• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky womenszonky. Jste tady?

5. dubna 2011 
autor
já jsem si nemohla pomoc a změnila jsem u mě a u paji den menstruace, když je to ted tak napínavé :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

včelko: jojo, vypadá to zajímavě, jak jsi řekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no je fakt, že od ovu občas cítím takový píchnutí v břiše, ale zatím tomu nepřikládám žádnou váhu, uvidíme, jak se teploty budou vyvíjet směrem k víkendu, kdy by měla mrcha dorazit

petulko: ten tvůj graf z FF mi nejde zobrazit, když kliknu na odkaz, tak mi tam naskočí moje hodnoty.....adresu na tvůj graf vygeneruješ tak, že klikneš v levým sloupci na SHARING a pak na RSS Feed, pak by ti měla vyskočit adresa tvýho grafu a tu sem můžeš zkopírovat

pájo: tak to vypadá víc než nadějně, já těhu poznala jenom podle toho, že mě bolely šíleně bradavky, což jsem nikdy neměla
10. kvě 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pájo: anebo i tak jak to říkáš ty :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to fakt napínavé, i když vím že u mě mrška přijde, strašně sme to flákali, ale držím vám holky palce a doufám že aspon někomu se to tento náš téměř společný cyklus povede :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
včelko: my jsme tomu taky tenhle měsíc zase moc nedali, prakticky jeden pokus, ale zdá se, že v tu správnou dobu :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včel, klidně měň :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To bude ale napínavé...co bude, už je :grinning:

No, mě tak nějak bolí celé prsa, ale prostě jinak, než kdykoli předtím...ale všechny víme, jaká je psychika potvora, tak se snažím stát nohama pevně na zemi...ale moc to nejde, se přiznám :slight_smile:

Taky Leni cítím pořád jakési píchání...a minulý týden, bylo to 6.a 7. den od toho pozitivního ovu testu jsem měla bolesti v podbřišku podobné MS, což mně přišlo teda divné...tak že už jsem v tom viděla víte co...to je pak těžké :grinning:

A jinak teda, na bradavky si nemůžu ani sáhnout!!! No a co já, manžel hlavně :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to my jsme to teď vzali zodpovědně...teda já...sice jsem chudáka manžela musela občas vzbudit, ale tak snaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad to aspoň k něčemu bylo!!! Uvidíme uvidíme uvidíme :wink: Jak se tak dívám, sexíkovali jsme 5,3 a 2 dny před ovu a 1. a 4. den po ovu...jsem si to dokonce značila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme také měli jen jeden pokus :grinning: a možná také ve správnou dobu.
pajo, takže pokud mrška nedorazí, kdy bude tostování? :grinning: já bych ti to tak moc přála. Všem bych vám to holky přála :slight_smile:
abysme zase mohli řešit trošku jiné starosti :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
pájo: tak to bych možná nečekala a zítra zkusila testnout, když máš takovýhle příznaky...já tedy měla na prvním testu jenom stín, ale byl tam a za 2 dny už krásně viditelná čárka
10. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak psychika je fakt mrcha, takže bych možná na žádné bolesti břicha nespoléhala, to vše se dá vyvolat psychicky
10. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
včelko: no právě

tohle byl můj těhulkovskej graf na FF
10. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak znova, ať je tam vůbec něco vidět
10. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
se na to vykašlu, v prohlížeči je to fotka jako kráva a jak to dám sem, tak se to takhle zmenší
10. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach to naše vkládání kdečeho, co? :grinning: Ať to děláme jak to děláme, pořád to není tak, jak bysme to chtěly :sweat_smile:

no uvidím, možná zítra testnu...a když tam nic nebude, jakože moc nevěřím, že by něco bylo, tak mě to aspoň trošku usadí a nebudu tolik natěšená :wink:
10. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pájo: jak na ten svůj graf koukám, tak já měla 1.pozitivní TT se stínem 12DPO
10. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oooooooo, tak to jsem dneska, teda jestli DPO po ovulaci :sweat_smile:
10. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
si myslím, že si budu do konce života pamatovat, jak jsem z toho byla vykleplá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se mi tak třásly ruce, že jsem nemohla ten test ani udržet
10. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pájo: přesně tak DPO - den po ovu :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, tak si myslím, že ráno vstanu o malinko dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pajo si hezky přivstan, budeme ti moc držet palečky :slight_smile:
leni a jakto že si testovala tak brzy? už 12 dpo? si byla také lehce netrpělivá, nebo si měla nějaké příznaky?
10. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad už to ted půjde
10. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udělala jsem to tak jak mi to psala vcelka!!!
10. kvě 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je krásné, že LEHCE NETRPĚLIVÁ :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
včelko: já právě vůbec nečekala, že bych byla těhotná...měla jsem doma poslední test ještě z listopadu, v prosinci šel Honza na spermiogram, tak jsem to úplně vypustila z hlavy, no a když MS nepřicházela ani po téměř 40 dnech a bolely mě prsa, což mě nikdy nebolely, protože já PMS nebo menstruačními bolestmi netrpím, tak jsem prubla test, v časovým limitu negativní a když jsem ho šla po 15 minutách vyhodit, tak jsem zjistila, že je tam stín druhý čárky

a petulko: mně to nejde zobrazit, vidím akorát metřík s délkou cyklu, ale graf ne
10. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul nejde to :confounded: ale už to vypadá tak jak to má být, nevím kde je chyba :cry:
10. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len, takže ste měli problém i s Týnkou? já myslela že to bylo rychlý. Ale když měl jít muž na spermio.... nějak se v tom nevyznám
no a vidíš, jaké divoch z té čárky vyrostl? :grinning:
10. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
včel: to jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no já vysadila prášky v lednu 07, rozházel se mi cyklus, měla jsem hrozně dlouhý cykly, tak jsem to řešila s dr., dostala jsem Utrogestan, jenže ať jsme daly jakýkoliv dávkování, tak jsem zas cykly měla moc krátký, tak jsme se na to asi v září vykašlaly a že když se nezadaří do konce roku, tak nás dr. pošle na spermio.....to víš, k tomu se přidala hysterii z toho, že se nám to nedaří, manža mě taktně upozornil, že trošku blbnu a že by bylo dobrý, kdybysme to nedělali podle toho, kdy je vhodná doba, tak jo....jenže buďte v pohodě, když během dvou měsíců otěhotní švagrová a pak i Honzovo exka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na spermio šel Honza před Vánoci 07 a já než jsem si došla pro výsledky, tak jsem v lednu 08 zjistila, že jsem těhotná
10. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, tak to jo. to je možná příklad toho, jak důležitá je psychika :slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
včelko: přesně...v momentě, kdy jsem se na to přestala soustředit, navíc v práci o vánocích blázinec (jako každý rok v Kauflandu), manža si pak zlomil v Německu na začátku ledna ruku a najednou to tu bylo, vypadá to, že to manža zvládnul i s rukou v gypsu :grinning: :grinning:
10. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek