Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

paja28
13. dub 2010

Já co nevidět asi taky sestoupím na konec tabulky, odpoledne jsem trochu zašpinila, tak MS už pomalu vyhlížím 🙂

dostoj
14. dub 2010

no to me je porad strasne spatne. A ty nalady...to je peklo 😀, odpoledne upadam do hlubokyho spanku, kdyz se vratim domu z prace a kdyz se zase proberu, tak mi je zle. Hrozny 😝

paja28
14. dub 2010

Jé dostoj, co já bych za to dala, aby mně bylo takto šoufl 😅 I když je pravda, že já usínám i bez těhu 😀

vcelka77
autor
14. dub 2010

já bych také brala aby mi bylo šoufl. a se spánekm také problém nemám nevím co budu dělat až budu těhu, když už ted spím 9-10 hodin denně 😀

lencza
14. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

zlatarx.......32....12/09../.......34DC------(43dní)............------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......29DC------(30dni--34).....----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........7DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............3DC...............................----------------...................................................................
vcelka.......23.....01/10../.........2DC-------37-45-26.----------------. .......http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a pipacek.....28.............../...................................................------2--------..........................................................
jelly..........31.....09/09../......... ........................................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../................................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
lucie222....30.............../..................................................------------------.................................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......9-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......9-------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................9--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

vcelka77
autor
14. dub 2010

holky a kašlu na měření BT, dva cykly po sobě jsme se detailně trefili do plodných dnů a nic, takže to pro mě stejně nemá význam vědět. Zjistila jsem že ovuluji a tím jsem se uklidnila. Ale už na to kašlu

paja28
14. dub 2010

Vcel, to je slovo do pranice 😀 😀 😀 Každá na to přijdem, že to nemá absolutně žádný smysl nějaké to sledování....přesně víme, kdy to máme dělat, děláme a stejně nic...prostě je lepší to nechat osudu 😅 Jednou to přece musí vyjít...takže si začneme užívat života a milování a za chvilku budeme taky těhulinky ospalé 😀

Jinak teda, MS zatím nikde, včera jak jsem psala, jsem malinko zašpinila, ale byla to jen kapka, a dneska zatím nikde nic. Tak uvidím...fakt nevím, co čekat, bo normálně cítím, že MS přijde, ale teď co užívám ten Femigard tak nic nepociťuju, žádné bolení bříška, píchání, nic...ale zas je to dobré, že nestresuju a v každém píchnutí nehledám těhu 😅

No nic, jdu trochu pracovat, jak bude něco nového, tak písnu 😉

vcelka77
autor
14. dub 2010

mě zezačátku zajímalo jestli vůbec ovu mám, proto jsem začala měřit, ale už mě to ani nebaví 🙂
ale přemýšlím jestli koupit ten femigard. ???

paja28
14. dub 2010

Tak já jsem na něho četla docela dobré recenze, hodně holek "po něm" otěhotnělo....ale jestli je to pravda a je tak zázračný zatím říct nedokážu 😀

Já si právě myslím, že je zázračný v tom, že prostě nic necítíš...žádné příznaky, ať už ovu nebo MS...a právě tím, že necítíš, kdy je ovu, tak si myslí, že tím se třeba zadaří, že otěhotníš, bo na to nemyslíš, že teď bysme se měli milovat, teď můžu otěhotnět a tak...prostě si myslím, že je to fakt o psychice...bože, jsem chytrá jak rádio 😅

dostoj
14. dub 2010

Ja byla ten cyklus s femigardem naprosto spokojena, zadny bolesti, zadny pichani, ani zada me nebolela...muzu jenom doporucit
vcelko: urcite kup. Muze se stat, ze nebudes videt zadny velky ucinky (nektery zensky psaly, ze nikde nic), ale treba to zrovna klapne. Kup dve lahve najednou, protoze me jedna vysla na 14 dni a to by bylo opravdu malo. Spravne bys mela uzivat tri mesice v kuse, ale nejprve na vyzkouseni ty dve lahve asi staci.
paja: a test uz jsi delala?

paja28
14. dub 2010

Dostoj a jak jsi ho užívala, když ti stačila 1 lahev na 14 dni? 😅 Já tam měla návod 1 lžičku na 1 dcl vody a to 3x denně, už to piju 14 dní a skoro mně toho neubylo 😀

A test jsem si ještě neděla, několikrát se mně stalo, že byl pozitivní a pak přišla MS, tak to teďka nechávám tak, abych zas nebyla zklamaná...buď přijde, nebo ne...ale pokud nepřijde do pátku, tak už asi ale testnu, dýl čekat nevydržím 😉 Ale myslím, že dorazí, skrz to zašpinění...předchozí 2 MS přesně tak začínaly, 2 dny 1 kapka a pak se ohlásila MS v plné síle 😠

dostoj
14. dub 2010

ja ho uzivala jenom dvakrat denne, abych nemusela v praci a to pisou na tech strankach, ze se ma 5ml rano a vecer, tak jsem si proste vzdycky nacmrdala do sklenicky, tak po dne. Jsem neodmerovala presne.

vcelka77
autor
14. dub 2010

holky tak já ho jdu objednat. doufám tedy že mi to pomůže aspon psychicky. 🙂

vcelka77
autor
14. dub 2010

dostoj te koukám že máš prázdný albíčko, koukej sem dát nějaké fotečky 🙂

paja28
14. dub 2010

Včel, já myslím, že pomůže 😀 Beru ho fakt jenom chvilku, ale cítím se naprosto skvěle, absolutně neřeším nějakou MS, prostě se fakt cítím úplně super!!! A to bych měla mít teďka deprese a nálady s přicházející MS a ejhle...ony nikde...takže já za sebe můžu fakt doporučit 😉

emera
14. dub 2010

Dobre poledne,jak se mate??

