Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

kovik
14. bře 2010

Em to ja ještě nevím, zítra budu volat na vysledky krve, zda se hodnota zvětšila a mimisek roste a to mi snad pový kdy mám přijít, ale myslím že tak až další týden, uvidím.

Poslední dobou, pořád něco baštím, nebo pak mám pocit že mi žaludek sežere vnítřnosti 🙂 , takže pořád něco baštím, ale jen zdravé věci, hlavně mrkev , jablka ......... Pokusím se moc nepřibrat, nebo po malem mi zustalo 10 kg nahoře. 😒

emera
14. bře 2010

Koviku ja moc nejim,nemam proste chut.
Jim male porce ale hned mi je blbe tak aspon po troskach

Jestli chces doraz na www.rodina.cz na Listopad 2010,jsme tam take jsou to nove tehulky a holky,muzes s nama pokecat co noveho o strastech a radostech tehulkovstvi

lencza
14. bře 2010

ahoj holky

tak já mám po MS, bumbám kontryhel a je mi nějak špatně...včera jsme měli k večeři párky a asi mi nesedly, bolí mě žaludek, ráno jsem měla průjem...no užívám si to

koviku: já shodila v šestinedělí všechno, co jsem v těhu nabrala, ale postupem doby jsem zas nějaký to kilo nabrala, přesněji 5 😒 😒 tak proto jsem začala teď cvičit a vypadá to, že to funguje, sice jsem shodila zatím asi jenom kilčo, ale mizí centimetry, včera jsem oblíkla sukni a vejdu se do ní líp než před měsícem...a zítra držím palce na výsledky krve

kovik
14. bře 2010

Len a co jsi dělala, že jsi shodila, já vyloženě dietu nechci držet, jelikož doufám budu opět kojit

lencza
14. bře 2010

koviku: no přestala jsem se cpát, přešla na celozrnné pečivo a hlavně jsem začala cvičit...chodíme na alpinning a to je sakra makačka

moje ségra začala teď držet dietu a shodila už skoro 10 kilo, něco o tý dietě mi řekla, ale musím vyzvědět detaily, taky by se mi to šiklo...jsme obě holky krev a mlíko, takže nějakých 10-15 kilo dolů by nám jenom prospělo

holky ve mně to tedy řádně bublá...manžovi ani jeho synovi nic není, tak nevím, kde jsem co snědla

lencza
14. bře 2010

a pokud myslíš po porodu, tak to ani nevím...prostě to šlo nějak samo, až mě to překvapilo...v těhu jsem nabrala 17 kilo, z porodnice šla domů s 5 kilama navrch a ty šly dolů během šestinedělí, ale pak už ani kilo navíc, prostě se tělo vrátilo na původní váhu....akorát mi zůstaly hrozně oslabený břišní svaly a vytahaný břicho jako takový

emera
14. bře 2010

Holky ja vim ze jsem posuk ale potrebovala sjem mit jistotu ze Hcg stoupa.
Mam radost udelala jsem si test znova,koupila jsem stejny jako predtim a to ClearBLue a jeste jeden a na ClearBlue je carka mnohem silnejsi nez 32DC,hotova dalnice.

Schvalne vyfotim

emera
14. bře 2010

Vlozila jsem fotku do albicka,kdyztak juknete

kovik
14. bře 2010

Em super, kdyby je tady u nás měli, tak je určo koupím a udělám si je pro jistotu 😀 😀 😀 😀 😀
Teda tady je mrtvo

emera
14. bře 2010

Koviku ano je tu mrtvo a mrzi me to. Snad zitra bude ziveji.

ted sjem po sprse,natlacila i pres nevolnost 4kolecka okurky a ted jdu koukat na Pratele na PC

Jak ty??

emera
14. bře 2010

Koviku a jaktoze je tam u Vas nemate?? Kde bydlis??

Jinak jak manzel reagoval na to ze jsi tehotna??

Muj muz nadseny a uz se etsi na UTZ,pujdeme i s Emmy,to chvili vydrzi a ona je hodna

lencza
14. bře 2010

ahoj holky

jo je tu mrtvo...ono se asi o víkendu není co divit a jen co začne být teplo, tak už tu nebude vůbec nikdo

u mě pořád pokračují žaludeční potíže, naštěstí Týna už je skoro v pořádku, sice pořád trošku kašle, ale rýma už je téměř pryč...už půl hodiny spinká

u nás fouká pořádnej fujavec, ale po sněhu už ani památky, tak snad konečně přijde to jaro

já mám před sebou dlouhých 14 dní, manža bude teď přes víkend v práci, takže ze mě bude slaměná vdova, domluvili se se šéfem, že mu jednou v měsíci odjede víkend....no nadšená z toho fakt nejsem, ale nedá se nic dělat...vydržela jsem bez něj i skoro 3 týdny, když jezdil kamionem, tak to zvládneme i teď

kovik
14. bře 2010

Em - Jsme teď v Karviné, ale myslela jsem tím že u nas před barakem je menší drogerie a kupovala jsem je tam, lebo se mi jinam nechtělo. No a teď je nemaj, ale kdyby to hořelo, tak bych šla do lekárny tak je tak 10 min od nás. 😀 😀 😀 😀

