Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
6. dub 2010

tak to gratuluju, jsem tě dopsala k nám do tabulky, to jsi na tom stejně jako kovik a emer, všichni máte termín v listopadu.
no už aby se taky zadařilo 😀

vcelka77
autor
6. dub 2010

no tak když to tenhle cyklus nevyjde, tak jdu do toho femigardu. 🙂
snažilek je nás tu opravdu dost, ale těhulinky také hezky přibývají

paja28
6. dub 2010

Dostoj, vítám tě mezi náma 🙂 Jinak holky, četla jsem vaši diskuzi na womenzone. Já osobně tam sem tam kuknu, někdy i odpovím, ale mám pocit, že pokud někdo napíše jiný názor než chtějí ty dotyčné slyšet, tak je zle. 😒

Dostoj, já jsem začala pít Femigard tento měsíc, ale až po ovu, tak nějak neočekávám, že by zadařilo ☹

vcelka77
autor
6. dub 2010

ahoj pajo 🙂 no ta diskuze opravdu stojí za to 😀
Máš pravdu, je to tak. Ale já si myslím že když už tam někdo něco takového napíše, tak si neví rady a potřebuje pomoci.
A to si myslím se v tomhle případě opravdu nevyvedlo.
Já mam na nevěru také svůj pohled a neuznávám ji, ale to té holčině vůbec nepomůže když jí tam začnou říkat že je nemorální, na to se ona neptala, to si myslím moc dobře ví.
No ale náhodou to tam dobře pozvedla 😀
Pajo tak třeba se zadaří další cyklus. a co to vůbec je ten femigard? nějaké bylinný sirup nebo co? 🙂

petulka12345
6. dub 2010

Ahojky Dostoj taky tě vítám!!! 😀 A Gratuluji k těhu hodně zdravíčka!! 😀 😉

vcelka77
autor
6. dub 2010

petul už sis koupila testík?

dostoj
7. dub 2010

Ahoj holky, tak dekuji za privitani. Ja jsem ten femigard vzteky zacala pit, hned jak jsem dostala menstruaci 😀 Taky ale vubec nevim, kdy jsem mela ovulaci. Byla jsem behem uzivani uplne bez jakychkoliv priznaku ovulky a PMS a to jsem si PMS uzivala az dost. Nakoupila jsem si nekolik lahvicek a vypouzivala jsem jenom tri 🙂 dalsi jsem rozdala v praci. Zacina mi byt pekne spatne, akorat ze moje ranni nevolnost se natahuje do celyho dne 😝

dostoj
7. dub 2010

Holky....a ted bude pruser 😀 doufam, ze tam pribyde dalsich 100 prispevku 😀

petulka12345
7. dub 2010

Ahojky vcelko tak jsem si hned ráno udělala testík a musím zklamat výsledek je pořád stejný nic moc!!!! ☹ No zbyl mi tady ještě jeden testík tak ho skusím udělat v neděli pokud ta mrcha nepřijde!!! ☹ A příští týden si skusím koupit třeba nákej lepší testík jestli bude náká změna.A když ne tak přestanu testovat a počkám si než půjdu toho 3.Května na kontrolu takže ještě budeme muset čekat a čekat ☹ 😅 Ale to už uteče!!! 😀

dostoj
7. dub 2010

a muzu se zeptat, kdy mas dostat menstruaci? Kontrolujes taky testy treba po limitu?

vcelka77
autor
7. dub 2010

ahojky, petul tak to je blbý 😠 už jsem myslela že to bude jen sílit. No tak uvidíš. Stejně se nic jiného dělat nedá než čekat. Tak budu držet palečky.
dostoj já teprve dorazila k PC, tak jdu juknout co se tam děje dále 😀 to sme to tam včera pěkně rozbouřily 😀

dostoj
7. dub 2010

nojo uz jsem to docetla petulka ma 51 DC, to je stejne divny. A jak se teda citis petulko? Zadny menstruacni bolesti nic?

vcelka: no asi uz to nikdo necte tu diskuzi, ale me uplne ten makymac dopaluje do bela 😠

petulka12345
7. dub 2010

Dostoj testy kontroluji po limitu vždy je tam slaboulinký duch!!! 😉 Na ms žádné příznaky ty jsem měla týden před tím když jsem to měla dostat a dostat jsem to měla 23. 😒 Ted mě bolí kyčle,kolena a v podbřišku a obličej mám jak puberták tak nevím opravdu nezbývá jen čekat jsem z toho strašně nervozní 😲 na wz jsem dala graf tak můžete kouknout 😝

vcelka77
autor
7. dub 2010

petul já jsem koukala a jsem z toho jelen, těhu by si měla být, ale že testy to neukáží to je divný.
hrozně my to připomíná zlatku, ta to také měla divné.
a víš podle pocitů kdy přibližně byla ovu? Já myslím že mohla být možná až tak opravdu na konci měsíci, tak 28?
to by pak možná znamenalo že ty testy ještě nemusí tak rozpoznat.
Ale zrovna včera jsem četla, že ačkoliv testy nemáš brát po limitu vážně, tak že většina žen, kterým po limitu se objevila// tak těhu opravdu byly.

