Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

paja28
12. kvě 2010

Tak to jsme dvě 😒 U nás taky zataženo, teď půl hoďky pršelo...hrůza. Zrovna jsme se s kolegyněmi bavily, že je to tak akorát zalézt pod deku k telce a dřimkat 😅

Že si ta MS nedá pokoj, to je děs 😠 Pořád by nás obtěžovala!!! 😠 😠

vcelka77
autor
12. kvě 2010

holky tak já se k vám přidávám, menstruaci čekám každým dnem. Bolí mě břicho a jsem pěkně nepříjemná 😀

petulka12345
12. kvě 2010

Vcel tak to aby jsme si na tebe dali pozor 😀 😀 😀
Vid pájí mohla by nás ta mrcha opustit aspon na těch 9 měsíců 😀 😉 😀

lencza
12. kvě 2010

tedy tady to lítá MS sem MS tam

Týna se před chvílí vzbudila, usnula před 12 a já aspoň stihla vyžehlit většinu prádla, ještě mi zbývá krapet, tak to dorazím večer
chvíli po tom, co jsem ji přebalila, tak sebou flákla o zem, jak pospíchala, tak zase pláč, do toho kýchání, no byla to fešanda....teď baští brambory s dušenou mrkví a je spokojená

paja28
12. kvě 2010

Tak s bolavým bříškem k vám ještě nepatřím 😅

paja28
12. kvě 2010

Už mně zase Leni děláš chutě s tou mrkvičkou!!! 😠

vcelka77
autor
12. kvě 2010

fůůůůj dušená mrkev 😀
pet já jsem nepříjemná hlavně doma na manžela 😀 chudák můj 🙂

petulka12345
12. kvě 2010

Teda Len ty se máš to spinkala pěkně dlouho!!! 😀 😀 To Terezka u tý už to nehrozí že by šla odpoledne spinkat. 😎 No nic půjdem nachvilku na procházku než začne pršet!! 😉 Tak se holky zatím mějte!! 😀 A nezlobte tady 😀 😀 😀

paja28
12. kvě 2010

Jo Peti, minimálně na 9 měsíců by nás mohla opustit 😉

zlatarx
12. kvě 2010

tak jsem zase tady...kuchy\ňka je jak klícka a už jsem zase na obchůdku..ale nikdo nechodí protože je zataženo a asi bude pršet 😒

lencza
12. kvě 2010

petulko: asi dospávala tu noc

pájo: ještě sis ji neudělala? Týna ji má moc ráda...je to rychlý, zdravý, tak proč jí to nedopřát

paja28
12. kvě 2010

No u nás leje jako z konve, už myslím i hodinu v kuse 😠

paja28
12. kvě 2010

Leni, tehdy kdysi jsem si ji uvařila a teď budu muset asi zas 😀 Doufám že Týnce přestane brzo chutnat 😅

zlatarx
12. kvě 2010

holky na mě jde spaní to je hrůza...mě klepne... 😒

vcelka77
autor
12. kvě 2010

teda holky neznám nic horšího než mrkev 😀

vcelka77
autor
12. kvě 2010

holky co když založíme to soukromé téma? aby nás nikdo nešmíroval?

zlatarx
12. kvě 2010

vcel tak já se narvala asi před 15 dnama do jedné disluze a holky to udělaly taky soukromě,je to zabloklí a je klid,je fakt že některý holky měly problém že je někdo vystopoval a co si píšem..tak to udělaly na soukromo a je klid...je fakt že někdo je fakt šmírák a čte i co nemá 😠

dostoj
12. kvě 2010

vcel ja myslim ze by to slo...i kdyz co nam tu kdo tak asi muze vysmirovat 😀
Ja mam teda mrkev taky rada, ale nesmi ji byt moc ..jenom tak polehounku...aaaa ja mam normalne hlad..to nebyva normalni 🙂 a taky me boli cely den hlava....ach jo

vcelka77
autor
12. kvě 2010

jo dostoj aby ses nedivila, slyšela jsem tady dost špatných případů.
Ale pro nás se nic nezmění, jen prostě nás nikdo cizí nebude moci číst

dostoj
12. kvě 2010

no tak sem s tim teda

dostoj
12. kvě 2010

noo ja taky vlastne smiruju ostatni...vetsinou fotky...jaky maji pupky a jak vypadaji ultrazvuky 😀

zlatarx
12. kvě 2010

jj je to fakt holky si stěžovaly že je tam někdo vyátral a pak v práci byly kecy že jsou těhu a tak....

zlatarx
12. kvě 2010

tak to vidím akorát se tam nemůžu dostat,ty nás tam pak všechny dodáš..já ani nevím já tehdy psala té zakladatelce...

vcelka77
autor
12. kvě 2010

už tam snad všichni jste zadaní

emera
16. kvě 2010

Ahoj jak se mate??

Moc tu nechodim popravde a rada bych odtud odesla,neni mi prijemne byt tehotna a chodit mezi snazilky ktere si moc preji miminko.

Najdete me na www.rodina.cz, chodim tam uz par let,jaki diskuze Emmy tak ted chodim na Listopad 2010.

Omlouvam se za to ale neni mi to prijemne,jste fajn holky a MOC vadm drzim palce at se miminko zadari a pamatujte si PSYCHIKA je pekna svina.

V patek me ceka velky UTZ,tak tam se dozvim jak na tom miminko je.

Pokud neco budete chtit nebo i pozdravit najdete me an Rodince

berinka1
4. dub 2011

Ahoj holky, momentalne resim extremne dlouhy cyklus, normalne mam tak 32 (max.34) dni, dnes je 42 a ms porad nikde..Min. tyden v po jsem byla na gynde, to jsem jeste zadne podezreni nemela, takze mudr.udelal klasickou prohlidku, jen me rekl,ze mam sliznici docela zvetsenou (mela jsem s tim trosku problem, proto se nam nedarilo otehotnet) a vypada to spis na ovulaci nez na ocekavani ms, krev me nebral, cetla jsem,ze v tak brzke fazi by na uz nemusel nic poznat.. Testy porad negativni, dneska jsem si udelala i ten Clear Blue, ale taky nic, akorat misto 3min. co pisou v navodu trvalo pres 5 minut nez se objevilo minusko..Asi pockam do konce tydne, a pak se asi znovu objednam k mudr. Priznaky nejak nepozoruju zadne, zravou mam porad a unavena spis z nevyspani, tak uvidime...
Nemate s timto nejakou zkusenost?