Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

zlatarx
3. bře 2010

🙂 ahoj holky.Tak jsem se konečně taky přihlásila.Dovolím se představit.Jmenuji se Zlatka,je mi 32 ☹ jsem vdaná,mám 10 letého syna a momentálně se nažíme o prcka,ale to příznivkyně z WZ ví.Jsem moc ráda,že to tu vzniklo hlavně,že se tady potkám s holkama Petkou a vcelkou-zatím se omlouvám mám v těch jménech hokej 🙂 Jinak jsem z Blanska-30km od Brna-Moravský Kras.Tento týden tady a asi nikde moc parády nenadělám,tady mají děcka jarní tak se věnuju rodince.ale od pondělí budu k dispozici všude.Jo a jinak jsem OSVČ dělám hawajské masáže.

kovik
3. bře 2010

ahoj Zlati - jéééééééé hawajské masáže ? a co ten smutný smajlik u věku, neříkej že se citíš stará 😉
Jinak jak si na tom co MS

zlatarx
3. bře 2010

ahoj ahoj jsem si říkala,že už tu nikoho nestihnu.super!no to víš nejmladší nesjem 😀 kd\ž tady čtu ty maldé věky 🙂 🙂 ne v poho,jinak MS zatím nic dnes jsem ráno měla BT zase 37,3 což je o píd větší než včera.

kovik
3. bře 2010

A kolikáty jsi DC

zlatarx
3. bře 2010

dneska 34DC má v tom chaos pozorovala jsem na sobě cca kolem 11.2 slabé špinění a bolely mě vaječníky tak jsem si myslela že m\s bude normál 28 dní a nic a dosud tak nic teplota stále tak..nevím jestli jsi to četla informovala jsem o tom na WZ.tak mi nezbývá než čekat.

kovik
3. bře 2010

jj četla, určo to byla ovulka a test ?

kovik
3. bře 2010

promiň teď jsem četla o testu krve. ☹

zlatarx
3. bře 2010

no na houby z moči negativní včera z krve taky brala mi to kámoška ve špitále,emám žíly,tak mám ruce jak narkoman vůbec jí to nešlo ale bylo to taky nega...no jo,ale BT nepadá,datum taky vysoký,žaludek mám pořád jak na vodě,tak co to může být..ledaže by to bylo ještě brzy.No ale když jsem čekala Martě tak jsem to v podstatě odhalila až v 9TT a to dr.na ultrazvuku,to mi nebylo ani blbě a o BT nemluvím to jsem byla spíš podchlazená...

kovik
3. bře 2010

ja se koukala ještě na starý diskuze

zlatarx
3. bře 2010

to je v poho.no neříkám,že mě to nevzalo,ale život jde dál.já v tom mám taky zmatek,tak občas s etřeba zeptám když se nebudu orientovat,abych nemusela pročítat romány.no fakt nevím bud mám jen zpoždění nebo nevím..sestřička u dr. mi řekla,že ani krev není 100%a pak se v tom vyznej.jinak se omlouvám za překlepy blbne mi klávesnice na noťasu.jo a prosimtě Ty máš jak staré dítko?

kovik
3. bře 2010

Takže nezbývá než čekat ☹

zlatarx
3. bře 2010

jj přesně tak co už nadělám.dr.má stejně dovču,tak bud to dostanu nebo ne.pak jen aby to nebyl nějakej průšvih... ☹ ale snad ne
nechci se k tomu už vracet,ale do toho mi ta anonymka včera hnula žlučí....no byl to den D

zlatarx
3. bře 2010

tak končím jdu spát.zítra nebudu jedu s mladým na kontrolu na kožní..tak třeba zase někdy nebo pak budu fungovat po neděli.měj se a všem krásný víkend takhle dopředu,možná zítra na chvilinku zaskočím a brzy snad pokecám i s Petkou a vcelkou z WZ.měj se pa 🙂

kovik
3. bře 2010

to věřím a nepsal to nějakej chlap 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja bych chtěla vidět , když někdo mimi chce tak na to prostě nejde nemyslet,až časem to začneš vzdávat.Ale z jiného soudku cituji ,, Večer neuléháte s vědomím, že se pomilujete, ale s tím, že zase MUSÍTE zamakat ´´ to že pracujete na miminku neznamená přece že si to neužíváš. a navic nic takovýho si nepsala, že to děláte jen proto. 😀

v dubnu 10. bude mit dva roky a neskutečně to letí.
No je pravda že já byla v prosinci na krvy, jelikož jsem to nedostala ani 14 dni po vyvolávačce a byl negativní, ale stejně pořád ve mě hlodal červík, ale nakonec jsem to za dva dny měla a to bylo jediný co mě přesvědčilo.
Už jsem byla smířená s tím že se to tenhle cyklus nepovedlo, a teď ta ovulka 32 DC, takže zase čekat a o těhu příznacích ani nemluvím, vím že je brát jako těhu vubec nesmím. Jelikož prsa, bolení podbříšku atd. mívám normalně před MS a to že teď abnormálně lítám na malou a píchá mě v podbříšku, ještě nic neznamená. žádny pocity raději nemám. jen mě štve že se to takhle protahuje se zpožděnou MS. 😖

než jsem to dopsala, jelikož lítam k malému tak už jsi pryč. Tak pa

deefee
4. bře 2010

Ahoj holky...můžu se k vám přidat?Chodím taky na womenzone.
Jsem z Ostravy, je mi 20, jsem vdaná, a už přes půl roku se snažíme o mimčo....takže patřím mezi vás snažilky o //.
Denisa

lencza
4. bře 2010

dobré ráno všem

jste toho ještě večer naplkaly 😀
já večer usnula před 22.hodinou s malou v posteli, trápilo ji nejpíš bříško, tak jsem si s ní lehla u nás v posteli a samozřejmě tam usnula

zlato: tedy pod tvým přispěvek na WZ se rozproudila pořádná diskuse...úplně tě chápu, já taky pořád poslouchala, jak se na to nemám soustředit a že se moc pozoruju, i manža mi to říkal, navíc jsem měla pocit, že když jdu ven, tak na každým kroku potkávám buď kočárek nebo těhuli....ale naštěstí to dopadlo dobře, na jednom foru, kam ještě chodím, se jedna holčina snaží o mimčo už skoro 2,5 roku a nic, tak to já byla s 1 rokem ještě v pohodě

holky co už máte děti, chodíte s nima plavat? my chodíme od půl roku a Týně se to hrozně líbí

emera
4. bře 2010

Ahojky Holky muzu se k Vam pridat?? Na Womenzone chodim uz dlouho a rada bych si popovidala s Vami i kdyz tam to nejde. 😀

emera
4. bře 2010

Jinak na Womens zone jsem pod nickem Corall

beatta
4. bře 2010

Ahoj Corall určitě se k nám přidat můžeš 😀

emera
4. bře 2010

Beatta dekuju moc.

emera
4. bře 2010

Jinak se predstavim,je mi 25let,mam skoro 4letou dcerku Emmy,ziji v Izraeli 5rokem.

Moje druhe tehotenstvi bylo ukonceno z duvodu postizeni ditete mozkovou vadou Agenesis corpus callosum ve 24.tydnu.

Od minuleho roku od zari se snazime o dalsi miminko.

beatta
4. bře 2010

Tak to je mi moc líto ☹ .Taky bych sem se mohla představit.Mě je 25 a doma máme skoro 25 měsíčního synátora Štěpána a jsem z Přerova a k tomu vdaná 😀.Jestli se můžu zeptat jak se žije v Izraeli?Asi ti tam chybí tvoje kámošky co?

vcelka77
autor
4. bře 2010

ahoj holky, teda vy ste toho opravdu nakecali 😀

vcelka77
autor
4. bře 2010

jinak ten graf se sem vloží strašně jednoduše 🙂
nad grafem, tedy nad kalendářem nad grafem je "Home page Setup" na to když kliknete tak se vám zobrazí
Your Charting Home Page Web Address:
http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a

a to stačí skopírovat 🙂
jinak kovik, mi to máme opravdu stejné

lencza
4. bře 2010

emera: to je mi líto, že jsi musela těhu přerušit...tak snad se vám znovu brzy zadaří

holky moje švagrová přišla o miminko den před termínem porodu, jeden bylo všechno v pořádku a druhý den, když šla znovu na kontrolu, tak zjistili, že je miminko mrtvý....ještě teď mi leze mráz po zádech a to už to bude skoro 2 roky, já v tý době byla v 6.měsíci, takže si dovedete asi představit, jaký to bylo

vy jste tu všechny takový mladice, já si tu s mýma skoro 32 lety připadám jak vykopávka 😉 😉

vcelka77
autor
4. bře 2010

také vítám všechny nově příchozí, vypadá to že sme tu všichni snažilky, tak to je hezké 🙂
lenko ty si teda vykopávka 😀 vždyt je to přece jedno, v takovém věku, když chceme všichni miminka tak sme přesunutý na stejnou úroveň a věk nehraje roli 🙂
no ale já jsem vykopávka, vždykcy jsem byla všude nejmladší a tentokrát to tak tedy vůbec není 🙂

kovik
4. bře 2010

vcelka - jsme stím včera bojovali, s grafy .

len - ale jdi ty, žádná vykopávka nejseš 😉

em - taky mě to mrzý, ani si nechci představovat co jsei musela prožívat ☹

u nas je krásný počasy i když jen za oky, je tu 0 stupňu. svítí sluníčko a do toho jemně sněží, je to krásný jak se to třpití 😀 😀 😀 😀

kovik
4. bře 2010

jsem ráda že jste tady a že si snad všechny měříte BT. Ja jsem tady na jednych stránkách, ale tam si holky BT neměří, takže jsem v tom dost tápala. a takhle to aspoň můžu probrat. 😀

kovik
4. bře 2010
https://www.youtube.com/watch?v=sWnEx8Nr_p0

to je moje můj zázrak. Jmenuje se Davídek a v Dubnu slavíme 2 roky 😀 😀

lencza
4. bře 2010
https://www.youtube.com/watch?v=rIjpr7yJFRQ

tak já se taky pochlubím 🙂 Týna včera sama baštila jogurt a docela jí to šlo