Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

dostoj
11. kvě 2010

TAk to nam teda nepomohlo nic. Matej byl nemocnej snad prvni pul rok porad. Pak mi lekarnik doporucil womenzym a az ten ho z toho vylizal. Myslim, ze jsem koupila dve baleni..cca 400 tablet a to poctive vyjedl a od ty doby snad ani poradne nemocny nebyl. Je to uz dva roky.

zlatarx
11. kvě 2010

jj je to problém ty školky tam to vše začne..wobenzym je faj,ale dost to stojí ☹ já ještě měla na radu léčitelky pro sebe koloidní stříbro to byl fičák,vybrala jsem lahvičku a holky klepy klep od té doby svatej klid,to jsem měla pořád infekce v krku a zahleněná a ted klídek....fakt zázrak,oni tomu říkají přírodní ATB
ale když máš k nemoci dispozice je to na houby někdo není nemocnej vůbec a někoho to bere každou chvíli...a nenaděláš nic...ale Peti neboj ona se otrká

petulka12345
11. kvě 2010

Jjjj holky díky no něco určitě vyzkoušíme!!! 😀
Dostoj a jak se daří??? 🙂 😉
Zlatuš ono ji nic jiného ani nezbývá 😉 Ale bude mi bez ni moooc smutno ☹ Jsme spolu 24 hodin každý den!!! ☹ 😉

lencza
11. kvě 2010

to počasí je hrozný.......přesně to pravý podhoubí pro nachlazení a chřipky

tak jsem se holky rozhodla, že kdyby to tentokrát vyšlo a já byla fakt těhotná, že to budu tajit, dokud to půjde a řeknu to třeba až na konci 3.měsíce, ne jako minule, kdy jsem to musela říct hned, jak jsem zjistila, že mám pozitivní test

vcelka77
autor
11. kvě 2010

ahoj holky, tak za prvé leni vypadá to opravdu dobře, nehodláš testovat? v tvém případě je to už opravdu vysoká teplota, která normálně moc není. Držím palečky 🙂
No a co paja???? ta měla testovat dnes.

petulka12345
11. kvě 2010

Ahojky vcel!!! 🙂
Len tvůj graf je super držím palečky at to vijde!!!! 😉 Nechceš skusit testík jak píše vcelka já bych nevydržela a testla!!!Ale ten graf ti tááák závidím!!! 😀

vcelka77
autor
11. kvě 2010

jj len, já už bych také byla dost netrpělivá, vlastně jsem za tebe nedočkavá 😀
no a co ta paja??? já na ní myslela i v noci, když jsem šla čůrat 😀

lencza
11. kvě 2010

holky neprovokujte mě 😀 😀 .....jeden test mám ještě schovanej v koupelně ve skříňce, ale chci ještě tak 2 dny vydržet a v pátek bych testla, pokud to k tomu bude....a navíc, nic mě nebolí kromě občasnýho píchnutí v podbřišku, když si vezmu ty bolavý prsa minule, tak teď nic takovýho nemám....ale zkoušela jsem na WC i čípek a je tedy tvrdý jako kámen

lencza
11. kvě 2010

včelko: to víš, že jsem netrpělivá, ale radši ještě počkám........a taky jsem na páju ráno myslela, včera psala něco o špinění, tak snad se jí nerozjela MS

lencza
11. kvě 2010

holky já se budu loučit, objevím se až zase kolem oběda....máme v 10 sraz s kámoškou, jdeme vyvětrat na chvíli sebe i děti

tak zatím páček shledáček 😀 😀

vcelka77
autor
11. kvě 2010

teda len, ty nám dáváš, do pátku ještě strašně daleko, to nevydržíme 😀 však mi tě ještě nahlodáme 😀
no doufám že se paja brzo ukáže

petulka12345
11. kvě 2010

No Len takhle nás trápit!!!!! 😀 😀 😀
Snad se Pája brzy ukáže!!! 🙂 😉 😀
Vcel a jak jsi na tom ty??? 😎

paja28
11. kvě 2010

Už jsem tu 😀

Holky, jste moc hodné!!! Úplně mě to hřeje u srdíčka, jak tu píšete, jak na mě myslíte...a Včel i v noci když šla čůrat!!! Je to krásné, fakt!!! Takové kamarádky jako vy všechny tady mně moooooooooooooooc chyběly 😉

Jinak teda vás zklamu, netestovala jsem. V plánu to ale bylo, ale jak jsem vstala, tak jsem šla v polospánku čůrat a vzpomněla jsem si až když jsem si čistila zoubky 😀 Ale zítra už testnu, slibuju 😉 Teda pokud se nerozjede MS 😠 Včera jsem měla takové spíš hlenovité žluté (hnědé to ani snad nebylo) špinění a dneska zase kapka, tak vám fakt nevím, co se z toho vyklube. Ale pomalu začínám věřit, že MS dorazí 😔

petulka12345
11. kvě 2010

Ahojky no tak teda držím palečky at to vijde !!!!Mocinky ti to přeji tak jako všem tady!! 😀

