Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

dostoj
19. dub 2010

Ahoj holky,
to my taky marodime. Urcite do uterka, mozna to jeste prodlouzime do konce tydne...uvidime...my byli na Slovensku na svatbe...byla pradni. Mates tam radil jak cerna ruka, tak se dneska zase malinko zhorsil ...no co no...zase tak casto clovek na svatbu nejede 😀 Ale me je holky, cim dal tim hur. Nejhorsi to je odpoledne..to nevim, jestli radsi jist nebo radsi nejist.

vcelka77
autor
19. dub 2010

jen si to dostoj hezky užij 😀 co já bych za to dala kdyby mi bylo těhotensky špatně 😀 😀

paja28
19. dub 2010

No já naštěstí už nemarodím, už jsem se bacila zbavila 😉

Jinak o víkendu jsme byli na stavební veletrhu v Brně omrknout domečky a stavební techniky...a včera jsme poměřovali pozemek a plánovali, jaký domeček by se nám tam vlezl...no úžasné to bylo 😅

Dostoj, tak ty máš odpolední nevolnosti, jo? Chuderko!!! Ale musíš to brát z té lepší stránky...jsi těhu a musíš to pro to pdďátko malé vydržet 😀

paja28
19. dub 2010

Přesně tak Včel!!! 😀 😀 😀 Taky se hlásím dobrovolně 😅

vcelka77
autor
19. dub 2010

pajo vid, ještě si stěžuje 😀
a copak naše zlatka? myslím že měla o víkendu testovat

paja28
19. dub 2010

No právě, troufalost je to 😀 😀 😀

No taky čekám, jestli se Zlatka ozve...a hlavně s dobrou zprávičkou 😅 a ona nikde 😠

vcelka77
autor
19. dub 2010

zlatka se vždycky schovává, však se nám ukáže, teda snad. a doufám že s dobrou zprávičkou.

lencza
19. dub 2010

ahoj holky, nějak teď nestíhám

dostoj: my jedeme na Slovensko na svatbu na začátku června, tak jsem zvědavá...žení se manžovo bratranec

holky zahájila jsem dietu, už jsem se na ty čísla na váze nedokázala dívat.....přestala jsem žrát a začala normálně jíst, naposled jím nejdýl v půl 6, večer mě tedy honí šílenej hlad a chutě, ale snažím se krotit a už jsem od čtvrtka zhubla o 3 kila, tak doufám, že to půjde dolů...dneska jsem oblíkla kalhoty, ve kterých jsem naposled nemohla ani dýchat a jsou mi v pohodě...tak mám radost

jo a dneska šílená noc, Týna se probudila ve 3 ráno s tím, že má žízeň, jenže chtěla pít pořád a pořád a když jsem jí nechtěla dát, tak se čílila, no a takhle jsme tu spolu strávily 2 hodiny, usnula před 5. a já vstávala v půl 7, jela do Budějovic a složila zkoušku z pojišťovacího zákona, takže můžu začít pracovat na nový kariéře

dneska padnu do postele jak podťatá

paja28
19. dub 2010

Leni, tak to gratulu, jsi frajérka 😀 A jak prosím tě jíš, když tak hubneš? Bych se k tobě přidala 😉 Ale ty k tomu ještě chodíš cvičit...a to já bych nedala, jsem líná jak veš totiž 😅

vcelka77
autor
19. dub 2010

leni ty studuješ? to moc gratuluji.

lencza
19. dub 2010

pájo: no ráno jsem si dala pomerančík nebo nějaký jiný citrus, vyřadila jsem úplně bílý pečivo, místo toho si dám ty křehký chlebíčky, jsou s různýma příchutěma, tak se to dá, po snídani pak lehká sváča, třeba jogurt s tmavým rohlíkem nebo tím křehkým chlebíčkem, oběd normální, ale ne kachnu s deseti, prostě rozumně, pak zase sváča a večeři fakt nejdýl v 5, v půl 6...hodně pít, vodu, ovocný čaje nebo bylinkový...já tedy piju vodu...večer, když mě hodní mlsná, tak si dám okurku nebo mrkev nebo nějakej salát a piju

no já sice cvičím, ale zrovna jsme se minulý úterý bavily s kámoškou, se kterou tam chodím, jestli to má nějaký účinek a zjistily jsme, že ne, jo sice už se tolik nezadýchávám, ale na váze to znát nebylo, tak jsem sáhla do jídelníčku a jde to....já mám na sobě vyzkoušený, že když fakt jím naposled okolo tý půl 6, tak hubnu....naposled jsem takhle hubla na vejšce, to jsem měla postavičku jako lusk, ne žádná twiggy, ale byla jsem spokojená, jenže pak jsem zase začala baštit a dostala se tam, kde jsem teď

