pomahaji mi.

Budu tam pracovat doklud nesezen ou nahradu,jinak max. do konce srpna.

Tak snad mi prominete to ze ted nemam cas.

Dalsi UTZ za 6dni uz se enmuzu dockat,brisko mi vyrostlo

Vsem Novym tehulkam Gratuluju

emera
8. dub 2010

Dostoj vitam te tu a zacpa je normalni mam ji take a Kovik take,ted uz to polevilo.

Jez ovoce,zeleninu,pij hodne vody,vlaknina a kompoty svestkovy a kyska je dobra.

Jinak dneska jsem 8+5.tt, na utz budu 9+4.tt

Petulko kdyz sis koupila jiny etst a carka v limitu jsi tehotna 100%

petulka12345
8. dub 2010

Ahojky Em moc děkuji snad to tak bude ale snažím se být v klidu a nestresovat se tím. 😉 Dávej na sebe pozor!!! 😀

lencza
8. dub 2010

ahoj holky, tak a je to tu, právě jsem byla na wc a mrcha se ohlásila

emera
8. dub 2010

Lenczo to me moc mrzi ale doufam ze se Vam pristi mesic zadari.

Petulko zkus se zamestnat

lencza
8. dub 2010

eme: to tě mrzet nemusí, já tenhle cyklus nic nečekala, protože jsme se ke snažení ani nedostali 😉 😉 spíš jsem čekala, kdy MS konečně dorazí, a navíc jsem ráda, že se mi srovnal po kontryhelu cyklus na normální délku 🙂

petulka12345
8. dub 2010

Em určitě to skusím i když mě dost zaměstnává mala tak snad to uteče než půjdu k té doktorce! 😀 A len vy se příště musíte víc a víc snažit 😀 a neflákat!! 😀

lencza
8. dub 2010

petulko: rozkaz 😀 😀 😀 😀 no nám nejdřív udělal čáru přes rozpočet zdravotní stav, protože se střevní chřipkou se toho moc neudělá a když už by to šlo, tak v ten pravý čas byl manža v práci a přijel až když zas bylo po plodných dnech, takže smůla za smůlou 😀

emera
8. dub 2010

Holky kdyz jsme se snazili a ja byla hodne ve stresu,proste manza byl nastvany z esi pripadal jak inseminator,tak jsem se zamestanala,zacli planovat a hodne prace a vyslo to.

A TOBE Lenczo poradne makat na miminku

lencza
8. dub 2010

eme: tak přesně takhle to u nás vypadalo taky, já se šíleně soustředila, pořád se pozorovala, plánovala, kdy je ten pravý čas, a když jsme se na to vykašlali, tak to přišlo....a manža to zvlád i s rukou v sádře po operaci zápěstí 😀 😀 😀 😀

holky já vám něco svěřím....pořád se mi teď mele hlavou ta nová práce, co bych mohla dělat, naše finanční situace, jestli bysme druhý dítě utáhli,tak přemýšlím o tom, že to naše snažení o druhýho mrňouska ještě přehodnotíme, ale zatím pokračujeme dál 😉 ..asi moc přemýšlím

dostoj
9. dub 2010

emera: Ahoj, koukam, ze to s tema poctama docela zvladas, tak bys mi mohla nejak vysvetlit jak to s tema tydnama chodi. Me doktorka rekla, ze jsem 6+1 podle utrazvuku, ale to je cislo, ktery me naprosto neodpovida ani posledni menstruaci ani ovulaci...a porad hledam a premyslim, jak na to ta zenska prisla 😀
Se zacpou bojuju normalne, cas od casu me pekne potrapila, ale ted uz je to teda neco strasnyho 🙂 bezne fungujici prostredky selhaly, bricho mam jak meloun a kdybych byla jenom doma a nemusela mezi lidi, tak vyprdim byt tak, ze by se dvojnasobne nafouknul.
lencza: ja myslim, ze normalni clovek si tuhle otazku musi polozit vzdycky a neumim si predstavit, ktera normalni rodina, by si byla na tuty jista, ze vsechno bez problemu utahne jak fyzicky, psychicky, tak financne...je to proste velky rozhodnuti 😀
Na druhou stranu, kazda, ktera ma chlapa a ten s ni to dite dobrovolne chce, by podle me mela rodit a rodit. Ja musela vzdycky premlouvat a premlouvat a vysvetlovat a prosit nez se ten muj chlap propracoval k tomu, ze by to teda slo 🙂 Dva straceny roky. A ted, kdyz se neco kupuje, tak hlavne aby to bylo taky pro prcka ne... 😀 😀 😀 S tema chlapama je nekdy sranda