Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
4. bře 2010

tak ten je fakt kouzelnej 😀

jinak kdy budeme testovat 😀 podle grafu bych to měla dostat 11, ty přepokládám +- den?

emera
4. bře 2010

Holky dekuju za uvitani.

Ano stalo se to a byla to nocni mura 2.mesice stresu,place a bolesti kterou bych Vam neprala zazit.

Delali mi spoustu vysetreni,neni to geneticke jen proste s enco stalo v mozku a bylo to vinou i moji gynekolozky.
Byla jsem tehotna v 5.tydnu ja za ni prisla ze nemam MS tak mi neudelala UTZ ani neposlala na krev a rovnou mi dala Proveru ktera se nesmi brat v tehotenstvi. A stalos e to ze miminko melo krvaceni do mozku a uz byl konec.

Nemohla by chodit,mluvit,proste zit a mela by epilepsii do toho mela v mozku velkou cystu o velikosti 2cm.

ten den kdy jsme o ni prisli,byl nejrhroznejsi v zivote.

Byla to holcicka,nevidela jsem ji,neunesla bych to ale pohrbili jsme ji ,ma svuj hrobecek.

BT si nemerim,pnevadz me to jen stresovalo,tak se snazime a uzivame si milovani.

Velke stesti mam ze mam dcerku,ktera je moje laska.

Tady je dokaz na moje fotky : http://rodina.cz/romano

Mam tu spoustu kamaradu ale rada si pokecam s novyma lidma,kor kdyz jsme na tom stejne

beatta
4. bře 2010

kovik vídeo je suprácký a Davča taky sem se aji zasmála jak je roztomilej 😀 😀 😀

emera
4. bře 2010

Jinak dneska jsem 27DC,takze MS bud zitra nebo v sobotu ale nevim co bude,naposledy jsem mela zpozdeni 3tydny,krevni test negativni a MS dorazila v plne sile ☹

vcelka77
autor
4. bře 2010

emmera, to jste si s dcerkou tedy hodně podobné 🙂

lencza
4. bře 2010

eme: ani nevíš,jak ti rozumím, jak jsem mluvila o svý švagrový, tak ta by měla taky holčičku, když se narodila naše Týna, tak se na ni nemohla ani podívat, po roce se to trošku zlepšilo a už je o něco lepší, ale ještě si jí ani nepochovala, prostě nemůže...to švagr je na tom o něco líp, ale už to prostě nebude nikdy jako dřív¨

kovi: no to je tanečník 😀 😀 Davídek má zajímavej styl

emera
4. bře 2010

Vcelko,mala ma moje barvy ale jinak je cely manza,koukala jsem na svoje fotky z detstvi a po me nema vazne nic i rodina a kamaradi to potvrdili.

Lencza neni to jednoduche,vim jaks e citi a bude ji to dlouho trvat nez se s tim srovna,byl to pro ni sok.

Proc miminko zemrelo?? Rekli ji aspon doktori??

emera
4. bře 2010

Lencza mala je uzasna a hrozne sladounka a jak ji to jde a jak ji chutna 😀

vcelka77
autor
4. bře 2010

lenko a zatím nemá švagrová další mimčo?

kovik
4. bře 2010

len - je moc šikovná , a koukala u toho na telku ?

vcelko - no já asi 9., no a nevím kdy by jsi navrhla ? 😀 Jsem si myslela tak neděle pondělí, to bych měla být 12-13 dpo i když mám samozřejmě nutkání už teď , ale test jsem si raději nekupovala a snad to vydržím
graf -http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030

em - super fotečky . já na tom takhle byla přesně v prosinci.

bet - no já kolikrát fakt koukám co dovede, po mazlení až po zlobení. Příjde mi to strašně moc brzo na nějaký věci co dělá, vždyť bude mít teprve 2 roky 😀 😀 😀 😀,

lencza
4. bře 2010

kovi: to víš, že koukala 😀

eme: už mají 8-letýho syna, takže aspoň to....a vůbec nic se nedozvěděli, aspoň z toho, co jsem se doslechla...oni o tom vůbec nemluví....byli oba na genetických testech, dělali i pitvu a nic nezjistili...navíc švagrová je doktorka,takže je vidět, že se to nevyhýbá vůbec nikomu....jediný co nás napadlo, je tzv. infarkt placenty, kdy už nemá placenta takový výkon a mimčo není dostatečně vyživovaný

jellyy
4. bře 2010

Ahojky holky 🙂

jdu vás dočíst

beatta
4. bře 2010

kovik a to by ses teprve divila co dokáže náš mladej 😖 .my budeme mít asi kuchaře 😅

emera
4. bře 2010

Lenczo ale na tu placentu by prisli ze je nejaky problem ne??

