Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
23. dub 2010

zlatko: jo je to na hlavu, taky s tím asi přestanu, akorát nad tím pak přemýšlím a stejně mi to k ničemu není 😀

vcelka77
autor
23. dub 2010

ahoj, leni to ovulka nebyla. v minulém cyklu si měla teploty nejvyšší 36,7, takže až ovu bude tak by se ti to pak mělo vyšplhat na tyto teploty. Takže já si myslím že ještě není nic ztraceno

zlatarx
23. dub 2010

no přesně tak,měla jsem garf na womanzone,stejně jsem měla příznaky ovu jinak a když jsem to zkusila dát na netu do nějaké kalkulačky tak to bylo taky jinak..tak pak jsem vymyslela metodu 😀 když bude chut tak budem sexíkovat vím já každej 3 den..no a ted čekám co z toho bude 😀 😀 nene vykašli se na to,pij třeba ten kontryhel ber vitamínky a klid...když to má přijít tak to přijde,já to tak před 2 měsíci nechtěla ani slyšet a dnes už tomu taky věřím...

dostoj
23. dub 2010

Ktera z vas bere ten femigard? podle me se tim ovulace muze uplne posunout a taky by ten prvni mesic mohlo byt mereni k nicemu.
Dneska jdeme ukoncit paragraf a v pondeli vesele do prace...to bude neco s tema mejma nevolnostma...asi to tam moc dlouho neutajim 😒 ach jo... a zrovna tam bych nejradsi tajila klidne az do porodu.

zlatarx
23. dub 2010

já ne..já jen měsíc pila ten čajík z kontryhele,a taky se něco dělo ale femigard neberu...nene holky jak jsem řekla,vykašlala jsem se na vše

vcelka77
autor
23. dub 2010

dostoj já piji femigard a prpoač by se měla ovu posunout? už tak mám dlouhé cykly 😀

paja28
23. dub 2010

No cykly by měl upravit a tím by teoreticky mohl posunout i ovulku...teda aspoň si myslím. Já ho právě piju od poloviny minulého cyklu...a právě si myslím, že mně ji posunul...před tím jsem začala pociťovat ovu příznaky až tak od 7.DC, teďka už od 4DC a to jsem měla ještě MS, ale srašně slabou. 2 dny mně pobolívalo v podbřišku, prsa jsem cítila a měla jsem výtok...a teď nic...žádné pocity, žádný výtok, žádné prsa...absolutně bezpříznaková...takže ovulka už asi byla...což je na prd, bo jsme se ani nepokusili ☹ Ale včera jsem si koupila ovu test a byla tam čárka, slabá...tak nevím, jestli je to jako "dozvuk", jestli to tak funguje, nebo jestli když je po ovulaci, tak se tam čárka neukáže...

dostoj
23. dub 2010

ja myslela, ze jeste nekdo....no nevim. Ja tomu zas tak moc nerozumim, ale myslim si, ze jednim problemem muze byt i to, ze vajicko nestihne uplne dozrat, kdyz je ovulace prilis brzy, proto predpokladam, ze bylinky by mohly vajicko udzet dyl a nechat dozrat, cimz by se ovulace posunula treba o par dni...ale nevim. Jenom si to tak myslim.

paja28
23. dub 2010

No, to by znamenalo, že to moje vajíčko by muselo být absolutně nedozráté, kdybych měla ovu při MS...ale já vůbec nechápu, že je to možné!

zlatarx
23. dub 2010

no asi máš pravdu,každopádně to musí něco dělat...já měla pocit že při tom kontryhelu mám ovu silnější tak uvidíme ☹

lencza
23. dub 2010

já piju kontryhel....jak jsem si stěžovala, že mám ovu dlouho, tak teď zas druhý extrem, už ji ani nestíhám zaregistrovat....no nic, až to bude tak to bude, mimčo si samo řekne, kdy nás potěší

mě teď víc těší, že jdou pořád kilíčka dolů, dnešní váha -5 kilo než před 14 dny a už mám míň než jsem měla před těhu, což jsem chtěla 😀

petulka12345
23. dub 2010

Ahojky holky!!!! 😀
Dostoj taky beru Femigard ale zatím asi jen týden!!!! 😀 😉

zlatarx
23. dub 2010

dostoj:už jsem ti odepsala i na wz,ale já jsem doma už od 15.2. mám problémy s tlakem.a jsem oSVČ takže prvních 14 dní nic a ted se na mě přišli juknout..

vcelka77
autor
23. dub 2010

pajo ta druhá slabá čárka na ovu testu nic neznamená. Já jsem také jeden měsíc dělala ovu testy. udělala jsem jich asi 12 (od nějakého 14 dne hezky po sobě)
no a druhá čárka byla pořád slabá a slabá a najednou z čista jasna čára jak blázen, den po tom také, a pak zase slabá.
takže že je slabá neznamená, že je již po ovu.

vcelka77
autor
23. dub 2010

zlatko jako kontrola?

