Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

petulka12345
11. kvě 2010

No to znám mě už se to krátí 11.června nástup do práce!!! 😠 😀 Tam je to taky samá drbna moc se mi tam nechce ale nezbývá mi nic jinýho ☹ To bude mazec ty pohledy jak jsem přibrala atd.... to bude peklo!!! 😠

paja28
11. kvě 2010

Já vím, že je to stejné 😀 Jen jsem chtěla napsat, jak se to nazývá u nás na moravě 😀

paja28
11. kvě 2010

Peti, ať si drbou, kašli na ně!!! A když budou mít blbé komentáře, tak jim řekni, že je aspoň vidět, že ses měla dobře 😉

petulka12345
11. kvě 2010

Jjjj segra taky říkala vykašli se na ně aspon budeš vědět že žiješ!!! 😀 No ale docela už mi začínají pracovat nervíky jsem jak kdybych tam měla jít poprvý!!!

dostoj
11. kvě 2010

no ja jsem doufala, ze se snad do prace sem uz ani vracet nebudu, ale dostala jsem od sefa hned nabidku, ze bych mohla vyuzit nejakyho zkracenyho kontraktu, treba jenom na 20 hodin tydne, ze by byl radsi nez o me prijit uplne. Tak me to zase potesilo, ze ten muj pruser nebere nejak strasne vazne...ale ten druhy sef, me teda nesnasi a ja jeho vlastne taky...ten si na me taky pocihal

dostoj
11. kvě 2010

petul to se ti nedivim. Tak jsi taky byla nejakou dobu mimo, ted jeste naucit malou do skolky, aby vydrzela cely den, domacnost bude trpet, dcera bude chtit pozornost, manza taky, ty vyflusana z prace.....he he he....to znam 😀
Ja odsunula domacnost...u nas se uklizi jenom v sobotu dopoledne, co se stihne dobry a co se nestihne se musi nechat na pristi tyden...jinak si to ani neumim predstavit.

vcelka77
autor
11. kvě 2010

dostoj, tak to je teda blbý, že tě takhle načapali, ale je hezký že máš nabídku i na mateřskou 🙂
petul a ty si z toho vůbec nedělej hlavu. Vždycky se najdou blbci, kteří tě budou pomlouvat a pod, ale také se najdou ty dobří, kteří to že máš o kilčo navíc nebude vůbec zajímat a budou tě brát takovou jaká seš 🙂

lencza
11. kvě 2010

petulko: přesně jak píše včelka, já taky nepatřím mezi twiggy, spíš naopak.....holt každá jsme nějaká

vcelka77
autor
11. kvě 2010

dostoj a copak ty a ranní nevolnosti?

dostoj
11. kvě 2010

myslis ty odpoledni nevolnosti 😀 ranni ani nemela...no me se zda, ze je to lepsi, ale obcas se tak nejak neco objevi z niceho nic a zase to tak i odezni..tak snad uz bude lip.

petulka12345
11. kvě 2010

😀 Tak jo holky dám na vás ještě že vás mám!!!! 😀 😉 A třeba se nám to mimi brzy povede a dlouho se tam neohřeju!!! 😀

zlatarx
11. kvě 2010

určitě,ani se nanaděješ a budeš těhu...holky já se ted taky vytočila s mladým se rval před školou se zastával kamaráda,došel jak prase,špinavej od bláta...a to šel ještě do tancování..ještěže je učitel mladej a zná to jinak by na mě zavolali sociálku 😀 msagor malej to jste neviděli tak jsem učinila výchovné opatření zákaz komplu dnes a zákaz \Simpsonových....ha ha uvidím jestli mi to do večera vydrží...ten kámoš napřed ty kluky vyprovokoval a pak potřeboval pomoct a ten náš jeliman šel do toho jako vždy....to je spravedlnost sama 😒

paja28
11. kvě 2010

Zlati, přece si nenechá zmlátit kamaráda 😅

lencza
11. kvě 2010

tak naše prďola je zřejmě oficiálně nemocná....odpoledne jsem jí zas naměřila 38, tak tu byla chvíli tchýně, já došla do lékárny pro Nurofen a něco nakoupit, protože to tu bylo jak u snědenýho krámu
navíc jsem měla v plánu, že Týna po obědě usne, já umyju nádobí, vytřu....no ani náhodou, usnula při procházce, když jsme vešly do baráku, tak se probudila.....tak tchýně přišla, tady bordel jak v tanku, nádhera
teď si Týnu na chvíli odvezla k sobě domů, tak mám do 7 čas to tu trochu zkulturnit

lexie30
11. kvě 2010

ahojte holky, pozdravujem vas po case. Mala som NT ultrazvuk, vsetko dobre dopadlo, tesim sa. Foto sem dam, len ho musim naskenovat.
Inak som nasla taku stranku www.makemebabies.com, kde z fotky teba tvojho partnera ta palikacia vytvori vizualizaciu tvojho dietata🙂 a je to strasne smiesne vidiet...teda pre mna urcite, kedze to je pre mna prve babo. 🙂

lencza
11. kvě 2010

lexie: ahoj, gratuluju k UTZ a zdravému mimi.....stránku znám, moc bych na to nespoléhala, všem vychází skoro stejný obličeje 😀 😀

