Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
10. bře 2010

dobré ráno

noc ušla, Týna se vzbudila jenom jednou, dostala čaj se sirupem proti teplotě, protože hřála jako kamínka a spaly jsme až do půl 8

eme: já bych řekla, že už by mohlo být něco vidět, jestli už jsi teď v 5tt, tak za 14 dní už by mohlo být mimi vidět

vcelka77
autor
10. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.4DC..45dní--26 dní...---------................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.3DC--49dni.... -----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.47DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka......25.............../......................24-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................20-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.33DC..............------------------...1D.......................................................................
paja28.......29...07/09../.27DC--30dni....-------------------..............................................................................

vcelka77
autor
10. bře 2010

ahojky holky, teda vy máte problémy. Já lehnu a spím až do rána 😀 jsem hroznej medvěd 🙂
Jinak jsem včera byla cvičit na velkých mýčích s takovejma pružnejma tyčema.
Bylo to dost zajímavé, takové tedy dost relaxační, ale zjistila jsem že nemám vůbec žádnou rovnováhu. Myslela jsem že tam z toho míče spadnu 🙂
ted jsem tu měla nějakého cizince, platil mi v eurech. Neumím si představit, až tahle měna u nás začne platit. To jsou strašný zmatky, vůbec na to neumím vracet, chybí dost drobných a ještě je nejhorší, že ty lidi neumí ani anglicky abych si to s nima vysvětlila 🙂

zlatarx
10. bře 2010

ahoj vcelko tak to máš fajn,že takhle dobře spí.já taky nějak nemůžu v poslendí době spát,ale co už...jinak s eurama nestraš,jámám malej obchůdek paní sama sobě,no naštěstí mi lidi eurama neplatí,ale taky z toho mám obavy to budou zmatky ach jo..no třeba to bude později...
a kde prodáváš,nebo co děláš?omlouvám se možná jsi to psala,ale je toho moc.

vcelka77
autor
10. bře 2010

já dělám v automobilce 🙂 a ted zastupuji paní pokladní protože je na dovče.
A co máš ty za krámek? Copak prodáváš?
A co teplota? žádná změna?

zlatarx
10. bře 2010

aha tak to jde ne v automobilce?no ono je to na prd asi všude...já mám malou smíšenku,všechno od cukrovinek až po alkohol přes vonné tyčinky a svíčíčky a tak..to víš malý město...mám to v bytovkách místo kočárkárny taková jakoby denní večerka 😀
no teplota dnes trošiniečku spadla na 37,1 ale jinak žádná změna

emera
10. bře 2010

Dobre poledne jak se mate??

Ja sjme jak prastena po hlave,jsme unavena a v noci pak nemuzu spat

vcelka77
autor
10. bře 2010

zlatko tak to jo, to máš takovej mišmášek. No a jak jdou kšefty? Asi nic moc co. Je to mizerné všude ☹
emer, tak jdi spát a v noci můžeš péct 😀 Jen hezky odpočívej mamino. 🙂

emera
10. bře 2010

Vcelko diky,vcera sjem hrozne rvala na manzela nasral me silene asi hormony zacinaji ach jooooooooooooo

emera
10. bře 2010

Jinak sjem zacla brat Omegu3 a zelezo, nejake vitaminy a Omegu at se vyvine vse v poradku.

vcelka77
autor
10. bře 2010

a co kys. listová? ta se doporučuje tady u nás.
nebud na manžela zlá, to jsou asi hormony. 🙂

ilo79
10. bře 2010

ahoj,hezke rano vsem🙂ja frcim do lekarny pro ten kontryhelovy caj a hned si ho udelam, jsem zvedava jak chutna🙂
jo taky jsem objednala pres net ovulacni testy (20 + 5 tehu) a pre-seed 😀 , tak jsem myslim pekne vybavena 😀

