Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

beatta
24. bře 2010

vcelko to já bych taky jenom pořád spala 😀
akorát že mě to spaní vždycky chytne když je mladej vzhůru 😠 🙄

vcelka77
autor
24. bře 2010

no jo holky, ale je jaro, vstávaj i mevdvědi 😀
tak to je jasný. Jen se vždycky směju že si chodí kovik lehnout s Davídkem 🙂 A hlavně jí závidím 😀

vcelka77
autor
24. bře 2010

petulko koukej se nám dopsat do tabulky. Abychom o tobě měli hezky přehled.
Na womenzone píšeš takové věci a nám se nesvěříš abychom ti mohli držet palečky 😠 tak jak je to 🙂

beatta
24. bře 2010

ze mě se s tím pupkem stává medvědice které teprve teď opožděně začíná zimní spánek 😀 😀 😀
s mladym chodím spát až večer 😅 😅

vcelka77
autor
24. bře 2010

jééé beatko a enchceš třeba udělat albíčko a vyfotit si bříško? 🙂

beatta
24. bře 2010

s tím mojim popraskaným břuchem 😀
já ho mám úplně šílený
až mi ty strie po mladym zesvětlaly tak ty mrchy zase tmavnou 😠 😠 😠
já je radši ukazuju doma jenom taťkovi a Štěpíkovi 😀

vcelka77
autor
24. bře 2010

no tak hezky mažte at se to ještě nezhorší. Jo strie jsou pěkné potvory.

beatta
24. bře 2010

už mi to došlo musím říct hlavě rodiny ať mi dá love že se nemám čím mazat 😀 😀 😀
je pravda že mi to o něco pomohlo
já používám Elasti-Q a je to dobrý
včera a dneska sem to malinko mázla olivovým olejem 😅

vcelka77
autor
24. bře 2010

no tak olivový olej nemusí být ale vůbec špatný 🙂

beatta
24. bře 2010

v jídle ho vůbec nemusim ale na pupek je dobrej 😀
dlouho to vydrží mastný 😉

emera
24. bře 2010

Koviku stejny termin 13.listopadu ale ja mam tucha ze budu rodit drive na 6.listopadu.

Dr. rikala na UTZ ze jsem porad 6+4.tt ale ze mimi je o 3dny mladsi ale to nevadi,rikala ze to nemam brat na vahu.

Ja jsme porad unavena,ted konecne po 3dnech kdy sjem enspala odpoledne jsem si zdrimla,protoze me furt nekdo budi zvlast manzel mi vola tak sjme mu vynadala a sla spat

vcelka77
autor
24. bře 2010

emer tak ty si dobrá, tak jsem zvědavá kolikátého porodíš 🙂

pettulinkaa
24. bře 2010

😀 Ahojky zdravím petulka12345 a další slečny 😀 😉 Tak jsem si holky vypočitala kdy mám plodne dny akže to vychazí od 30.3. do 3.4. 😀 takže by něco bylo?? 😀 😀 😀

kovik
24. bře 2010

Vřel - spiš je to naopak, Davídek chodí se mnou. Pořádně si to vychutnávám. Když byl prcek tak spát vůbec nešlo. Bylo to jako by to vycítil, když jsem šla lehnout. Vždycky se probudil , ale vždycky, no a když si ho třeba manža vzal ven, tak mi to pro změnu nešlo, ten pocit že není doma 😒 Na jednu stranu to byly krušné chvíle
Jinak tak od 8 měsíců spinkáme spolu a do 11 měsíců se vždy po hodce budil na kojení , cucnul a spal dál. No a teď spinkám hlavně já i když je vzhuru a kolikrát spím dřív než on. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Musím si to ještě užít. Pochybuju že se mi podaří je dávat spát stejně, nebo spíš to druhe naučit.

pettulinkaa - podle čeho sisi to vypočítala, dle grafu a měříš se ?

