Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

paja28
5. kvě 2010

No já si myslím, že si někdo na WZ dělá srandu...jaké těmi stupidními dotazy 🙄

dostoj
5. kvě 2010

Ze jo, me to napadlo uz s tou 13tkou, ze to neni mozny. Podle me to tam proste sem tam nekdo hodi pro srandu a ceka, jaky budeme mit reakce.

paja28
5. kvě 2010

no já si myslím...na hodně takových diskuzí se najdou volové, kteří zkouší co tam ty dotyčné všechno vydrží...a když si vzpomenu, tak se to na WZ čas od času už objevilo...a vždycky se tam všechny pak dohádaly...a to je asi účel 😠

vcelka77
autor
5. kvě 2010

mě se stejně nejvíc líbilo, čekám mimčo nevím kdo je otec 😀
tak to holky neberte tak tragicky, volové se najdou vždycky

paja28
5. kvě 2010

Já to neberu tragicky...jen jsem tak zavzpomínala, že to není poprvé 😀

Jé, jsem si dneska dala v práci do těla 😖 Jsme potřebovaly přenosit šanony do archívu a já se toho chopila...a teď teda hoooooooooooodně lituju!!! Sotva se plazím 😝

vcelka77
autor
5. kvě 2010

pajo, teda ty si akční 😀 a nenamáhej se tolik, co když to vyšlo a ty tam to mimčo takhle přetěžuješ 🙂
já ted lituji našeho včerejšího snaženíčka. Asi to vyzní ted dost blbě, ale byla bych radši, kdyby to nevyšlo ☹ za měsíc jdu na cyklistické závody a nemůžu se dočkat až tam ty chlapy z práce pěkně porazím, tak musím trénovat. Už ted se nechávám dovézt do práce i s kolem a dom jezdím hezky po svých, cca 16 km, a to tu nemáme žádnou rovinku, tak nevím co bych dělala kdyby to klaplo 😀 no asi by to ten prcek musel zajet se mnou 😀
my ženský jsme stejně strašný,chceme to co nejde, a kdyby to šlo, tak to zase nechcem. 😀

paja28
5. kvě 2010

😀 😀
Šak já jsem pracovala opatrně...pořád jsem myslela, že kdyby nááááááááááááhodou, tak ať to nepřeženu 😉
A jinak Včel, plně s tebou souhlasím...jsme hrozné, pořád chceme a když by to pak být mohlo, tak bysme aj nechtěly 😅

No a co, kdyby to u vás i vyšlo, tak to mimi zvládne s tebou!!! Já vždycky říkám, že když těhu máš být a je to od počátku v pořádku, tak to tam vydrží, i kdybys po hlavě skákala 😀 A pokud je to špatné, tak ti nepomůže ani klid na lůžku a nohy nahoře (to mluvím z vlastní zkušenosti). Tak se vůbec netrap a snaženíčka nelituj!!! 😉

vcelka77
autor
5. kvě 2010

paji tak to si mě uklidnila, opravdu 🙂 máš pravdu, dřív naše maminy ani nevěděli že jsou těhu a dělali s námi takové věci a také sme to přežili, tak by holt ten prcek závodil se mnou, a vyhráli bysme to spolu 😀

paja28
5. kvě 2010

A to by pak bylo dvojnásobné vítězství!!! A hlavně dvojnásobná radost, kdybys porazila chlapy v těhu 😀

dostoj
5. kvě 2010

S tim ja taky souhlasim. Kdyz je vsechno v poradku, musi se zvladnout kolo, lyze, brusle, letadlo....Me muj tata porad rika, at si na sebe davam pozor, ze jednou uz to nedopadlo a ja mu porad opakuju, ze se mnou muze zit jenom silny jedinec s opravdovou chuti do zivota, takze neco musi vydrzet uz v zacatku 😀 Ale taky na sebe davam pozor a hodne odpocivam, jenom se nechci vyradit uplne z provozu... to by me odrovnalo.

vcelka77
autor
5. kvě 2010

tak teda dobrá, beru vás za slovo, i když ono z toho stejně nic nebude, protože kdybyste věděli co ten můj udělal tak byste ho normálně zabili 😠
protože o víkendu nic nebylo , když mě bolela prďka z kola 😀 tak si včera pomohl sám, no to ste neviděli jak jsem mu vynadala 😀 😀 když mám plodný dny, to tam mohlo být nastřádáno takovejch spermíků a mě věnoval až tu druhou jakost 😀
no nezabili byste ho? 🙂 a pak jsem si řekla, že je to stejně jedno, aspon dám to kolo 😀

lencza
5. kvě 2010

včelko: jak říká Pája, když se to má udržet, tak se udrží....já tahala v práci až 15 kilový bedny, ale to jsem nevěděla, že jsem těhu a taky to mimčo přežilo 🙂 😉

vcelka77
autor
5. kvě 2010

holky, ale už tu děláme jak kdybych byla těhula a to mě uklidnilo, protože určitě nejsem 😀 když se o tom moc mluví, tak to většinou nikdy nevyjde 🙂
len co jsi dělala? že si tahala takové váhy?

