Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
9. bře 2010

já tomu stejně nevěřím 🙂 vždycky je to 50/50 a někdo se trefí někdo ne

ilo79
9. bře 2010

vcelka:jojo jsem tu ctvrtym rokem,pritel je francouz,seznamili jsme se v cechach v praci a po 9ti mesicich jsem se za nim prestehovala,jinak pochazim z Vysociny🙂
Taky si rikam, ze tu maji spoustu bylinek a homeopatik ani nemluvim,tak ten kontryhel musim nekde sehnat🙂..no to se taky teda musim mrknout kolik to tu stoji🙂..ale co by clovek pro mimi neudelal ze? 😀
Ja merim na doporuceni dr,jsem objednana na duben,chce videt grafy,jestli mam ovu a tak
jinak dneska slunicko a meli jsme i spouuustu snehu asi tak 5cm 😀 😀 😀 😀 nekdy pred mesicem

emera
9. bře 2010

Jinak podle cinskeho kalendare kluk ale me zalezi jen na ZDRAVEM miminku.

Jinak jsme zrusili dovcu do termalnich lazni,horke koupele

lencza
9. bře 2010

u nás to vyšlo všem 😀

beatta
9. bře 2010

tak sem koukala na tu tabulku a u mladýho mi to vyšlo ale teďkom by sme měli čekat holku a čekáme holku s pindíkem 😀 😀 😀

ilo79
9. bře 2010

eme:ziju ve meste Nevers, Bourgogne (Burgonsky) kraj,koupili jsme pred 2lety tady baracek,tak tu chvilku snad zustaneme🙂)

ilo79
9. bře 2010

jee holky, ted me napadlo, mame dve kocky, muze to mit nejaky vliv na otehotneni?asi ne co? blbost 😀

emera
9. bře 2010

Ilo tak to je super,a jak se ti libi ve Francii??

vcelka77
autor
9. bře 2010

dvě kočky? 🙂 tak to nevím jaký by to mělo vliv na otěhotnění 😀 Ale někdo si právě pořízuje kočičky aby nemyslel na to že nemůže otěhotně a starala se o ně, tak třeba v tomhle smyslu to pomůže 😉

lencza
9. bře 2010

je ilo: v Nevers jsme byli s vysokou na historický exkurzi, byli jsme v katedrále a prošli se po městě....už je to tedy ale pár let nazpátek

emera
9. bře 2010

Holky ja vim ze me zabijete ale ja si chtela byt jista a udelala sjem si dalsi etst jina znacka,jina firma a jsou tam //

Takze to asi je pravda.

paja28
9. bře 2010
emera
9. bře 2010

Pajo na tohle uz sjme narazila a uz ulozila do favoritu dekuju moc.

HOLKY ja VAM vse preji at OTEHULITE rychle a bez starosti a budete stastne a zdrave miminko hlavne

paja28
9. bře 2010

Nezabijem 😀 😀 😀

vcelka77
autor
9. bře 2010

emer nezabije, já už bych jich stihla počůrat víc 😀 Závidím ti tu krásnou radost co ted musíš prožívat. To musí být tak hezké, když se tam ukáží // 🙂

emera
9. bře 2010

Ale co me zarazi ze to je z odpoledni moci pozitivni

paja28
9. bře 2010

Em, děkujeme 🙂 Jste to tu holky dobře rozjely, tak snad nám všem předáte těhu bacily a z nás snažilek budou rázem těhulky 😅

emera
9. bře 2010

Vcelko prvni sok,klepani rukou a pak se smejes a brecis zaroven,takze tak nejak

emera
9. bře 2010

Jinak predavam tehulkovsky bacil,prskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmm

paja28
9. bře 2010

Tak už je tam mimi asi dobře uhnízděné 😉 No a nevíš, kdy jsi měla ovulku?

lencza
9. bře 2010

eme: třeba budeš mít dvojčata 😀 😀 😀 máš vysokou hladinu hCG,tak se ti testík pěkně zabarvil i odpoledne

emera
9. bře 2010

Holky jdu se natahnou,pak kouknu

emera
9. bře 2010

Pajo v polovine cyklu nejak asi 14DC podle me. Ted nevim presne ale vim ze sjem mela bilek,otevreny cipek a bolesti

vcelka77
autor
9. bře 2010

no tak to budou dvojčátka 😀
a nebo by ovu musela proběhnout dříve. a nebo se tam prcek krásně uhnízdil 🙂

ilo79
9. bře 2010

eme:jojo uz jsem si tu na jejich zivot zvykla a nemenila bych,do Cech jezdim casto,rodinu vidim,ted jsou mejliky,skype,facebook,ze si vubec neprijdu nekde daleko.a taky tu mam jednu cesku,nahoda jak blazen,za kterou jsme obe vdecne a taky si super rozumime,takze co vic si muzu prat🙂)
Leni:jojo Nevers je historicke hezke mestecko a katedrala taky moc moc pekna🙂),i kdyz je to vetsi mesto, "Parizaci" nam rikaji,kdyz k nam jedou, ze jedou na vesnici 😀 😀 😀
No nekde jsem cetla, ze pak v tehotenstvi bych mohla chytit nejakou nemoc od kocek,ale ty nase jsou ockovane a jedna vubec nechodi ven,sice se s nima mazlim 😀 ,ale zatim nejsem tehule,tak je to vlastne fuk 😀 a muzu se s nima mazlikovat jak chci 😀 😀 😀

ilo79
9. bře 2010

rikaji, ze testy jsou kvalitni, ze neni potreba ranni moc

ilo79
9. bře 2010

jojo, moje kamaradka kdyz otehotnela,sla na gyndu ve druhem mesici a dr ze je opravdu tehule🙂,kdyz sla pak pozdeji na UZ,tak dr zjistil ze tam jsou dve 😀 ,sok jak blazen!! (uz ma doma kluka,5let).....a ted dvojcatka holka a kluk, 4 tydny 😀

vcelka77
autor
9. bře 2010

to je krásné, dvojčátka 😀

ilo79
9. bře 2010

tak ja frcim do te lekarny, konecne jsem nasla nazev kontryhelu,pod cim bych ho tu mela sehnat:Alchemilla vulgaris, prece 🙂)),tak snad ten caj dneska koupim a taky omrknu ty ovulacni testiky🙂, az se vratim tak se mrknu, co jste tu vsechno napsaly 🙂 😀 😀 😀

vcelka77
autor
9. bře 2010

tak dej pak vědět jak se to u vás ty testy pohybují, bych si třeba udělal výlet do Paříže 😀