Bett - tak s tričkem ? Jinak popraskaný břicho mám taky, mimi byl na mě hodně velkej. Taky jsem slyšela že je dobrý heřmánkový olejíček. Nebo obecně olejíčky jsou lepší, prej

beatta
24. bře 2010

kovik ty na to odpočívání máš nárok 😉
mě se zdá že sem čím dál víc unavenější až teď poslední dobou ☹
taky mám docela obavy jak bude Štěpík usínat s bráškou 😒 😖
některej den hodim fotku to slibuju přísaháám 😀

pettulinkaa
24. bře 2010

kovik: no mam pravě menstruaci takže nevim jestli se mám měřit 😕 ?jinak našla jsem na netu adrsu kde jses si všechno zadala a ukazala se my kdy mam plodne dny atd.. 😀

beatta
24. bře 2010

pettulinko můžu se blbě zeptat jak dlouho se snažíte?

kovik
24. bře 2010

Bett jj to je ve hvězdák, ale třeba se schodnou 🙂
pettulinkaa - aha no ja se měřila po MS , je to lepší jsi sledovat BT, hlavně zjistíš zda opravdu maš ovulku, tak jak ti zobrazuje graf. U mě to třeba bylo uplně jinak, než byl graf a to pokažde +- 3 dny později a teď na posled, to bylo upleně jiné . 😀 😀 😀

kovik
24. bře 2010

paní, malej se poslední dobou pěkně rozkecal, a boty u něj zni BI BI, dneska mě teda rozplakal , ale je to tak a botám tak opravdu říka a žirafa je u něj FAFA. Je to strašně krásný, a neuvěřitelný, jak už v té sve hlavičce všechno má, Jen čekám kdy z něho vypadne slovíčko vole, to si totiž občas mužíček u PC neodpustíííí 😉

lencza
24. bře 2010

ahoj všem...my dneska měly vycházkovej den..byly jsme 2x za našima na chatě, tak mám v nohách 16 km, ale bylo to moc fajn, úžasný počasí, cesta kolem řeky, prostě paráda...Týnu jsem nemohla dostat ze skluzavky...domů jsme dorazily kolem 19.hodiny, Týna usnula už v půl 7, tak jsem ji jenom svlíkla a přendala do postýlky

koviku: to mi říkej, s tou hlavičkou...mě zas úplně fascinuje, že i když Týna zatím moc nemluví, tak rozumí úplně všemu, co jí říkám....a i když mluví jenom tou svojí hatmatilkou, tak dosáhne toho, co chce....a s těma sprostýma slovama mám stejný problém s manžou jako ty...jak je Honza přes týden pryč mezi samýma řidičema, tak o víkendu jaksi zapomíná přepnout na jiný režim, tak z něj občas vylítne něco, co bych nerada, aby se naučila....si vzpomínám, jak synovec chodil po ulici a křičel kokot, kokot...a babička si myslela, že volá na slepičky koko, koko, no ještěže tak 😀 😀 😀

pettul: a mohla bys sem hodit odkaz na tu stránku? díky

beato: o striích mi ani nemluv, až do konce 8.měsíce to bylo v pohodě, ale v 9.měsíci to přišlo, břicho mi popraskalo šíleně, aby ne když malá měla nakonec skoro 4 kila
ukázka

beatta
25. bře 2010

dobré ráno
lenczo tak takovýhle to zatim nemám 😀 😅 ťuk ťuk

lencza
25. bře 2010

dobré ráno

beatta: šílený co, jsem myslela, že se tomu vyhnu, když celý těhu nic a pak to přišlo v celý parádě a mohla jsem předtím mazat jako divá

včelko: ani jsem se nezeptala, jestli pokračuješ v alpinningu?

nick--------/ věk /snažení /-------DC--------poslední------------počet / graf
---------------------/----od---/---------------------cyklus--------------dětí------/

vcelka.......23.....01/10../.....19DC------45dní--26 dní..----------------. http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
lencza.......31....12/09../......18DC------(49dní)...........----1D--------... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
zlatarx.......32....12/09../.......14DC------(43dní)........------1CH-------..............................................................
paja28......29.....07/09../........9DC------(30dni--34)..........----------------...............................................................
pipacek.....28.............../.......................................------2--------...............................................................
jelly..........31.....09/09../.......................................----------------..............................................................
petulka......................../.......................................----------------...............................................................
ilo79.........30....01/10.../.......................................----------------.....................vysazení HA 02/09................
zlatarx.......32....12/09../........................................---1CH-------...............................................................
deefee......20............../........................................----------------..............................................................
pettulinkaa.. .........../........................................_________..............................................................