zlatarx
23. dub 2010

Leni tak to ti přeju a tiše závidím,já můžu cvičit,nejíst a pak kouknu na člověka co jí rohlík a mám kilo hned...mám nějaký špatný spalování a od mala trpím zácpou tak se na mě vše drží,ale když jsem byla těhu tak jsem nabrala 13 kilo a z porodnice jsem si odvážela jen ty 3kg..no ale ty mám do dnes těch 10 let 😝

zlatarx
23. dub 2010

vcel:ze sociálky na nemocenskou..dostoj se ptala v diskuzi na wz,víš?jedna holka to tam řešila,že na ni přišli v době vycházek tak jsem jí odpovídala a dostoj se ptala jak to že chodí...tak jsem napsala a pak mě došlo že ji mám i tady 🙂

vcelka77
autor
23. dub 2010

zlatko na problémy s trávením a zácpou mam doporučená probiotika a celkem fungují

paja28
23. dub 2010

Vcel, tak já zkusím udělat ještě pár testů, tak nějak ob den, jestli se neobjeví...a když ne, tak holt máme tento měsíc smůlu no 😠

zlatarx
23. dub 2010

vcel děkuju uz jsem to taky vypozorovala,měla jsem je po ATB a bylo to znát...ted jsem je asi 2 měsíce neměla tak asi zase přikůpím 🙂 no co už když nic jiného nepomáhá,ještě mě pomáhala káva s mlékem po ránu a nejlíp studená,ale na tu už ted asi 14 dní nemám vůbec chut.. 😝 piju jen čaj roobois

vcelka77
autor
23. dub 2010

http://www.prozeny.cz/magazin/zdravi-a-zivotni-...

holky cvičitelky, nové cvičení, teda mě to přijde opravdu náročné 🙂

pajo no ono ale ob den je to také blbé, protože u někoho se to objeví třeba jen pár hodin. takže by to chtělo každý den, po tom co dvě hodiny předem omezíš pití (to třeba pro mě byl dost problém)

vcelka77
autor
23. dub 2010

paji ale myslím si že když jsi teprve 9 DC (nebo jak to je) a máš celkem dlouhé cykly tak že ovu určitě ještě neproběhla.
Protože jak dlouhá fáce je před ovu to je jedno, ale po ovu má být max 14 dní, a pak to dostaneš.

paja28
23. dub 2010

No mně se to zdá taky divné...jen mě právě zarazily ty ovu příznaky při končení MS...a pávě jsem to tu i psala, že poslední den jsem měla MS takovou hlenovou...fakt nechápu co to jako bylo. ALe to je tím, že se prostě moc hlídám, i když tvrdím, že nehlídám 😅 Hm, ale pro mně to testování taky moc nebude, protože piju pořád.

petulka12345
23. dub 2010

Ahojky Pájo já mám taky tu ms co ty a nějak moooc to neřeším 😉 To určo nic nebude!!! 😉
Ale holky dneska jsem na wc zjistila růžové zašpinění a píchlo mě ve vaječníku jako kdyby mi někdo dával injekci 😲 Myslíte že by to mohla být ovu??? 😅
Ale každopádně bude dneska snaženíčko jen jsem chtěla vědět váš názor děkuji mooooc 😀 😝

paja28
23. dub 2010

Peti, já myslím, že by to mohla být ONA!!!!! 😅

vcelka77
autor
23. dub 2010

petul no to je strašně těžký posoudit, ale určitě bych to jistila snaženíčkem. 🙂

petulka12345
23. dub 2010

Jjjj děkuji holky určitě snaženíčko bude ale moc děkuji 🙂 😉

kovik
23. dub 2010

pet- příznak to určo muže být . Už jsem parkrát četla že to tak některé mají 🙂 nezapomeň zvednout nohy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Jinak par fotek. a nejraději na hřišti ma písek a houpajdu

vcelka77
autor
23. dub 2010

holky s těma zvedlejma nohama mi to nejde dohromady. Vždyt je to blbost, většina holek otěhotní bez zvednutých noh.
chápu že tam jsou spermící déle ale ty silní adepti přece nepotřebujou zvedat nožky. 😀

paja28
23. dub 2010

Za normálních okolností nepotřebuješ zvedat nožky, i když tím nic nezkazíš 😀 Spíš se to doporučuje u těch, co mají nějak "jinak" dělohu...a to jsem já...mám ji jaksi zakloněnou či co...a dr. nám říkala, že je to pro spermijky složitější se tam dostat...že je to jak kdyby voják střílel za roh 😀 Tak nám doporučila, přímo při styku mít mírně zvednutý zadeček, třeba podložený polštářem a po styku udělat svíčku 🙂 Jednou jsem praktikovala radu číslo 2...jsem myslela, že se smíchy po 😀 Přišla jsem na to, že jsem kopyto, že po takové aktivitě ji nedokážu udělat, a ještě k tomu ji udělat na posteli, kde se boříte do matrace...takže mně musel ty nohy zvednout manžel a já se při tom tak chechtala, že jsem se zvalila z postele 😅 A to bylo první a poslední stojkování 🙂

Jinak teda, začínají mně popichávat vaječníky...holky, tak že by to tento měsíc nebylo ještě ztraceno?!?!?! 😀 😀 😀