Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

zlatarx
9. bře 2010

tak holky jen jsem dnes nakoukla a vidím že je tu po mě sháňka.Jinak Eme moc gratuluju a tiše závidím užij si to a budte v poho.A pro vcelku a spol:už mi z toho hrabe.Teplota se nemění,přes den je i 37,7 pobrňují mě prsa,jinak stav je takový,že jsem unavená a "nabuzená"ENERGII zárověň.Test je zase negativní,ale kdxyž pominu všechny příznaky ovu.tak termín předešlého cyklu byl před 6 dny takže klidně se to ještě může ukázat..já fakt nevím přijdu si už na hlavu...
únava,brnění prsou,lítost a radost na přeskáčku,hlad a nechut k jídlu...pálení žáhy..
Jen ty testy nic...

vcelka77
autor
9. bře 2010

zlatko tak ještě vydrž pár dní, budeme držet palečky. A neobjednala si se k dr? co by ti na to řekl on. Hod nám sem ještě grafík, at tě můžem sledovat.
Někde jsem dneska četla že pokud ti po ovulce neklesne teplota ani 18 den, nepotřebuješ testy a jsi těhotná.
Moc bych ti to přála. Ted jsme se tu začali tak pěkně rozrůstat

zlatarx
9. bře 2010

jj graf pošlu.dr.má tento týden dovču pak tam zajdu,no stejně není co ztratit jen se teda natahuje čas pro další MS.ale co už.jj to jsi asi četla na WZ,Petka to tam dávala pro jednu holčinu a už i dřív mi to tam psaly.
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

emera
9. bře 2010

Ahoj Holky tak sjem tu,jen jsem podrimovala,brisko poboliva a prsa taktez.

Hodim fotku do albicka novou,juknete je tam i druhy test.

emera
9. bře 2010

Zlatarx uvidis dockas se miminka a to brzo,MOC TI drzim palce ale i VAM vsem tady.

Ja se ted modlim at je vse v poradku

emera
9. bře 2010

Zlatarx ale podle grafiku se mi zda ze jsi tehotna,nech si udelat krevni testy

kovik
9. bře 2010

panebože, člověk jsi jde lehnout a tady se dějí věci 😀 😀 😀 😀

em - to je vážně super, mamino 😀 😀 😀 😀 gratuluju
jj pocity, člověk pořád na to čeka a když to tam je, tak nemuže uvěřit, ja se klepala taky jako blazen, manža se mi smal

ja taky nechci od vás odejít

Jsem se koukala na ty těhu stranky no jo ja to ale poslední MS brát nemůžu

kovik
9. bře 2010

a jinak u toho čínského ----- pohlavý, u maleho se netrefili, ale teď by mohly. Je tam holka 😀 😀
zlati graf vypadá krásně 🙂 🙂 🙂 🙂

emera
9. bře 2010

Koviku byl to sok,kdy mas asi termin??

emera
9. bře 2010

Koviku jukni na fotky,ja bych se rada natahla a usla poradne,jsme jen podrimovala. Emmy si hrala s plastelinou

kovik
9. bře 2010

tak to ja netuším, podle všeho jsem teprve 14 den od ovulky, vím že se to počíta od poslední MS jenže to už bych byla v nejmíň v 6 týdnu
Jsem to zkusila a mělo by to být 19. listopadu. 😀 😀 😀 manža ma 5. listopadu narozky.

emera
9. bře 2010

Musim jit,mala me bombarduje a manza na ceste domu s veceri Objevim se zitra papa

kovik
9. bře 2010

na foto jsem koukala, jsou krásný 😀 😀 😀 , tak si nechte chutnat a pa

ilo79
9. bře 2010

tak jsem tu,sehnala jsem kontryhelovy caj, na objednani,zitra ho budu mit.
Jak ho holky pijete? 2x denne bude stacit?jinak silena cena tady!!kolik stoji v Cechach.V lekarne mi nabidli 250gr.
kovik:tak to bude hezkej darek k narozkam🙂
Ja podle cinskeho mam same holky az do listopadu 😀,tak treba do te doby otehotnim
zlatak: jsme se zase minuly....

