Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

jellyy
3. bře 2010

Ahojky, tak já se ráda taky připojím 🙂

vcelka77
autor
3. bře 2010

ahojky,a ty jsi z womenzone? já jen že se to v tom moc nevyznám 🙂 kdo je kdo 😀

petulka12345
3. bře 2010

Ahojky tak jsem tady Petulka 😀

jellyy
3. bře 2010

jj...chodím tam pravidelně ale mám tam nick lidumilka 🙂

vcelka77
autor
3. bře 2010

aha tak to jo, tak ještě mi tu chybí zlatuška 🙂
petulo ahoj 🙂
tak to jsem ráda že sme se tu sešli

pipacek
3. bře 2010

Ahoj holky,,,mohu se též připojit??Jsem taky Petra dost často chodící do poradny,,Koukat přispívat radit,,,i někdy kritizovat,,

lencza
3. bře 2010

ahoj holky...taky se ráda připojím...womenzone jsem objevila teprve nedávno, ale ráda tam chodím

vcelka77
autor
3. bře 2010

možná bych navrhla o sobě něco napsat, abychom se v tom trošku vyznali.
Já jsem Petra je mi 23 let. Jsem vdaná a od ledna se snažíme o mimíška. Manžel je zatím student (letos snad skončí 😀 ) tak jsem živitelka rodiny 😀 Děti žádné zatím nemáme.

vcelka77
autor
3. bře 2010

ahoj holky, vítáme a přibíráme všechny holčiny velmi rádi. womenzone je dobrá stránka, akorát se tam nedá tak hezky pokecat 🙂

pipacek
3. bře 2010

Dobře,,taky jsem Petra,takže tady bude mazec 😀 Jinak jsem rozvedená dvěděti,,Ale přítele mám již přes dva roky,,Chceme mimíska,,,Ale vzhledem k tomu co mám to bude těžko,,Ale nevzdáváme se,,,Jew mi 29 let,,,skoro teda,, 😎

lencza
3. bře 2010

takže já jsem Lenka, je mi 31, od října jsem vdaná, mám 17-měsíční holčičku a teď jsme začali "pracovat" na dalším miminku

vcelka77
autor
3. bře 2010

tak tady opravdu bude samá petra 😀 jak staré máš děti? Až bude čas tak doufám že si vytvoříte albíčka a vaše prcky do nich dáte abych se mohla pokochat. 🙂

pipacek
3. bře 2010

KOukám Lenza že jsi od Strakonic,,Vítej jihočeško,,,Jezdím tam ,,,Nemám to daleko,,, 😅

vcelka77
autor
3. bře 2010

jééé lenko já jsem vdaná od září 🙂

pipacek
3. bře 2010

Nechte toho ,,ten můj se chcetaky ženit,,,, 😀 Ale datum ještě nemáme,,,

jellyy
3. bře 2010

tak já jsem Irča je mi 31 a od ledna 2009 se snažíme o mimíska, v červnu jsem bohužel mimoděložní těhu takže od září začlo nové snažení

vcelka77
autor
3. bře 2010

no tak to je hezká zpráva že bude svatba 🙂 aspon ti můžeme se spoustou věcí poradit, když to máme ještě čerstvý. 🙂

vcelka77
autor
3. bře 2010

jellyy já jsem to četla v albíčku. to je teda strašný co se ti stalo a že tě nechal doktor tak dlouho aniž by na to přišel, to je fakt otřesný. Ale hlavu vzhůru, tady všichni brzo budeme těhulky 🙂

pipacek
3. bře 2010

Sice už mám jeden sňatek za sebou ,,ale né klasickou krásnou svatbu v bílích šatech,,,Koukala jsem na tvou fotečku,,Krásné sluší Vám to,,,

lencza
3. bře 2010

Pipacek: já jsem přímo ze Strakonic 😉 😉 no manža žádost o ruku odůvodňoval tím, že už se jim s Kristýnkou nelíbilo, že s nima bydlí nějaká cizí paní 😀 tak jsme se 10.10.2009 vzali

kdybyste chtěli vidět svatební album, tak stačí překliknout na beremese
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

pipacek
3. bře 2010

lencza,,,Jéééé,,,Já tam jezdim pro přítele když mi přijede z cest,,,,Taky swe vezmem ,,,ač jsem se jednou spálila,,půjdu do toho znova,,,

lencza
3. bře 2010

jellyy: já mám kamarádku, která kvůli mimoděložnímu málem umřela, měla v břiše skoro 2 litry krve, měla to za 5 minut 12, snažili se hrozně dlouho o miminko a po týhle zkušenosti radši přestali

pipacek
3. bře 2010

lencza...Jé krásááááááá,,,,,,Holky vy se máte,,,

lencza
3. bře 2010

pipacek: aha....no manža už byl taky jednou ženatej, začali jsme spolu chodit, když byl ještě ženatej, ale přísahám, že jim to fakt neklapalo 😖 , takže po zkušenosti s prvním manželstvím prohlašoval, že už se ženit nechce a nakonec to byl on, kdo s tím přišel a chtěl se ženit

pipacek
3. bře 2010

lencza,,,,, 😀 😀 😀 Ted jsem se zasmála,,,,,neboj já tě odsuzovat nemíním ,,,takový život prostě je,,Hlavně že Vám to klape,,,,Taky jsem říkala že se vdávatuž nechci,,,ale už jsem názor změnila,,,,Miláček je člověk ,,který mě naučil znova žít,,,,Jsem opět člověkem ,,

lencza
3. bře 2010

no my to měli krapátek složitý...poznali jsme se v tanečních, když nám bylo 16, začali jsme spolu chodit, asi po půl roce jsme se rozešli, no a po 10 letech jsme se dali zase dohromady, jenže to už byl Honza ženatý a měl 5-letýho syna, takže nic moc...ale zvládli jsme to, vydrželi jsme spolu a loni to završili svatbou

vcelka77
autor
3. bře 2010

lenza, krásná výzdoba auta, to se mi opravdu moc líbí. a máte moc hezkou holčičku. Moc vám to slušelo 😉

petulka12345
3. bře 2010

no tady je najednou frmol nějak nestíhám ale moc pěkná svadba 😉

lencza
3. bře 2010

vcelka: děkujeme 🙂 byla to taková rychlosvatba...Honza se vyjádřil den před mýma narozeninama na konci července a v říjnu jsme se brali

vcelka77
autor
3. bře 2010

tak hlavně že ste to všechno stihly zařídit. To já to zařizovala 9 měsícůů dopředu, jsem totiž blázen, ale strašně mě to bavilo 😀

to jo, to jsem ani nečekala že se to tu tak rozjede 🙂