Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
8. bře 2010

tak už mám recept uložený, to je super až teda na ty olivy, ty ja nemusím. 😀 😀 😀

vcelka77
autor
8. bře 2010

tak to vypadá dobře, a vajíčka mam moc ráda. (máme slepičky, takže budou domácí)
tak pak dám vědět jak nám to chutnalo 🙂
teda, z jedné lásky na druhé straně zeměkoule
už jsem vás našla na mapě 😀 teda ale dalo mi to celkem práci. věděla jsem zhruba kde to je, jenže ste strašně maličký 😀 tak jsem vás pořád přehlížela 😀
tak to není až tak daleko. to se ještě dá.
a ještě bych měla otázku, dodržuje se tam muslim. náboženství?

emera
8. bře 2010

Vcelko tady neni muslimske nabozenstvi a muslimove tu moc nejsou, jsou tady ortodoxni verici zidove.
Pak jsou tu krestane,mormoni a dalsi. Je to tu pomichane ale z 80%obyvatelstva jsou lide neverici.

Manza je neverici,jen slavime svatky jako ze udelam dobrou veceri a konecna.

Modlit s enemodli,proste normalni chlap

Tady je obyvatelstvo hodne namichane,jsou veskrz vsichni zide z celeho sveta kdyz se zakladal stat,podle toho vypada i jidlo,kultura a je to tu fajn,porad se ucim

emera
8. bře 2010

Z izraele do CR to je 3hodiny letu

zlatarx
8. bře 2010

http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

ahoj vcelko,tak podávám info.dnes jsem 40DC,posílám na zkouknutí graf,pokud se otevře.Ráno budu testovat,známky MS nesjou spíš stále ty těhu příznak...ovu jsem sice pociťovala 11.2,ale vidím to dle grafu spíš na 16.2.
jo a minulej ciyklus jsem měla 35 dní.tak že by to fakt bylo..minulý úterko byl test nega jak jsem to už řešily...ale asi možná ještě bylo brzy...

vcelka77
autor
8. bře 2010

teda zlatko, jestli nemáš rozbitý teploměr 😀 tak to vypadá opravdu úžasně.
tak zkus tedstnout. Budu moc držet palce.

emer, tak to jo, já jsem nevěděla, jestli třeba nechodíš zahalená apod 🙂 tak to může být zajímavé. A jakou řečí tam mluvíš?

emera
8. bře 2010

Vcelko ne nechodim zahalena,muzes videt i na fotkach,chodim normalne a i plavky vse v pohode.
Mluvim hebrejstinou a anglictinou

vcelka77
autor
8. bře 2010

a jaké máte počasí? to musíte mít pořád sluníčko a teploučko 🙂
tady je pořád zima jak blázen

emera
8. bře 2010

Dneska je 32.stupnu a pak s eochladi a o vikendu ma prset a byt 18stupnu.
V lete tu je 40stupnu

vcelka77
autor
8. bře 2010

u nás je - 10 😀 😀 😀
no tak těch 40 je zase až dost, ale jinak to musí být super 🙂

vcelka77
autor
8. bře 2010

lenko, kolik tě stojí ten alpinning? tady za to chtějí 120,-- na 50 min. to se mi zdá teda strašná darda

lencza
8. bře 2010

vcelko: u nás stojí hodinová lekce 90,-....když si koupíš permanentku tak o něco míň a ještě jsme našly s kámoškou slevovej kuponek na 10%, takže lekce vyjde na 80,-

beatta
8. bře 2010

koviku obrovská gratulace ke // 😀 😀 😀

vcelka77
autor
8. bře 2010

no tak to je super, teda jdem to příští pondělí vyzkoušet,tak jsem na to zvědavá 🙂 za ty prachy, doufám že to bude dobrý 😀

lencza
8. bře 2010

včelko: vezmi si hodně pití, ručník a věci na převlečení, protože počítej s tím, že se budeš dost potit 😀 😀

vcelka77
autor
8. bře 2010

no s tím počítám 😀 že to nebude žádná ulejvárna 😀
já pak dám vědět jak se mi to líbilo, příští týden. a pak jsme si ještě zarezervovali na příští čtvrtek tae-bo. tak jsem na to taky moc zvědavá 🙂
já jdu tedy do sebe, to bude hezká do plavek 😀

zlatko, dej nám vědět, jak dopadneš. Já jsem na to moc zvědavá a moc ti držím palečky. 😉

emera
8. bře 2010

Holky kouknete na tohle,je to husty ale pravdivy. Tohle by meli davat misto reklam

https://www.youtube.com/watch?v=Z2mf8DtWWd8
vcelka77
autor
8. bře 2010

emer to je síla,
to kdyby dávali místo reklam tak by si lidé možná uvědomily co dělají a co se může stát

emera
8. bře 2010

Presne tak,u ans ted za posledni vikend zemrelo 7lidi z toho 2rodiny.