nick---------/ věk /snažení /----našla //------------TT----pohlaví---------------/ počet / TP
----------------------/---od----/----------------------------------------------------------/ dětí /--------------------------------------------

beatka......25.............../...........................24----chlapeček...............1CH............10.7.2010.......................
lucie222....30.............../..........................20----dvojčátka.......................................................................
kovik........24.....05/09../..6.3.10.DC43.......--------------------................1CH..................................................
emera.......25....09/09../..9.3.10.DC32.......--------------------.................1D...................................................
lexie.........30..... ../... .......___________.................. ..................................................

paja28
25. bře 2010

Ahoj holky, jak se všechny máte? A opožděně mezi námi vítám nové těhulky a snažilky 🙂

Jinak holky hlásím "začínající" ovulku...začíná mě pobolívat břicho, tak si chci nakoupit ovu testy a trošku to pohlídat 🙂 Jinak od minulého cyklu jsem začala sledovat děložní čípek, tak jsem zvědavá, jestli něco vysleduju...zatím tak nějak tápu, jak by měl při ovu vypadat, ale je jiný, než byl před tím 😀

Leni, jak jsi psala, že manža přijede až ve čvrtek a že to už bude po ovulce (teda snad to nepletu a byla jsi to ty 😅 ), tak si z toho nic nedělej...já mám mužíčka pěkně doma, ale místo toho aby zapracoval, tak usíná večer u zpráv, pak se přepotácí do ložnice a spí dál 😠

lencza
25. bře 2010

pajo: jo ta s tím absentujícím manžou jsem já 😀 😀 při ovulaci by měl být čípek úplně otevřený, měla bys nahmatat vlastně otvor v čípku, hodně vzdadu a měkký, k tomu vodnatý hlen

vcelka77
autor
25. bře 2010

ahojky, teda to sledování čípku jsem nikdy moc nepochopila, to je pro mě pořád záhada. Jinak teda zítra jdu k tomu doktorovi, tak jsem zvědavá co mi řekne na délku mého cyklu a taky na ten čajík, jak se má pít. a pak dám vědět 🙂

paja28
25. bře 2010

Já sledování taky zatím moc nechápu, ale snažím se na to přijít 😉

Leni, tak jsem provedla kontrolu...otvor jsem našla, ale nzdálo se mně, že by byl hodně vzdau...ale otvor tam je 100% 😀 A výtok taky, úplně vodnatý...když jsem se byla vyčůrat, tak toaletní papír úplně klouzal 😀 Holky, pardon za ten detailní popis, ale jinak to napsat nešlo 😅

kovik
25. bře 2010

Paji - jj tak to ma bejt, bílek, hlen, sliz a ma se natahovat 😀 😀 😀 😀 😀 ja čípek nějak nesledovala, ale hlen nejde přehlednout.
Tak jdeme za chvilku na prochajdu, no super. Bundu asi už mít nebudu, jsem zvědava jak ty svoje špíčky schovám 😀 😀
no co už teď jen počkat až budu mít břiško.
Jinak jsem volala dr. a vysledky jsou OK, taky mi dělala výtěr, jelikož jsem měla nějak nezvykle výtok, ale je to dobrý a je to prej normální v těhu, ale nesmí svědět

paja28
25. bře 2010

Jojo Kovi, hlen fakt přehlednout nejde...a hlavně to nejde ho necítit 😉 No nic, tak dneska mnažílkovi zakážu si lehnout k telce, jinak je program večera jasný...a to v žádném případě nemůžu dopustit!!! 😠

Kovi, já se taky děsím vylézt ven bez bundy, docela jsem přibrala a pořád si říkám, že se nebudu trápit a hubnout, že určo budu těhu...a ono nic, se tomu těhu nějak nechce!!!! Asi budu muset začít cvičit 😠 Se máš, ty už to máš vyřešené 😅

lencza
25. bře 2010

pajo: tak to je přesně ono...a popis přesnej 😀 😀 to já měla v pondělí, teď už se mi čípek zase uzavírá, takže příští cyklus to jistí 😉 😉

včelko: tak pak dej vědět, jelikož mám po ovu, tak abych ho případně zbytečně neplýtvala...co ten alpinning? chodíš pořád?

vcelka77
autor
25. bře 2010

no na lapinning jsem chtěla jít v pondělí, ale jdu ke kadeřnici 🙂 my sme ted vytáhly in-line a kola, takže už není zas tak času, k tomu občas jdeme plavat. Ale až bude chvilka, určitě zase zajdeme.
Dobré to bude zase v zimě, až se nebude moc co dělat