Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
28. dub 2010

no leni mě přijde že by to ještě chtělo.
tak ale apson bude mít ségra radost 🙂

lencza
28. dub 2010

včelko: no pár hlasů ještě chybí, ale to jo radost bude mít určitě, zvlášť až se dozví, jakou jsem spustila akci...jsem jí to ještě neřekla 😀 😀 😀

vcelka77
autor
28. dub 2010

no tak to se bude divit 🙂

paja28
28. dub 2010

Hlásím přidaný hlas od švagrové 😉

Tak honem Leni, řekni to ségře a pak nám popiš reakci 😀

vcelka77
autor
28. dub 2010

mě to fakt v práci nepustí už z jiného počítače, snažím se to tu obelstít a nejde mi to.
Kdyby to šlo, tak tam hned přibyde 20 hlasů 😀 ale bohužel

lencza
28. dub 2010

jojo řeknu a dám vědět 🙂

vcelka77
autor
28. dub 2010

tak jsem zaúkolovala mamču, tak už zbývá jen 9 hlasů 🙂

lencza
28. dub 2010

včelko: no ty by sis zasloužila metál 😀 jsem před chvílí mluvila s mým tátou, tak jsem mu říkala o naší akci, tak se smál, ale je rád, že to takhle přibývá 😀

jsem dneska oběhla matriku, potřebovala jsem ověřit nějaký listiny a pak že půjdu s tím techničákem kvůli přepisu jména....přijdu před městský úřad a dojde mi, že nemám peněženku, tak jsem se otočila a šla zas domů pro peněženku, no a pak sedím na dopravním a přemýšlím si, jestli mám všechno, co potřebuju, a dojde mi, že budu zřejmě taky potřebovat malej techničák, tak volám manžovi a prý že jo, no tak jsem se sebrala a šly jsme s Týnou do parku....fakt já a úřady, to je kapitola sama pro sebe

vcelka77
autor
28. dub 2010

tak to si se hezky prošla 🙂 ale já bych na to zapoměla taky, v tohmle směru mi to vůbec nemyslí 😀

vcelka77
autor
28. dub 2010

http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-...
jestli se chcete někdo zasmát 😀

lencza
28. dub 2010

tak jsem koukla....ten s tou pokojskou je dobrej, ale nějak jsem nepochopila vtip z roku 1820, jestli někdo jo, tak prosím o vysvětlení 😀 😝

paja28
28. dub 2010

A nemůže to být myšleno tak, že ten chlap nechápe, jak může čekat mimi, když ještě nebyli spolu? Jakože mu necvaklo, že by mohla mít dítě s někým jiným? Ale toš nevím, moc se mně takové přemýšlení na rok 1820 nezdá 😀

paja28
28. dub 2010

Ne, to bude asi blbost...to asi nebude ono, není tam jak dlouho ho čeká...tak nic no 😅

paja28
28. dub 2010

Leni, ségřina soupeřka "ožila" a začala bojovat 😠

vcelka77
autor
28. dub 2010

mě nejvíc zaujali vtipy pod článkem 😀

lencza
28. dub 2010

Pájo, no jo, kde furt ty lidi bere 😀 😀 😀 ale není to tak hrozný, pořád jsme na dohled

lencza
28. dub 2010

holky tak ovu je myslím tady....objevil se hlen a čípek mám otevřený a měkký, a zítra přijede manža, tak to vyzkoušíme, co to udělá 😵 😵 😲

vcelka77
autor
28. dub 2010

leni tak to je dobře že aspon zítra dorazí manžílek. tak snad to stihnete.
Jen si ted nejsem jistá, zda se tedy snažíte či ne 🙂

paja28
28. dub 2010

Leni, super, že maža dorazí!!! 😀
Holky, u mě je to taky tu!!! Udělala jsem si ovu test a čára nepřehlédnutelná!!! To je asi ta, co o ní Včel mluvila 😅 Takže dneska manžílek bude muset spolupracovat...chtěnechtě 😀 😅

lexie30
28. dub 2010

Lenczo: co sa tyka slovenskych svadieb, su samozrejme riadne divoke, vsetci tancuju a spievaju a poriadne vela piju🙂 musim ale dodat, ze to zavisi od rodiny, lebo ja sice poznam viac takych temperamentnych, ale uz som sa stretla aj s nudnejsimi. Este jedna vec> na svadbe sa zvyknu neveste dat kvety, viem, ze to v Cechach moc nefici...takze menisa kytica pre nevestu potesi🙂

lencza
28. dub 2010

lexie: díky...no akorát si nejsem jistá, jak bysme dovezli tu kytku, bysme ji nejspíš koupili až tam....máme jet někam blízko Piešťan

jsem Týnu vzala ještě na písek, tak se docela vyřádila....holky moje dítě je závislý na zubní pastě, ta by ji jedla místo sváči 😉 🙂

kovik
28. dub 2010

len - tak maš tam hlas .
Tak holky krasně na to hupsněte. Ja bych na to vlítla taky, kdyby tu byl mužíček 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak jsme dnes byli v poradně. A jsme asi nakonec 11+6. V patek jdu znovu na UTZ. dnes nechtělo mimi spolupracovat, se neotočilo 🙂 🙂 a Zatím mam na hoře 1.5 kg od začátku.

