Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
4. bře 2010

je zajímavé , jak mame ovulku takhle teměř +- stejnou . Holky a mate to takhle normální, tu ovulku takhle pozdě, nebo je to náhoda. Já u sebe nevím ale nevěděla jsem že to takhle pozdě je 🙂
Tak tu dneska teměř zabírám místo, tak jdu do hajn

lencza
4. bře 2010

kovik: já mám ovu takhle pozdě pořád, ale dlouho jsem to nevěděla

dobrou noc všem

paja28
5. bře 2010

Zruš vcelka.......23.....01/10../42DC-26 dní..............-----------------http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../45DC-42dní......-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik.........24....05/09../.41DC--31dni.....----------------.....1CH......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček...1CH.....................................................................
ilo79............................/......................------------------...1.........................................................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32.............../......................------------------...1CH.....................................................................
deefee......20.............../......................------------------.............................................................................
emera.......25.....09/09../.27DC--............------------------...1D......................................................................
paja28.......29....07/09./.22DC--30dní.....------------------.............................................................................

paja28
5. bře 2010

Vcelko promiň, to ZRUŠ, co je u tebe, tam být nemělo!!! Jsem to jaksi nesmázla ☹

beatta
5. bře 2010

Přeji všem dobré ráno 😀 .Tfuj dneska jdu k zubařce 😖 a na ekg jestli mě vezme

lencza
5. bře 2010

ahoj všem dobré ráno

taky je u vás taková zima? 😒 já už chci teplo a jaro

tak u mě to na těhu nevypadá, dneska jsem 12DPO a teplota mi klesla o 2 desetinky, takže spíš přivítám mrchu než //

bea: no tfuj zubař, tam já bych taky měla, ale hrozně se ho bojím...jsem tam nešla ani když jsem byla těhotná, to radši místo toho půjdu 3x na gyndu než 1x k zubaři

kovik
5. bře 2010

len - doufejme že ti to stoupne, někdo mi psal když je takhle pokles a zas to stoupne, že je to inplantační pokles, teda vubec nevým co to znamená. Ale uvidiíš držím palečky 😉

Tak se nelekejte, upravím tabulku, jo a když bude někdo upravovat, DC tak to prosím upravte všem. 🙂 🙂 , když tu budete první.

paja28
5. bře 2010

Jo Koviku, takto to funguje 🙂 Jsem si právě říkala, že když si každá upravíme každý den DC, tak to tu bude samá tabulečka...tak příště už to udělám správně 😉

kovik
5. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.43DC--26 dní...-----------------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.46DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24....05/09.../.42DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79............................/.....................------------------...1.........................................................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH.....................................................................
deefee......20............../......................------------------.............................................................................
emera.......25....09/09../.28DC--............------------------...1D......................................................................
paja28......29.....07/09../.22DC--30dni....-------------------.......................................................................

emera
5. bře 2010

Ahojky a Dobre ranko,jen nakukuju. MS zatim nic dneska jsem 28DC ale nevim jak bych si to mohla upravit v tabulce

Diky za navod

kovik
5. bře 2010

paja - 😀 😀 😀 😀 😀 To jo jak včera, viď ? tak se omlouvám jsem to zkoušela

Jinak dneska jsem teda citlivka ☹ Ráno jako vždy za nama malej přišel dospat do postele a já na něj koukala a brečela. Kdo ví jestli je to hormonama, nebo pocitem, že nevím jak to snáma dopadne ☹ ☹ ☹ ☹

lencza
5. bře 2010

eme: já jsem si dala tu tabulku do bloku a zkopírovala jsem si ji do okýnka na odpovědi a tam jsem si ji upravila a poslala

kovik
5. bře 2010

em - už je to změněné
jj přesně tak okopči to a vlož tady do okýnka a odešli. Samozřejmě si to uprav