paja28
11. kvě 2010

No nevím...ale děkuju Peti!!! 🙂 Ale co, nic stejně nenadělám, tak to nechám osudu...zítra budu moudřejší, pokud teda zase nezapomenu 😅

vcelka77
autor
11. kvě 2010

ahoj paji, to jsem ráda že si dorazila. teda jak na to můžeš zapomenout? 😀
a já jsem za vás tak netrpělivá. 🙂
petul dík za optání 🙂 já to asi dostanu, zatím mám všechny přínaky jako před menstruací, tak uvidíme, ale zatím jsem jen 7 DPO, ale zase po ovu mám jen 10 dní. takže já se budu řešit až o víkendu, ale jak píši, asi mrcha mrachatá dorazí 😠

paja28
11. kvě 2010

ahoj Včel!!! To jsem ti zapomněla říct...jsme byli v neděli u tchánů, jsme seděli na zahradě a oni tam maji docela hodně jabloní...a úplně to tam bzučelo, samá včelka tam byla, tak jsem si na tebe taky vzpomněla 😅

No, jinak teda mám natlakované bříško jak sviňa 😀 Fakt, takový balonek je ze mě...ale MS příznaky zatím teda žádné...jen to sem tam špinění. ALe tak jsem včera přemýšlela, jestli to třeba teprve nebylo uhnizďování, protože jsme měli sexík den po pozitivním testu a včera to bylo 8.den...ale to je asi blbost, jen jsem si to potřebovala odůvodnit, abych nebyla smutná 😔

paja28
11. kvě 2010

Holky, no to vám musím říct!!!! Jsem teď na chodbě potkala předsedu představenstva naší firmy...a ptal se, jak se mám a já že dobře a on že je to vidět na očích, že jsem od pohledu šťastná 😀 😅 Tak jsem šla na záchod a nakukovala jak praštěná...ale přišly mně normální teda. Tak holky, jestli by to tento měsíc vyšlo a já těhu byla, tak se to z očí asi fakt pozná 😀

petulka12345
11. kvě 2010

No vidíš Pájí tak něco na tom asi bude!!!! 😀

paja28
11. kvě 2010

Peti, kéž by bylo 😅

vcelka77
autor
11. kvě 2010

tak škoda že tě nevidíme, abysme mohli posoudit 🙂

dostoj
11. kvě 2010

to je novinek zase 😀
to ja dneska dostala od sefa pisemny upozorneni za poruseni pracovni kazne 😅 mno tak jsem mu taky hned vyklopila, ze doufam, ze se uz dalsiho poruseni kazne ode mne nedocka, protoze doufam, ze v rijnu odchazim na materskou.
Tak to vypada, kdyz vam do firmy prijde nejaka krava, ktera bonzuje i co nevi 😀 i kdyz ve vysledku si za to muzu sama. Nastesti se prislo jenom na me, tak doufam, ze ostatni si z toho vezmou ponauceni.

dostoj
11. kvě 2010

a taky jsem zvedava, jak dopadnou ty vase testy... i kdyz holky uz by to chtelo....jinak si uzijete nejhorsi nevolnosti pekne v lete a to je hnus fialovej.

paja28
11. kvě 2010

No teda Dostoj, to od tebe není vůbec hezké nám přát takové nepříjemnosti!!! 😠 😀 Ale klíďo píďo i v létě, jenom aby už to bylo 😅 Říká se, že každé těhu je jiné, ale když jsem byla těhu minule, tak jsem ani nevěděla, bylo mně právě krásně...i když jenom do 9.tt...tak snad to tak bude i příště 🙂

paja28
11. kvě 2010

A jinak jsou mně nevolnosti docela fuk, stejně mně dr. hrozí rizikovým, tak budu doma na zadku a tam mně bude jedno, jak mně bude 😅

petulka12345
11. kvě 2010

jjj souhlasím stebou Pájí jen at máme nevolnosti hlavně aby nám to brzy klaplo!!!! 😀

lencza
11. kvě 2010

dostoj: tak tohle donášení z duše nenávidím....říkám tomu rektální alpinismus....a dobře jsi to šéfovi řekla 🙂

holky musím to vydržet já, tak vy taky 😀 😀 😀

mně bylo špatně od 7TT do 12TT, jenže jsem se nemohla vyzvracet....jak jsem přešla do 2.trimestru, tak mi bylo najednou báječně

paja28
11. kvě 2010

Tak u nás se donášení říká anální alpinismus...a taky tu takové adepty máme 😀

dostoj
11. kvě 2010

no nam ji sem sef nasadil pred dvema mesici, ani nevime, kde se vzala...proste tu se vzala. Tak divne se na vsechno mozny vyptavala, co kde jak vocurat a pak mrcha jedna naprasila, i co nevedela. Nam totiz sefove do prace moc nejezdili, takze se tak bezne praktikovalo, ze nekdo nekomu pipnul. No a jeden den dokonce nemel prijet ani jeden z nich, ale byla to bouda. Rano v sest tu byl a vsechny pekne pokontroloval a ja jsem chybela 😀

lencza
11. kvě 2010

pájo: to je to samý,.rektum nebo anál, je to furt to samý 😀 😀