lencza
5. kvě 2010

dělala jsem v kaufu u zeleniny......sice jsem oficiálně měla pozici vedoucí oddělení, ale to spíš než nějaký úlevy znamenalo akorát víc zodpovědnosti a papírování....nejvíc jsem se zpětně zasmála situaci, když jsme jednou se šéfem ráno připravovali krám a on shodil těsně vedle mě prázdnou paletu a já se hrozně lekla, tak jsem mu řekla, že kdybych teď byla těhotná, tak jsem potratila, a když jsem to pak počítala zpátky, tak někdy v tý době jsme počali Týnu 😅 😅

holky nechcete někdo dítě na dobírku? 😀 😀 já bych dneska to svoje někomu ráda předala, ještě dneska nespala a spát zřejmě ani nebude a je nevrlá jak hladovej chlap....hrůza, furt si stěžuje, jak se jí něco nelíbí, tak řve 🙄 🙄 🙄

vcelka77
autor
5. kvě 2010

já bych si jí len klidně vzala 🙂
no tak to ste asi počali z leknutí 😀

zlatarx
5. kvě 2010

ahojky Leni jen abys hned nevolala nazpět že ji chceš 😀 ale pokud bys měla zájem o výlet do Moravského krasu tak šup at už jste tady,já mám praxi mě maldej nespával od půl roku...a taky jsem to nějak přežila i kdžy nevím jak 😝

lencza
5. kvě 2010

no ono to nebude tak horký 😀 😀 😀 ale dneska se fakt těším, až půjde večer do postele, šmoulina moje malá
zlatko: ona usnula asi v půl jedenáctý mně na břiše, jenže ani ne za 45 minut byla vzhůru a po obědě už si jít lehnout nechtěla

emera
5. kvě 2010

Tak jsem tu z NT screeningu.

Dopadl na vybornou,miminko je v poradku, NT 0.9mm a riziko je 1:8700

Slyseli jsme srdicko,jsem brecela, a videli i miminko jak se hybe a mava rucickama.

Dalsi UTZ je velky UTZ za 2tydny.
Zitra jdu na krev

petulka12345
6. kvě 2010

ahojky Em tak to je super že jste dopadli na výbornou fotečka krásná to je úžasný!!!! 😀 😉 😀

lencza
6. kvě 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

lencza.....31..........12/09..........29DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka....25.........12/09..........25DC......... 55...........................1D...............
vcelka......23...........1/10...........24DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............22DC.........30-34-29.................___.................
zlatarx.....32..........12/09.............6DC.........51-43.........................1CH...............
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........31.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........13...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)........13..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........13...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........11...................N.................1 CH........11/2010

zlatarx
6. kvě 2010

Ahoj holky,Leni super tabulečka dííík.Petko já dnes zase nějak nestíhačka,tak písnu bud pak před obědem nebo nevím jakto budu stíhat,Teda holky u nás je takkkkk hnusně lije a lije snad už se to umoudří...

paja28
6. kvě 2010

No u nás je taky pěkně hnusno...včera večer i bouřka!!!! Hromy blesky jenom létaly!!! 🙄 Pršelo celou noc a teď už zase, ale takovým šíleným způsobem!!! Ach jo 😖

lencza
6. kvě 2010

ahoj holky

zlatko: nemáš zač...jsem tě šoupla až na konec, když máš teď nejmíň dnů

tak u nás zatím neprší, pršelo včera a to by už snad stačilo, taky tu byla šílená zima, dneska je stejně stupňů a je daleko teplejc

Týna dneska vstávačka v 6 ráno, bodejť by ne, když večer vytuhla jen co dopila mlíko v půl 7....já teda vylezla až v 6.45, to už mi dítě tahalo za peřinu, abych vstávala........už jsme byly nakoupit, budu dělat šunkafleky, tak jsem byla pro těstoviny a masíčko, k tomu zelnici a je to....v 11 jdeme na plavání, tak to do tý doby musím stihnout

petulka12345
6. kvě 2010

Holky teda asi je hnusně všude tady taky pořád prší no hrůza už by mohlo přestat bylo toho dost!!Včera jsem musela vzít i malou na procházku i když pršelo 🙂 Ta jak nejde jeden den ven tak je potom strašně znuděná 😀 😀

vcelka77
autor
6. kvě 2010

ahoj holky, no hnusně je fakt všude, dneska jsem si chtěla vzít kolo a když jsem to ráno viděla, tak jsem to vzdala 😒
leni velká pochvala za tabulku, takhle to má být správně 🙂
teda holky, já jsem zjistila, že jsem tady mezi vámi jediná bezdětná 😀
emer, blahopřeji, že je vše v pořádku, jen tak dál

paja28
6. kvě 2010

Nejsi, já jsem v tom s tebou 😀 😅

vcelka77
autor
6. kvě 2010

paji, zrovna jsem si na tebe ted vzpomněla tak hned píšu a ty si mě předběhla 🙂 já bych na tebe zapomněla, ale jsme v tom spolu 😉

paja28
6. kvě 2010

😀

lencza
6. kvě 2010

holky, tak hlavně, že jste v tom 😀 😀 😀

já mám vařeno, Týna v 10 usnula, za chvíli ji budu muset vzbudit, máme od půl 12 plavčo

vcelka77
autor
6. kvě 2010

no jo, hlavně že jsme v tom 😀
leni dneska bych si k tobě zajela na oběd, šunkofleky miluji 🙂 🙂