Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

paja28
12. kvě 2010

No já mám v plánu si koupit kolečkové brusle. Doufám teda, že se na nich nezabiju 😀 A když sebou rýpnu a budu dobitá, tak aspoň budu myslet na bolístku a ne na mimi 😅
A před každým sexíkem se asi opiju, abych otupila mozkové buňky a nemyslela...i když si myslím, že přímo při tom FAKT NEMYSLÍM...ale to si stejně jenom myslím, že nemyslím, podvědomě určitě myslím 😀

zlatarx
12. kvě 2010

páji tak to si piš že myslíš....psychika je svinstvo..já to taky několikrát zkoušela a nic možná vyloženě při TOm,ale jak je konec a ležím tak si říkám tak jo nebo ne 😀 holky to je psycho,o nás by měli natočit film 😀 😀 😀 kolečkáče si kup je to psina,no já loni jezdila na dovči s naším mladým a synem od známích jako v poho na rovince,přišel kopec dolů,jsem to fikla do trávy,a oznámila hochům ať mi sjedou na barák pro botky...to byl cílový kopec u domu kde jsem bydleli,ostatní dospěláci vyvalení na terase a čuměli na mě s lahvinkou vína v ruce,že 😀 nakonec mě hoši přemluvili,galantně mě chytli za ruce a rychlostí to se mnou sjeli dolů,celou cestu jsem měla zavřený oči,modlila se a řvala na ně,že jsetli spadnu tak náš je poloviční syrota a umře hlavy,protože manžel nevaří a tohmu druhýmu jsem vyhrožovala že ho budu v noci strašit...a ten kamarád mi jen říkal tetičko klídek to dáš .. 😀 😀 😀 😀 😀 no podívaná jak hrom,ale já jsem takovej magor že do všeho musím...kolo,brusle,sjezovky,freedive(potápko na nádech 🙂 )s manželek jezdíme na motorce no říkám magorka a plavu třeba kilák a tak přes rybníky

zlatarx
12. kvě 2010

tý jo jsem se nějak rozjela no Němcová by záviděla(Božka) 😀

zlatarx
12. kvě 2010

halo tady nikdo není??já se tady bojím 😲 😲 😲

paja28
12. kvě 2010

Zlati, ty jsi blázen normálně 😀 😀 Já bych do rybníka nevlezla!!! Natož v něm pak plavat!!! Já i v moři plavu pomalu na souši 😅 A nedejbože aby se kolem mě mihla rybička...i centimetrová...skrz tu vodu vypadá jako žralok a v ten moment jsem schopná běžet myslím i po hladině 😀 Ale kolečkové asi risknu, brácha má obchod se sportovními věcmi a teď mu kolčkové dorazily, tak asi skáknu a koupím. Manža bude mít radost, až si nabiju 😝

paja28
12. kvě 2010

Jo a brácha má taky e-shop, kdybyste chtěly mrknout...www.outdoor-a-sport.cz. 😀 A kdybyste cokoli chtěly, domluvím slevu 😀 😀 Omlouvám se za propagaci, ale kšefty jsou potřeba 😉

zlatarx
12. kvě 2010

jasan chápu..v poho třeba využiju já mám zas stránky na mimibazaru,ale spíš pro větší děti 🙂 ale určo juknu..ale jsetli tam má koloběžky a levněj než jsem ji koupila já budu vraždit 😀 😀 😀 😀

dostoj
12. kvě 2010

zlatarx jo tak..no ja hledala, co jste si psaly, ale asi spatne. To je jasny pubertaky se musi zpacifikovat. Ja mam nekdy pocit, ze ten muj sestiletej uz pomalu zacina taky blbnout...hruza

paja na ten eshop mrknu...by se mohlo hodit 😀

paja28
12. kvě 2010

kolobky tam myslím nemá 😀 Oni teprve začínají, tak toho zatím moc nemaji 😝

vcelka77
autor
12. kvě 2010

ahoj, paji má tam docela hezký bundičky 🙂 ale řekni at přidá oblečení na kolo, pořád scháním nějaká hezká tríča a i sukýnku na kolo, a nemůžu to nikde najít. To víš, i na kole chci vypadat dobře 😀

vcelka77
autor
12. kvě 2010

jinak teda tešila jsem se na pozitivní zprávu, ale není všem dnům konec, tak hlavu vzhůru a třeba bylo opravdu jen brzo 🙂

zlatarx
12. kvě 2010

Páji tak jsem to projela určo si tam něco objednám dík za tip sháním rukavice fleesky a má tam bombastiskou kšiltku..ješět juknu...mám ti pak objednávečku poslat třeba na mil nebo přímo na stránkách...

