Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

emera
12. dub 2010

Vcelko take se modlim at je vse v poradku.

Budeme davat mezinarodni jmeno jako u Emmy, a to jeste nevime jake,tady se jmeno dava az po porodu,takze mame hodne casu

dostoj
12. dub 2010

emera a to je kde? 🙂

lucie222
12. dub 2010

Ahoj holky, už jsem tady dlouho nebyla. Dnes mě pustili z nemocnice, jsem moc smutná ☹ , protože mi v pátek večer praskla voda a my jsme přišli o dvojčátka ve 23. tt. Nejhorší je, že jsem neměla žádné problémy a všechna vyšetření byla v pořádku. Zítra jdu ke své doktorce, uvidím co mi řekne.

paja28
12. dub 2010

Lucinko!!!! PANEBOZE!!! Já vůbec nevím, co říct!!!!!!!!!!!!! Je mně to strašně líto, opravdu moc. ☹ To snad není ani možné!!!! Já si to vůbec nedovedu přestavit, jak vám musí být!!!! Když si vzpomenu, co jsem prošila, když jsem potratila v 9.tt...ale teď si až uvědomuju, že to "nic nebylo" proti vaší ztrátě!!! Opravdu mně to moc mrzí!!!

Buď silná Luci!!!!!

vcelka77
autor
12. dub 2010

luci tak to je opravdu strašný. Holka drž se, nevím jakou jinou útěchu použít protože taková asi v tuhle chvíli neexistuje ☹
Je mi to strašně líto. Můžeš se na nás vždycky obrátit, když ti bude moc smutno, my tě aspon trošku povzbudíme pokud to jen bude možné. ☹ ☹ ☹

lencza
12. dub 2010

Lucko: tedy ve mně by se krve nedořezal, když jsem si to přečetla ☹ ☹ je mi to moc líto

lucie222
12. dub 2010

holky díky, doktoři mi řekli, že mám nad tím zavřít vodu. Není to tak snadné. Před týdnem jsme měli krásnou malou svatbu a teď tohle. ☹

lencza
12. dub 2010

jo oni jsou doktoři hrozně chytrý....jak nad tímhle může člověk jen tak zavřít vodu???.....švagrová přišla o mimčo před 2 lety a pořád to v ní je

vcelka77
autor
12. dub 2010

a řekli ti čím se to stalo? přece musí být nějaký důvod. A v jakém si byla týdnu?
Zavřít vodu nad tím opravdu neje. Tak doufám že sis vzala aspon správnýh chlapa, o kterýho se můžeš opřít.

paja28
12. dub 2010

Bože, jak toto můžou doktoři říct?!?!?! Jako kdyby se nic nestalo?!?!?! Ale jak kdybych je slyšela, mně loni taky řekli, že to mám hodit za hlavu, že v podstatě jsem těhotná ani nebyla, že v 9.tt se ještě nedá mluvit o těhotenství. Jsem tehdy myslela, že jim tam oči vyškrábu!!! A taky jsem zatím nezapomněla, podle mně nikdy ženská nezapomene!!! 😠

lucie222
12. dub 2010

Neřekli mi žádný důvod, byla jsem ve 23.týdnu, ale mám moooc hodného manžela, o kterého se opravdu můžu pořádně opřít. Uvidím, co mi řekne zítra moje doktorka a dám vědět.

dostoj
13. dub 2010

hmm to je teda sakra smutna zprava. Nejak se s tim naucis zit, co ti zbyva. Priste se urcite zadari.

lencza
13. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../......38DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
zlatarx.......32....12/09../.......33DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......28DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........6DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............2DC....................----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../......... ...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
ucie222....30.............../.......................................------------------...........................................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43......8-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

lencza
13. dub 2010

holky tak jsem pěkně naštvaná, manžovi chodí výplata na účet kolem 10., je 13. a peníze nikde, už volal šéfovi a nic se nedozvěděl....trvalý příkazy neodeslaný, prostě paráda, hlavně že má šéf dost času

vcelka77
autor
13. dub 2010

ahoj leni ta to je blbý, ale stejně s tím nemůžete nic dělat než čekat.
Od šéfů je pěkná sprosťárna, nechápou že se z těch peněz zase platí něco jiného. tak at to brzy přijde, jinak vás začnou urgovat ty ostatní.
My to ted mám tak v práci, lidi nám neplatí, protože zase jim lidi neplatí a my také neplatíme, protože ty prachy prostě nejsou, je to hroznej kolotoč. 😒

paja28
13. dub 2010

Holky, tak jsem si myslela, jak tento měsíc bude v pohodě a ejhle, asi poletím do lékárny na testy...bo takového motáká a tak žaludek na vodě jsem snad ještě neměla 😠 I když je fakt, že jsem byla jakýsi marod, tak to může být klíďo od toho, ale je to fakt šílené cosi...začínám se opět podezřívat 😅