vcelka77
autor
5. bře 2010

pajo ty si mě chtěla zrušit? 😀
lenko z poklesu si nic nedělej, to ještě nemusí nic znamenat. a vidím že si měla ovulku také 34DC, teda my co máme mít krátké cykly abychom měli více příležitostí, tak se nám to takhle prodlužuje 😀
Jinak kdo že to tu psal, že se mu dělá akné, že to asi dostane? Já co jsem vysadila antikoncepci, tak se mi dělá pořád, sice ne přehnaně, ale už od 24DC si říkám, určitě to dostanu, trošku jsem se osypala. No a jsem 43 a říkám si to pořád 🙂

paja28
5. bře 2010

Vcelko nechtela!!! Zrušit naši zakladatelku??!?! Blázníš??? 😉

Jo holky, nešťastné akné...já mám pocit, že od té doby, co neberu HA, tak mám furt nějakého "návštěvníka" na ksichtíku 😠 Ale jako tento měsíc, to je opravdu vrchol...jako v pondělí mně narostlo třetí oko 😀 , fakt, mezi očima...no a dneska se nemůžu dotknout špičky nosu...se tam asi taky něco vyrazí 😒 Takže pohled na mě opravdu stojí za to...jak puberťačka nějaká 😅

kovik
5. bře 2010

😀 😀 😀
pajo - jsem se normalně rozesmála . 😀 😀 zkoušela si kvasnice v tabletách mě to v pubině pomáhalo, navíc i na nehty a vlasy. Moc to nestojí a pročistí ti to krev

vcelko - mě se pravidelně objevují před ms a jak dorazí tak mám klid. Je zajímavé že se mi neobjevila před očekávanou MS

paja28
5. bře 2010

koviku - budu muset něco vyzkoušet...bych se za chvilku bála vyjít mezi lidi 😅

Jinak teda, přicházejí příznaky...když teda pominu nafouknutý podbřišek, který mám už tak týden, tak dneska teda holky...abych měla ruku vraženou v podprsence 😀 Jak mně svědí prsa!!! Ale to mívám každý měsíc, tak od toho moc nečekám 😠

kovik
5. bře 2010

pajo, taky jsem jak balon a při tom se nějak necpu, navíc mám pár dni jakože zácpu, ale při tom problem s velkou 😀 😀 😀 😀 nemám. pobolívá mě podbříšek jako by mě někdo v pravidelných intervalech píchal špendlíkem 😨
včera jsem se nemohla ani pohnou křečí, když jsem vstala ze židle. Kdo ví co to je, ale každopádně si to nevsugerovávam, a jestli jsou to nějaký příznaky, tak to se uvidí.
Když nad tím tak přemýšlím, u maleho jsem neměla tušení a vůbec jsem se tak nesledovala, a nějaký píchnutí neřešila.

kovik
5. bře 2010

teď se teda taky nějak nesleduju, jen když něco takového příjde, jako motání hlavy, návaly atd....... tak si říkám co to sakra je, že by se to povedlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No jo ale magor nejsem.

vcelka77
autor
5. bře 2010

neboj magor nejsi 😢 třeba už je to malej vetřelec. Nebo spíš vetřelkyně aby měl Davídek sestřičku 🙂

kovik
5. bře 2010

😀 😀 to by bylo fajn, chceme totiž druhé mimi stihnoout do ukončení mateřský.Takže máme na to cca 4 měsíce. A když se to nepovede musíme to odložit tak na rok dva.

A jinak po malé prdelce moc toužím 😀 😀 😀 😀 a tajně doufám že to bude holčička, ale když ne neva, hlavně ať se zadaří a je v pořádku. Manža už má s prvního manželství dva kluky dvojčata. A teď náš, takže říká že holky neumí a trochu se toho děsí, jelikož s prdelkou je to trošku jiný.

mám nutkání se testnout, ale ještě je brzo je to cca 10den od ovulky

paja28
5. bře 2010

Nutkání je hrozná věc!!! Tu já mám taky a to mám do MS ještě týden čas 😒 Minule jsem totiz dostala od dr. zprda, že testu ještě před MS...jsem měla totiž pozitivní TT, jsem to tu, nebo na WZ psala. Takže jsem vyškolená a tentokrát se budu snažit to vydržet...i když jak se znám... 😠

koviku, kolik dnů od ovulky se už může něco ukázat...já ji totiž mívám hned po MS...ale tento měsíc mám pocit, že ji mám snad i teď 😅

vcelka77
autor
5. bře 2010

pajo a neměříš si BT?
může se to objevit už 11 DPO ale je to individuální. někomu se to ukáže třeba už 8. a někomu až za 20 dní

kovik
5. bře 2010

si říkám proč nemůžou být příznaky uplně jasné, takhle nějaký jsou ale vůbec to nic neznamená