petulka12345
7. dub 2010

No vcelko já už jsem z toho taky jelen nějak to ale dopadne tak budeme čekat v neděli nebo v pondělí udělám ten poslední test co mám a potom už počkám k té doktorce a uvidíme nějak to dopadnout musí!!! 😔

dostoj
7. dub 2010

napriklad ja. Mela jsem carku po limitu trikrat... asi tak cely tyden po vynechane menstruaci. Prvni jsem objevila asi az po hodine, kdyz jsem ho vyhazovala, tak jsem jeste koukla a byl tam duch, dalsi den uz to netrvalo hodinu, ale taky docela dlouho...no tak to tam teda asi mas 😀. Ty jdes na kontrolu az 3. kvetna? to ani nebylo doktorce divny, ze by te objednala radsi driv?

petulka12345
7. dub 2010

😀 Já jsem ji to ani neříkala třeba by stejně bylo brzy u mě v prvním těhotenství jsme na to přišli až v osmém týdnu a už mimi bylo krásně vidět!!!Však ono to uteče!!! 😀 Moc si přeji aby se nám to povedlo 😅 Ale to každá z nás co jsme tady 😀

lencza
7. dub 2010

ahoj holky

tedy petulko s těma tvýma testama je to záhada...já měla taky první pozitivní test až skoro půl hodiny po limitu, taky slabá čárečka viditelná jenom u okna při pořádném světle, ale těhotná jsem fakt byla

a kontrola 3.května? to si tedy počkáš, to tě nemohla dr. někam vmáčknout? já když potřebuju u svý doktorky neplánovaně přijít, tak mě vždycky ještě někam nacpe

dostoj
7. dub 2010

tak jsem koukla na ten graf. Mela bys byt tak jako ja, v tom pripade. Ja mela posledni menstruaci 19.2. u doktorky jsem byla minuly tyden a mela jsem 6+1 a rekla, ze plod je aktivni. Tak doufam, ze uz videla vsechno co mela. Dalsi kontrolu mam taky 3.5., mela by byt uz i prukazka.

petulka12345
7. dub 2010

Já měla poslední ms 16.2 tak uvidíme náká naděje tam je tak počkáme skusím testík v neděli nebo pondělí 😉 Teda holky jsem ráda že jsem sem začala chodit častějc 😀 Ty testy vydím stejně jako ty lenczo jen z určitého uhlu tak snad to klapne!!! 😀 Ale záhada to opravdu je!! 😅

vcelka77
autor
7. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/
petulka......................../.........51DC....................----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../......32DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......31DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......27DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......22DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../............
...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

vcelka77
autor
7. dub 2010

jsme dnes ještě neaktualizovali 🙂
teda holky, všude kde ted jsem tak jsou pořád samé nové těhulíny. Ale opravdu všude.
Ne že bych Vám to nepřála 🙂 jen si říkám, kdy přijde řada na mě 😀

petulka12345
7. dub 2010

Brzy vcelko držím ti palečky!!!!! 😀 😉 😀

vcelka77
autor
7. dub 2010

no to já si je držím pořád 😀
a co leni, mrška ještě nedorazila?

lencza
7. dub 2010

včelko: zatím nikde nic, no snad zítra, už by se objevit mohla

vcelka77
autor
7. dub 2010

no ale to už je 16 DPO nemohli ste se přece jen trefit?

lencza
7. dub 2010

včelko: nemohli, protože tenhle měsíc u nás neproběhlo ale vůbec vůbec nic, to by bylo 2.neposkvrněný početí 😀 😀 😀

vcelka77
autor
8. dub 2010

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/
petulka......................../.........52DC....................----------------...............................................................
vcelka.......23.....01/10../......33DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......32DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......28DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../......23DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../............

...........................----------------..............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /------------------------

beatka......25.............../................................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..............................20----dvojčátka.............................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......7-----nevime......................1CH............ 11.2010.......................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D....................................................
lexie.........30..... ../... ...... ...........................--------------------............................................................
dostoj.............................................................7...........................................1CH..............11/2010

vcelka77
autor
8. dub 2010

ahoj holky, leni marie také počala aniž zhřešila 😀

petulka12345
8. dub 2010

Ahojky hojky tak jsem si včera koupila uplně jiný test než co jsem si dělala a samozřejmě že jsem ho udělala hned ráno 😀protože jsem tak nervozní tak jsem nemohla to nezkusit. 😀 A zase se mi tam ukázala slabá čárka teda o malinko silnější než u tamtěch a pozor v limitu 😀 Tak to už vypadá nadějně!!!!! 😉A doufám že tam to mimi bude no skusím si koupit ještě jeden a udělat ho v neděli!! 😝Tak co si myslíte bude to těhu já pořád doufám že ano 🙂Tak uvydíme v neděli 😀Pořád se modlííím a že to jinak nedělám 😀 😀 😀