Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
26. dub 2010

pájo tak jsme zaktualizovaly obě najednou 😀 😀 😀 😀 😀

paja28
26. dub 2010

Omlouvám se těhulkám, ty jsem neaktualizovala...jsem při vkládání nevěděla, který týden jsou...napravím to zítra, ať to tu nemáme přetabulkované 🙂

paja28
26. dub 2010

😀 😅

paja28
26. dub 2010

Vcel bude spokojená, chyběla jí tabulka a teď má hned 2 😀 😀

vcelka77
autor
26. dub 2010

jj, chyběla mi tabulka a ted mám 2 😀
leni kukám že ovulka ještě neproběhla.

lencza
26. dub 2010

pájo a všimla sis, že to máme ve stejnou minutu 😀 😀 😀

včelko: no ani náhodou, jak jsem byla nadšená minulý měsíc, tak teď zas nic....ale jak jsem řekla, už na to prdím....s měřením dojedu tenhle cyklus a pak končím

paja28
26. dub 2010

No fakt Leni...jsme prostě dobré 😀 😀 😀

paja28
26. dub 2010

Jinak teda holky na sebe něco prásknu...říkala jsem, že se na hlídání se vykašlu...ale ještě jsem to neudělala ☹ Mě rozhodila ta divná MS a spíš ten pocit ovulky při MS...tak jsem si řekla, že to zkusím vysledovat, tak testuju každý den, jestli ovu bude nebo ne...a dneska teda je čárka silnější než předchozí dny, znamená to, že se ovu blíží? Nevíte? Někde jsem totiž četla, že to nic neznamená, že musí být silná, slabší než testovací prý neznamená vůbec nic...tak jsem z toho jelen 🙄

vcelka77
autor
26. dub 2010

paji je to tak ,neznamená to vůbec nic.
opravdu až to bude pozitivní, tak se to nedá přehlédnout. Dokud nebude testovací stejně silná jako kontrolní tak to neřeš.

lencza
27. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........47DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........20DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............16DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........15DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............13DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

lencza
27. dub 2010

dobré ráno

tak jsem hodila komplet zaktualizovanou tabulku, včetně těhulek

petulka12345
27. dub 2010

Ahojky holky teda dneska je zase krásně!!!Zlatuška šla dneska k dr. tak jsem zvědavá jak dopadne jsem s ní nervozní jak sánky v létě tak doufám že pro nás bude mýt jen dobré zprávičky a snad dá brzy vědět!!!! 😀 😀 😉

petulka12345
27. dub 2010

Teda holky tady je dneska nějak mrtvo 😀 😀 😀

paja28
27. dub 2010

Ahoj!!! U nás je taky krásně!!! Máme tu docela kopce a jak jsem ráno jela do práce, tak na kopci bylo jasno a v údolích byla mlha...a vypadalo to šíleně nádherně....bylo to jak moře 😅
Jinak teda hlásím další zjištění o femigardu...bylo tam psané, že potlačuje ovu příznaky, nafouknnuté břicho, myslím i o výtoku tam něco bylo...tak teda nepotlačuje ani jedno...ovu se asi hlásí v plné síle 😀 Jen teda prsa necítím...ale jinak vaječníky bolí jak sviňa 😀 😀 😀 Takže každý den znásilňuju manžílka...chudák se myslím přestane těšit z práce domů 😠 😅

petulka12345
27. dub 2010

Ahojky Pají no tak aby byl vůbec k něčemu ten Femigard??? 😉 Ale znásilnuj tak to má být jsme na tom podobně to by bylo aby se nezadařilo 😀 😝 😀

paja28
27. dub 2010

A pak mně holky řekněte, jak se nemám sledovat, když ty příznaky jsou tak okaté 😅

paja28
27. dub 2010

No Peti, už začínám o jeho účincích fakt pochybovat...ale tak na každého to holt asi nepůsobí...tak možná pomůže tam uvnitř všechno nachystat pro případného nájemníčka 😅 když už teda netlumí příznaky...ale je fakt, že před MS jsem neměla žádné bolesti a to teda mívám...tak aspoň tam pomohl 🙂

Manža tomu našemu plození vymyslel krycí název..."nákup v domácích potřebách" 😀 Jsem mu totiž řekla, že už to není možné, že se nám nedaří a že si to mimi musíme asi zajít koupit...a on že kam... a já že asi do domácích potřeb 😅 Tak každý den poctivě nakupujeme 😀 😀

vcelka77
autor
27. dub 2010

paji tak to máte veselo při nákupech 😀 no jsem teda zvědavá. Já ještě ovu neměla, takže nevím, jestli femigard,potlačí příznaky, to teprve uvidím. Ale já bych ráda, kdyby mi zkrátil cyklus a ty zničil ty nájemníky na ksichtíku 😀

petulka12345
27. dub 2010

Pájí tak to máte pěkný nakupování já spotřebuju tu jednu lahvičku toho femigardu a uvidím jestli bude nějak fungovat tam doporučují užívat aspon tři měsíce! 🙂

paja28
27. dub 2010

Jojo, veselé nakupování máme...jen co je pravda 😅

No já mám v plánu taky jednu lahvičku...jsem věřila zázračnému účinku a víc jsem si neobjednala 😀

