Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
9. bře 2010

jo eme, pořádně ty papírky počůrej at máš jistotu 😀 takže zítra ráno zas a za pár dní znovu 😀

vcelka77
autor
9. bře 2010

Zlatka nám měla dát vědět, ale zatím se vůbec neozvala

emera
9. bře 2010

Mam jeste jeden test a testnu jeste rano,snazims e vlozit kvalitnejsi fotku ale mobil se mnou nespolupracuje

ilo79
9. bře 2010

jo holky, jake mate zkusenosti s ovulacnim testem?premyslim, ze bych si nejaky asi koupila.............a pristi tyden mame petilete vyroci🙂)..tak snad to aktivne oslavime 😀

ilo79
9. bře 2010

tak jsem zvedava kdo bude dalsi 😀

emera
9. bře 2010

Holky za 2minuty juknete dolbicka znova,mam lepsi kvaLITNEJSI A OSTROU FOTKU,TAK JUKNETE.

vcelka77
autor
9. bře 2010

ilo já jsem si objednala ted ovulační testy i s novým lubrikačním gelem který má podporovat spermie a tvořit jem správné prostředí a nemá je zabíjet narozdíl od obyč. lubrikantů. Tak jsem na to zvědavá.
tak jsem si k tomu také objednala ovu testy a vůbec nevím kdy mám začít testovat. Vzhledem k tomu že mám delší cykly a celkem rozházené tak netuším.
no 5 let je opravdu důvod k oslavě 😀 tak hezké snaženíčko

ilo79
9. bře 2010

jsem ted 12DC,ale posledni ovu snad probehlo nekdy kolem 26DC,takze jeste spouuusta casu 🙂........tak skoda, ze nejsem tehu k nasemu petiletemu vyroci, byl by to ale bezva darek 🙂

paja28
9. bře 2010

No, já si pár testů koupila vždy, když jsem cítila ovu...a čárka se na nich ukázala...ale nikdy jsem tak nějak nepochopila, kdy ta ovu bude. Je tam psané, že myslím do 24-48 hod...ale já jsem nevěděla od jaké čárky, jestli stačí slabunká nebo to musí být čára do očí bijící 😀

To je rada, co Ili? 😅

emera
9. bře 2010

Holky moc dekuju ale nechci abyste byly zklamane,kdyztak odejdu z diskuze,jestli Vam to bude vadit

emera
9. bře 2010

Ilo doktori tu jsou na urovni,kdybych jich nebylo tak porodim tezve postizenou holcicku.

Ja s euplne klepu,snedla jsem jablko a vypila vodu,manza v soku ale hrozne stastny.

Vite to jen vy a manzel,jinak nikdo jiny

lencza
9. bře 2010

eme: nikam nechoď, máme radost, že se vám to holky povedlo...a na nový fotce je to úplně jasný, jsi těhotná 😀 😀 😀

vcelka77
autor
9. bře 2010

co blázníš proč bys měla odcházet?

ilo79
9. bře 2010

vcelka:ja mam taky dlouhe cykly posledni 39DC a predposl.dokonce 44DC a myslim,ze i ovu citim,boli me dost silne v podbrisku,tak si rikam, ze zkusim ovu test az budu priste citit to same, jestli to je fakt ovu🙂...jinak se v tom zatim moc nevyznam,graf delam teprve od pulky ledna,takze zatim probehla jen ovu jedna a to se nam nepovedlo,tak jsem zvedava na dalsi.Asi zajdu do lekarny nebo neco objednam pres net.
Taky tu hodne mluvite o kontryhelovem caji,jenze ja ziju ve Francii a tady jsem ho zatim nesehnala:(

jo a kdyz jste vysadili HA jak jste na tom?ja mam silene krece a az nejaky prasek mi zabere a ulevi, no a pak se to rozjede a uz jsem v poho, trva to jen par hodin, kdyz jsem brala HA, tak jsem nikdy nic takoveho nemela,jen hodne mirnou bolest v podrisku.