Ja jsem nachlazena a hrozne zahlenena,tak odpocivam a prolivam se cajem a vodou,horecku nemam.

Jinak dneska mam UTZ,tak drzte palusky.

Koviku jo nekde se to musi vrazit. Prave sjem si rikala ze jsi nastejno s emnou,to jsem zvedava ktera z nas prvni porodi

Ja mam problemy ze spim ale stejne v noci chodim 3-4na WC, ale nastesti se to da

dostoj
14. dub 2010

Tak jsem teda pridala nejakou fotku 😀, vsechny jsou z lonska a nic lepsiho u sebe nemam.
emera to jsem zvedava, jaky dostanes obrazek 😀

emera
14. dub 2010

Dostoj ahoj hned juknu na fotky a proc zvedava??? 😀

vcelka77
autor
14. dub 2010

dostoj máš krásného blonďáčka 🙂 a maminka je taky kočka 😉
emer, tak hezky odpočítvej a pak nám pošli fotečky mimíska.

emera
14. dub 2010

Dostoj koukam z emilujes lyzovani,manza miluje snowboard a je dost dobry v tom a ja lyzovani,planovali jsme pristi rok Alpy ale to nevyjde,manza asi pojede sam

vcelka77
autor
14. dub 2010

emer a liší se u Vás něco ve zdravotnictví co se týče gynekologie a porodnictví než v čr?
a jak dlouho tam vlastně žiješ?

emera
14. dub 2010

Jinak moc pekne fotky,maly je moc pekny a maminka taktez 😀

Jo vecer se ozvu az dorazim,uz sjem pekne napnuta po 3tydnech uvidim mimco,tesim se a na druhou stranu mam strach

emera
14. dub 2010

Vcelko ziji tu uz 5 rokem,takze uz neco znam.

Tady je zdravotnictvi v obory gynekologie a porodnictvi nejmodernejsi hned po Americe,tzn. na druhem miste ev svete.

Tady IVF IUI takove veci byly vymyslene v Izraeli a cely svet to prevzal, jinak tady se za IVF neplati.
Jsme nejvyssi v poctu testu v tehotenstvi,kvuli postizeni ditete,u me to nasli ale kdybych byla v CR tak by to nezjistili.

Porody se odehravaji z ekazda zena ma svuj pokoj od zacatku do konce se sprchou,vanou proste vse,pak ma moznost po porodu svuj soukromy pokoj na hotelu,ktery je i s Dr. a sestrami,ja tam chci jit.

Hodim foto meho porodniho pokoje kde sjem rodila,ticho, nerodil me lekar ale asistentka,tady rodi asistentky,ja videla Drt. mozna 2minuty kdy koukal na zaznamy v PC

Jinak zdra. vseobecne je na vysoke urovni,pro deti spec. nemocnice jen pro deti,rakoviny a leukemie vysoke procento vyleceni atd.

emera
14. dub 2010

Vlozila sjme fotecku porodniho pokoje, kreslo bylo manzelove,vzadu na stole vaha pro miminko ,bylo tam vse,sprcha zachod,TV, hudba proste co jsem chtela.

Byla jsem tam moc spokojena i s personalem,vsechno uzasny

Dokonce kdyz se Emmy narodila tak asistentrka prikazala manzovi at se svlekne-tricko a dala mu Emmy na hrud,brecel

dostoj
14. dub 2010

a ja porad nevim, kde vlastne zijes? Jsem zvedava jak bude vypadat ten obrazek z ultrazvuku v 10. tydnu. Me to ceka za 14 dni. Z prvniho uz si skoro nic nepamatuju a hlavne ja myslela celou dobu, co mi bylo spatne, ze mam hroznou chripku, pak kdyz jsem mela ty bolesti v brise, tak jsem se bala, ze me doktorka posle zase se zanetem do nemocnice (jako uz jednou) a ona mi rekla, ze jsem ve 12. tydnu 😀
A pak uz si nic moc vic nepamatuju. Jsem na to byla sama, tak mi to vsechno nejak plynulo.
Jo tenhle rok uz jsme lyzovat byli ...nastesti... sice jenom na par dni, ale Matej to uplne zboznuje, takze skvely.

emera
14. dub 2010

http://www.babylis.co.il/album.html

Tady kouknete to je ten hotel kde chci jit po porodu i s miminkem na 3dny

emera
14. dub 2010

Dostoj,Izrael

dostoj
14. dub 2010

tyyyyyyyyy jo a to je jako tamni standard pro vsechny, nebo si to musis extra zaplatit? Tak to jses teda prvni ceska, kterou znam a je v Izraeli. Jak ses tam dostala?

emera
14. dub 2010

Porodni pokoj co sjem vlozila do alba je standard,neplati se nic ale hotel se plati a manza mi slibil ze tam pujdu po tom co jsem prozila si to zaslouzim.

Jiank v porodnici maji take pekne pokoje po 2matkach a je tam prijemne ale tentokrat chci soukromi a kde muzu mit i navstevy, deti od 2let muzou navstivit v porodnici mamku.

Ja hlavne chtela i hotel kvuli manzelovi a dceri ze muzou byt se mnou a i prespat, manzel ma neomezeny pristup jak na hotel tak i na porodnici norm.pokoje,muze prijit kdy chce.

Daji mu naramek bezpecnostni,ze projde skenerem a muze za mnou.

emera
14. dub 2010

Dostoj ja se hlavne zamilovala,tak proto.

Pred 5lety jsem se seznamila s manzelem ve Spindlerove mlyne,ja ho nechtela a on me jo a dostal me a jsme spolu,mame stastne manzelstvi,krasnou dcerku,co vic si prat