Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
21. dub 2010

petul 30 kg? to je teda opravdu masakr, to bych i přemýšlela jestli chci být těhulka 😀 😀
ale i těch 30 kg za to určitě stálo 🙂
Jestli to petul tedy chápu, chtěli ste stihnout dalšího prcka než půjdeš do práce? A máš se kam vrátit?

vcelka77
autor
21. dub 2010

peti jakejch 9 důvodů?

vcelka77
autor
21. dub 2010

teda paji 🙂 už jste mě popletly

paja28
21. dub 2010

Mrkni do fotoblogu k Petulce...má tam fotky miminek a zvířátek 🙂

vcelka77
autor
21. dub 2010

no tak to je krásný 🙂

petulka12345
21. dub 2010

Jo jo těch 30 kg za to stálo!!!! 😀 A nelituji třeba to jednou dostanu dolů 😉 teda snad no ale tak snad příště už tolik nepřiberu říká se že holky ubýrají na kráse tak něco na tom asi bude no 😀 😉 Jo tak ten obrázek je super proto jsem ho tam dala aby jste ho taky viděli!!! 😎

vcelka77
autor
21. dub 2010

tak to mam dobrý, já budu pořád krasavice, prože jestli se zadaří tak budu rodit jen samé kluky 😀

petulka12345
21. dub 2010

Jo a vcel chápeš to správně chtěli jsme stihnout druhé mimi než bych měla nastoupit do práce 😠 Ale vrátit se mám kam dělám v Č.Krumlově ve Schwan Stabilu písátka!!! 😀 😉 No ale tak třeba se tam dlouho neohřeju a brzy se zadaří!!! 😀

vcelka77
autor
21. dub 2010

no ono snad musíš mít zase nějakej čas odpracovanej aby si měla nárok na mateřskou. Nevím jak to je, ale vím že je tam nějaký háček, že když jdeš z mateřský na mateřskou tak v poho, ale jak nastoupíš do práce, tak musíš odpracovat nějaké měsíce.

petulka12345
21. dub 2010

Jjj tak třeba se to ještě podaří já jsem se na to ptala na netu v poradně že kdybych místo do práce nastoupila na nemocenskou a potom na mateřskou že bych měla nárok na volitelnou mateřskou!! 😀 Ale nevím jak to je kdybych nastoupila do práce a potom nemocenskou skusím to potom někde zjistit 😉 Taky nevím jak to funguje!!! 😀 😝

paja28
21. dub 2010

Vcel a proč budeš rodit samé kluky? Teda spíš jak to víš? 😅

vcelka77
autor
21. dub 2010

no protože manžel holčičky určitě nebude umět 😀
tak za prvé bych chtěla holčičku = určitě to bude chlapeček
za druhé, manželův děda má x bratrů, dědá má 3 syny, 1 syn má 2 kluky, 2 syn (manželův tatka) má dva syny tam prostě žádné holky nikde nejdou. Oni nic jiného než chlapy neumějí 😀

paja28
21. dub 2010

😀 😀 😀 Tak si musíš říct, že náhoda je blbec...a třeba zrovna to bude holčička 😅 No já jsem taky vždycky chtěla holčičku a nic jiného...no a teď už jsem ustoupila...ať je to co je to, hlavně ať už to je a je všechno v pořádku 😀

No u nás zase hrozí dvojčátka...moje mamka je z dvojčat a prý se to dědí ob generaci, teda aspoň jsem to slyšela. Ale potvrzené to nemáme, od mamčiného dvojčete děcka už mají malé prďolky a dvojčata to nejsou...tak uvidíme. My to máme ale pojištěné i z manželovy strany...tam dvojčata taky byly 😉

vcelka77
autor
21. dub 2010

pajo jo dědí se to , ale ob generaci na to bych nekoukala, prostě jakmile jsou jednou v rodině dvojčátka tak se říká že to hrozí všem 🙂
ale já si myslím že je to prostě přírodou a ne dědičností, ale kdo ví 🙂

vcelka77
autor
21. dub 2010

vždyt to není vegetariánská restaurace

vcelka77
autor
21. dub 2010

jéé to vůbec nebyl příspěvek sem 😀

paja28
21. dub 2010

No si říkám 😀 😀

lencza
21. dub 2010

ahoj holky

tak mám zas chvilku klidu 😀 byly jsme s kámoškou a dětma na prochajdě, docela tu fouká a jak vlezete do stínu, tak je zima, ale prošly jsme se krásně.........Týna spinká, tak jsem si koooonečně sedla k obídku