Ja byla tehu s Emmy a sla sjem na UTZ a tam mi rekli ze placenta uz ej stara a ze mala potrebuje jit ven,druhy den se narodila.

Ale drzim jim palce at to zvladne

kovik
4. bře 2010

len - tak to ten muj u ní bašti taky a když je vypla tak si jí sam zapne a teprve pak jde jíst 😀 😀 😀 😀

bet - jsou to fakt zázraky. 🙂

vcelka77
autor
4. bře 2010

nene, ty bysto měla čekat 10. 🙂 já mam u toho grafu pak napsané že testovat můžu 15. když jsem to vidělat tak jsem se strašně rozřehtala a řekla jsem si že to bych opravdu nevydržela.
No já mam také strašné nutkání, ale nechci být zklamaná, jsem zvědavá do kdy to vydržím. Ráda bych až 12 ale to je strašně daleko 😀

emera
4. bře 2010

Ja testovat nebudu budu cekat,trpelivosti mam dost.

Holky musim jit,jdu povesit pradlo a anchystat obed,pak prijde manza na obed a budeme spolu a pak pro Emmy do skolky a vecer mame Velkyho brachu finale tak se etsim a zitra delam gulas a knedliky

kovik
4. bře 2010

vcel- no červený oko mám na 9 a test mám na 14. to je tejden po vynechání, ale myslím že už by to mělo jít vidět už kolem Ms , některé holky psaly že od to 10 - 12 dne. 😀 tak nevím

jeeee EM - super , gukáš a já nevěděla co udělat 😀 😀 😀

vcelka77
autor
4. bře 2010

no tak uvidíme. tak počkáme do očekávané MS jo? a jestli nepřijde, tak budeme testovat. Musíme to vydržet 😀
nemáte někdo jinej návrh na oběd? guláš zrvona moc nemusím 🙂

jellyy
4. bře 2010

lencza: Týnka je šikulka 😵

lencza
4. bře 2010

já mám očekávaný příchod MS zítra, tak uvidím, když nepřijde MS do konce týdne, tak zkusím test

beatta
4. bře 2010

holky všem vám držim palečky aby se vám ta mrcha někam zatoulala a vy ste na testíku našly // 😉 🙂

vcelka77
autor
4. bře 2010

no musíme to tu trošku pozměnit, přece tu nebudeme jen jako snažilky. Jen at se nám to tu pěkně rozrůstá 😉

emera
4. bře 2010

Vcelka a co Chilli con carne s ryzi??

Povesila sjem pradlo,vycistla rybkam akvarko a nakoukla jsem

vcelka77
autor
4. bře 2010

emer, tak to oprvadu nevím co to je 😀

lencza
4. bře 2010

Petro a co takhle nějaký těstoviny s rychlou omajdou?

my se jdeme oblíkat a jdeme na baby plavání...dneska se sem dostanu asi až večer....po obědě přijede manža, v 17 jdu na alpinning, pak mám Ulici a pak Ordinaci, no já se sem snad už ani nedostanu

tak zatím ahoj

emera
4. bře 2010

Vcelko najed na moje stranky na recepty a najdes tam Chilli con carne,je to mlete maso s fazolemi a omackou a k tomu ryze

