Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

ilo79
4. bře 2010

ahoj,tak jsem tu,konecne,taky merim BT🙂,mesic a pul a stejnou dobu chodim na women,jo se asi trochu predstavim co 😉 Ilona,30,Vysocina,bez HA rok,mimco by jsme radi,ted od ledna merim BT na zadost dr,v dubnu jdu na ko a pokud do te doby neotehotnim,tak to bude se mnou dr resit,chce videt jestli mam ovu🙂....nestiham to tu cist 😀

vcelka77
autor
4. bře 2010

ahojky, já to tu také nestíhám vůbec číst 😀 holky jsou fakt ukecaný, tím jak na womenzone právě ta diskuze chyběla tak si to tu vynahrazujeme 🙂
přeji ti aby si do konce toho dubna otěhotněla a zmizela ti starost řešit kde je chyba

emera
4. bře 2010

Tabulka je moc pekna a prehledna,me se libi 😀

Boli me prsa ach jo znamka MS.

Vitam tu novou snazilku

jellyy
4. bře 2010

ilo tak to je nás víc co nestíháme dočítat 😀 ....jinak ti držím palce aby si do toho dubna byla těhu 😉

vcelka77
autor
4. bře 2010

na womenzone je další těhulka ☹ strašně jim to přeji, ale vždycky mi to přijde líto 😒

emera
4. bře 2010

Vcelko pred par dny porodila znama holcicku, a take mi to prislo lito ale vzmuzila sjme se Ze se jednou dockam

jellyy
4. bře 2010

nesmutni vcelko určitě se taky brzy dočkáš 😉 a možná to bude dřív než si myslíš

ilo79
4. bře 2010

no ja na to nejak radsi nemyslim, ze bude lepsi otehotnet do toho dubna,to nejak nechavam,teda se snazim na to nemyslet,ale je to sakra tezky 😉,jinak nic s manzelem nemenime,sexujeme jak mame chut 😀 ,ale myslim ze az ted prijde ovulka,ze to zkusime, aby jsme meli chut v te ovu 😀 ....jinak ja mam okolo sebe same rodicky,tehulky, jsou to kamosky,ted bracha do tri tydnu budou mit prvni,kamoska ma mesicni dvojcatka,no je to mazec 🙂

ilo79
4. bře 2010

dneska frcime vecer na hory na prodlouzeny vikend,tak budu myslet na lyze.......haha....takze preji vsem pekny vikend a budu tu az v utery....jdu balit, zehlit a tak 🙂ahoooooooooooj

emera
4. bře 2010

Holky ted tu bulim,mazu si e-maily a narazila jsme na e-maliy kamaradek ktere mi vyjadrovali podporu,radsi sjem to smazala.

vcelka77
autor
4. bře 2010

když kam se podívám tam jsou miminka, kočárky, děti 😀 dřív jsem si toho asi moc nevšímala ale ted mi to přijde že má každý mimčo nebo aspon bříško 🙂
ilo užij si lyže, taky bych jela, už je to možná poslední možnost si zajezdit 🙂

pipacek
4. bře 2010

Ahoj holky je tu někdo?

ilo79
4. bře 2010

jeste tu jsem🙂
emera:necetla jsem sice co jsi tu predtim psala (nestiham🙂...copak?proc smutnis?

ilo79
4. bře 2010

pro vcelka77:jojo prave proto vyuzivam kazdou moznost,protoze si rikam, ze treba pristi zimu uz budu mit jine krasne starosti 😀 diky moc, urcite si to uzijeme

paja28
4. bře 2010

Ahoj holky, vy teda jedete!!! Jsem se vlastně taky ani nepředstavila...takže jdu na to 🙂 Na WZ jako kovajda...v září budu mít 29, jsem vdaná a snažilka o stošest 😀 Loni v dubnu jsem v 9.tt potratila, první těhu, od července usilovně pracujeme a zatím nic. Minulý měsíc jsem měla 6x za sebou pozitivní těhu test, psala jsem to i na WZ, ale mimi z toho nebylo. Tak mně dr. nasadila duphaston, tak uvidím, jestli nějak pomůže. Mohl by sakriš 😠

vcelka77
autor
4. bře 2010

paja to je hezký snažilka o stošest 😀
můžu se zeptat? já jen tak přemýšlím že až jendou, taj jak rychle to řeknu okolí. Protože 9tt už je pro mě celkem vysoké číslo, kdy bych si myslela že už bude všechno dobré. tak mě zajímá jestli ste to někomu řekli, jako rodičům a pod. Protože pak je to snad ještě horší, než kdybyste o tom pomlčeli a i celý potrat zůstal takovým malým tajmenstvím.
Umím si představit, jak by mě všichni v okolí litovali, a to by mi asi moc nepřidalo 😖

jellyy
4. bře 2010

paji tak to sis taky vystála svý a můžu se zeptat jak užíváš ten duphaston?

lencza
4. bře 2010

ahoj holky

tak jsem tu....manža po obědě vytuh, má toho za celý týden dost a vlastní postel je vlastní postel

ilo, včelka: tak tohle mě deptalo nejví, když se nám nedařilo, všude samý těhule a kočárky

eme: nejhorší je asi vysvětlovat někomu, kdo to třeba nevěděl, co...já si pamatuju, jak mi říkala jedna známá, která nevěděla, co se švagrový stalo, že se jí zeptala, co se jí narodilo... když viděla, jak měla najednou oči plný slzí, tak by si nejradši dala facku

vcelka77
autor
4. bře 2010

no jo ono to je těžký, já bych se možná zeptala stejně ☹
ale nikdy nevíš dopředu co se může stát. tak mě jen zajímalo, za jak dlouho ste to oznámili rodičům a ostatním.

