Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
22. dub 2010

ty jo já už jsem zase 10 DC.
no ale u nás tento měsíc asi nic nebude, protože žádné snaženíčko neprobíhá a nevím jestli probíhat vůbec bude. Manžel dodělává školu tak je doma trochu stresu a nervozity. 😒

lencza
22. dub 2010

včelko: z toho si nic nedělej, já už jsem o 5 dní dál a zatím ani nepozoruju příznaky ovu, manža byl celých 14 dní v Praze, takže u nás nic neproběhlo ani náhodou

paja28
22. dub 2010

No my jsme teda parta vám řeknu...snažilky jsme, ale nikde žádné snažení, co? 😅 Ale fakt si z toho nic nedělejte, u nás je to to samé v bledě modrém 😅

Ani tehdy, jak jsem psala, se nic neudálo...prádýlko neprádýlko, manžel prostě vytuhl...on to snad dělá schválně či co, když se máme snažit, tak usíná za chůze 😅 A teda nevím, jestli se má smysl ještě snažit, příznaky ovu nepociťuju, tak nevím, už je asi po ní 😠

lencza
22. dub 2010

pájo: snažit se nemusíš, hlavně si to užij 😀 😀 já už se těším na pátek ani nevíš jak 😀 😅 😅

vcelka77
autor
22. dub 2010

no to je pravda, hlavně že sme snažilky bez snažení 😀
leni já už se také těším až manželovy ty pitomé zkoušky skončí 😀 😀

paja28
22. dub 2010

No Leni, jenže já si ani neužila 😠 Ale už se tomu začínám i smát...co jiného mně taky zbývá, bych se taky mohla zbláznit z toho všeho 😀

lencza
22. dub 2010

pájo já taky ne 😅 😅 tenhle půst mi nedělá dobře, tobě taky asi ne viď 😀 😀

vcelka77
autor
22. dub 2010

holky neměli bysme založit nějaké nové téma? snžilky bez snažení, zoufalky nebo něco podobného? 😀

zlatarx
22. dub 2010

ahoj tak to taky dočítám jj vcel to je bezva nápad...ty zoufalky je nmyslím výstižné.já mám ndes 42DC ovu příznaky jak kráva 16DC někde jsem to asi psala,pak zhruba 30DC zase nějajaký špinění,testy nega...tak jsem se vytočila zavolala k dr.má dovču či co je tam až 3.5 tak mám vydržet do neděle a jinak tam v úterý dojet maj tam záskok tak uvidíme.No sestřička se vlemi podivovala co to je cyklus,že to nermální není hlavně ,když chci mimi..ale že nemám věšet hlavu.že to oplodnění mohlo být jindy,no já mám dneska pocit jakože mám zase ovu jsem vlhká a mám bílej výtok,tak už fakt nevím.kdybch ten 30DC měla fakt ms i když to tomu vůbec nenasvědčovalo,tak bych mohla teoreticky mít další ovu...ale to už moc fantazíruju.Už fakt nevím,píšete,že se moc nesnažíte,my máme snaženíčko sexík tak cca každej 4 den a jestli z toho zase nic nebude tak na to kalšu.. 😝 to jsou furt nervy a nic..a pak nějaká "špína" má děti jak much a nestará se o ně 🙄 🙄 🙄

vcelka77
autor
22. dub 2010

zlatko v klidu, ty si tedy pěkně rozjetá 🙂
no jo ale to je příroda, ale s tím cyklem by ti měli něco udělat.
no aspon si užíváš sexíku, já kdybych měla spočítat jak dlouho nic nebylo tak by mi nestačili ani dvě ruce 😀 no to je valstně spíš k pláči ☹

lencza
22. dub 2010

zlatko jsi se tedy rozohnila.....ale máš svatou pravdu v tý poslední větě

no tak teď volal manža, že fakt dneska nedorazí....v Praze je ucpaná Jižní spojka a on teprve vyráží odsud....aaaaaaach jo 😖 😖 😖 a já se tak těšila