kovik
9. bře 2010

ilo - jj 2 x ja ho pila ráno a večer před spaním. a ja za něj dávala 32kč, byl porcovanej 🙂
a to doufám že bude ten nejkrásnější 😀 😀 aspoň mu nemusím nic vymejšlet dostane dítko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kovik
9. bře 2010

a na kolik tě vlastně přišel

ilo79
9. bře 2010

32kc????????ty vado, tak to ja tady sehnala sypany 250gr za 300kc !!!! no hruza, uz abych jela do Cech a takovehle veci si nakoupila a taky je jasne ze ovulacni testy ....to bude taky palka

ilo79
9. bře 2010

a rano pred jidlem,behem nebo po?

kovik
9. bře 2010

tak si to objednej na netu, českých, nebo ať ti to koupí tady , pošta bude levnější ne? To nevím ale jsem si dala ráno po sváče, a pila ještě horky po douškách a hltala tu vůni no a večer v postely před spaním.

Tak to je fakt hustý s tou cenou, no jo ale českýma tam neplatíš

ilo79
9. bře 2010

taky jsem o tom premyslela,ze si reknu kamosce at mi to koupi a posle,ale zase to postovne,takze to pak vyjde asi na stejno,ale chystam se nekdy snad v dubnu domu,tak nakoupim🙂...brachovi se ma ted za 3tydny narodit prvni mimco,tak musim vyrazit je omrknout🙂
cetla jsem, ze ho nekdo pije rano pred snidani,tak nevim,no snad mi bude chutnat🙂 a myslis,ze si tam muzu dat medik? to snad jo ne?

ilo79
9. bře 2010

nasla jsem ze 30gr stoji kolem 32kc, ja si objednala 250gr za cca 300kc, tak je to o trochu drazsi,ale zas takovej rozdil to neni,hlavne ze jsem ho sehnala 🙂) 😉
Berete jeste nekdo treba jako doplnek nejaka homeopatika???????????????

kovik
9. bře 2010

myslím že to ničemu nevadí , někdo to i sladí

ilo79
9. bře 2010

jsme tu jen my kovik vid?
tak ja taky koncim, jdu delat vecu, ahooj zitra

lencza
9. bře 2010

ahoj holky

Týna tu pojídá piškoty, je to to jediný co teď baští, co je nemocná, jinak do ní žádný jídlo nedostanu

já jsem si taky koupila kontryhel 😀 ten malý pytlíček mě stál 26 kaček....a já ho tedy slazenej pít nebudu, přestala jsem sladit všechno pití, tak ani tohle nebudu

kovik
9. bře 2010

len ja ho taky nesladila, je moc dobrej
chuděra mala,ať jste co nejdříve zdravý

lencza
9. bře 2010

koviku: už aby to bylo...ten kašel a rýma jí dává pěkně zabrat, dneska po obědě spala 3,5 hodiny, normálně spí tak 1,5 hodiny

beatta
10. bře 2010

Přeji všem krásné ráno 😉

emera
10. bře 2010

Preji Vam vsem krasne dobre rano,noc stala za prdlacku,nemohla sjem zabrat.
Brisko me poboliva a prsa taktez.

Jinak na UTZ pujdu 26.brezna na moje narozky,myslite ze uz neco pujde videt??

Jinak preji krasny vikend

beatta
10. bře 2010

to už by mělo jít stopro něco vidět 😉 😉

paja28
10. bře 2010

Dobré ráno holky 🙂
No moje noc byla strašná!!! Večer mně začalo píchat v zádech, na levé straně tak nějak úplně dole a v noci mě to pořád budilo!!! 😠 Tak čekám, že začnu brzo usínat 😅