Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

emera
30. dub 2010

Ahojky

Koviku dost ze se ukazes, Nadherna fotka prdolky,krasne rostete.

Kdy jdes na NT screening??

Do albika hazim lepsi fotku briska a manzela s dcerkou

lexie30
30. dub 2010

kovik, gratulujem k UTZ a diky za info 🙂 . tvoj Davidek je strasne zlate dieta, podla mna sa podoba na teba 🙂 . mna caka UTZ v stredu, tak dufam, ze babo bude vidiet.

emera
30. dub 2010

Holky vsak se jednou dockate,ja nevim cor ict VIM ze Vas to boli a i prejet ale envim co rict.

kazda se jednou dockate a i ja a budeme mit v naruci krasne mrnave miminko ktere bude vrnet v nasi naruci.

HOLKY Ja Vam to tak moc preju,jste moc fajn parta

lencza
30. dub 2010

eme: svatá pravda 🙂 🙂 holky všechny se dočkáme......koukla jsem na fotečky, Emmy je krásná holčička a manžel je taky fešák

taky u vás byla kolem sedmý buřina? tady lilo jako z konve, ale aspoň se pročistí vzduch

emera
30. dub 2010

Dekuju Lenczo 😉 Musim jit,jdu za rodinkou

lencza
1. kvě 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........51DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........24DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............20DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........19DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............17DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

lencza
1. kvě 2010

ahoj holky

tak nejdřív bych vám chtěla moc poděkovat za spolupráci při akci Jitka....ségra je první o 5 hlasů před druhou v pořadí....takže díky díky díky díky
a vypadá to, že jsme se tentokrát přesně trefili s manžou do ovulky, dneska mi stoupla teplota o 4 desetiny...tak uvidíme, dneska to ještě pojistíme, třeba se tam kluci s vajuchem ještě někde potkají 😀 😀 😀

kovik
1. kvě 2010

Em - NT screening a poradna 24.5 , torchu se toho bojím , s Davídkem jsme museli na plodovku, nic hroznýho, horší bylo čekáni na vysledky
krásný bříško , kokám že jsem vas předběhla mi jsme dneska 12+2, nakonec jsme teda počali v prvním možném termínu, tak jak mi to ukázal womenzone graf. a je to na den přesně.

Lexie - neboj mimi pujde určo vidět, jen zaleží jak se otočí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 držím palečky a pošli jsem fotečku, jinak nam už dělala UTZ přes bříško . jj Davídek je zázrak a o druhé taky.

Len - tak teď jen ať se zakousnou 😀 😀 😀 😀 😀
jo a hlas posílám každý den

Jinak u nás lilo teprve nad ránem a bouřka taky byla, jsem chilku přemejšlela co se děje 😀 😀 😀 než mi to docvaklo

kovik
1. kvě 2010

včerejší foto 😀 😀 😀 😀

lencza
1. kvě 2010

koviku: koukám, že z Davídka roste pirát silnic 😀 😀 😀 😀

emera
1. kvě 2010

Koviku ty nejdes na NT,24.5 uz je hooooodne pozde, ja jdu an NT 5.kvetna.

Ty jdes na Tripple etsty, ponevadz NT screening se dela max. do 13.tt
Mozna sis to popletla

kovik
1. kvě 2010

em- aha , no na ty vady 🙂
NT screening- co je to vlastně ?

kovik
1. kvě 2010

jo a mam u toho napsaný AFP, ale prý je to na ty vady

kovik
1. kvě 2010

aha už vím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co to je 😀 😀 😀 😀 😀. Ale jak to že na to nejdu?
No u Davídka jsem na tom taky nebyla ve 13 tt, ale až u odběru vody, kdy nam vyšli špatně hodnoty. 😀

emera
1. kvě 2010

Koviku u Vas to neni povinnne vysetreni,nedela to akzdy gynekolog,dela se to na genetickych centrech myslim,zkus si zavolat rychle sestre k Dr. at ti da info.

Tady to je povinne a pak uz nemam trippl test.