lencza
19. dub 2010

včelko: nestuduju, ale nevím, jestli jsem to sem psala, taťka dělá v ČB u jedný velký makléřský firmy, která pojišťuje cokoliv a kohokoliv po celý ČR, a protože už má velkou klientelu a nestíhá, tak mi nabíd, jestli mu s tím nechci pomáhat a pozdějc to po něm převzít....tak jsem si musela udělat takovej test a na jeho základě mi vystaví registraci a můžu to pak dělat...byla jsem šikovná, z 50 otázek jsem měla dobře 49 😉 😉

paja28
19. dub 2010

Ty jo, tak že bych se taky pustila do změny jídelníčku? Když já ale nemám žádnou výdrž a všechno vždycky vzdám 😠 A když už jsem se rozhodla, že budu chodit cvičit, jsem se objednala a jak na potvoru jsem onemocněla...asi zákon schválnosti či co 😅

lencza
19. dub 2010

pájo: já taky nemám moc pevnou vůli, ale u mě už je to fakt k nekoukání, tak musím vydržet, kdybych přišla o takových 10-15 kilo, bylo by to moooc dobře 🙂 🙂

zlatarx
19. dub 2010

Ahojík děvčata.tak jsem tady,ale musela mě petulka upozornit,že je po mě sháňka.No nějak už nemám náladku vypisovat.takže o víkendu jsem testla a opět nega...ve čtvrtek mi snad kámoška nabere krev a uvidíme jinak pokud to nedostanu do té doby jdu na gyndu už mě to neba,všechny kriteria splněný a kdyby z toho nic nebylo tak to fakt nechápu.zatím čekám co bude,prsa brní,hlad pořád jak blázen,žáha pálí,a nedopnu už kalhoty..jsem jak vyblitá-pardon,ale líp to napsat nejde....v noci chodím čůrat což jsem taky 10 let neměla..tak tomu nějak přestávám chápat...tak držte palečky at už ve čtvrtek něco zjistím....ms byl 12.3 a 3 denní krvácení a podle kalkulaček ovu bylo 16DC a 30DC jsem měla to další 5 denní nepravidelný špinění ,dnes mám 39DC...tak se mějte já zas někdy juknu,díky za to,že na mě myslíte

dostoj
19. dub 2010

lencza: to je jasny, ze se ti zda, ze cviceni nema efekt, pokud se vazis. Svaly ti pridavaji na vaze, takze co zhubnes v tuku naberes ve svalech. Taky zalezi na tom, jak casto cvicis. Ja kdyz jsem zacala cvicit..jsem teda cvicila hodne...tak jsem nejprve prvni tri mesice pribirala, dokonce jsem nabrala 3 kila....hruza 😀 az potom to zacalo jit dolu malinko. Jsem mela asi tak 54, jak jsem zacala s tim cvicenim, tak jsem se prave sem tam dostala az na 57 a po pul roce to slo dolu zase na 53. A taky mi pomohlo nejist pecivo. Jenom jsem jedla knaeckebroty. A ted zase pekne kydnu a kynu 😀 Co vim, ze jsem tehu, tak jsem neudelala jediny pohyb navic. Ale pocitam, ze az preckam prvni trimestr, tak zacnu chodit na pilates, i kdyz co vim, tak ja se s tim jednou sekne, tak uz se jen tak nezacne 😀

zlatak: to klapne, hlavne klid 😀

lencza
19. dub 2010

dostoj: jo to je mi jasný, že se při cvičení nehubne hned, že probíhá ten proces cos popisovala, ale stejně bez úpravy jídelníčku by to asi dolů moc nešlo....já chodím cvičit tak 2x týdně na alpinning, chodívala jsem i na pilates, ale to mě nějak neoslovila, na mě je to málo dynamický 😉 😉 sice mám doma vypálený cd s pilatesem, ale ještě jsem ho nestrčila do přehrávače 😅 😅

paja28
20. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........40DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........13DC.........31-49.....................1D........... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____.............9DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10............8DC.........37-45-26................___......... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............6DC.........30-34-29..................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........24.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)...........9...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)..........9...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........9...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........9....................N.................1 CH........11/2010

paja28
20. dub 2010

Tak holky, provedla jsem tabulkování...jen teda neměním týdny u těhulek, tam začíná týden každá jinak, tak to nechávám tak. Snad se na mě nebude nikdo zlobit ☹