Jeden pripad ze manzelka objimala manzele a on se nesoustredil na rizeni a v druhem pripade alkohol,pubertak to zavinil a on prezil ale zabil rodinu

ilo79
8. bře 2010

ahojky, tak uz jsem zpet z hory, jeziis ja to rychle prejela, vsechny ty zpravicky !!🙂), nejaka tabulka, pekny kovik 🙂
pro zlatak:ahoj, takze porad nedorazila? ze by ??? 🙂))))))
kde mam vyplnit tu tabulku????

kovik
8. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.2DC..45dní--26 dní...--------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.49DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.45DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.31DC--............------------------...1D.......................................................................
paja28......29....07/09../.25DC--30dni....-------------------..............................................................................

malé upravy.

kovik
8. bře 2010

ahoj tak mame za sebou odpolední spanek, dneska jsme šli trochu potději. Ale fakt mi to bodlo, ja bych bez toho nemohla snad bejt, doufám že to malemu dlouho vydrží spád opoledne a to malé si taky naučím.
No ale v noci moc nespím ☹ ☹

ilo - ahoj už se tu psalo jak okopčít tabulku. No ale uplně normalně tak jako když chceš sem psát. Jen ji okopírujež a vložíš. a mužeš ji měnit.

Ja myslím že to stejně nějak moc nepomůže, protože ožralcům a namachrovaným blbcou, co si myslí že se jim nic nemůže stát je to jedno a jen takové reklamy zasáhnou lidi kteří opravdu dbaji na předpisy.
Ja třeba řidičák nikdy nechci a moc řidíčum neduvěřuju, vlastně jen svoji mamce a manžovi, ale když mám s někým jiným vlezt do auta, tak šílím.

beatta
8. bře 2010

nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.2DC..45dní--26 dní...--------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.49DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.45DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka......25.................../..................24-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.31DC--............------------------...1D.......................................................................
paja28

paja28
8. bře 2010

Ahoj hoky, tak já jsem dneska prospala odpoledne. Už cestou z práce jsem měla co dělat, abych udržela oči. A sotva jsem přijela, tak jsem lehla a před chvilkou jsem vstala!!! To jsem tomu zas dala!!! Do pul noci teď oči nezavřu 😠

Je holky, já jsem v tabulce nějak zmizela 🙂 Beatka mě špatně zkopírovala...jojo, to mám za to, že jsem poprvé chtěla "zrušit" Včelku 😉

kovik
8. bře 2010

tak dneska je tam čárka taky, ale neni o moc silnější, ale je právda že ma 25ml ten včerejší měl 20ml. Tak snad je to tím.

paja28
8. bře 2010

Koviku neboj, bude to OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

beatta
8. bře 2010

pajo tak to se omlouvam já sem si toho ani nevšimla 😔 .zkopíruju to znova
nick--------/ věk /snažení /- DC---poslední / tt - pohlaví / počet --/-------- graf
---------------------/----od---/----------cyklus---/-----------------/---dětí----/-----------------------------------------------------------------

vcelka.......23.....01/10../.2DC..45dní--26 dní...--------.................http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
pipacek.....28.............../......................-----------------....2.........................................................................
lencza.......31.....12/09../.49DC--42dni....-----------------....1D.........http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
jelly..........31.....09/09../......................-----------------...............................................................................
petulka......................../......................-----------------...............................................................................
kovik........24.....05/09../.45DC--31dni....------------------...1CH.......http://www.fertilityfriend.com/home/2d4030
beatka........................./......................22-chlapeček..1CH.....................................................................
ilo79.........30....01/10.../......................------------------...............vysazení HA 02/09.....................................
lucie222....30.............../......................18-dvojčátka..............................................................................
zlatarx.......32....12/09../......................------------------...1CH......................................................................
deefee......20............../......................------------------..............................................................................
emera.......25....09/09../.31DC--............------------------...1D.......................................................................
paja28......29....07/09../.25DC--30dni....-------------------..............................................................................

vcelka77
autor
8. bře 2010

kovik, to víš že je to tím. Smůli už si měla dost. Určitě to dopadne fajn, a čárka bude sílit. Už si se objednla k dr.?
A už si to vykecala manželovi nebo příteli nebo si tajná? 🙂

beatta
8. bře 2010

koviku musíš věřit to miminko tam je určo na 100% 😉 😉

paja28
8. bře 2010

Beatko vůbec neva 😉