Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
10. bře 2010

já se taky hlásím k těm, co maj rádi liči....já říkám, že když se tomu sloupne ta šlupička, tak to vypadá jak lidský oko 😵 😵 😵 já dělala před těhu v kaufu v zelenině, takže o těhletech exotech mám přehled, mango mám taky ráda a fíky jsou na mě dost sladký....co se týče toho manga, tak když jsem ještě bydlela s rodiči, měli jsme křečka a tomu jsme dávali okousat tu pecku z manga 😀 😀

ilo: ten recept na bábovku si napíšu, zas to bude něco jinýho

no velký jsme...já mám 180cm, manža 208cm...já hrávala taky basket, ale ségra to dotáhla nejdál, teď hraje nejvyšší ženskou soutěž za Strakonice...my jsme takový velký všichni v rodině, taťka má 192cm, hrávala volejbal a házenou, tchán má taky kolem 190 cm, hrál volejbal a manžovo brácha má taky kolem 2m a ten hrával ligu ve volejbale za Jihostroj České Budějovice

kovik
10. bře 2010

pááááni tak to ja jsem prcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nemám ani 160 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vcelka77
autor
10. bře 2010

já má teda 168 to jsem taky prcek 😀

lencza
10. bře 2010

no jo no,jsme trošku přerostlý 😀 😀 😀 ...já mám 2 mladší ségry a jsem z nich nejmenší, jedna má 183 a druhá 185 cm

vcelka77
autor
10. bře 2010

tada to musímete mít velké futra 😀

ilo79
10. bře 2010

ligu za Budejky? muj byvaly pritel hral ligu jeste kdyz byla Odolena Voda, pak odesel hrat ven, takze si myslim,ze se mozna budou i znat 😲 ....a prijmeni?
ty blaho, to jste teda vsichni cahounici 😀 😀 to se mate, ja chtela byt taky vzdycky vysoka ☹ ,ale i tak hraju volejbal, i tady ve Fr🙂,ale tady uz jen amatersky volejbal, ale mame i zapasy 😉

ilo79
10. bře 2010

jinak ja moc nepecu, jen kdyz mame nejakou navstevu, protoze bych to pak jedla jen ja, ten muj na to sladke opravdu neni, i ten strudl mu musim dat pod nos, aby trochu snedl 😀 😀

ilo79
10. bře 2010

co futra, ale hlavne postele!!!!! 😀 😀 😀 😀

vcelka77
autor
10. bře 2010

no jo a to musíte mít i dlouhé peřiny co? můj manžel si pořád stěžuje že ju mu krátká 😀

ilo79
10. bře 2010

nedavno jsme si koupili konecne sirokou postel 160 sirka,doporucuju, to je miiiiiiiiiiista 😀

ilo79
10. bře 2010

tak jsem se prave dozvedela,ze pritel jede pristi ut a st na sluzebku, a to mame v utery to 5ti lete vyroci ☹ a to jsem se tesila jak si dame sampicko atd atd. ach jo

vcelka77
autor
10. bře 2010

ilo nesmutni, tak budete slavit jindy. až se vrátí aspon se na něj budeš víc těšit. 🙂

ilo79
10. bře 2010

hm,ja vim,ja se tesila jak si zajdem nekam na vecu,taky uz mam darek,ale to neva, tak to budeme muset oslavit asi v pondeli 😒

lencza
10. bře 2010

Ilo: jojo, postele máme sice 2metry dlouhý, ale stejně manžovi čouhají nohy....a jmenuje se Svach, nevím, jestli mu to bude něco říkat, ´hrál tam, když byl na vysoký a to už je nějakých 10 let

ilo79
10. bře 2010

tak to se asi museji znat, protoze Petr (expritel) sel na Odolku pred 10ti lety a zustal tam ctyri roky 🙂,akorat ja znam vlastne par hracu spis prezdivkou 😉

jen 2metry, kdyz ma 208?? tak to musi spat porad skrcenej 😀 😀 😀

lencza
10. bře 2010

skrčenej ne, ale jak říkám, čouhaj mu nohy přes pelest 😀 😀 😀

emera
10. bře 2010

Holky vlozila sjem fotku do albicka novu fotku testiku,je to silnejsi a 3testy za sebou znamenaji ze vazne jsem tehu.

http://rodina.cz/romano

emera
10. bře 2010

Holky kolik jsem byla DPO ze se mi objevila druha carka??

testovala jsem 32DC

kovik
11. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.5DC..45dní--26 dní...---------................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.4DC--49dni.... -----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.48DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka......25.............../......................24-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................20-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.33DC..............------------------...1D.......................................................................
paja28.......29...07/09../.28DC--30dni....-------------------..............................................................................

kovik
11. bře 2010

Em - a jak dlouhý cyklus máš normálně asi ? a pozorovala jsi ovulaci ? Pokud máš dejme tomu 30 dení cyklus tak ovulka mohla být 16 DC myslím že možná jsi tak +- mezi 2 - 3 tt - tak od 14 dne - 17 den
,,

co myslíte přemejšlím správně 😀 😀 😀 😀

Jinak budu volat k dr. na krev, mam trošku nervy aby mi neřekla, že je negativní. Včera neměli testy, tak to nemužu ani zkontrlovat. No na jednu stranu si říkam že by mi mohlo bejt zle, hmmm ja vim nic příjemneho, ale aspoň bych věděla že tam skutečně je 😀 😀 😀 😀 😀

emera
11. bře 2010

Koviku a kdy jdes na UTZ???

Ja nevim normos cyklus 28DC ale encham to byt a uvidim 26.brezna,vcerejsi etstik pozitivni tak jen tak dal.

Tobe take drzim palce,a ozvi se jak dopadli vysledky.

lencza
11. bře 2010

dobré ráno

holky u nás je zase úplně bílo, ta zima snad letos neskončí 😒 😒

hned poránu mi přišel email se zprávou, že spolužačka dneska ráno porodila chlapečka, měl 3800 gramů 🙂

paja28
11. bře 2010

Dobré poledne 🙂

No u nás taky bílo...a sněží, sněží a zase sněží ☹ A já jsem se tak už naladila na jaro 😠

vcelka77
autor
11. bře 2010

tak kovi co? jak dopadla krev?
em já bych řekla že si tak 16-20 DPO
jinak u nás vůbec žádný sníh, jen zima vítr.

lencza
11. bře 2010

holky kde jste všechny????

nějak nám to tu zamrzlo 😀 😀 😀

emera
11. bře 2010

Ahojky ja bych s Vama rada pokecala ale neni mi nejlip,snazimse hodne odpocivat a venku je hnusne,jako sileny vedro takze mam motaky a jsme rada ze ziju

lencza
11. bře 2010

eme: u vás je vedro a nám tu sněží jako uprostřed zimy....tak pěkně odpočívej

emera
11. bře 2010

Jo je tu silene a to musim pro dceru do skolky,snad se nekde neslozim. Poboliva me podbrisek ale to bude dobry

vcelka77
autor
11. bře 2010

emer to bude dobré, jen hezky odpočívej. My si to neumíme představit jak ti je v takovém vedru když tu máme pořád teploty pod bodem mrazu.

kovik
11. bře 2010

neboj Em to se prcek asi zabidluje, mě taky občas pobolívá.
Jinak krevní testy pozitivní, hodnota 191, prý odpovídáme 5 tt, tudíž cca 3 týdny od početí, tak to teda nevím kdy jsme počali, že by grav na women...... nekecal a ovu byla toho 18. 2. to by odpovídalo. No uvidíme zítra jdu opět na krev .
zatím pa holky jdeme spinkat 😀 😀