Jo a jinak teda, femigard sice "potlačil" MS příznaky, ale ovu teda ne...mě pobolívá břicho úplně šíleně!!!!!!!!!!!!! Asi budeme muset s manžílkem začít pracovat 😀

lencza
20. dub 2010

pájo: šikulka 😀 😀 ty máš příznaky ovu hned po MS? to já tedy ne, já mám teď tak týden mezi koncem MS a ovu

paja28
20. dub 2010

Leni, sama tomu nerozumím, dneska asi vykoupím lékárnu...protože tyto příznaky, o kterých si myslím, že jsou ovu, mám už 2 dny...jakože takové to pobolívání břicha 😒 A hlavně teda, teď se omlouvám za nechuťárnu, ale když jsem měla MS, tak toaleťák zůstal úplně "slizký", jakože jak kdybych snad měla při MS i výtok či co ☹ Tak nevím, co to bylo. Jako jestli mám ovu při MS tak nevím teda, jak to mimi uděláme 😅

vcelka77
autor
20. dub 2010

ahoj holky já nějak ted nestíhám. Paji, tak to by bylo blbé, kdyby si měla ovu při MS. No tak šupky na to skočte 🙂
jinak jsem ted hledala jedné nevěstě kontakt na holku co mě líčila a zjistila jsem že jsem slavná 😀
http://pmasaze.webnode.cz/

paja28
20. dub 2010

No vidíš to 😀 Jsme netušily, že tu máme takovou celebritu 😀 😀

petulka12345
20. dub 2010

😀 Ahojky vcelko moc pěkný jsi jako princezna!!!! 😀 😉A mocinky pěkný fotky!!Já jsem náká nemocná snad mě to brzy přejde tady je náký prázdno?! ☹

dostoj
20. dub 2010

lencza: me ted nic jinyho nez pilates a joga asi nepujde, teda podle toho co rikala doktorka. Ja chodila na jumpy a to vubec neprichazi v uvahu.
vcelka: no pane jo 😀

Jo jsem chtela napsat. Jsem si nasla nad prsem bulku, doktorka me poslala hned na sono, ze to asi bude od tehu ale radsi at to zkontroluji. No a nastesti to dopadlo dobre, dneska jsem tam byla a pani doktorka jenom konstatovala, ze mam prsni zlazy nezvykle vysoko, ale zadna rakovina ani cysta 😀
Mam kamosku (30) a je po chemoterapii, tak jsem byla trochu vysasena. Kontrolujte prsa holky

vcelka77
autor
20. dub 2010

petul tak se brzyčko uzdrav
dostoj tak to se nedivím, také bych měla strach. Tak hlavně že to dobře dopadlo. Já teda prsa nekontroluji, nějak bych to ani neuměla a zase si říkám že jsem ještě moc mladá.
Ale četla jsem že na věk se vůbec nedá spoléhat. já jsem na to asi dost líná. No ale měla bych. A ostatní také.

petulka12345
20. dub 2010

😀 vcelko děkuji!!! 😉 🙂
Dostoj jsem ráda že je to v poho!!! 😀 😉
Prominte mi moji stručnost ale nějak nemám chut moc psát ale zároven jsem tady docela ráda když je tady taky někdo!!! 😀 😝

vcelka77
autor
20. dub 2010

to je v poho petul, občas mám také takovou blbou náladu a nemám moc chut psát 🙂
copak asi emer, nějak jsem jí tu déle nepostřehla.

lencza
20. dub 2010

tak mám polední pauzu než se malá probudí po obědě....já si dala zbytek číny, co jsem měla včera, a Týně jsem udělala květákovou polívku, padalo to do ní jak Němci do krytu 😀 😀

pájo: no s tebou je to zajímavý, ale víš, jak jsme tu zkoušely ty plodný dny podle Jonáše, kam že ti to vycházelo? na MS, viď 😀 😀

petulko: to je jasný, že když jsi nemocná, že nemáš náladu

včelko: no hotová modelka 😀 jak praví klasik: ani o tom člověk neví a reprezentuje 😀 😀

dostoj: no to je dobře, že to nakonec nic nebylo...asi budu muset taky něco takovýho začít dělat, třicítka dávno za mnou, tak bych to měla kontrolovat

paja28
20. dub 2010

I Kovik na nás zapomněl ☹