Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
29. dub 2010

paji tak si kdyžtak budeš muset zaběhnout k sousedovi 😀 😀 😀
to je samozřejmě vtip aby mě nkdo třeba zase nenařknul že jsem nemorální 😀

vcelka77
autor
29. dub 2010

ten klaus je ale blbec, vetoval nám mateřskou 😠

paja28
29. dub 2010

Že by? 😀 😀 😀 No asi to doma oznámím, že se poohlédnu, že třeba někdo jiný bude ochotný 😅 Né, to bych mu neudělala 😉

A co u vás Včel, jak to vypadá? Co ten tvůj student, jde mu to?

emera
29. dub 2010

Ahoj Holky jak se mate???

Nechodim tu moc,u nas nic novehoi,vse v poradku,Emmy je zlaticko a na UTZ jdu pristi tyden,uz se tesim.
Brisko roste tak uvidime.

Co noveho??

paja28
29. dub 2010

Dneska jsme ještě netabulkovaly, tak hurá do toho 😀

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........49DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........22DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............18DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........17DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............15DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

emera
29. dub 2010

Hodila jsem fotky do blogu juknete

vcelka77
autor
29. dub 2010

ahoj emer to je dobře že je u tebe vše v pořádku tak at bříško hezky roste 🙂
no paji u nás je takové stresující období, asi se taky budu muset někde poohlídnout 😀 a jinak kdy bude ovu vůbec netuším, tenhle měsíc netusteuji, neměřím nic. Ale určo ještě ovu neproběhla, ještě mě nezačali bolet bradavky 😀 to je takové moje poznávací znamení, že už to proběhlo. 🙂

vcelka77
autor
29. dub 2010

emer to je bříško jak v 6 měsíci 🙂 kam ti až poroste tak to jsem zvědavá 🙂 ale aspon to je vidět, ten miláček v bříšku 🙂

vcelka77
autor
29. dub 2010

emer pošli taky hlasík jitce musilové, je to ségra lenči a snažíme se překonat tu první 🙂
http://www.basketst.cz/stranka/volte-nejlepsi-h...

petulka12345
29. dub 2010

Em to bříško závidím!!!Je fajn že je všechno v pořádku mocinky ti to přeji 😉 😀
Holky já mám dneska depku obědnala jsem si pěkný džínečky od Nextu a bohužel malý tak budu muset začít hubnout ale ono to půjde dolu až začnu chodit do práce 😀

emera
29. dub 2010

Dala sjem hlas,uz poslane.

jsem navic po obede takze jsme sezrala kure na paprice a pak bananovy koktejl.

Uz dlouho jsem nevidela mimi na UTZ 3tydny musim cekat ach jo

lencza
29. dub 2010

eme: díky za hlas......u nás bylo taky kuře na paprice....ani nevím, jestli jsi tu říkala, jak to, že čekáte s manžou miminko, vzali příbuzný, když vás tak pokoušeli o velikonocích a ty jsi dělala, že žádný mimčo ještě nečekáš

emera
29. dub 2010

Tchan uz to vi, nechci rikat proc ale jinak nikdo ani svagrovka ani tchyne,budou cekat az do 21.kvetna.

emera
29. dub 2010

A u tchana vim ze to nevykeca

dostoj
29. dub 2010

no ale jak jim schovavas to bricho 😀.
Nektery lidi jsou neuveritlny jasnovidci. Ja vedla kluka na florbal a tam mi jeden tatinek rovnou rekl, ze vi, ze jsem tehotna. A pritom se zas tak dobre nezname, jenom se sem tam vidime na tom krouzku. A vubec se me ted hodne lidi pta, jestli nejsem tehotna..divny...ja teda zatim mlzim. U nas v rodine to nevi jeste nikdo, jenom kamoska a jeji pritel 😀