zlatarx
22. dub 2010

holky už jsem trošku vychladla,no jo no,už mě to fak bralo nervy,tak už má trošku vyšší věk,tak to se taky hlavou honí věci a malýho jsem měla za záhadných okolností,tak prostě tak...teda vcel tak to chce nějakej fígl,tak ho zkus vyzkoušet a když to nebude umět tak sexík za trest a když jo tak za odměnu 😀 😀 to se to radí,že?no ne,uvidíme všechny co a jak...ale jo,když to vidím tady u nás,jaký existence maj děti a a ni se o ně v podstatě nestarají je to na houby a my chceme anic

zlatarx
22. dub 2010

jo a jinak jsem se konečně rozhoupala a udělala pár fotek a změnila si fotečku u nicku tak snad se to podaří otevřít

paja28
22. dub 2010

Nesnaživé snažilky by na nás fakt sedělo...a zoufalky taky...jsme takové zoufalé manželky 😀

Zlatko, tak si zkus udělat ovu test...třeba tamto divné byla fakt MS. A plně s tebou souhlasím, my bysme se kvůli těhu i na hlavu postavily a nic a někdo do toho vlítne ani skoro neví jak....holt to je ta nespravedlnost.

Já to naše nesnažení už i obrečela, ale co nadělám...nechci manžela do něčeho tlačit...jako sexíkovat jen proto, že musíme, to fakt nechci...pořád si říkám, že si aspoň odpočineme a pak to přijde třeba nečekaně 🙂 A taky si říkám, že teď by to byl Kozoroh, a toho nechci, jednoho už doma mám a to stačí...bych se pak s něma nedomluvila, by se proti mně spikli a co potom...no jaká výmluva, nebo spíš "omluva", taká...hlavně že si to nesnažení odůvodním 😀

vcelka77
autor
22. dub 2010

paji já jsem kozoroh 😀
jo zlatko to je těžký, když má v hlavě jen to učení, tak to stejně není ono, takže asi tak.
jinak teda ty už máš pořádného chlapáka

vcelka77
autor
22. dub 2010

a kozoroh je dobré znamení, já si se sebou rozumím 😀

zlatarx
22. dub 2010

jj loni v prosinci měl 10..měla jsem ho v 22,jsem pak měla nějaké zdravotní problémy tak jsem nemohli a když můžem tak nemůžem...no uvidím jestli to dostanu a když ne tak at se jiná paní dr.snaží ne...
ale holky z vlastní zkušenosti u Martě vím,že když jsem se pořád hlídala tak z toho nic nebylo apak jsem to zase jednou nedostala a najednou jsem byla těhu a to jsem fakt asi měli sex jednom za měsíc

paja28
22. dub 2010

😀 😀
No to můj si taky se sebou rozumí, ale se mnou mu to moc nejde 😀 Já jsem totiž váha...a úplně nejhorší kombinace je váha a kozoroh...jako nikdy jsem to nebrala moc vážně, ale nedávno jsem to kdesi vyčetla a jak tam byly popisovány povahy a řešení situací, tak to přesně sedělo na naši domácnost 🙂

Zlati, já si myslím, že to právě tak funguje...že fakt když nechceš, nebo se nesnažíš, tak to vyjde...proto se právě snažím neřešit to naše nesnažení...holt prostě nemáme na sexík asi chuť nebo co, no tak se kvůli tomu snad svět nezboří...teda pokud to nebude věčně 😅 Jednu dobu jsem to strašně řešila, když jsme propásli příležitosti a pak jsme se tak akorát pořád hádali...takže fakt radši se to nesnažím řešit...i když je fakt, že to někdy nejde 😖