lencza
4. bře 2010

včelka: my to řekli hned, já šla hned na neschopenku kvůli práci, kterou jsem v těhu nemohla dělat, tak jsme nechtěli, aby se to dozvěděli od někoho cizího, já byla asi v 5tt....ale kdybych mohla a asi to udělám i v případě 2.těhotenství, tak bych to oznámila až po 12tt, kdy skončí takovýto nejkrizovější období

vcelka77
autor
4. bře 2010

no když na mě by to asi každý poznal 🙂 a já bych to snad ani nevydržela. A navíc bydlíme s mými rodiči. Ač máme každý svoje patro, určitě by mě prokoukli.

paja28
4. bře 2010

Vcelko:
rodičům z obou stran jsme to řekli, nedokázali jsme si to tajemství nechat pro sebe. Pak to prokoukli i naši hodně dobří známí...bo jsme měli nějakou akci a nepila jsem,tak jim to bylo divné 😠 Ne že bych teda nějak moc pila 😅 A pak jsem byla i docela ráda, že to ti nejbližší věděli, protože nevím, jak bych ty svoje stavy vysvětlila, myslím jako po potratu. Za prvé jsem ležela 3 dny v nemocnici, a pak jsem asi 2 měsíce byla na neschopence...chodila jsem jak hromádka neštěstí, tak jsem i byla rádá, že to věděli a nemusela jsem před nima hrát nějaké divadlo ☹
Jellyy:
duphaston beru od 17.DC do 25.DC, 1 tabletu ráno a večer.

A jinak holky, těhu na mně bylo vidět snad od prvního týdne. Fakt!!! Tehdy ještě manžel pracoval v zahraničí, byla jsem tam za ním na týden a přivezla jsem si z tama mimíska...asi to bude znít blbě, si možná budete klepat na čelo, ale kolegyně v práci mně hnedka po návratu z onoho výletu říkaly, že vypadám jinak...a je fakt, že jsem se cítila hrozně šťastná, všecko mně bylo najednou naprosto jedno, smála jsem se každé blbosti!!! A to se tam to malinké mohlo teprve zabydlovat 😉

paja28
4. bře 2010

Jinak holky, jsem ráda, že jsme se sem "přeorientovali"...bo na WZ by nás některé pisatelky asi nedaly 😅 Bo to tu bude samé píchnutí sem, píchnutí tam, bolavá prsa, žaludky na vodě...no a co ale, že jo 😀 Vím jak mám každý měsíc před MS potřebu někomu sdělovat svoje příznaky/nepříznaky 😵

Bysme si tu možná mohly udělat nějakou tabulku, která kdy čeká MS, kolikatý DC, ať máme přehled 😀

lencza
4. bře 2010

pajo: neboj nezní to vůbec blbě...já mám taky podobnou zkušenost...když jsme rodičům řekli, že jsem těhotná, tak obě nastávající babičky mi sdělily, že se jim to zdálo už tak 14 dní, tak jsem jim řekla, že mi to mohly říct a já nemusela utrácet za TT 😀 😀 😀 čarodějky to jsou 😀 a kolegyně z práce, která mě neviděla měsíc, tak když jsem to byla říct v práci, tak mi řekla, že to mám v očích, že vypadám úplně jinak

emera
4. bře 2010

Ahojky sjem tu,vytuhla jsem s malou a prospelo mi to,minulou noc jsem nemohla zabrat.

Jinak tady se Tehu oznamuje ve 12.tydnu driv ne z povercivosti ale ja a manza to nebudeme oznamovat az do 16.tt kvuli tomu co se nam stalo.

Protoze v 16.tt se to zjistilo,tak proto

paja28
4. bře 2010

No ono se říká, že těhotenství se pozná z očí...nechápu 😕 A podle toho se taky vždycky chovám, když si myslím, že jsem těhu, to je podotýkám každý měsíc 😀 , tak stojím před zrcadlem, kulím na sebe oči a sleduju, jestli jsou jiné...a samozřejmě že se mně VŽDYCKY zdají jiné!!! Máme my to ale starosti, co? 🙂

emera
4. bře 2010

Se snazim abych na to nemyslela a celkem to jde i kdyz ten zatraceny cervicek vzdy nahlodava ach jooooooo

lencza
4. bře 2010

pajo: ty to poznáš, že máš jiné oči? to já tedy ne 😀 😀 😀

paja28
4. bře 2010

Lenczo, nepoznám, já si vždycky jenom namlouvám, že určitě vypadají jinak 😅

vcelka77
autor
4. bře 2010

emer, ale v 16tt už musíš mít pěkné bříško, to se přece tajit nedá.
jinak pajo, s tebou naprosto souhlasím. Na WZ by nám všichni radily dejte tomu čas, nesoustředte se na to ta 😀 😀 😀 kdežto tady se budeme pozorovat 😀
Ale fak mě někde píchne a hned se tam dotknu a říkám si, tak tady se mi asi ten prcek usadil 😀 (tedy pokud je to v oblasti dělohy)
a s těma očima to vyzkouším, to zní zajímavě. 😀