vcelka77
autor
29. dub 2010

no jo emer, jak to chceš skrýt s takový břuchem? 🙂

lencza
29. dub 2010

dostoj: jo některý lidi na to maj fakt radar, ale většinou ženský, že i chlap, no tak to klobouk dolů 🙂 🙂 já byla ve 4tt a mamka i tchýně mi řekly, že jsem se jim zdála nějaká jiná už 2 týdny, no nechápu, vždyť to jsme teprve počali.....ale prý se to pozná podle očí

holky, jak to dokážete neříct, fakt vás obdivuju.....já měla v sobě najednou takovej přetlak, že bych to vyprávěla i cizím lidem, jak papiňák před vybouchnutím 😀 😀

a holky už nám chybí na 1.místo jen 4 hlasy a zítra je konec hlasování, tak to jsem na to mooooc zvědavá 😲 😲 😲

emera
29. dub 2010

Ja se nevidela jeste s rodinou a ani s kamarady,proste neni zadna akce kde se sejdeme,kazdy jsou v praci a vikendy nabity.

Za chvilku uz to budou vedet vsichni a jinak tady RESPEKTUJOU pokud o tom enchces mluvit,mame znamou v obchode jern se usmala anic nerekla,maminky ve skolce take nic,dokud nezacnes tak nebudou talacit arespektujou to tu vsichni

emera
29. dub 2010

lenczo ja bych to rada rekla ale nemame na vybranou,chceme pockat az do velkeho UTZ,protoze v predchozim tehu mi zjistili postizeni ditete tak kvuli tomu to nerikame,chceme pockat na vysledky

emera
29. dub 2010

Pokud UTZ a vsechny krevni testy tak chceme s manzelem udelat Grilovaci party s kamarady a rodinou a tam svem to oznamime.

emera
29. dub 2010

Omlouvam se za preklepy,nestiham

lencza
29. dub 2010

eme: tak to je hezký, že vás nechávají v klidu a nechávají to na vás, až to oznámíte....to tady se každej zeptá....a jsem si to myslela podle toho, co jsi tu psala, že chcete mít všechno pojištěný, je fakt, že se to pak blbě vysvětluje, hlavně je to dost nepříjemný a smutný

holky, tak manža před půl hodinou odjel opět do práce, tak jsme využili toho, že máme byt jen pro sebe a vlítli na to 😉 😉 taky se mě ptal, co prý budeme dělat na čarodějnice, vůbec netuším, o víkendu se má kazit počasí, sice má být docela teplo, ale má pršet, možná něco ogrilujeme u našich na chatě

paja28
29. dub 2010

Už jenom 1 hlas!!! Zaúkolovala jsem mladšího bráchu, ten má ze školy hromadu kamarádů, tak rozesílá odkaz přes ICQ!!! Mně to přijde strašně dobré...Lenča to tu dala, abysme hlasovaly my a my jste z toho udělaly takovou AKCI 😅

paja28
29. dub 2010

VYROVNÁNO!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

Jů, mně zmizela fotka... 😠

lencza
29. dub 2010

Pájo: suuuuuper, já taky ještě zaúkolovala pár kámošů na FB, tak už tam taky přibylo pár hlasů....holky to je sranda

lencza
29. dub 2010

a už vedeméééééééé 😀 😀

paja28
29. dub 2010

šílená sranda!!! se tu úplně řehtám!!! 😀

paja28
29. dub 2010

Holky, tak teď nevím...dělala jsem si opět ovu test a čárka už je slabší...znamená to, že už je po všem? Šíleně mně ale bolí pravý vaječník!!! 😠

lencza
29. dub 2010

Pájo, tak s ovu testama ti neporadím, já je nepoužívám.....já tedy vůbec nic při ovu necítím 😒 😒 ....mám kamarádku, která na sobě pozná na 100% ovu i těhotenství, ani si nemusí dělat test

petulka12345
29. dub 2010

http://www.rodina.cz/clanek4909.htm snad vám to půjde otevřít a třeba už jste to viděli něco o ovulačních testech 😉 Snad jsem to vložila správně!!!! 😀