emera
4. bře 2010

Vcelko okopcila jsem ti to

1 lžíci oleje 1 velkou cibuli 1 čerstvou červenou papriku 2 stroužky česneku 1 vrchovatou lžíci pálivého chilli (nebo 1 lžičku, pokud chcete jemnější pokrm) 1 lžíci sladké papriky 1 lžíci drceného kmínu 500 g mletého hovězího masa 1 kostku bujonu 400 g konzervovaných rajčat ½ lžíce sušené majoránky 1 lžíci cukru (podívejte se na tajný tip) 2 lžičky rajčatového protlaku 400 g sterilovaných červených fazolí sůl a pepř
Postup
1. Připravte si zeleninu. Nakrájejte cibuli na kostičky zhruba o půlcentimetrové hraně. U cibule to půjde nejlíp, když ji přepůlíte od kořínků směrem ke stonku, oloupete a směrem od stonku krájíte na tenké plátky. Nedokrajujte je až do konce – u kořínku by měla držet pohromadě. Poté ji otočte a pokrájejte na kostičky. Papriku rozpulte, zbavte jádřince, opláchněte a nasekejte přibližně na centimetrové kostky. Nakonec oloupejte a nakrájejte česnek.

2. Pusťte se do vaření. Postavte pánev na střední plamen. Nalijte do ní olej a nechte ho minutku nebo dvě rozpálit (na elektrickém sporáku to trvá o trochu déle). Do rozžhaveného oleje vhoďte cibuli a za pravidelného míchání ji asi pět minut smažte. Měla by změknout a zesklovatět. Pak přisyp­te česnek, kostičky papriky, chilli, sladkou papriku a kmín. Za stálého míchání smažte ještě pět minut, dokud se všechny vůně pěkně nepromísí.

3. Teď osmahněte maso. Trochu ztlumte plamen, přidejte do pánve mleté maso a vařečkou se ho snažte rozdělit na co nejmenší kousky. Počítejte s tím, že olej s cibulí a kořením bude trochu prskat. Asi pět minut rychle míchejte tak, aby se maso rozdělilo do hrudek a bylo stejnoměrně opečené. Udržujte střední plamen – maso by mělo být dokřupava usmažené, nikoli dušené. Pokud byste ho ale smažili příliš zprudka, hrozí, že česnek zhořkne a přichytí se ke koření.

4. Na řadě je omáčka. Kostku bujonu rozpusťte ve 300 ml horké vody (obzvlášť snadno to jde v mikrovlnné troubě) a přilijte vývar do pánve. Totéž proveďte s konzervovanými rajčaty. Potom přisypte majoránku, cukr, sůl a pepř. Na závěr přidejte rajčatový protlak a všechno ještě jednou důkladně promíchejte.

5. Poduste maso s omáčkou. Přiveďte směs k varu, zamíchejte a přiklopte pokličkou. Co nejvíc stáhněte plamen a nechte všechno dvacet minut probublávat. Občas zamíchejte a zkontrolujte, jestli se omáčka nepřichytává nebo zda se příliš neodpařila. Pokud ano, přidejte dvě lžíce vody a podívejte se, jestli jste opravdu ztlumil

vcelka77
autor
4. bře 2010

jinak jsem nám tu vytvořila takový malý přehled, dá se lehce kopírovat a připisovat. co jsem pochytila to jsem doplnila.

nick věk snažení od tt pohlaví počet dětí graf
vcelka.........23......... 01/10...................................................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.......28................................................................2...................................................................
lencza.........31................................................................1...................................................................
jelly............31...........09/09.................................................................................................................
petulka...............................................................................................................................................
paja28................................................................................................................................................
kovik...............................................................................1..................................................................
beatka.............................................22....chlapeček...........1.................................................................
ilo79................................................................................1.................................................................
lucie222.....30.................................18....dvojčátka................................................................................
zlatarx........32..................................................................1.................................................................
deefee.......20.....................................................................................................................................
emera........25.............09/09.............................................1.................................................................

tak pokud budete mít zájem můžete zkopírovat a připsat údaje, pokud něco nechcete uvádět, neuvádějte. Pokud nechcete uvádět co jsem tam vyplnila za vás smažte. 🙂

vcelka77
autor
4. bře 2010

emera tak díky za tip, je tam všechno co nám chutná tak bychom to mohli zkusit 🙂 akorát bych to nahradila těstovinami. Dělám něco celkem podobného ale z vepřového mletého a dávám to zapéct s těstovinama