Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

petulka12345
4. kvě 2010

Jjjj ale nic jsi z toho nedělej!!! 😉 Teda tady je dneskla nějak mrtvo!!! ☹ 😀

lencza
4. kvě 2010

no včera to tu bylo živější

tak jsem si před chvílí přečetla, že Maláčová získala i druhou soutěž Miss, kterou předtím vedla Kuchařová.....zpráva jak hrom 😀 😀 ....ale je fakt, že já tu Kuchařovou fakt nemusím.....když jsem byla mladší, tak jsme na soutěže Miss koukali, ale teď mi to přijde jako ztráta času, za poslední 2,3 roky jsem to snad neviděla

lencza
4. kvě 2010

holky, tak jsem si přečetla tu diskusi o tý 13, no to je mazec.....jak tam některá přispěvatelka psala, já v tý době byla u panenek....navíc jsem dělala sport, tak jsem na nějaký podobný záležitosti neměla čas a ani jsem neměla o ničem podobným ponětí.....člověk nestačí zírat, co je v týhle době možný

paja28
4. kvě 2010

Kam ten svět spěje, co? 😒

lencza
4. kvě 2010

pájo: přesně
taky jsem si tam přečetla příspěvky 11-letý holčiny, co dostala při tělocviku první MS, holky jí radily, aby se nebála svěřit mámě a ona jí koza nechtěla věřit, že to dostala a ani jí nic nevysvětlila 😠 😠 doufám, že já až to bude aktuální¨, to zvládnu s větším přehledem 😅 😕

vcelka77
autor
4. kvě 2010

ahoj, leni já jsem se také hlásila do miss 😀 samozřejmě mě nevybrali, ale máš pravdu, kuchařová je pěkná pipinka 🙂
holky, tak jsem si to také přečetla, a fakt strašný, já jsem ve třinácti letech maximálně zkoušela líbání 😀

paja28
4. kvě 2010

No já myslím ani to 😀 😅

lencza
4. kvě 2010

včelko: to se ani nedivím, když koukám na tvoje fotky 😀 😀

vcelka77
autor
4. kvě 2010

no ale jsem malá a nemam žádný prsa, takže hezkej ksichtíček mě nezachrání 😀
pajo fakt, já ve 13 měla největí líbací mánii 😀 ale pořád to bylo takové dost dětintské. o pannenství jsem přišla v 15 a ted zpětně, si myslím, že jsem si mohla ještě tak apson další 3 roky počkat a zas tak o moc bych nepřišla 🙂
a hlavně moje máma by mě zabila i kdyby zjistila že už v 15, natož ve 13, kdy jsem byla fakt ještě dítě a ta slečna musí být také ještě holčička, a ten co jí to dělá, je podle mě opravdu úchyl 😀

lencza
4. kvě 2010

včelko: tak to jsi byla taky rychlík 😀 😀 😀 já o panenství přišla až na vysoký škole, jsem zas byla taková opožděná....s manžou jsme spolu chodili už v 16 v tanečních, byli jsme spolu půl roku a já byla ještě tenkrát tele, maximálně jsme se líbali a mazlili, o sexu nemohla být ani řeč

lencza
4. kvě 2010

ale fotomodelku bys dělat mohla ne, tam na výšce nezáleží

vcelka77
autor
4. kvě 2010

když mě by ten modeling absolutně nelákal, stejně by mě tam vyretušovali 😀

uznávám že to bylo dost rychlý, ale vrátit čas, asi bych neměnila. Ale můžu opravdu říct, že ani v těch 15 bych řekla že jsem na to nebyla připravená.

lencza
4. kvě 2010

no ono je to asi dost drsný prostředí, bys musela mít pořádně ostrý lokty

vcelka77
autor
4. kvě 2010

no a ty já právě nemám 😀

zlatarx
4. kvě 2010

tak vidím,že jset opět otevřely téma té "holčičky"a pedofia,no my už to tady ráno s \pájou řešily,fakt masakr,ale jak píše vcel já si to taky odbyla v 16 do dneška jsem s tím jedním a nemůžu si stěžovat,paráda super vztah a hlavně se kvůli každé prkotině nerozvádíme,ale tohle je hrůůůůza ale spíš mě vytáčí ta její máma,jo a vcelk tvářičku závidím já jsem taky prcek 156 cm,o miss ani doměnka,ale ani na tu fotomodelku nemám mám po mladým velkej špek kolem břicha hihi ntak to nechám jiným hold

