Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

dostoj
14. dub 2010

hmm to mas teda odvahu...zda se, ze te dlouho premlouvat nemusel, abys ses odstehovala z Cech 😀, kdyz uz tam jsi 5 let. Ja si teda Mateje neuzila vubec, ani jako tehotna, ani na matersky, tak bych si to aspon jednou chtela uzit a kdyz to ted vyjde, tak i na uceni ve skole budeme mit cas a trochu mu vratim, ze jsem na neho moc casu nemela 😀

emera
14. dub 2010

Ja si Emmy uzila hodne jak tehu,tak i potom.

Moje mama rika ze pokud sjme statsna tak je stastna za me i ona

Musim jit,jdu pro dcerku a budu se ji venovat a pak vecer UTZ,dam pak vedet jak dorazim

Dik za pokec

vcelka77
autor
14. dub 2010

dostoj a v k kolika si měla Matěje? A píšeš žes na něj byla sama, tak ted si to užiješ, neboj...
emer tak to je opravdu luxus. no tak to věřím že si ten porot užiješ 🙂

dostoj
14. dub 2010

21 mi bylo. Bylo to i planovany, ale dlouho se nic nedelo a ja prestala nejak vnimat menstruaci a vubec. Taky jsem mela strasne moc prace, nekdy o vikendu, takze jsem ani nebyla schopna doktorce rict, kdy jsem mela posledni menstruaci 😀
Me se to s nasim tatinkem moc nevyvedlo. Penize zadny, tak jsem musela co nejdriv do prace. Ale kdyz je clovek mladej 😀 tak vsechno jde. Dneska si to neumim predstavit. Uz jsem asi na takovy dobrodruzstvi moc lina. Ted uz se ale mame dobre, tatinka jsme vymenili, ten biologicky si obcas (kdyz ma zrovna cas) zajede, ale Matej s nim stejne vetsinou nikam nechce 😖 ho musim vzdycky premlouvat i na jedno odpoledne, abych si mohla doma aspon uklidit.

lencza
14. dub 2010

eme: tedy to zírám....ten hotel to je paráda, to budeš jako v bavlnce

vcelka77
autor
14. dub 2010

no a tak jde nejlíp otěhotně, když se na to vůbec nemyslí 🙂
no tak hlavně že ted si spokojená.
a ty ze sebe ted děláš už nějakou babku starou nebo co, mladá si přece pořád 🙂

dostoj
14. dub 2010

ale lina 😀

kovik
14. dub 2010

Em - tak to je fakt karásný, ten hotel. Tady by jsme se asi nedoplatili 😀 😀 😀 stačí nadstandartní pokoje třeba v Praze , žádnej luxus, jen to že tam seš sama dáš 1000-1700,- na den, To už v hotelu by byl větší nadstandart.
Takže jsem trošku rada že porodim tady ( snad ) . Nadstandart tu stoji 400,- samo + těch 60,- kč za lužko. Ale jestli bude volny to je o štěstí 😖
Už se těším na UTZ

Dostoj - hlavně že se maš líp.

vcelka77
autor
14. dub 2010

tak jsem si tedy na doporučení objednala 2 lahvičky femigardu, do dvou dnů ho mam doma.
srovná mi to také pleť? ted jsem jak puberták po vysazení HA.

paja28
14. dub 2010

Je u něj psané, že je i proti akné...a asi jo, bo za těch 14 dní, co ho beru, tak se neobjevil žádný nečekaný host v podobě beďara 😀 A to jich před MS mívám!!!! No a nejen před MS 😅

vcelka77
autor
14. dub 2010

no já jsem se ted před menstruací taky strašně osypala že to ani nejde zamaskovat 😀
kvůli tomu jsem měla antikoncepci ráda, že jsem měla pleť jak dětskou prdelku 🙂
tak to je fajn. A je to aspon chutově dobré? 😉

kovik
14. dub 2010

ja i teď jsem poďobana, hlavně se mi to objevuje v době MS. 😀 😀 😀 😀

lencza
14. dub 2010

koviku: to máte taky docela dobrý ceny, u nás stojí nadstandart 500,- a 200,- za doprovod

hodím sem taky pár fotek

lencza
14. dub 2010

ty první 2 jsou fotky porodních boxů, kde je maminka před samotným porodem, může tam být s manžou, je u toho sprcha, záchod, televize, vymalovaný v příjemných barvách
no a tak poslední je samotný porodní sál

paja28
14. dub 2010

Vcel, tak nejdřív mně nechutnal, a to tak, že moc, jsem myslela, že to vyhodím i se snídaní 😅 Ale teďka...to mlžu i bez vody, takže si dám na lžičku, dám do pusy a zapiju hltem vody...možná by se to tak nemělo, ale já to tak dělám a chutná mně to čím dál víc 😀

lencza
14. dub 2010

jsem někam schovala teploměr před Týnou a teď ho nemůžu najít 😀 😅 😅

emera
14. dub 2010

Ahojky tak jsem tu,omlouvam se za zpozdeni ale jeste jsme sli nakoupit.

