Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
15. dub 2010

pajo no já si myslím že změnit doktora je skoro vždy ku prospěchu a jeslti máš nějaké pochybnosti a nejsi spokojená, tak to jen doporučuji.
lenko, tak třeba to nějak dopadne a přijede apson na ten jeden den. No máte to opravdu těžké.

paja28
15. dub 2010

Jéééé Vcel, já si toho všimla až teď...jakože mé tabulkové funkce 😀 😀 No ale by to tu pak nebyla sama tabulečka 😅

lencza
15. dub 2010

včelko: já nemyslela, že by se tu daly mazat cizí příspěvky,já chodím ještě i na jiný forum a tam jde příspěvek znovu otevřít, opravit a znovu odeslat a je to pořád v jednom okně, zbytečně to pak nezabírá místo

lencza
15. dub 2010

holky co říkáte na tu kauzu s kocourem Mikešem?

vcelka77
autor
15. dub 2010

no já jsem to tak pochopila jenže jsem to asi špatně napsala. 🙂
Myslela jsem to jako že by třeba lidi mohli něco tvrdit a pak to úplně změnit.
ale mělo by to i své výhody jak píšeš 😉
no tak třeba to v další verzi koníka půjde.

vcelka77
autor
15. dub 2010

tak u kocoura Mikeše jsem se včera fakt pobavila. Přijde mi to jako nesmysl. vůbec žádný rasismus v tom nevidím. ještě zakážou dávat nějaké filmy, protože by si je někdo mohl vykládat že mají rasistický scény apod.
mě by třeba tohle v životě nenapadlo brát jako rasismus.

paja28
15. dub 2010

No mně to přijde, že už neví CO BY KDE BY...😉

lencza
15. dub 2010

no hlavně je to absolutně kontraproduktivní, protože si proti sobě lidi ještě víc poštvou než to bylo doposud

vcelka77
autor
15. dub 2010

no jo, tak naše děti už se o koucourovi učit nebudou 🙂

paja28
15. dub 2010

Leni, naprosto s tebou souhlasím!!!! To už ale aby se člověk bál cokoli vypustit z pusy, aby to náááááááááááááááhodou někdo nepochopil nějak špatně...no prostě neštěsí.

Jinak teda holky, u nás už týden prší!!!! Jako já nevím, kdy se to jaro uráčí a dostaví se ☹

paja28
15. dub 2010

Holky, teď jsem na WZ objevila, že se dá ovu zjistit i pomocí testovacíh proužků DIA PHAN...je to něco na měření hladiny cukru pro diabetiky, ale prý se tím dá zjistit i ovu. Prý tělo v době ovu vylučuje nějakou látku a ten testík na ni reaguje...a co je hlavní, tak 50 ks těchto proužků, což je jedno balení, stojí nějak kolem 100 Kč...a to je nesrovnatelné s ovu testama, ty tady u nás mají 1 ks za 30 nebo tak nějak....tak že bych to tento měsíc zkusila? Neslyšely jste o tom některá?

emera
15. dub 2010

Pajo promin ze ti to reknu ale je lepsi se na vse vykasla,na veskera mereni a nech to na prirode,zadny problem nemas a trochu zklidnit.

Psychika je silna vec

paja28
15. dub 2010

Em, já doufám, že žádný problém nemám. Docela bych se na všechno vykašlala...ale pak mám pocit, že pro těhu nic nedělám a zase si říkám, že jsem nezkusila všechno, co jsem mohla. A jenom pro info, já neměřím a nikdy jsem neměřila, ovu pomocí ovu testů jsem zjišťovala snad jen 2x a to jenom pro ověření, že mám ovu opravdu hned po skončení MS. Jinak fakt ne. Týden jsem asi kontrolovala děložní čípek, ale to už taky nedělám...takže si myslím, že to v podstatě nechávám na přírodě 🙂

A teď to nevem Em špatně, ale docela mně vždycky pobaví, jak všechny snažilky "blbnou", jak zjišťují, zkouší, udělaly by první poslední proto, aby těhu byly a když pak těhu jsou, tak nás snažilky považují za "blázny", kteří chtějí vyzrát nad přírodou.....to je jen moje úvaha a můj pocit, možná špatný, ale tak mně to přijde. Ale fakt tímto nechci jít proti našim těhulkám 😀 😀 A pokud by se to někoho dotklo, tak se omlouvám 😅

vcelka77
autor
15. dub 2010

paji ja s tebou souhlasím. vždycky mě pobaví, když někde vidím snažilku, jak se ze všech sil snaží vychytat ovu a pod. pak po čase otěhotní a začne říkat, holky hodte to za hlavu, všechno je jen o psychice a bla bla....
také tím nechci jít proti naším těhulinkám. Třeba až se to zadaří nám, tak budeme říkat to samé 😉

paja28
15. dub 2010

Vcelko, děkuju, fakt jsem se bála, že tady rozpoutám boje...to bych nerada. Jak jsem psala, nemyslela jsem to nijak špatně, prostě mám pocit, že to tak je 🙂 Prostě všechny snažilky plaší, jestli ten a ten příznak je a nebo není těhu, vkládají všemožně grafy BT a zajímá je názor ostatních...a pak přijde těhu a už to vypadá, jak kdyby nikdy snažilky nebyly...prostě mně to zamrzelo ☹

Ale jak říkáš, možná jednou budeme mluvit jinak...a doufám, že to bude brzo 😠

petulka12345
15. dub 2010

Ahojky holky taky s vámi souhlasím máte obě naprostou pravdu a ono nejde na to nemyslet a nic nedělat když si mimi moc moc všichni přejeme!!! 😀 😉 😀 Jinak jsem četla samou chválu na ten femingard a taky jsem si ho skusila obědnat takže se k vám přidávám!!! 😀 😝

vcelka77
autor
15. dub 2010

tak to abysme se pomalu přejmenovali na holky femigardky 😀
je opravdu těžké na to nemyslet. A těhulkám se to říká lehko, když už pod srdíčkem toho prcka mají. 🙂

emera
15. dub 2010

Holky byla sjem snazilka a vim co to je ale proste psychika je vazne silna a pokud furt na to myslite tak neotehulite,ja si to zjistila sama na sobe a otehotnela sjem v dobe kdy jsem s tim nepocitala a mela v hlave jine veci.