vcelka77
autor
4. kvě 2010

zlati to si fakt prcek, tak to mam o deset centáků víc a přijde mi to málo, tak ale co je malý, to je hezký 🙂
jj, nějak mě slečna překvapila, ani jsem neměla odvahu to přečíst celé, jak mi to přišlo nechutné 😀
hlavně ten chlap musí být nechutný, pedofilní úchyl 🙂

lencza
4. kvě 2010

včelko: já to taky jenom přelítla, nemusím číst všechno

tak to já jsem zase čára, měřím 180 cm, k tomu holka krev a mlíko, takže žádnej drobek

paja28
5. kvě 2010

Dobré ráno holky!!! Jak jsem slíbila, tak konám 😉

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09.............5DC.........51-43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........28DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka....25.........12/09..........24DC......... 55...........................1D...............
vcelka......23...........1/10...........23DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............21DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........31.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........13...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)........13..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........13...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........11...................N.................1 CH........11/2010

lencza
5. kvě 2010

dobré ráno

Pájo: šikulka 🙂

paja28
5. kvě 2010

ooooooooo, děkuji 😅

paja28
5. kvě 2010

Holky, u nás je tak škaredě!!! Už od pondělí, pořád zataženo a prší 🙄 A já bych tak brala sluníčko!!! 😢

lencza
5. kvě 2010

Pájo: u nás to samý, je to hnus

paja28
5. kvě 2010

Tak to jsem ráda, že není hnusně jenom u nás 😅

Jinak teda holky, kéž by už bylo o týden víc!!! Jinak se zblázním!!! Mě vám tak pořád píchá vpravo v podbřišku!!! Nebo píchá, spíš to tam chvilkama zabolí, píchání to možná není. Se z toho čekání ani zcvoknu 😖

vcelka77
autor
5. kvě 2010

ahoj holky, tak hlásím že ovulka proběhla včera, teda aspon si to myslím. a k femigardu, bych řekla naopak, víc mě boleli vaječníky a i hlen jsem měla intenzivnější.

dostoj
5. kvě 2010

ahoj, vcelko tak kazkymu holt asi nesedi no.

Ja uz myslela, ze se mi zacina trochu ulevoval a od vcera vecer mi je tak pekelne zle, ani lizatka uz nepomahaji.
Holky na tom WZ me teda tentokrat vzprudily, me teda jen tak neco nevykoleji, ale tohle me teda uplne roztocilo.
http://www.womenzone.cz/poradna/otazka/Kdy-nast...

vcelka77
autor
5. kvě 2010

ahoj dostoj, no opravdu se tam ted řeší delikátní věci

petulka12345
5. kvě 2010

Ahojky holky Pájí ty jsi šikulka děkuji!!! 😉 🙂
Jinak u nás je taky hnusný počasí už od pondělí pořád prší!!! ☹ 😠
Včera byla malá poprvý sama ve školce sice jen na hodinu a půl ale byla a ani neplakala tak na poprvý jsme to zvládli na jedničku 😀 😉 Tak snad to tak bude i příští týden 🙂 To už ji tam budu dávat častěji a skusíme to i na dýl!! 🙂 Mám z ní radost a to jsem z toho měla strach myslela jsem že budeme brečet obě ale nakonec ani jedna z nás 😀 😀

lencza
5. kvě 2010

dostoj: no rozohnila jsi se pořádně 😉 ale měla jsi pravdu, proč darovat krev, když existujou dneska anonymní testy na HIV

holky před chvílí jsem musela Týnu celou převlíct, zes...la se takovým způsobem, že to měla až pod lopatkama....jsem musela to oblečení namočit....prasík jeden malej

vcelka77
autor
5. kvě 2010

petul, tak to je fajn, že to takhle holky zvládáte, vždyt ve školce je krásně, hned bych se tam vrátila. 🙂
len, čím jí chudinku krmíš? 😀

vcelka77
autor
5. kvě 2010

holky, kdybyste se přece jen chtěl někdo dívat do mého grafu, tak tam jsou nesmysli, chtěla jsem jen aby mi to označilo ovu, ačkoliv neměřím teplotu, tak jsem tam něco připsala 😀