zlatarx
12. kvě 2010

ahoj včel jójó sukýnku na kolo,holky tu já snad už jen v zimě a to k vysokým kozajdám...na kolo ha ha to má 3/4 😀

dostoj
12. kvě 2010

ja zase ocenim detsky termopradlo......tilka, tricka...se to spatne shani.

vcelka no ja hledala lonsky leto sortky se sukni a nesehnala jsem 😀

zlatarx
12. kvě 2010

jj dětský termoprádlo js fakt problém a náš mladej má ted velikost 152-170 jak co no děs a to se nedá sehnat...pánský S má jak šaty no je to boj

paja28
12. kvě 2010

Holky, vaše podněty, dotazy a připomínky jsem předala...brácha prověří, jestli by nemohl sehnat co potřebujete 😀

Zlati, kdyby sis něco objednávala, tak tam někde do poznámky uveď, že je to objednávka přes paní Kovaříkovou...to je moje maličkost 🙂

zlatarx
12. kvě 2010

Jasně díky uvidím ta kšiltka mě teda chytla za srdce,ale pokud to nebudu mít za hříšně peníze tak ze sebe socku dělat nebudu,ať si brácha vydělá,znám to moc dobře...jak to je...v dnešní době manžel má stolárnu a je rád za každou kačku a já ani nemluvím....ale díky

paja28
12. kvě 2010

Jojo, to máš pravdu...ale on slevu dá, určitě, známým vždycky 😀 A vy tady přece moje známé jste 😀 😀

dostoj
12. kvě 2010

tak pro me kdyby bylo detsky termopradlo, jak jsem psala, trika s kratkym, tilka tak beru po trech kusech ja potrebuju velikost tak kolem 120 - 128. Jsem tam ted nasla jenom s dlouhym rukavem

zlatarx
12. kvě 2010

páji hotovo objednáno tak snad to bude...díííík

paja28
12. kvě 2010

Dostoj, tak mají i s krátkým, dnes by ho měl brácha dát na net, tak ti pak písnu a třeba mrkni 🙂

paja28
12. kvě 2010

Jéééééééééé Zlati, ty jsi super!!! 😅

zlatarx
12. kvě 2010

no ty taky..konečně jsem vypátrala rukavice na mě a za super cenu...ještě kouknu na ta trika...uvidím...dík pa končím jdu odmašťovat kuchň 😝

vcelka77
autor
12. kvě 2010

teda tady se rozjíždí business 😀
jo to je fajn že si dala naše požadavky, určitě bych si hezký tríča a sukýnku na kolo ráda koupila 😀

jo a když sme u toho business můj manžel má živnost na vysokozdvižné vizíky, kdybyste chtěli 😀 😀 😀 to je samozřejmě jen legrace 😀

lencza
12. kvě 2010

včelko: tak na vysokozdvižné vozíky mám já maximálně osvědčení, že s tím můžu jezdit....dělala jsem si ho v práci, no dělala, dělal ho za mě někdo jinej 😀 😀 😀

vcelka77
autor
12. kvě 2010

leni tak to je taky dobrý, tak hlavní je že na něj máš osvědčení 🙂 to se někdy opravdu dost hodí.

paja28
12. kvě 2010

😀
Tak já osvědčení nemám, ale jezdit jsem s ním jezdila 😀 U manži v práci, ale psssssssssssssssst 😅 A byla to šílená sranda a hrozně se mně to líbilo 🙂

paja28
12. kvě 2010

Jinak teda hlásím, že špinění zmizelo, dneska ani kapka 😉 I když to nic znamenat nemusí, že 😒 Tak to jenom abyste měly přehled 😅

petulka12345
12. kvě 2010

Jjjj Pájí moc držím palečky aby mrška nepřišla!!!! 😀 😀

petulka12345
12. kvě 2010

Ty jo holky dneska je nákej divnej den vůbec nic mě nebavý a ani mi to neutíká a začína mě bolet v podbřišku tak asi ms brzy dorazí no ☹ 😉 Jinak u nás je zataženo počasí akorát na spaní!!! 😀