Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

lencza
27. dub 2010

holky mohla bych vás o něco poprosit? kdybyste chtěly - není to povinný 🙂 🙂 - daly byste hlas mojí ségře, sice ji neznáte, ale je fakt dobrá....Jitka Musilová, ale fakt jenom když budete chtít, pokud jo, tak děkuju
http://www.basketst.cz/stranka/volte-nejlepsi-h...

dostoj
27. dub 2010

to ja byla o vikendu na bruslich a trochu po nakupech. Vcera jsem se necitila moc dobre, tak jsem radsi zasla na kontrolu...videla jsem dve nohy, dve ruce, hlavu i brisko, srdicko a vsechno v poradku 😀 ani jsem nezaregistrovala velikost plodu, jak jsem byla vyjukana. Taky jsem dostala nejaky globule na zavadeni, ze me prej asi trapi infekce 😀 za tyden uz bych mela dostat prukazku..Vcera jsem to mela 9+4 podle UTZ

dostoj
27. dub 2010

lencza..je tam ....Jitka Musilova 😀

vcelka77
autor
27. dub 2010

leni malá je kouzelná a ségře jsem poslala hlas, ale jde jen jeden z adresy, to je škoda, že nejde třeba jeden za hodinu

zlatarx
27. dub 2010

Leni hlas podán.Budu držet palečky ať ségra vyhraje...

lencza
27. dub 2010

děkuji všem...no ono to v první anketě tak bylo, že se mohlo opakovat z hlasování z jedný IP adresy, ale pak se poučili a změnili to

dostoj
27. dub 2010

tak ja ti zahlasuju jeste doma 😀

lencza
27. dub 2010

dostoj: super 😀 😀

vcelka77
autor
27. dub 2010

já jsem to zkoušela od kolegy z pc a nešlo mi to. Měla jsem v plánu obejít lidičky tady, ale bohužel.
tak to zvládnu ještě doma.

lencza
27. dub 2010

včelko: jste asi všichni přihlášený k jednomu portu, tak proto ti to nejde, ale díky, jste super 😀

petulka12345
27. dub 2010

Tak hotovo taky jsem hlasovala!!! 😉 😀

paja28
27. dub 2010

Leni, hlas podán 😀 Ještě dám ségře hlas z domu a pak zítra z práce...ať předběhne tu pod ní 😅

paja28
27. dub 2010

jinak jsem zautocila opet na lékárnu a koupila další ovu testíky...musím tu potvoru odchytit 😀

lencza
27. dub 2010

pájo: díky díky.....nám bude stačit, když předběhneme tu první v seznamu, tu pod ní už asi nedoženeme, zřejmě taky zaútočila všema dostupnýma zbraněma, protože ještě minulý týden tam měla 15 hlasů 😠 😠

lexie30
27. dub 2010

dostoj- gratulujem k pozitivnemu UTZ. Lenczi- hlasy aj zo Slovenska 🙂

lencza
27. dub 2010

lexie: super.....mám na tebe jako Slovenku dotaz....jak moc divoký jsou svatby na Slovensku? máme na jednu jet začátkem června, tak ať vím, co mě čeká 😀 😀

lencza
27. dub 2010

tak mám hotový tradiční úterní úklid.....někdo gruntuje o víkendu, já zásadně v úterý, kdy si babička vezme malou na prochajdu a já řádím....takže mám vyluxováno, vytřeno, umytý nádobí, vytřídila jsem Týny oblečení po zimě a to, co je jí už malý, a dala jsem jí na balkon koberec, protože je tam pečená vařená, co se udělalo hezky, a když jsem dneska viděla, v jakým stavu měla oblečení, tak jsem jí tam frkla koberec

paja28
28. dub 2010

Tak Leni, přidala jsem další hlas...a ségra dohnala tu první v seznamu 😀

paja28
28. dub 2010

A můj brácha taky hlasoval...tak už ji předběhla 😀 😀

lencza
28. dub 2010

pájo: no ty jsi skvělá 😀 😀

holky, tak to vypadá, že ovu teprve dorazí, dneska mi teplota klesla až k bodu mrazu 😀 😀

lencza
28. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........48DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........21DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............17DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........16DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............14DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........30.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........12...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........12..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........12...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........10...................N.................1 CH........11/2010

paja28
28. dub 2010

No vidíš Leni...takže taky chystáš znásilňování, jo? 😅

lencza
28. dub 2010

Pájo chystala bych, ale zatím není s kým....a navíc mi včera manža oznámil, že zřejmě opět pojede víkend, tak jsem byla fakt nadšená, no dozví se to až v pátek......k tomu, co jsem psala v pondělí, jak jsme se chytli kvůli mladýmu, přispělo taky to, že jsme nebyli snad chvíli sami, kdy bysme si mohli užít jeden druhýho, já mu nechci bránit v tom, aby se s klukem viděl, ale když přijede po 14 dnech domů, tak bych s ním ráda strávila chvíli času...takhle přijel v pátek v 8 večer, najed se, byl unavenej, tak šel spát kolem půl 11, v sobotu jsme jeli na chalupu, kde jsme byli celý den, Jenda u nás spal, takže taky nic nebylo, no a odevzdávali jsme ho prarodičům ve 2 odpoledne, jeli jsme k našim na chatu a v 6 večer už jel zase zpátky do Prahy, prostě děs běs

tak snad přijede zítra odpoledne, jsem mu říkala včera, že nemá ani tolik věcí na převlečení, aby tam byl 14 dní, tak ať ho kouká šéf poslat na chvíli domů, aby si je vzal

paja28
28. dub 2010

Hm Leni, to je šílené, na chvilku přijede a abyste se na sebe jenom dívali, co? 😠 Já bych teda vybuchla zaručeně, mně stačí, že ten můj spí, když se SPANÍ vůbec NEHODÍ a to ho mám doma každý den...ale fakt je to jak na potvoru...ať si spí třeba celý měsíc, ale v dané dny prostě MUSÍ být použitelný!!!!!

Ale s tím oblečením jsi to řekla správně!!! 😀 Tak snad si dojede aspoň pro pár věcí a ty toho využiješ!!! 😅

vcelka77
autor
28. dub 2010

ahoj, leni sice jsem na to doma zapoměla ale rozhodila jsem sítě a uvidíme. 🙂

vcelka77
autor
28. dub 2010

len tak už sme tu první převálcovali 😀

paja28
28. dub 2010

Ještě sehnat 13 hlasů...jsem zaúkolovala švagrovou, ale zatím se neozvala...tak uvidím 😉

vcelka77
autor
28. dub 2010

já to dala ještě na jednu diskuzi tak tam už holky něco poslali. tak ještě převálcujem tu nejlepší 🙂

paja28
28. dub 2010

Teda Včel, ty jsi frajérka!!! 😉 To bude Lenča čubrnět 😅 Už jenom 12 hlasů 😅

lencza
28. dub 2010

no hooooolky, to fakt zírám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
včelko: ani nevím, jak ti poděkovat.....tedy takovejhle ohlas jsem nečekala