Akorat si rikam, ten caj, ja mam cyklus jen 4 dny (nekdy 5) a hodne slabej (prvni den jen spineni,druhy den krvaceni a pak dalsi dva nebo tri dny jen spineni), a tady pisete, ze se vam po nem cyklus zkratil a je slabsi, co to muze udelat se mnou??? 😒

Jo k tem eurum, ja bych rada, kdyby uz v Cechach byla zmena, protoze kdyz ted jedu do Cech, tak musim porad menit 😒 ,ale na druhou stranu se toho bojim co to v Cechach udela, protoze po zmene na € se ceny urcite zvednou. Tady ve Fr. sli ceny dost nahoru ☹

tak frcim do te lekarny, tak pozdeji

zlatak:takze porad nic jo? tak to vypada preci jen nadejne 🙂

emera
10. bře 2010

Vcelko ale to je na recept,manza se ptal,tak stejne jdu za Dr. za chvili a pak zacnu brat

Manza me ansral,cekam na neho cely den ze budu s nim a on vykecava po telefonu s kamaradem 45minut,me to dost nasralo,tak jsem sla spat a pak dorazil za mnou ze se chce pomazlit

vcelka77
autor
10. bře 2010

aho ilo nakolik tě vyšel pre-seed? já si ho objednala za 530 kč. jiná nabídka na našem trhu snad ani není.
tím cyklem je myšleno jako od menstruace do menstruace. Jako že když jsem měla ted 46 dní tak to je dost dlouho, tak to by měl zkrátit.
emer kyselina listová na recept? vždyt je to vitamín. No tak musíš jíst hodně listové zeleniny a brokoličku 🙂
a s tím manželem se ti nedivím 😀 mě by to taky pěkně naštvala. No ale chlapi, co naděláme. 😀

ilo79
10. bře 2010

tady na francouzskem netu jsem ho nasla za (19,90€),takze 515kc k tomu nabizeli ty ovulacni testy (20 + 5tehu) a byla tam sleva 15%,takze me vse vyslo na 23€!! (asi 600kc),coz se mi zda dobry🙂..no a taky + postovne (to vyrovna tu slevu 😉
Tak snad mi ten kontryhel pomuze zkratit cyklus, ja mam nepravidelny (posledni tri to bylo 39DC,44DC a 42DC)
jdu udelat ten caj, na 1/4l kolik lzicek?????? vi nekdo?? jdu hledat na netu 😀

jo a k tem telefonatum, ten muj vcera kecal s bratrankem 45minut!!! horsi nez zensky co???,ale ja si to vynahradim, dneska v 18h mam sraz s mamkou na skypu 😀 😀 😀

vcelka77
autor
10. bře 2010

no tak ta cena celkem jde, to zase není takový rozdíl.
já dávám jednu vrchovatou lžičku an 1/4 litru. Ale nevím kolik se toho má dávat správně.

ilo79
10. bře 2010

vsichni vsude pisou,jak ten caj pijou, ale nikde nemuzu najit kolik lzicek na 1/4l kdyz mam sypany ☹

ilo79
10. bře 2010

tak ja dam taky jednu lzicku 😀 dik

ilo79
10. bře 2010

na sacku je napsano 1 az 2 lzicky na hrnek 😉

ilo79
10. bře 2010

jdu udelat hrnec poradne ceske zeleninove polivky...mnam 🙂)

emera
10. bře 2010

Vcelko ja vzdy vyfasuju tehu vitaminy po prvni prohlidce,ted jsme si koupila Omegu 3 a zelezo.

Za chvili jdu pro Emmy.

Testnu kdyztak jeste pristi tyden,chtela bych mit jistotu ze to sili a je v poradku

beatta
10. bře 2010

emer já sem kyselinu listovou koupila normálně v lékárně bez receptu 😉

vcelka77
autor
10. bře 2010

ilo a nechceš nám dát taky nějaký tradiční recept francouzké kuchyně? zeleninový vývar je u nás moc obvyklý 😀

emera
10. bře 2010

Holky pro dnesek se loucim,jdu pro dite a pak padnu do postele a na evceri delam cmundu plnenou masem a zelim a pro me jeste s houbama.