Toz takhle

emera
15. dub 2010

Nezlobte se na me nemyslela sjem to zle,jen chtela poradit

paja28
15. dub 2010

Em, my se nezlobíme, byl to jen názor 😀

Myslím si, že všechny víme, že psychika je ta největší antikoncepce, jakou jsme kdy měly...ale překonat ji je prostě těžké ☹
Vceli, ty jsi toho teď zdárný příklad, jistili jste to v době ovu každý den a nic...a člověk by si řekl, že to vyjít musí, že jste se přece museli trefit...a ono ne 😠 Teď ses vzdala měření, hlídání a sledování a třeba to vyjde...a jestli jo, tak to bude opravdu pravý důkaz té naší slavné psychiky 😅 😀

Všimly jste si, jak teď máme +- stejné DC? No, teda moc ne, ale jakože tak nějak jsme všechny do týdne...no nechci vidět naši debatu v době ovu a pak před MS 😀 😀 😀

emera
15. dub 2010

Holky manza mi ted volal a museli jsme se objednat na NT screening a volal ze uz nas musel objednat i na velky UTZ v 16.tt

ZE pan profesor to ma silene narvana a silene lhuty objednavaci.

Takze to uz mam narvane a do toho krev,pak normos kontrola ja se nudit nebudu

vcelka77
autor
15. dub 2010

emer my se nezlobíme, naopak my to o sobě víme, ale nemůžeme si pomoci.
pajo no řeknu ti to takhle
ovu byla 1.4
sex byl 30.3, 31.3, a 1.4
do toho jsme použily ten pre-seed, takže spermíci měli mít dobré ph a k tomu jsem je měla 30 i 31 v sobě přes noc.
a NIC
no člověk by řekl, že se to prostě muselo povézt 😀

jj, ted sme dost na stejno, takže to za pár týdnů bude zajímavé 🙂

paja28
15. dub 2010

Včeli, tomu to je nespravedlnost...taková snaha a nic!!! 😠 Ale zase snaha se cení...a aspoň víš, že jste pro to udělali maximum...i když to myslím taky štve...holt, není to jednoduché 😠 😠 😠

Jo a víte co? Já jsem tento měsíc tak nějak počítala s tím, že těhu nebudu, jsme to fakt flákali. Jenomže...jak na potvoru jsem pořád chodila po doktorech a tam chtěli rentgen, tam antibiotika a já všude musela hlásit, že jsem možná těhotná a tak jsem se s tím i sžila ☹ Ale i tak jsem MS přijala docela v pohodě...no ale řeknu vám, už aby byla pryč, dneska mně tak šíleně bolí břicho!!!! 😒

vcelka77
autor
15. dub 2010

jo pajo tak to je napytel, ale ještě že si to řekla, co kdyby náhodou to vyšlo.
no já jsem spíš taková nesvá po ovu a jak to dostanu, tak jsem s tím taková celkem smířená. Ale to čekání jestli to teda dostanu nebo ne, to mě teda ubíjí
já normálně vůbec nevím co to je bolení břicha, od vysazení antikoncepce se bolest nějak vytratila.

paja28
15. dub 2010

Tak to ti zavidím teda 😠 😠 😠 Mě vždycky 1. den břicho bolí úplně šíleně. A vlastně i několik dní před....to ale tentokrát nebylo, asi díky tomu femigardu, bo by to měl "poltačovat" 😅

vcelka77
autor
15. dub 2010

no ale zase jsem někde četla, že když máš bolestivou menstruaci tak si celkem pak připravená na porodní bolesti a budeš je snášet líp než já, která bolesti nemá. apson nějaká útěcha 😀

paja28
15. dub 2010

😀 😀 😀 No aspoň že tak 😅

lencza
15. dub 2010

holky my se taky v jednom cyklu trefili přesně do ovu a taky nic, prostě to nevyjde vždycky 😒 ale klapnout to prostě musí 😀 😀

já tedy bolest břicha při MS neznám, ani PMS se u mě neprojevuje, takže když jsem byla těhotná a všichni mluvili o poslíčcích, že je to jako bolest při MS, tak jsem si to ani neuměla představit, navíc jsem poslíčky ani neměla..........ale řekla bych, že jakákoliv bolest při MS se s porodníma bolestma asi moc srovnávat nedá 😉 😉 😉

vcelka77
autor
15. dub 2010

já zase celkem věřím tomu že hodně žen má plodný třeba jen jeden měsíc v roce.
např. já s bráchou jsme narozený jen o pár dní datumově, můj manžel s bratrem to mají také tak a znám spoustu lidí.

lencza
15. dub 2010

tak to u nás nemáme: já jsem v červenci a ségry v listopadu a v prosinci, manžel a švagr jsou v srpnu a prosinci