vcelka77
autor
9. bře 2010

leni a my otěhotníme tento cyklus jo? 😀
emer já jsem ráda že si tu s náma a my jsme takové tetky koníkovky a budeme s tebou až do konce. Jen nám nikam nechod. Ty přece nemůžeš za to že my těhotné nejsme 🙂 Holt má každý ten svůj správný čas a my na něj ještě čekáme. Jen tu hezky bud s námi 🙂

emera
9. bře 2010

Holky dekuju moc,jen mam otazku v kterem tydnu jsem?? Na jednom webu ze 3.tyden a na druhem 4.tyden.

Poisledni MS.6.2.2010

Moc mi pomahate,ted s emi toci hlava pujdu se napit

ilo79
9. bře 2010

eme:nikam neodchazej !!!!!i kdyz tehotne nejsme a radi by jsme byly a zavidime, tak ti to zavidime strasne radi!!! a hlavne VAM TO PREJEME!!!!.........teda jestli muzu mluvit i za jine 😉

lencza
9. bře 2010

včelka: jasná věc 😀 😀 😀

holky my si doma toho sexu fakt moc neužijeme 😖 😖 ...nejenže Honza jezdí domů jenom na víkendy, ale každých 14 dní tu máme i Honzovo syna z 1.manželství, ještěže tenhle víkend budu mít těsně po MS, aspoň mě to nebude tak mrzet

emera
9. bře 2010

Jak jste se tu bavili o rozsirenych zornickach,tak sjme koukla ama je a leskle oci

paja28
9. bře 2010

Já bych řekla 4tt + 3...pokud se nepletu 😅

paja28
9. bře 2010

Ili, za mě klidně mluv!!! 😀

vcelka77
autor
9. bře 2010

ilo ty si ve francii? tak to se tedy máš 🙂 no ale to je bylinka ta by se měla sehnat všude.
Jinak já taky měřila teprve jeden cyklus, a ovu testíku jsou aspon u nás dost drahé cca 35,-- kč na jeden test.
emer a tos to hned vykecala manžílkovi?

ilo79
9. bře 2010

jestli vas zajima cinsky horoskop/poceti/kluk nebo holka - tak je tu:

http://www.rijen2008.estranky.cz/clanky/ruzne/h...

docela tomu i verim, kdyz jsem tam davala svagrovku a kamosky, tak to zatim vsem vyslo ;)

emera
9. bře 2010

Ilo kdyz jsme cekala Emmy tak me vysel cinsky kalendar z emam holcicku

Ilo a kde zijes ve Francii?? Mam tam kamaradku francouzku

lencza
9. bře 2010

eme: takže bys měla být přesně jak říká paja, 4tt+3, takže jsi v 5.týdnu těhotenství

je ilo: ty jsi vybrala stránku, kterou jsem vytvářela já 😀 😀 😀

emera
9. bře 2010

Pajo kde jsi to spocitala??? Rada bych nejaky dobry web od zacatku do konce

vcelka77
autor
9. bře 2010

no tak podle kalendáře je jasný proč jsem to dostala, nemám nárok na holčičku, takže ted mam 2 měsíce šanci 😀
jinak emer podle mě si ve 4tt

lencza
9. bře 2010

eme: stačí když si tady v nastavení změníš kolonku snažíme se na čekáme miminko a ono ti to ukáže samo

emera
9. bře 2010

Holky ja se budu hodne modlit aby vse bylo v poradku a porodila zdrave miminko a nezalezi mi na pohlavi.

Manza to chce vedet jako pohlavi ale ja ne,chci byt prekvapena.

Ted s ejen modlim az pujdu za 3.tydny na UTZ at tam je mimi a ma srdicko

Jinak si pujdu koupit Omega 3 je to na vyvoj mozku a hodne nam to pomuze

lencza
9. bře 2010

vcelka: my bysme rádi teď kluka a na toho já mám nárok v březnu 😀