Jinak manža reagoval suprově, oba chceme druhe mimi. Je rád že se to povedlo teď, neni s nejmladších takže za dva roky mohlo bejt pozdě, teda nebylo, ale je to takhle lepší

Len - určitě jsi chytla nějakou střevní chřipajznu, u nas to teď řádí taky a já doufám že se mi to vyhne 😒
Jo jo zvladnout se to musí, já mám nejbližší termín s manžou až v květnu. ☹ ☹ ☹

lencza
14. bře 2010

koviku: koukla jsem k tobě do alba a máš vybranou krásnou postýlku, zrovna nedávno jsem na ní taky někde padla při brouzdání netem....a to růžový tričko je taky úžasný

kovik
14. bře 2010

😀 😀 😀 😀 je krásná, už vidím jak ružová či fiolavá bude ladit s tou hnědou. Desně se mi líbí hnědá s ružovou. 😀 😀 😀 😀 Ale i modrá či zelená bude krásná.
A ty trika to taky nemá chybu, určo si pořídím, ale možná si to vytvořím doma, barvičky na latku prodávají všude a triko u ťamanu seženu taky 😀 😀 😀

lencza
14. bře 2010

já uvažuju o tom, že pokud se nám zadaří, tak až to začne být nutný, tak si pořídím takový ten pás....nejsem žádnej drobek a brzy mi začala být většina triček krátkých a navíc mám problémy se zádama, tak bych zabila 2 mouchy jednou ranou

jsem si před chvílí naordinovala čaj s hylakem, tak doufám, že mi to pomůže od toho břichabolu

kovik
14. bře 2010

s hylakem? tak to tedda slyším poprvý, to je dobrý na střeva ?
A určitě pás, ja ho pořídím taky ale až po letě.

lencza
14. bře 2010

jo jo Hylak forte, je to na srovnání střevní mikroflory....při průjmech, zácpě a tak...snad mi to pomůže

kovik
14. bře 2010

aha to bych potřebovala a mužou to i těhu ?

lencza
14. bře 2010

tohle je přímo z příbalovýho letáku:
Těhotenství a kojení
Těhotenství Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek Hylak forte lze užívat v těhotenství.
Kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék. Přípravek Hylak forte lze užívat během kojení.

kovik
14. bře 2010

aha tak ja si to napíšu a zeptám se děkuji.
Tak a já už jdu hají rano mam budíček 😀 😀 😀 😀 😀 no myslím že i v noci 😖

lencza
14. bře 2010

jsem koukala, že vedle tunik a ostatního, taky prodávají bodyčka s různýma potiskama...já něco podobnýho nechávala dělat manžovi k narozeninám, když jsem byla těhu, ale nechala jsem potisknout dupačky
takhle vypadaly
http://l-kristy.rajce.idnes.cz/navsteva_u_dedy_...

lencza
14. bře 2010

tak dobrou, já dokoukám MR.GS a taky půjdu

beatta
15. bře 2010

přeji všem krásné ráno =)
u nás malilinko posněhovává 😒

emera
15. bře 2010

Dobre ranko,jak se mate??

Koviku manza take neni nejmladsi,jsme od sebe dost,ja budu mit 25let a on 36let ale klape nam to.

JInak tady s evybavicka nekupuje pred narozenim ditete,jen se to objednava a potom jak je maminka v porodnici tak to zarizuje manzel a chysta to vsechno,musim rict ze manza to zvladl na jednicku kdyz jsem dorazila s Emmy domu.

Kocar s ekupuje 2.mesice pred terminem ale dava se k tchanum

emera
15. bře 2010

Jinak jsem zjistila ze FOX prodava tehu pbleceni a moc pekne tuniky,dziny a tricka,fakt pekne,tak pozdeji nakoupime

lencza
15. bře 2010

dobré ráno

u nás je opět bílo, zima se opravdu drží zuby nehty

tak to já výbavičku skoro nenakupovala, podědili jsme plno věcí, který byly buď minimálně použitý nebo zcela nový, postýlku jsme měli taky od známých, takže my koupili akorát kočárek, který byl u mým rodičů doma a autosedačku

emera
15. bře 2010

Ahoj Lenczo my mame postylku,4pytle obleceni,takz ejen kocarek a par veci.Jinak vsechno mame.

Zalozila sjem album,tak muzete juknout

beatta
15. bře 2010

u nás zase pro změnu před chvilkou začlo svítit sluníčko 😀

emera
15. bře 2010

Dneska je posledni den horko a od zitra se ma rapidne ochladit a bude prset 4dny v kuse,uff uz se tesim