Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
9. dub 2010

dostoj: já bych v týhle fázi těhotenství na výpočty podle UTZ moc nespoléhala, nejobjektivnější jsou kolem 12tt, zatím je to jak já říkám plus minus autobus, počítají to podle velikosti plodu...já měla do poloviny těhotenství miminko podle UTZ menší o 2 týdny než podle MS a nakonec jakej byla Týna macek

když jsem byla těhotná, tak jsem našla tyhle stránky na výpočet stáří plodu a přišly mi ze všech nejlepší...zadáš si tam údaje z průkazky, pokud už ji máš, a ono ti to vygeneruje délku těhotenství a datum porodu
http://www.gynstart.cz/extra_poc.php
já to zadávala tedy do tý tabulky, co je úplně vlevo, do těch velkých až během postupujícího těhotenství

lencza
9. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/
petulka......................../.........53DC....................----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../......34DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
zlatarx.......32....12/09../.......29DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......24DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........2DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../............

...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

paja28
9. dub 2010

Ahoj holky, jak se tak dívám, tak zatím tu mají snažilky převahu...i když nějaké adeptky na přestup by tu byly, co? 😀

Já jsem vás teď trochu flákala, pořád bojuju s jakýmsi virem a ne a ne se ho zbavit. Dneska jsem navíc přestala mluvit, se mně někam zatoulal hlas 😠 A k tomu mám pořád zvýšenou teplotu, pořád se drží 37,2...takže se potím a potím a potím. A když už se nepotím, tak mám zas návaly horka...už aby to přešlo 😠 A to máme jít zítra na svatbu, no nevím nevím, a to jsem se taaaaaaaaaaaaak těšila!!!!!!!!!!!!!! ☹

dostoj
9. dub 2010

lencza: tak podle ty stranky cos poslala mi vychazi 6+6 podle PM a podle UZ 7+2 🙂 diky. Prsne takovou stranku jsem hledala. Me krev a dalsi UZ ceka az 3.5.

vcelka77
autor
9. dub 2010

ahoj, jéééé na svatbu bych taky hned šla, pořád do někoho rýpu at se konečně vezmou, že chci jít na svatbu 😀
je nás tu pořád dost snažilek ale také sem holky vůbec nechodí, třeba pipacek a jelly nebo i ilo. ty když si odmyslíš, tak je tu už převaha těhulek, i když i ty těhulky nás dost flákaj. lexie, beatka a lucie222, takže je to těžký soudit, koho je více.
tak se hlavně brzy uzdrav,

zlatarx
9. dub 2010

ahoj tak hlásím další stav.už mě z toho hrabká ato jsem včera psala,že se testnu nejdřív 35DC hihi od rána mám slabě růžovej výtok,dnes mám 30DC možná 29 už ani nevím,tak bud to způsobil kontryhel nebo budu taky těhu.už jsem zaúkolovala kámošku o test no od pondělí se mi motá hlava a dnes mě bolí celá zlatka hrůza sotva lezu,teplotu nemám,bolí mě žaludek no spíš je na vodě a píchá mě břicho...tak snad to není ta mrcha i když to by si dala na čas po tom ovu špinění a cyklec 35,43 každopádně další záhada

lencza
9. dub 2010

dostoj: tak jsem ráda, že ti to pomohlo...mně se tahle stránka moc líbila, mohla jsem si během postupujícího těhu krásně porovnat , jak mimčo roste

vcelka77
autor
9. dub 2010

to je hezký, "bolí mě celá zlatka" 😀
no já jsem z toho také jelen, růžový výtok mám už několik dní.
A ještě jsem se chtěla zeptat. Když jsem brala antikoncepci, tak jsem měla celkem bolestivou menstruaci, cítila jsem zezadu vaječníky či co. Co jsem ji vysadila tak skoro žádnou bolest nepocituji. To mi přijde divný.
Včera jsem byla poprvé na kole a večer mě ty vaječníky začali strašně bolet, tak to asi dostanu ☹

petulka12345
9. dub 2010

Ahojky holky teda já už jsem taky jelen a pořád strašně nervozní pořád se bojím že ms ještě dorazí 😝 Kéž bych měla aspon nějaký příznak že jsem těhu ale mě není vůbec nic ani mě nic nebolí 😲 Asi mě klepne 😀

vcelka77
autor
9. dub 2010

petul ale spousta těhulek nepocituje žádné příznaky. Neboj, to dobře dopadne 😉

petulka12345
9. dub 2010

Když to je takové dlouhé čekání no uvydím co mi testík ukáže v neděli 😀 😉 Máš ale pravdu snad to tak bude děkuji!!!! 😀

dostoj
9. dub 2010

vcelko uvidis, ja taky myslela, ze uz na me jde. Objevili se uplne jasny priznaky menstruace a nakonec nic. Test jsem si delala den pred ocekavanou, protoze jsme meli jit popit 😀 Byl pozitivni az za hodinu, ale ja uz nepila.
Holky ted jsem videla tu fotku na uvodni strance, nejaka pani nebo slecna prej brisko ve 20. tydnu 😀 to me se zda, ze takovy ho mam ted. Me rezou kalhoty do bricha, kazdy den premyslim, co jinyho na sebe. Bud je to tou zacpou, nebo tloustnu a nebo me proste roste pupek 😀

