Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
8. bře 2010

jj manža to ví a sestra, ta byla totiž u toho, když jsem kupovala test, takže číhala za dveřmi 😀 😀
k dr. jsem chtěla dneska, ale nějak sem to odložila, snad ze strachu, že mi řekne že tam ještě není nic vidět a to ja bych chtěla. ale asi zajdu zítra, lebo chci to mít od ni potvrzené, že je tam tečka

beatta
8. bře 2010

pajo já tomu říkám těhu demence 😀
holky zkoušela jsem tu testovací verzi koníka a když sem se tam chtěla přihlásit pod mojí přezdívkou co mám tady tak mi to napsalo že to neexistuje tak sem se tam musela znova zaregistrovat a název naší diskuze tam ani není teda ta naše diskuze 😠 😠 😠

lencza
8. bře 2010

takže MS odpoledne dorazila, přesně jak jsem předpokládala...už to mám odpozorovaný, že jak mi klesne teplota k 36 st., tak můžu tetku očekávat hned odpoledne

takže aktualizuju tabulku 😒
vcelka.......23.....01/10../.2DC..45dní--26 dní...--------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.1DC--49dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------..............................................................................
petulka......................../......................-----------------.............................................................................
kovik........24.....05/09../.45DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.31DC--............------------------...1D.......................................................................
paja28......29....07/09../.25DC--30dni....-------------------..............................................................................

kovik
9. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.3DC..45dní--26 dní...---------................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.2DC--49dni.... -----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.46DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka......25.............../......................24-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................20-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.32DC..............------------------...1D.......................................................................
paja28.......29...07/09../.26DC--30dni....-------------------..............................................................................

kovik
9. bře 2010

len - tak to mě teda naštvalo ☹ ale věř že to příště výjde, piješ třeba kontryhel, prý je to na upravení cyklu a na zvýšení sliznice. Nevím jestli mě to zrovna pomohlo, ale je fakt že hlenu bylo požehnaně 😀 😀 😀

Paní ja se k té doktorce fakt bojím 😒

lencza
9. bře 2010

koviku: nepovedlo se to teď, povede se to jindy 🙂 nepiju nic, když já nějak nemusím bylinkový čaje, když se Týna narodila, tak jsem sice pila fenyklovej čaj, aby se nenadýmala, ale žádná chuťovka to nebyla

a k dr. se neboj, když budeš hodná, tak třeba dostaneš obrázek a lízátko 😀 😀 😀 uvidíš, že bude všechno v pořádku, akorát mám obavy, aby na UTZ vůbec něco viděla

kovik
9. bře 2010

😀 😀 😀 😀 Taky spíš myslím že ještě nebude nic vidět, vžyť je to 14 dni, ale čárka na testu je tmavší 😀 😀 se mi trochu ulevilo
a ten kontryhel je moc dobrej, překvapilo mě jak moc 😀 😀 fenykl fuj fuj, ja neměla ráda ani čaje pro těhule a pro koj. matky jen jeden druh

vcelka77
autor
9. bře 2010

ahojky,souhlasím kontryhel je dobrej. Jinak také nemám moc ráda bylinky.
a koviku neboj, všechno bude v pořádku, jen je možná trošku brzo. Tak tě aspon pošle na krev.

lencza
9. bře 2010

já nepila čaje pro těhotný ani pro kojící...mlíka jsem měla, že bych ukojila ještě 2 děti...manža si ze mě dělal srandu, že mi pod okno nechá přistavit cisternu 😀 😀 😀

tak já si o kontryhelu něco zjistím a uvidím

večer jsme měli doma ještě veselo...dala jsem Týnu kolem půl 10 spát, jenže během chvilky začala hrozně kašlat, tak jsem ji zas vyndala ven, no a během 5 minut začala blinkat, ale aspoň už ji nic netlačí

vcelka77
autor
9. bře 2010

cisternu, tak to si mě opravdu pobavila 😀
kontryhel má upravit cyklus aby nebyl tak dlouhý, má dobrý vliv na vaječníky a navíc podporuje udržení plodu. Jo a zmírnit menstruaci a menstruační bolesti.

lencza
9. bře 2010

tak to by šlo 🙂 já naštěstí na menstruační bolesti netrpím, ale jinak by to šlo 🙂

vcelka77
autor
9. bře 2010

no je to divný, ale když jsem brala HA a dostala jsem to tak jsem měla bolesti. Ted jí neberu a bolesti nemám vůbec žádné.

vcelka77
autor
9. bře 2010

holky co vlastně zlatka? dneska měla testovat a ozvat se jak dopadla. Držím jí moc palečky aby to vyšlo

lencza
9. bře 2010

tak jsem koukla na ten kontryhel a asi ho vyzkouším....přeci jenom čekat skoro 2 měsíce na 1 cyklus je hrozný

vcelka77
autor
9. bře 2010

to jo, čekat tak dlouho to bych to radši měla 2x a 2x větší šanci. dlouhé cykly jsou naprd. jsem zvědavá jestli to bude mít nějaký efekt.

emera
9. bře 2010

Ahojky,ja rano zkolabovala,udelalo se mi zle,tocila s emi hlava a byla mi hrozna zima,ted uz to je lepsi.