Mam na to desnou chut.

Drzte se

vcelka77
autor
10. bře 2010

to je jasný, jen si hezky dopřávej na co máš chut 🙂 a hezky odpočívej

ilo79
10. bře 2010

ceske polivky hezky se zeleninkou jsem zacala delat az ted v zime, kdyz pritel zjistil ze mu vazne chutnaj vic ceske nez ty jejich (oni je totiz kdyz dovari, rozmixujou),taky to neni ale spatny. Na vanoce jsme byli v Cechach,tak mamka varila denne polivky a pritel se po nich mohl utlouct 😀 😀 😀 ,tak to ted delam tak,ze udelam kotel a pak to dam pekne zamrazit🙂
Jinak tady je docela zvlastnost, ze oni polevky jedi jako veceri a to jen v zime, v lete tu o polevku nezavadis 😒
neco jejich??jeziiiiiiis toho je, hodne jsem se naucila ruzne slane kolace,ale to myslim je i v Cechach ne?Jo co v Cechach moc neni je "raclette", koupis spesl syry a roztavujes je na takove masine a k tomu uzeninu,brambory a okurky,mnamka🙂)
az me napadne nejakou jejich dobrej recept, dam vedet 😉

vcelka77
autor
10. bře 2010

ok. tak až si vzpomeneš tak dej vědět.
A vaříš mu třeba svíčkovou s knedlíky? 🙂

ilo79
10. bře 2010

jee, svickovou jsem tu delala jednou (spolecne s kamoskou ceskou) i ty knedliky jsme "uplacaly", ale panove se divili co takovou dobu varime 😀 ale povedla se 😀
Delala jsem i gulas,taky jen jednou 😉 ale treba strudl, ten delam porad 😀 ,mame totiz na zahrade jablon a jablicka jsou dobry 🙂
Jinak tady vari docela rychle a chutne,hodne kdyz mas maso,tak jen trochu omacky (nee jak u nas, ze si zalejeme talir 😀 mnam) a k tomu vetsinou nejakou zeleninu
Ale taky delaji zapecene brambory se slehackou a hodne syra, to je mnamka🙂
vetsinou je tu predkrm,hlavni jidlo,syry,dezertik a kafe🙂,takze kdyz jedeme k jeho rodicum o vikendu na obed,tak zaciname jist ve 12h a koncime v 15h! u toho se samozrejme keca a keca a vse se vychutnava🙂...uz jsem si na to zvykla a vyhovuje mi to🙂
jinak obcas udelam rizky nebo obalovany hermelin🙂)

vcelka77
autor
10. bře 2010

no tak já miluju sýry, takže by se mi ve Francii asi líbilo 🙂
tak ale je fajn, že můžeš uvařit pro ně neobvyklá jídla a chutná to.
ale teda takhle dlouhý oběd by mě asi štval. u ná je to ve 12 oběd do 13 úklid po obědě pak následuje pohádka a ve 2 už zas funguju 🙂 to teda mluvím o neděli
ale zase tam nejsou žádný stresy a jídlo se má především vychtnávat.
Mě by spíš zajímal nějaký recept na dezertík. Jsme spíš na pečení a na takové podobné chutovky. to nemáte něco special? 😀

lencza
10. bře 2010

tak to já se díky Francii naučila jíst plísňový sýry...vůbec jsem je nejedla a když jsme tam byli na tý exkurzi, tak co si dát k baště, že jo...bagetu a sýr....no a od tý doby jejím úplně v pohodě, a i ostatní sýry můžu...k tomu dobré vínko,jo to je idyla
dokonce jsme se byli podívat na nějakým zámečku mezi vinicema, který se schází znalci vín, ale vůbec si nevzpomenu, jak se to jmenovalo
ilo: jsi mě inspirovala, tak jsem si projela včera fotky z Francie: tak jsme byli v Nevers, Dijonu, Auxerre, Fontenay, Cluny, Vézeley, Autun, Citeaux a Beaune