Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

paja28
20. dub 2010

Ježiš Leni, to mně vůbec necvaklo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No nestraš!!!! Ale jak říkáš, vyšlo to vždycky na MS...no nazdar teda 😅

paja28
20. dub 2010

ALe je fakt, že vždycky, když mně končí MS, tak už cítím příznaky jakoby ovu...jsem to říkala nedávno dr. a ta mně řekla, že to není možné, že tak možná od 10.DC možná, ale tak brzo ne...ale že by to nějak omrkla, to ne ☹ No a jestli je to fakt těsně po MS, tak to se pak celý měsíc snažíváme úplně zbytečně 😠

No nic, tak plán na dnešní večer je jasný 😀 A zrovna včera mně přišlo nové prádýlko a noční košilka, tak to na sebe večer hodím a půjdme na věc 😅

vcelka77
autor
20. dub 2010

no jo kovik na nas také zapoměla.
paji, také pořád říkám že si musím pořídit nějaké nové prádýlko. Můj manžel má rád podvazky, no ale já než se do toho zapnu tak se u tohu vztekám jak blázen 😀

paja28
20. dub 2010

Já že než do nich zapneš, tak už je nemáš 😀

paja28
20. dub 2010

Že je jako manža z tebe strhá 😀 😅

lencza
20. dub 2010

tak to já podvazky neměla v životě na sobě 😲

paja28
20. dub 2010

No to já taky ne 😕 Ale manžovi by se to stopro líbilo 😝 Ale postačí mu i hezké prádýlko, nebo i nějaká ta košilka...tak jsem zakoupila a uvidíme, jak to zapůsobí 😀

vcelka77
autor
20. dub 2010

podvazky jsou dobrý, tedy pokud nepočítám tu manipulaci, ale určitě existují nějaké šikovné. Já přemýšlím že je budu takhle nosit i k šatičkám až bude pěkně, protože nemám ráda silonky v kuse tak mám jen jako punčošky až ke stehnum, to připnu a je to. A opravdu to na ženské vypadá moc pěkně 🙂

lencza
20. dub 2010

včelko: na ženský tvý postavy jo, ale na tý mý by to už tak super nevypadalo

loni na svatbě jsem měla ty samodržící punčochy a překvapilo mě, že fakt držely a ani se nehnuly 😀

vcelka77
autor
20. dub 2010

leni nedělej ze sebe nějakou bábu, já zase nemám dát co do podprsenky 😀
jj, samodržící punčochy opravdu drží, ale jen tak na jedno dvě použítí, pak už nedrží. Já jsem si pro jistotu objednávala dvoje 🙂

lencza
20. dub 2010

no včelko ono nejde ani tak o věk, jako spíš o proporce 😀 😀

no já v těch punčochách nakonec tancovala bosá, takže skončily pak v koši, protože jsem je roztrhala

vcelka77
autor
20. dub 2010

ale zase podvazky a nějakej korzetek nemusí vypadat špatně ani na plnoštíhlé ženské 🙂
a jak píšu, já mam možná ukázkovej zadek, ale hrudník jak prkno 😀
my ženský se stejně pořád na něco stěžujeme 😀

lencza
20. dub 2010

to je jasný....bych chtěla vidět jedinou ženskou, která je sama se sebou na 100% spokojená 😲 😝
já teda mám všechno, prsa zadek, ale zas o trochu víc než by bylo záhodno 😀 😀 já na to moc nejsem, jsem taková praktická co se týče spodního prádla...a navíc jak psala pája, občas ani to obyč prádlo nezůstane dlouho, tam kde má 😀

vcelka77
autor
20. dub 2010

🙂 😀

paja28
20. dub 2010

Jo Leni, přesně..taky toho mám všude víc než by mělo být 😀 Ale manža si nestěžuje...zatím teda 😅

vcelka77
autor
20. dub 2010

paji ještě aby si stěžoval 🙂 to zase trošku asi přeháníte.