lexie30
11. kvě 2010

len, tak to si ma moc nepotesila s tym rovankym oblicejem 😀 ale ved to len tak zo srandy

lencza
11. kvě 2010

jasně....vždyťjo

náš výsledek

lexie30
11. kvě 2010

no skutocnost je ooovela krajsia🙂

lencza
11. kvě 2010

lexie: děěkuuujeeemeee 😀 😀 😀 taky bych řekla

paja28
12. kvě 2010

nick........ věk...snažení od......DC...oček. MS....posl.cyklus...děti......graf

lencza.....31.....12/09........35DC.....16.5............31-49...........1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka...25.....12/09........31DC......13./17.5.... 55.................1D...............
vcelka.....23......1/10.........30DC......14.5...........37-45-26.....___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29......7/09.........27DC......12.5..........30-34-29......___.................
zlatarx.....32.....12/09........11DC........................51-43..........1CH...............
pipacek...28.....___.............___........._______..................___................
jelly..........31......9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30.....1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........32.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........14...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).......14..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________.........14...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________........12...................N.................1 CH........11/2010

paja28
12. kvě 2010

Dobré ráno holky!!!

Tak jsem ráno svou "povinnosti" zvládla...ale nic, ať se dívám jak se dívám, žádná čárečka tam není. Ani náznak 😒 Ale tak nějak si myslím, že to dostanu, prsa už nebolí tak jak bolely. Někdy mám pocit, že nebolí vůbec, a za pár minut už zase jo. Ale ne tak moc jak před pár dny ☹ No nenadělám nic, že 😠

lencza
12. kvě 2010

ahoj holky

pájo: to tedy není to, co jsme chtěly slyšet 😒 😒 tak zkus ještě počkat, třeba to ještě bude

mně dneska o kapínek klesla teplota, tak jsem zvědavá na zítřek, jestli to půjde dolů nebo ne

u nás dneska katastrofální noc.......Týna se probudila v 11 v noci a brečela a brečela, nechtěla si lehnout, tak jsem s ní chodila po bytě...když už si lehla a zdálo se, že usne, tak zas pořád pobrekávala ze spaní, vrtěla se, takhle to vypadalo téměř do půlnoci, já už úplně hotová, no nakonec jsem jí ještě víc podložila hlavu a během chvíle spala, probudila se po 6., od rána zase jen co se jí něco nelíbí, tak řve...to bude den 😖

petulka12345
12. kvě 2010

Ahojky Páji třeba je na testík ještě brzy!!! 😉 Já jsem malou odvedla do školky dneska to bylo pro změnu s pláčem ale za hodinku pro ni zase jdu!!!! 🙂

zlatarx
12. kvě 2010

Holky náhodou jsem našla tento článek snad to půjde otevřít....a pak se tady všechny snažíme askutečnost je jinde
http://doma.nova.cz/clanek/laskaasex/sex-podle-...

zlatarx
12. kvě 2010

Páji:jasně kamaráda si nenchá zmlátit,ale ten kašpar druhej je děsnej provkatér a řve po starších kukách a tak apka se diví když na něj vletí a martinovi pak vyčte,že se ho nezastane.jasně ať mu pomáhá,ale když jsou v právu...nechci být za matku despotu,ale on je náš hrozně hodnej a cíťa a nějak mu nedoklapne kdy je Honzík napaden a kdy si to "zaslouží" 🙂

paja28
12. kvě 2010

Zlati, to je ta naše zasr... psychika...ale jak ji oklamat tam nepíšou ☹ 😅

dostoj
12. kvě 2010

zlatarx: coze???? nejak nemuzu najit tu spravnou nitku k tvymu komentari 😀

to me prijde vzdycky jako super rada, to preci vime vsechny, ze nesmime moc planovat a ze se na to nesmime moc upinat a to stejny je pak s testovanim...ale jak proti tomu bojovat 😀
Ale je to proste pravda no...me se to taky povedlo prvni mesic, kdy jsem na to konecne nemyslela, zrovna jsme meli hodne prace a ani na internet nebyl cas a bylo to

zlatarx
12. kvě 2010

Páji nene ale jak něco zjistím hned pošlu 😀 😀 víš co já se na měření vybodla už snad minulej cyklus ani nevím a ted co mi píchli tu vyvolávačku a našli cystu jsem to nějak vypustila koupila si nový rifle,dnes koloběžku,že budu rýsovat "pozadí" a kašlu na to a všichni mě přesvědčujou,že to bude ani nebudu vědět jak..tak nevím..jo a holky ted jsem někde četla,že je fajn nasadit si tak na 3 měsíce antiko.a pak se rychleji a snáz otěhotní.. 😒

zlatarx
12. kvě 2010

dostoj:asi myslíš to o tom kamarádovi,já tu včera psala jak mě vytočil synátor a pája reagovala,tak jsem jí to dnes ještě dovysvětlila...to víš 11 letý pubescenti.to jednomu hlava občas nebere...ten kamarád našeho kluka vytáčí neustále kluky tak 7-8 třída a pak se diví že dostane ne budku...no a včera náš došel jak prase spinavej no opět byl boj....tak jsem zasáhla 😀