vcelka77
autor
22. dub 2010

no tak jsme asi trošku paličáci 😀 ale jinak jsme moc hodný 🙂

paja28
22. dub 2010

tak to naprosto souhlasím 😉

zlatarx
22. dub 2010

jj ono holky stejěn časem dospějem kk tomu jak říká pája nic neřešit a nechat tomu volnost,stejně stím nic jiného nesvedem...dovolila jsem si dohodit pár fotek a už asi dnes mizím nějak jsem se tady zasekla a práce stojí 😀 😀 😀

dostoj
22. dub 2010

ja uz jsem to tady holky taky jednou psala, ze jsem se proste jeden mesic zblaznila, zaridila jsem si vsechno mozny, pernamentku na solarko, na bankovani, na cviceni. Nakoupila mraky femigardu, a bum...bylo to hned ten mesic. 😀 Normalne jsem to vzdala.

zlatarx
22. dub 2010

jj něco na tom bude.no já tento měsíc neměřila sexík byl když byla chut a ta byla a bojím se že zase prd...tak třeba taky zkusím něco koupit 😀

lencza
22. dub 2010

já taky souhlasím 😀 😀 já to taky vzdala a další měsíc jsem byla těhule, aniž bych cokoliv hlídala

kovik
22. dub 2010

Lexie - gratulace ke kontorole 😀 😀 😀 mi jdeme příští týden.
Taky vás nějak zanedbávám, no ale jak tu neni mužíček tak PC nezapínam. Jinak běžel celej den . A teď bylo docela krásně, takže jsme věčně ve školce na hřišti.

Jinak co ja vím tak na Mateřskou je narok po roce odpracovaných.

Len - tiše závidím můj přijede až za 4 týdny snad. Už jsme se neviděli od začátku dubna a je to pořád takový čekání a snad to ani neutíká.

Jinak mi včera došli těhu kalhoty a to je pohoda to pohodlý, konečně mě nikde nic netlačí.
Uf teď řeším porodku, zřejmě budu v Praze takže se musím registrovat ve 14 tt, jenže musím si tam zavolat, který týden mám brát zda podle MS či UTZ. Je to víc jak 14 dni. Navíc se tam musí osobně s prukajdou ha ha , naštěstí tam muže manža . No a pujdu k apolinaři, sice už jsem tam nechtěla ale už to tam znám a vesměs je to všude stejný. Bych si ráda vybrala nějak blízko bydliště, no jo jenže to ja ještě nevím 😖

kovik
22. dub 2010

Paji - ja taky slyšela že je to možný a nějaký holky to tak mají teda ovulaci těsně po MS. Když to jde v době Ms tak proč ne takhle

lencza
22. dub 2010

koviku: ahoj....jo je to s těma chlapama těžký, když je máme doma, tak nás zlobí, a jak je dlouho nevidíme, tak se nám po nich stýská ☹ s tou registrací ti neporadím, u nás naštěstí nic takovýho být nemusí, ale zkus si tam zavolat a oni by ti určitě poradili, jak s tím termínem

s tou mateřskou taky přesně nevím, ale tam jde o to, že si musíš platit sociální a zdravotní po určitou dobu a pak máš na dávku nárok, ale určitě se to najde na netu na různých stránkách týkajících se těhotenství

posílám pár aktuálních fotek 😀

lencza
23. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........43DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........16DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............12DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........11DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............9DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........29.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)..........11...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........11...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........11...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........11....................N.................1 CH........11/2010

lencza
23. dub 2010

dobré sluníčkové ráno 🙂 🙂

tak po dnešním měření mi graf BT vyznačil ovulku už před 4 dny, no nějak nechápu, uvidím, jak to bude pokračovat dál, ale jestli jo, tak jsem ji tedy totálně prošvihla, natož abych ji vůbec poznala 😲 😲 😲

zlatarx
23. dub 2010

Leni ahoj,nevěš hlavu.kašli na pozorování,jak už jsem říkali včera ono to nějak dopadne.Já mám dnes jakože před Ms a včera jsem vypozorovala hlen co by mohla být ovu...ale tu jsem měla 3 dyn i se špiněním od 27.3. to fakt hlava nebere a jen s etím užíráme..