petulko: já přibrala v těhu 17 kilo....a 9 důvodů, je to roztomilý

včelko: u nás je to zase naopak....všude okolo v příbuzenstvu se rodí kluci, akorát u nás v rodině holky, jsme 3 ségry, až jedna mladší ségra má kluka, ale my 2 zbývající zase holky....a jak říká můj taťka, udělat kluka to nic není, ale udělat do jedný dírky ještě jednu, to už je kumšt 😀 😀 😀

vcelka77
autor
21. dub 2010

😀 😀

dostoj
21. dub 2010

ja pribrala v tehu jenom 8kg, ale docela jsem se hlidala a taky jsem hodne pracovala, takze ani na pribirani nebyl cas 😀. Ale co se mnou bude ted. To co jsem snedla behem tohohle tydne co jsem doma, to jsem snad jeste nikdy nesnedla 😀. Me se udela vzdycky trochu lip, kdyz toho trochu snim, jenomze to znamena jist kazdou hodinu. A dneska...dneska mi je neobycejne blbe 😝
Ja bych teda chtela jeste jednoho kluka. Se nejak bojim, ze bych z holky stejne udelala kluka...me ty ruzovoucky vecicky nejak nejdou 🙂

vcelka77
autor
21. dub 2010

dostoj a to já mám právě obráceně, u mě kluk by měl dlouhé vlásky a nejradši bych ho oblékala do těch krásných růžových šatiček 😀

zlatarx
21. dub 2010

ahoj dostoj však nemusíš mít holčičku jen v růžové..kámoška má 16měsíční slečnu a chodí vesměs v neutrální barvě a moooooc jít o sekne.fakt 🙂

dostoj
21. dub 2010

no jo to ja vim 😀 tak uvidime, my se nechame prekvapit...nebo teda aspon ja. Jestli to ale bude chtit pritel vedet, tak se bude muset zeptat osobne. On uz ma holku a kluka...takze umi jak holky, tak kluky... Jeste by taky byla bitva o jmena s holcickou 😀 i kdyz to bude asi i s klukem.

Holky, kdy jste vzaly sebou partnera na utrazvuk? Jeste ho sebou nemusim tahnout ted co budu mit v kvetnu ne..bude pak prilezitosti dost..nebo se pletu? On se mnou chce aspon jednou jit.

zlatarx
21. dub 2010

no jak chceš tak to nechej na květen,aspoň toho bude víc vidět 😀 já mám teda zkušenost,že se mnou manža chodil všude akoro od začátku a rád a mám pocit,že si ti chlapi toho i nějak víc váží jako nás a co všechno musíme podstoupit.Vlastní zkušenot-když chce tak mu nebraň 😉

lencza
21. dub 2010

dostoj: já měla manžu hned na 1.UTZ, pak už se mnou nechodil, protože to nešlo skloubit s prací....byl až na tom velkým UTZ v 5. měsíci

saschca
21. dub 2010

ahojte, ani ja som tu dlhsie nebola, nejako som nestihala. Mam sa ok, ratam, ze som asi v 11 tt, bola som na dalsom UTZ a babo uz hybe rucickami a nozickami🙂 pozdravujem Kovika aj vsetky vas🙂

saschca
21. dub 2010

saschca je lexie, strasne davno som sa tu zaregistrovala inak a nejak mi to hodilo tento druhy nick🙂

vcelka77
autor
22. dub 2010

ahoj lexie, teda sascha zrovna jsem přemýšlale kdo jsi 🙂 a jak se jinak máš, no kovik se tu pěkně dlouho neukázala

lencza
22. dub 2010

ahoj holky

taky jsem včera přemýšlela, kdo pak nám to sem chodí na perníček 😀 😀
holky já jsem tak naštvaná....manža měl přijet zas na chvíli odpoledne domů, tak jsem se těšila, že ho skoro po 14 dnech konečně uvidím a dispečer ho posílá ještě někam jinam, takže MOŽNÁ dorazí na chvíli teď dopoledne, jenže my jdeme v 11 na plavání s malou a on by měl přijet v 10...no ještěže je zítra pátek a konečně přijede na víkend domů

lencza
22. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........42DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........15DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............11DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........10DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............8DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........29.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)..........11...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........11...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........11...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........11....................N.................1 CH........11/2010