MS zatim nic

vcelka77
autor
9. bře 2010

emer a jak dlouhé cykly míváš? já bych to nevydržela a už bych testovala. I toto může být přece příznak.

emera
9. bře 2010

Vcelko ja nevim jak dlouhe cykly mam,naposledy se mi MS zpozdila o 3tydny a pak dorazila.

Jinak az do prosince v rozmezi 26DC az 28DC

I ted mi je zle trochu,pricitam to ze venku je vedro 34stupnu,tak ja nevim co si myslet

emera
9. bře 2010

Jdu do lekarny akoupim si 2testy,testnu dneska odpoledne a zitra rano ale pocitam s tim ze bude negativni.

Myslite ze uz bud eneco videt??

vcelka77
autor
9. bře 2010

zase nechci aby si byla kvůli mě pak zklamaná a říkala sis, ta včelka mi zkazila celý den 😀
ale už by to vidět být mohlo. Podívej se na kovika, za jak rychle to tam objevila. Tak testuj, držim palečky 🙂
Holky my sme fakt úchylný,pořád čůrat na papírky 😀 😀 😀

emera
9. bře 2010

My jsme uchylny a hrozne,porad pocitame,curame a hmatame cipek,mimochodem je tvrdy jak beton

Tak ja letim pak dam vedet

kovik
9. bře 2010

em - držím palečky
Před chvilkou jsem dorazila od dr. samozřejmě jemně zklamana, ale těhu mi nepotvrdila ani nevyloučila, co výme je že ovulka proběhla važně tak pozdě, jelikož normálně už by mimis byl vydět. Ale ještě nic, prý těhu potvrdí až uvidí i srdíčo. No ale že to vypada na velmi ranné těhu. Takže odběr krve a ve čtvrtek budou výsledky. Sem se ptala jestli jsem ale otěhotněla, říká že zřejmě podle testu ano, bo nebyl jiný problem cysta či tak.... tak prostě čekat

lencza
9. bře 2010

koviku: no tak přesně takhle vypadala moje 1. kontrola, když jsem měla pozitivní TT...na UTZ nic, byla jsem tam v pátek, pak znovu v pondělí u nás ve městě (dr. má ordinace ve 2 městech), vzala mi na krev, měla jsem kolem 400 jednotek hCG, takže diagnoza velmi rané těhotenství a návštěva pokud se nebude nic dít za měsíc...na UTZ bylo něco vidět až kolem 7tt

paja28
9. bře 2010

em...já taky držím palečky!!! Ať nám těch těhulek tady přibývá!!! 😉

koviku, já si myslím, že důležité je, že čárka sílí!!! U mně dr., u prvního nepodařeného těhu, neviděla nic ještě v 6.tt, tak se ničeho neboj a buď v pohodě...holka, jak já ti zavidím 😅

Jo a holky, jaký má být vlastně čípek v těhu...nebo teda před očekávanou MS...já ho nikdy nesledovala, až tento měsíc...a co jsem vypozorovala, tak je hodně vysoko, že ně něj ani skoro nedosáhnu a je tvrdý... 😕

lencza
9. bře 2010

holky tohle jsem našla na netu, tedy to musel být porod
http://revue.idnes.cz/indoneska-matka-porodila-...

paja: tohle jsem našla k tomu čípku: Častý dotaz se opět vztahuje k čípku v těhotenství - stejně jako u hlenu je tento znak velice nejistý. Správně by měl v těhotenství zůstat prodloužený, tvrdý a uzavřený, ale fakt, že takový zůstává, těhotenství rozhodně nepotvrzuje. Při menstruaci se čípek otevírá a měkne.

vcelka77
autor
9. bře 2010

tak to je mazec, to bych teda nechtěla nosit, takového cvalíčka.
A proč jí ten porod nevyvolali dříve? U nás přece když jsou děti větší tak se porod vyvolává.

emera
9. bře 2010

Tak jsem zpet,rovnou jsme vyzvedla dceru do skolky a az se mi bude chtit curat tak testnu.

Myslite ze ClearBlue to uz ukaze??

lencza
9. bře 2010

vcelko: já myslím, že i kdyby jí porod vyvolali třeba o měsíc dřív, tak by stejně porodila macka

emera
9. bře 2010

Jinak Koviku k Dr. se chodi az 2tytdny po pozitivnim testu,kvuli srdicku.
Ted tam nic neuvidi,tak mej trpelivost

paja28
9. bře 2010

em - dlouho nás ale nenapínej 😀