Na UTZ vse v poradku,srdicko ~s~ bilo jako zvon, miminko odpovida tydnu a vse je v poradku.
Mimi ma kolem 3cm

Pristi UTZ je NT screening to se musim objednat do Jeruzalema k profesorovi,ktery nam minule tehu moc pomohl.~g~

emera
14. dub 2010

UTZ miminko

lencza
14. dub 2010

eme: to je krásný 😀 😀 je tam fazolka už pěkně vidět....já nic takovýho z těhu nemám, dr. měla ještě starý UTZ a tam to nebylo moc vidět, sice jsem fotečku dostala, ale nic moc tam vidět není

emera
14. dub 2010

Lenczo moc dekuju 😀 Nakouknu zitra jsem utahana, jdu si lehnout Dobrou noc.

Jo za doby moji mamy nemeli UTZ a ted je snad vse

paja28
15. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

zlatarx.......32....12/09../.......35DC------(43dní)............------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......1DC------(30-34-29).....----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........8DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............4DC...............................----------------...................................................................
vcelka.......23.....01/10../.........3DC-------37-45-26.----------------. .......http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a pipacek.....28.............../...................................................------2--------..........................................................
jelly..........31.....09/09../......... ........................................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../................................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
lucie222....30.............../..................................................------------------.................................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......9-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......9-------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................9--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

paja28
15. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

zlatarx.......32....12/09../.......35DC------(43dní)............------1CH-------..............................................................
lencza.......31....12/09../.........8DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............4DC...............................----------------...................................................................
vcelka.......23.....01/10../.........3DC-------37-45-26.----------------. .......http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
paja28......29.....07/09../...... 1DC------ 30-34-29.....----------------...............................................................
pipacek.....28.............../...................................................------2--------..........................................................
jelly..........31.....09/09../......... ........................................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../................................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
lucie222....30.............../..................................................------------------.................................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......9-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......9-------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................9--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

paja28
15. dub 2010

Dobré ráno holky, jsem to tu trošku přetabulkovala, omlouvám se 😅 Nejdřív jsem to chtěla nechat na vás, bo když tam něco upravuju, tak pokaždé udělám něco špatně. Ale pak jsem si řekla, že nejsem až tak blbá a že to zvládnu...a samozřejmě jsem to neudělala tak, jak to mělo být. Takže na 2. pokus jsem se posunula na konec tabulečky 😠

petulka12345
15. dub 2010

😉 Ahojky holky a dobré ráno!!!
Em-To je krásná fotečka takoví mrnousek tiše závydím ale mocinky přeju !!!!! 😀 😉

vcelka77
autor
15. dub 2010

ahojky paji to vůbec nevadí, tak koukám že mrška dorazila. A také koukám že máš pěkně rozházené cykly jako já. Mě na to doktor upozornoval, že nevadí jak dlouhé máš cykly ale každý měsíc by měli být stejné -+ 1 den, řekl mi at počkám na 4 cykly po vysazení HA a když se mi to nesrovná at zajdu a něco s tím provedeme. Tak jestli by si také neměla něco podniknout.

em, to je prďolka, tak jen tak dál 😉

lencza
15. dub 2010

ahoj holky

občas si říkám, že je škoda, že tu nejdou mazat vlastní příspěvky, kdy je třeba něco opravit nebo tak, že se to musí poslat znovu

tak jsem včera našla ten teploměr, samozřejmě že jsem kolem něj celou dobu chodila a prostě jsem ho neviděla 😠 😠 😠 slepejš

pájo: však ono se zadaří 🙂 🙂

vcelka77
autor
15. dub 2010

no tak ale to by nebylo asi fér kdyby to šlo mazat. Ale však ona to paja zvládne a bude nás aktualizovat každý den. 🙂
leni takže stále měříš? já na to opravdu prdím, už jsem teploměr schovala 😠 akorát mě rozčiloval.
leni a kdy ti přijede manžel? za chvilku se ti budou zase blížit plodné dny.

paja28
15. dub 2010

Vcel, no taky si říkám, že to teď mám všelijaké...za měsíc to bude 2 roky, co neberu HA a i po vysazení jsem je měla pravidelné, 30 dní...a jakmile jsme se začali snažit, začala jsem do sebe cpát kdejaké vitamíny, bylinky a tak, tak jsme si to totálně rozhodila!!! A teď poslední 2 cykly jsem užívala duphaston, který je taky na upravení cyklu...u mě ale nějak ne...minule 34, teď 29....ale je pravda, že by se měla MS dostavit 3. den od vysazení a já beru poslední prášek 25.DC...a 28.DC jsem začala špinit, takže možná nějaký výsledek užívání tu asi je.

Holky, já v poslední době přemýšlím o změně dr. Jenomže jsem hrožně nerozhodná 😠

paja28
15. dub 2010

Jo a Len, s tím teploměrem...já tak v práci kolikrát hledám tužku...a nakonec ji držím v ruce 😀

lencza
15. dub 2010

včelko: manža přijede až příští týden ☹ ☹ má teď pracovní víkend, takže tenhle měsíc to nevypadá moc optimisticky - OPĚT, minulý cyklus jsem měla ovu 15DC, to by bylo za týden, tak uvidím, jestli se mu povede přijet aspoň jeden den v týdnu....prostě nic moc

pájo: s tou tužkou to znám, já jsem si ji takhle jednou strčila do vlasů, který jsem měla sepnutý skřipcem, a pak jsem chodila po bytě a hledala ji jak šílená