zili
28. dub 2010

Ahoj, píšu diplomku na téma Kvalita výživy předškolních dětí a byla bych moc, ráda, kdybyste mi vyplnily tento dotazník: http://kvalita-vyzivy-predskolnich-deti.vyplnto...
Je to 20 otázek a týkají se výživy, biopotravin a biopotravin ve školkách. Je to pro rodiče dětí ve věku 3-6 let, které chodí do školky. Každý vyplněný dotazník mi moc pomůže, protože mám doma roční cácorku a tak samozřejmě nestíhám. Takže jestli ho pošlete svým známým, budu moc ráda. Děkuju

lexie30
28. dub 2010

mam taku otazku- od zaciatku tehu ma skoro stale boli v podbrusku...nie je to velka bolest, da sa vydrzat, ale je to skoro kazdy den..myslite ze to je normalne? ja si myslim, ze ano, a maternica sa mi roztahuje...ale niekedy som z toho unavena. kocky, co co myslite?

lexie30
28. dub 2010

a kovik- zavidim ti tvojich 1.5 kg...to ja mam 4 kg, ale preto ze som sa strasne rozjedla..musim to nejako zastavit, lebo takto sa budem na konci tehu gulat.

lencza
28. dub 2010

lexie: jo je to normální, jak píšeš, roztahuje se děloha....si pamatuju, jak to bolelo mě, jednou jsem až vyjekla, fakt to bolelo

a kila navíc neřešte, shodíte to v šestinedělí....já měla navrch 17 a z porodnice jsem šla s 5 a do konce šestinedělí byly pryč...ale je jasný, že zas přibrat nějak moc taky není dobrý.......jedna známá mi vyprávěla, že její kámoška přibrala 27 kilo a dítě mělo při narození 2,5 kila, to už je trošku extrém

dostoj
29. dub 2010

Holky ja jsem zacatek 11. tydne. Dneska na vaze o 1 kg vic. Ja jim docela dost, protoze se mi zda, ze mi to pomaha na nevolnosti, ale zase pocitam, ze jak to trochu odezni, tak se budu muset krotit. 😀 Me to hubnuti zas tak lazo plazo nepujde.
Me bricho taky poboliva, akorat, ze ja hrozne tezko rozlisuju, jestli je to deloha nebo vetry...ty me teda trapi pekelne. A ta unava je taky na prd, jeste jsem nezahajila pripravy na carodejnice a to uz ve skolce zacinaji zitra 😀

petulka12345
29. dub 2010

Ahojky len já jsem taky přibrala skoro 30kg při malý a do ted mi všechno zůstalo a ani náhodou to nejde dolu!! ☹ 😝
Jinak těhulky co já bych dala za vaše nevolnosti 😀 😉 😀 Tak moc vám závidím ale i mocinky přeji
😀 🙂

vcelka77
autor
29. dub 2010

ahojky, pajo, tak vidíš,přesně o té čárce jsem mluvila. Občas vydrží 2 dny aby ses nedivila, kdyby třeba zítra byla zas.
ale máte nejvyšší čas na to hupsnout, vajíčko se má uvolnit za 12-24 hodin a spermíci si na něj hezky počkají tak hodně zdaru 🙂
len, no ještě s tím musíme něco udělat s těha hlasy, my jí trumfnem. včera jsem dokonce poslala od tchýně 😀 tak holky ještě bysme mohli někdo rozhodit sítě a předběhnout tu první co říkáte? 🙂

paja28
29. dub 2010

No já rozhazuji jak můžu, ale všichni známí mají net přes místní firmu a všichni mají stejnou IP...tak ať dělám co dělám, tak prostě můžu hlasovat jen jednou 🙄

Jinak teda, já nevím, co s tím mojím chlapem budu dělat...si holky představte, když se má snažit, tak má pravidelně spavé období...jsme asi naladeni na špatnou notu či co 😒 S takovou to malé nepočneme ani za sto let!!! A násilím ho nutit nechci, nechci mu to zprotivit...je to ale šílené, toto přesně bylo i minulý měsíc!!! 😖 Takže včera žádné snažení neproběhlo, tak snad dneska no 😠