paja28
20. dub 2010

No to myslím vážně!!! Máme kamaráda, kterému vadí a normálně to na plnou hubu řekne, když jeho přítelkyně malinko přibere...a můj je za každé deko rád...bo se to nejdřív ukáže na prsou 😀 😀 😀

vcelka77
autor
20. dub 2010

no tak to bych teda na místě tvé kamarádky ho kopla do jistých míst at si jde buzerovat někoho jiného. To je fakt strašný.
No já když hubnu tak jdou nejdřív prsa, ale když přibírám tak jde nejdřív bříško

paja28
20. dub 2010

Jsem to řekla jemu, že to není od něho taktní, když to vytrubuje... 😠

vcelka77
autor
20. dub 2010

chudák holky ta jen aby se pořád hlídala jestli nebude mít o kilo navíc. ☹

paja28
20. dub 2010

No právě!!! A ona má jak na potvoru zrovna trošinku sklony k přibírání.... 😖 A od něho mně to nepřijde hezké, snad mám toho druhého ráda, když už ho teda mám ráda i s jeho chybama nebo kilama 😅 Prostě takového jaký je, ne?

lencza
20. dub 2010

pájo: tak to je ta holčina chudák, pořád se hlídat, aby neskončila s anorexií nebo tak.....jo o prsou mi nemluv, já co jsem přestala kojit, tak šly holky s velikostí o dost dolů 😀 😀 manža nejdřív si stěžoval, kde jsem proboha vzala takový prsa, a když se zas vrátily k původní velikosti, tak si taky stěžuje...chlap, neví co chce....ale mně to nevadí, aspoň se zas normálně vejdu do trička

paja28
20. dub 2010

😀 😀

No nic holky, jdu se připravovat na večer...snad můj drahý nevytuhne u telky, to by mě asi kleplo 😅

Tak papa a hezký večer všem 😀

lencza
20. dub 2010

pájo: tak držím palečky, ať to klapne 😀

lencza
21. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........41DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........14DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............10DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10............9DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............7DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........24.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)...........9...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)..........9...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........9...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........9....................N.................1 CH........11/2010

petulka12345
21. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........41DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........14DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka....25...........12/09............10DC.........__55__..................1D.....___................
vcelka......23...........1/10............9DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............7DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........24.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)...........9...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)..........9...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........9...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........9....................N.................1 CH........11/2010

dostoj
21. dub 2010

A ja jsem to cetla na womenzone, ze tam jedna pani psala, ze si udelala ovu test asi treti den menstruace a byl prudce pozitivni...tak asi to mozny je. Jinak ja jsem mela Lady-Q, ovulacni testy...testovala jsem dva mesice a stejne jsem nic nezjistila 😀 ale podle me jsem mela ovulku taky hned po menstruaci. 😉

Musim teda rict, ze chlapi, co koukaji na kazdy kilo nejsou podle me moc normalni. Mela jsem takovyho manzela. Sice porad rikal, ze mu to nevadi a jen at se najim, ale pak nespustil oci z extremne stihlejch holek a porad mi rikal, jak je to pekna podivana..... 😝 no byl na ranu 😠

dostoj
21. dub 2010

byvaly manzel jsem chtela dodat 😀

petulka12345
21. dub 2010

Ahojky holky tak jsem trošku doplnila tabulku a divím se že se mi to povedlo 😀 😀 Taky jsem přidala jinou fotku aby jste aspon trošku viděli jak vlastně vipadám no žádná modelka!!!! 😀 Jsem spíš baculka protože věřte při malý jsem přibrala přes 30kg 😲 A ani náhodou to nejde dolů ☹ Ale to neva zachvilku začnu chodit do práce tak to snad půjde dolů 😉 NJN tak o mě víte aspon zase o trošičku víc 🙂 Ty jo ale koukám že sem moc už nechodí ty těhulky!!! 😉 😀
Dostoj-asi jsi to taky neměla lehký s tím tvým bývalím manželem vid!!! 😎

paja28
21. dub 2010

Peti, 9 důvodů proč je milujeme, je hotová nádhera 😀