lencza
13. dub 2010

pájo: tak ať tam jsou 😀 😀 😀

paja28
13. dub 2010

Leni, ráda bych 😅 Ale to by byla haluz jak sviňa 😀 Víš přece, že jsme vás tento měsíc následovali a taky absolutně flákali snaženíčko...teda jednou bylo, ale to si myslím, že už bylo dáááááááááávno po ovulce...i když náhoda je blbec. A jestli by to vyšlo, tak by mě asi trefilo, bo takovou dobu jsme se snažili a nic a pak jednou a BUCH...ale nebudu předbíhat, MS ještě může dorazit v plné síle, má ještě dost času 😠

petulka12345
13. dub 2010

Ahojky holky tak už mi je líp začala jsem další cyklus tak snad by to mohlo už vijít po takovém zklamání budeme se moc a moc snažit a snad to klapne!!!! 😀 Pájo držím palečky at ti to vijde!!! 😀 😉

dostoj
13. dub 2010

Holky, ja zase zacinam byt chodici mrtvola. Jsem tak strasne unavena, ze nedokazu ani u pocitace myslet 😝 a myslim, ze dneska vyhodim obed...uz jsem ho zblajzla, bo byl hlad, ale ted je to nejaky na nic. To cekani na dalsi vysetreni me uplne ubiji. Kdyz jsem byla poprve tehotna, tak jsem ani netusila, co vsechno se muze stat. Zjistila jsem to az ve 12. tydnu a pak bum prask a byla jsem u porodu a ted..........je to strasny 😀 porad cekam, az se dostanu k doktorovi, aby mi rekl, ze je vsechno v poradku.

zlatarx
13. dub 2010

ahoj dostoj tak s tebou naprosto souhlasím,je mi 32 plánujem 2 mimi,zatím čekám do čtvrtka na testík nějaká naděje by mohla být,čmuchám hrozný smrady jsem unavená jak kotě tak uvidím.ale jak říkáš u prvního před 10 lety pohoda klídek ted mám z všeho stres a to ještě ni nevím zda jsem...držím palečky všem co už jste těhu at je vše víc než na jedničku...

lencza
13. dub 2010

holky já měla první dítě ve 30, taky jsem byla pořád unavená, tedy do konce 1.trimestru, odpoledne bych usnula kdekoliv....ale jak jsem se dostala přes 12tt, tak mi bylo super, žádný pocity na zvracení, paráda....a holky nestresujte se, všechno bude v pořádku a miminka taky

lencza
13. dub 2010

mně skončila MS a začínám s dalším kolem kontryhelové kúry

kovik
13. dub 2010

holky co to tady provádíte ☹ ☹ ☹

petulka - taky myslím že se mimčo neudrželo 😒 a že jen tak by tam čárka nebyla , pokud tedy nemaš cystu

Lucie - mě to taky moc mrzý , nemužu ani pomyslet na to jak ti musí být ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Em - jj sem se nějak sekla v kalendáři . Asi jsem dnes 9+2 a už mi začína bát trochu lepe s tema nevolnostma , ale ještě pryč to není, teď mam problem se spanim v noci ☹ ☹

Tak koukala jsem na pupík hezkýýý, jsem rada že nejsem sama s vykouklím bříškem tak brzo 😀 😀 😀 no ale někde musí jit že ?

Paji , dostoj a zlatko - držím palečky

kovik
13. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../......38DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
zlatarx.......32....12/09../.......33DC------(43dní)............------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......28DC------(30dni--34).....----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........6DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............2DC...............................----------------...............................................................
pipacek.....28.............../...................................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../......... ........................................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../................................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
ucie222....30.............../..................................................------------------...................................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......9-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......9-------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................9--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

kovik
13. dub 2010

jinak jsme byly včera na bazenu a super

vcelka77
autor
13. dub 2010

kovi to je prcek, asi se mu voda moc líbí co? vypadá moc spokojený a v tom župánku je kouzelý, takový prďolka 🙂

kovik
13. dub 2010

vcel - jj strašně se mu to líbí, kdyby bylo po jeho tak je tam pořád 😀 😀 😀 😀

vcelka77
autor
13. dub 2010

ick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

zlatarx.......32....12/09../.......33DC------(43dní)............------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......28DC------(30dni--34).....----------------...............................................................
lencza.......31....12/09../.........6DC-------31dní...........----1D--------..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka......................../............2DC...............................----------------............................................................................................
vcelka.......23.....01/10../.........1DC-------37-45-26.----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../...................................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../......... ........................................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../................................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
ucie222....30.............../..................................................------------------...................................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......9-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......9-------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...............................9--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

vcelka77
autor
13. dub 2010

moje neteř to je taky strašná potápka a nemá radši nic než vodu od malička od pár měsíců co začala chodit na plavání, tak jí lili na hlavu vodičku a říkali rybka, rybka aby zadržela dech.
hrozně se mi to líbí, to plavání pro prcky.
jo jinak jsem se přesunula na konce tabulky 🙂