Jo Vcel, nájemníky na ksichtíku bych taky potřebovala zlikvidovat!!! Jsem tu myslím včera psala, co mně roste na čele...jako už to vypadá skoro jako druhá hlava 😖

vcelka77
autor
27. dub 2010

paji nepřeháněj 🙂
já teda mám dvě lahvičky femigardu a nějak jsem to ted začala flákat, takže to baštím jen 2x denně, když si zrovna vzpomenu.

paja28
27. dub 2010

No nepřeháním!!! Fakt ne!!! Jako to je prostě hrb na čele 😠 Do malého pupínku to má fakt hodně daleko!!! Ale naštěstí to jde pořád ještě zamaskovat 😝 Ale jak to toho jednou rýpnu, tak už to ani nemaskuju 🙄

Já si ho taky dávám jen 2x denně, tak možná proto neúčinkuje jak má 😅

petulka12345
27. dub 2010

Já si ho dávám třikrát denně a někdy jen dvakrát podle toho jak si taky vzpomenu 😀 Ze začátku jsem ho brala pravidelně třikrát a ted už jsem začala zapomínat tak občas jen dvakrát ale to je málo kdy zapomenu!!! 😎

zlatarx
27. dub 2010

ahoj holky tak těhu zase nic-opět cysta!!!dnes jsem vyfasovala utrogestan nemáte některá zkušenost?dr.jinak povídala ,že jsem ok že ta cysta mrcha jen je příčinou toho,že těhu nejsem.Prý tam nebýt tak je to hned... ☹

vcelka77
autor
27. dub 2010

ahoj zlatko, tak to je mi líto. A myslíš že ten utrogestan tu cystu zničí? já tomu nějak nerozumím.
tak ale to by potom bylo zase dobré ne, že se cysta odstraní a pak tomu nebude nic bránit.
Zase aspon víš co je za problém.

dostoj
27. dub 2010

ja mela taky cystu a nemohla jsem se ji zbavit asi pet mesicu, pak jsem otehotnela ale bylo to nejaky podivny. Jeden mesic jsem to nedostala, ale az dasli cyklus jsem otehotnela a dalsi mesic z toho bylo zamlkle tehu. Tak nejak jsem se ja ty cysty zbavila, jinak sama se nedala. Normalne by ale mela sama prasknout behem jednoho max. dvou cyklu.

Nekde jsem se docetla (kdyz jsem hodne zjistovala, proc, co a jak s tim), ze to muze byt dusledek nestihajicich jater. Ze kdyz jatra maji deficit a nestihaji odvadet vsechny skodliviny z tela, tak si pomuzou cystou a ta potom plni funci mensich jater. Muze se objevit kdekoliv u zen to byvaji prave bud vajecniky nebo prsni zlazy. Bohuzel se mi nedari ten link znovu najit..ale budu chvili hledat, kdyztak ti to sem hodim.
Ja jsem proti tomu bojovala jenom velkou ocistou organismu, ale az kdyz jsem se docetla to s tema jatrama....

zlatarx
27. dub 2010

vcel:děkuji za podporu,jj já mám nějak víc mužského hormonu kvůli dřívějšímu sportu a tak,..měla jsem ty cysty už dřív no ated jsou zase nazpět,není antik.jsou cysty...no a ten utrogestan tomu nějak má zabránit aby nevznikly..tak mu budu držet palce.jo a jinak je to fajn zpráva já se bála,že třebas je ten problém jindy to by byl větší malér..jo a holky koupila jsem si přípravek za 700kč 90tablet 😝 jmenuje se to indonal woman prodala mi to přímo dr...zkuste juknout na net...vypadá to lsibně když nic jinýho tak aspoň je to proti nádorům a tak...a ještě jsem se jen tak ptala na BT a přípravky....byla tam dnes jiná dr.v zástupu mladá fajn..tak na BT se máme vykašlat a věnovat se lepším věcem a jako podpůrné prostřeky jen čaj a nic víc zbytek jsou vyhozený prachy... 🙂 tak to jen tak abyste -abysme věděly...tak zatím ahoj

zlatarx
27. dub 2010

dostoj:jj je to játrama a i hormonama...cysty jsou magořina..já měla cyklus vždy jak "do sokola"no uvidím co to udělá...dr.mi řekla ,když otěhotním tak pak po porodu hned antik.a bude po cystách jinak nic moc nepomůže..ale jen otěhotnět...tak snad jo,už to vidímjak se opakuje historie s mladým to bylo taky dílo a taky cysty.. 😢 a ten přípravek co jsem tady hodila do pléna je právě na vyčištění,jsou to takový bobulky....je to na prsa,vaječníky,dělohu ...

dostoj
27. dub 2010

jo mela jsem taky tri baleni indonalu...ja to dostala na papirku napsany od doktorky ...vlezu do lekrany, ukazuju papirek a lekarnik mi rika 1700,- i se slevou 😀. Dobrala jsem to a prd....tak hodne stesti pri leceni.

lencza
27. dub 2010

zlatko: ty cysty to je svinstvo.....tak snad ti Utrogestan pomůže a brzy bude pryč a budete se moct snažit, hlavně že víš, že jinak jsi v pořádku a že těhu nic nebrání

a ty pálky za ty prášky, to je tedy síla....to bych je tam asi nechala

my byly dneska celý dopo venku....je krásně, tak jsem Týnu oblíkla do sukně, bílý punčocháče k tomu, no a jak venku chodila, tak upadla, v punčocháčích má díru a na čele novou bouli, hned vedle tý sobotní, se z ní picnu