lencza
9. dub 2010

dostoj: z toho si nic nedělej, mám kamarádku, která rodí v červnu a ta má břicho jako já když se pořádně nacpu, kdyby si tuhle nerozepla bundu, tak bych ani nepoznala, že je těhotná

petul: já taky nepociťovala žádný příznaky, tedy až do 8tt, pak na mě padla šílená únava a já byla jak spící Růža, pořád ochrápaná, akorát mě bolely bradavky

zlatarx
9. dub 2010

Holky máte zkušenost s testem-těhu RAPICLEAR,kamarádka mi ho právě donesla je už od 10 tak snad jo a prý už od 5 dne od početí no tomu moc nevěříma,ale snad to bude fungovat pokud budu.
jsem dnes hotová je to čímdálhorší,nicméně výtok už nemám tak budu čekat co bude...

lencza
9. dub 2010

zlatko: tak zkušenost nemám...já si vždycky kupovala Mamatest

dostoj
9. dub 2010

zlatko: vyzkusaj a dej vedet 😀 ja mela taky vzdycky mamatest
lencza: no moc jsi me nepotesila 😀 jestli to takhle pujde dal, tak nevim, jak to jeste chvili utajim v praci. Sem tu samej chlap, porad si me hlidaj (jak mam jenom chripecku, tak uz jsem podezrela). To jestli se mi bude bricho zvetsovat, tak mam s tajemstvim amen. 🙂

lencza
9. dub 2010

dostoj: no jo no, to víš tohle stejně neutajíš dlouho 😀 😀 😀 tak zkus nějakou volnou tuniku, ty jsou teď v módě a nosí je i netěhotný......já tohle řešit nemusela, já to řekla v práci hned za 2 dny, co jsme měla slabě pozitivní test a šla na neschopenku, takže nějaký starosti, aby to na mě nikdo nepoznal, jsem neměla 😉 😉

zlatarx
9. dub 2010

holky:no to já právě taky tak snad to bude fungovat 😀
dostoj:tak to máš parádu samí chlapy v práci to jsi jak růže mezi trním 😀 😀
no z mých zkušeností zas lepší než babinec s chlapama se líp dělá..každopádně dám Vám holky vědět,no snad se tam něco ukáže,začala mě pálit žáha a brní mě prsa...

vcelka77
autor
9. dub 2010

já taky pracuju asi mezi 50 chlapáky 😀 a mam tu jen dvě babči. takže paráda. 🙂

lencza
9. dub 2010

zlatko: tak to už by to mohlo být...tak držím palečky, ať tam jsou //

holky tak to máte fajn, že máte tolik chlapů v práci...u nás to je děsnej babinec, sem tam nějakej chlap, takže si asi dovedete představit,jak to vypadá, drbárna jak na nádraží a je to čím dál horší, ani mi moc nevadí, že tam teď nejsem

dostoj
9. dub 2010

Me uz moje letita praxe mezi chlapama naucila, ze jsou vetsi drbny nez my. Ale zase moc nemluvi o manzelkach, jenom sem tam o detech. To my holky zase porad mluvime o tom co doma.
Ja mam sefa docela pitomce, tak si radsi chci byt jista, ze mam aspon prukazku a jsme na dobry ceste. Abych pak nemusela cely firme vysvetlovat, ze se nepodarilo. Od minula uz jsem radsi opatrna. Sice to nevedelo moc lidi, ale i tak jim rikat, ze z toho nic nebude, nebylo moc prijemny.
Me se chce tak hrozne spat, jak ja v ty praci vydrzim az do trech to nevim ☹

vcelka77
autor
9. dub 2010

jj dostoj to je pravda, to jsou strašný drbny. no já mam šéfa taky blbce a těším se až budu těhu a budu moc vypadnout

zlatarx
9. dub 2010

tak holky já jsem taky ospalá jak štěně...já to mám dnes do \16 a pak hurááááá domů...už aby to bylo,ještě vyyzvednu synáčka od kamaráda a fičím už se těším

vcelka77
autor
9. dub 2010

no tak já tu budu trčet až do 16:30 už chápete proč se těším až budu těhu? 😀

emera
9. dub 2010

Ahojky jsem tu na chvili, dneska jsem skoncila v praci,sefova rikala ze enchce se mnou riskovat a ze mimi je dulezitejsi a prace v jeslich je narocna.

Ted budu myslet na miminko a hodne odpocivat,jinak furt spim a uz mi to leze krkem

emera
9. dub 2010

Zlatko drzim palce na testovani at tam je //

vcelka77
autor
9. dub 2010

jééé emer, pracovat v jeslích musí být krásný.
Ale to je asi jen představa.

emera
9. dub 2010

Vcelko uz tam nepracuju,mimi je mi prednejsi a bylo to narocne

vcelka77
autor
9. dub 2010

tak ale zase to může být zajímavější, než když celý den sedím u PC.
ale to je dobre, mimi je přednější. tak nohžky nahoru a klídeček 😉

lencza
9. dub 2010

eme: ono je to lepší, možná bys byla radši v práci, ale než riskovat mimčo, šéfka má pravdu

tak já jsem teď odpoledne uvařila bramboračku a upekla 2 plechy domácích houstiček, už jsem 3 snědla, jsem hrozná 😲 😲