Trippl test je vetsinou falesny

emera
1. kvě 2010

AFP je Trippl test

Ja byla jak u Emmy,tak u druheho a ted zase pujdu.

lencza
1. kvě 2010

koviku: jak říká eme, tripple je tu standartní vyšetření placený pojišťovnou, zatímco NT test, tzv. šíjové projasnění, není placený pojišťovnou a většinou ho dr. nenabízí, ale zkus se zeptat....je přesnější než tripple test

kovik
2. kvě 2010

jj holky, raději bych šla na ten NT test. Nevim proč to nedělají jako první, Falešných testu ma mnoho maminek, akorát se zbytečně stresují a ten odběr. U nas taky nejdříve prohledl Davídka a říkal že vše vypada v pořádku a pak mi vzal vodu. Na jednu stranu zbytečný. 😠
No jdme ven, i když je pěkně hnusně a snad nas nezastihne dešť , bych mu měla už pořídit plaštěnku s gumákama. 🙂 🙂 🙂, nebo ho chodníky nezajímají a líta mi po trávě

lexie30
2. kvě 2010

kovik> takze nakoniec si otehotnela podla grafu womenzone a nie fertilityfriend? lebo ja podla hlienu aj vsetkych dalsich znakov som otehotnela podla fertility, womenzone mi ukazal ovu asi o tyzden skor...vlastne teraz uz je to jedno 🙂 , ale zaujima ma to podla toho v ktorom tyzdni teda som🙂

len> velmi ti drzim palce nech sa teplotka drzi hore 😉

lencza
2. kvě 2010

lexie: týdny těhotenství se berou od data začátku poslední menstruace, takže ovu vlastně na tyhle počty nemá žádný vliv.....a děkuju, no uvidíme, jak to bude pokračovat 😀 😀

holky my museli začít doma zamykat vchodový dveře, Týna si včer sama otevřela 😲 😲 naštěstí máme ještě jedny dveře, který jsou před samotnou venkovní chodbou, ale stejně....říkala jsem Týně, aby šla spát, že až se vyspí, že pojedem za babičkou na chalupu, dál se bavíme s manžou a najednou koukám, že jsou dveře dokořán, ani jsme nezaregistrovali, že je otevřela, hrála si tam s obouvákem....prostě spinkat nehodlala a na chalupu chtěla jet hned

petulka12345
3. kvě 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........52DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........25DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka....25...........12/09____.....21DC...........55____..................1D...___................
vcelka......23...........1/10...........20DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............18DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

petulka12345
3. kvě 2010

Holky jsem sem dala tabulku a hned jsem se spletla tak doufám že jen u sebe tak ji sem skusím dát ještě jednou omlouvám se 😀 😉

lencza
3. kvě 2010

peti, zkus změnit i týdny u těhulek

petulka12345
3. kvě 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........52DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........25DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka....25...........12/09.........22DC...........55......................1D...___................
vcelka......23...........1/10...........20DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............18DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

lencza
3. kvě 2010

všem krásné ráno....i když podle toho, co je za oknem, to dneska na hezký den moc nevypadá 😒 😒

já se už přes týden nemůžu zbavit rýmy, dneska ráno mě ještě začalo bolet v krku, tak jsem z toho celá veselá

petulka12345
3. kvě 2010

Len promiiiin přečetla jsem si to pozdě tak třeba zítra!! 😉 😅 U nás je taky škaredé počasí a takhle hlásí celý týden!!! 😒 Já jdu dnes na preventivní na gyndu tak doufám že bude všechno v pohodě 🙂

lencza
3. kvě 2010

petulko: opravilas to hezky, ale stejně ti tam chybí jeden den u všech, protože v neděli se tabulka neaktualizovala, ale už to nech,ať to tu nemáme dneska samou tabulku...zítra tam přidáme ještě ten den navíc

petulka12345
3. kvě 2010

Ahá no tak to jsem si nevšimla teda dneska mi to fakt nemyslí holky prominte!!!! ☹ 😉

petulka12345
3. kvě 2010

Tak to tam mám dobře jen já jinak všychni mají o den mín 😒 😕

dostoj
3. kvě 2010

Ahoj holky, ja jdu dneska... snad ... pro prukazku. Jsem procitala ty vase prispevky a ted nejsem moc chytra z toho, co za vysetreni plati teda pojistovna a o co si musim rict. NT screening se dela do 13+6 to vim, ale ten tripl test se muze kdykoliv ne? A co z toho je teda standard?
Holky ja jsem vynervovana tak, ze jsem dneska rano i prujem mela, vcera jsem byla totiz navstivit dve moje spoluzacky na gynde (obe po potratu). Ach jo. Jsem je chtela trochu uklidnit, ze se to podari znovu, at se kouknou na me a nakonec jsem odchazela ja vic zoufala, nez oni 😖 No dam vedet, jak jsem dopadla.