Paji - měla jsi pozitivní test? a těhu nejsi? to je zvláštní, takže to znamená že jsi byla a nedopadlo to ?

paja28
5. bře 2010

BT neměřím...už jsem o tom kolikrát přemýšlela, ale jsem asi lenivec...bych musela ráno dřív vstávat a vstávání mně dělá probém. Vstávám cca 15 min před odchodem do práce a měření bych nestíhala 🙂

A vždycky na sobě ovulku poznám, boí mně břicho, mám výtok...ale poslední asi 3 cykly mám divné...přijde mně, že příznaky ovulky mám fakt od 7.DC až do teď, což je 22.DC...takže možná o měření začnu vážně uvažovat 😉

vcelka77
autor
5. bře 2010

no tak já jsem taky dost flákač, ale překvapilo mě jak hezky měřím. já také vstávám na poslední chvíli. Ale takhle si nařídím budíka o deset minut dříve. Zazvoní, začnu měřít. Po deseti minátách zazvoní znovu a to vstávám.
A navíc by ti to opravdu ukázalo den ovulky a od té se už dá odvozovat, kdy by měla přijít MS.

paja28
5. bře 2010

koviku - minulý měsíc jsem testla 28.DC, dostávám to 30.DC...a objevily se //, ale až po 15 minutách. A 30.DC jsem dostala MS, ale šla jsem pro jistotu k dr. a ta mně vynadala, že nemám testovat dopředu, tak jsem se tam rozbulela...ale pak jsem vylovila v kabelce ty testy a zmkla...bo ty čárky tam fakt byly...tak mně řekla, že už to necháme odmenstruovat a že po MS mám testnout a přijít. Tak jsem testla a čárka tam ještě byla, ale slabší. A tak 7.DC zmizela úplně ☹ Takže ta...a proto mi dr. i napsala ten duphaston, že by to mělo podpořit udržení těhu...vzhledem i k tomu potratu mám s tímto asi menší problém ☹

vcelka77
autor
5. bře 2010

paja a piješ ten kontryhel? o něm se také říká že je na udržení plodu a listovka také.
to je mi líto, už ses musela těšit a takhle to blbě dopadlo ☹

kovik
5. bře 2010

paji to mě mrzý ☹

jinak já BT měřím v 6.00. mam natočený budík. Jelikož s malím vstávame nepravidelně. Ale jde to změřím a spím v poho dál. A jsem ráda že měřím, protože bych ani nepřišla na to že občasný zpoždění, mohlo být posunutou ovulkou, takže žádný stresy teď nemám ,jako že mam zpoždění a testy negativní. Myslím že by mě to hodně žralo, ale teď vím co se děje.

paja28
5. bře 2010

vcelko, kontryhel jsem pila, asi 3 měsíce a pak jsem to vzala...ALE!!! Pak jsem šla k paní léčitelce...no léčitelce, nevím jak to přesně nazvat...možná čarodějka 😀 Byla jsem tam v lednu. A normálně, ta aniž bych jí něco řekla, tak mně řekla, že jsem loni na jaře potratila a že jsem se z toho ještě nedostala, že mám ještě v sobě strašně moc bolesti. A nevím, jestli mně pomohla ona, nikdy jsem na takové věci nevěřila, ale od té doby je mně holky líp!!! Do té doby jsem každou MS obrečela, fakt úplný adept na psychiatrii jsem si chvilkama přišla, ale teď už je to dobré!!! No a právě ta paní mně namíchala bylinkový čajík, jsou to sušené bylinky, které sama sbírá...a co vím, tak pomohla hodně holkám k těhu, i tady u nás v práci 🙂 Tak teď piju ten čajík, k tomu baštím jakési předtěhu vitamínky...tak uvidím, jak to se mnou bude dál 🙂