Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
23. dub 2010

paji tak to si mě pobavila. 😀

petulka12345
23. dub 2010

Pájí teda to musela bejt sranda i mě si pobavila 😀 😀 😀

lencza
23. dub 2010

pájo: no ty jsi atletka 😀 😀 😀 já si tedy dávala nohy nahoru a opírala je o zeď, ale pochybuju, že by to mělo nějaký efekt

dostoj
23. dub 2010

zlatarx: no ja byla prave prekvapena, ze by prisli i ze socialky v tech prvnich 14ti dnech. Ja jsem na paragrafu a tam se o vychazkach nic nepise, tak jsem ani nevedela, jestli vubec muzu na nakup nebo proste na chvili zmizet z bytu. Mam sefa docela prudice, tak jsem se bala.
A s tou zacpou mam ty problemy taky. Cas od casu jsem se tak zacpala, ze uz jsem sama nevedela co se sebou a sla se poradit s doktorem. Nakonec jsem objevila psyllium od dr. Popova. A kdyz mam pocit, ze je neco spatne, tak to hned zacnu uzivat. Ted v tehu mi teda nakonec pomohl taky, ale az po delsi dobe. Normalne zacne pusobit az tak treti nebo ctvrty den. Ja ho jednu dobu uzivala dva mesice denne a pak jsem mela pul roku zazivani jak z praku..takze muzu jenom doporucit. Nejlepsi na chut je s prichuti malin a jahodu nekupovat ...ta je na pobliti 😝 😀

lexie30
23. dub 2010

ahojte kocky, chcela som sa opytat ci nahodou v tehu neberiete duphaston. Ja mam totiz od zaciatku tehu nejaky vytok, nema farbu, ale Dr. povedala nech to sledujem a to clovek potom vidi vselico🙂 lebo ze keby bol hnedy je to zle. Hnedy nebol, ale ten Duphaston mi dala preventivne, ze na udrzanie tehu. Mam len haluz, ze ked to vysadim odrazu aby nebol problem...

dostoj
24. dub 2010

Ja neberu nic, vytok sice mam, ale ja to doktorce nehlasila...se mi zdalo, ze to je normalni 🙂

emera
24. dub 2010

Ahojky jak se mate??? Neco noveho??

Ja vim ze ted moc nechodim ale jsem hodne s malou,ponevadz manza ma druhou praci,tak jsem na vse sama. Nastesti jen na 3.mesice.

Jinak nic noveho,za chvili NT screening 5.kvetna tak sjem zvedava jak dopadnu a uz se nemuzu dockat a i jsme enrvozni.

Emmy v poradku,venku je nadherne tak chodime hodne ven.

Zatim se mejte papa

lexie30
24. dub 2010

ahoj dostoj, asi to je normalne, ale som prvy kart tehu, tak sa strasne sledujem🙂 diky za ukludnenie

lencza
24. dub 2010

ahoj holky, tak to vypadá, že ovu teprve dorazí, dneska BT jen 36,1 a čípek měkne a otevírá se, takže máme další pokus 😀 😀

my jsme dneska měli krásný den, celý den na chalupě, sluníčko svítilo, akorát Týna má pořádnou bouli, sletěla ze židle a rovnou na hlavu, no co vám mám říkat, ječela jak o život, ale naštěstí jí nic není, jenom pár modřin....ale pád to byl šílenej

eme: tobě držím palečky, ať je NT v pořádku a máte zdravý miminko

lexie30
24. dub 2010

ahoj emero, aj ja idem na NT screening presne 5.maja:) drzim palce.

emera
25. dub 2010

Ahoj Lexie tak to je super,drzim palecky a na kolikatou jdes?? ja na 18hodin vecer na kliniku za nasim profesorem.

emera
25. dub 2010

Silnejsi vytok v tehu je normalni,zacpa taktez

lexie30
25. dub 2010

idem hned rano do jednej nemocnice, kde asi budem aj rodit. vraj sa tam strasne dlho caka, tak to budem musiet vydrzat.

lencza
26. dub 2010

ahoj holky....tak po minulém víkendu jsme přehodnotili názor na to, kdy budeme mít druhý dítě a zatím jsme to odložili.....budu se teď soustředit na práci, vydělám nějaký penízky a pak se uvidí, striktně se tomu nebráním, ale už se cíleně nesnažíme, prostě když to přijde, tak to přijde

dneska jsem se probudila s rýmou jak trám, tak smrkám jako o život, kejchám kudy chodím, prostě paráda

zlatarx
26. dub 2010

ahoj leni,no tak tu rýmu nezávidím,neboj to bude brzy v poho.A jinak co se vašeho rozhodnutí týká,víš co možná je to tak lepší a uvidíš třeba otěhotníš ani nebudeš vědět jak 🙂

paja28
26. dub 2010

Leni, tak to je slovo do pranice 😉 A tu rýmu ti taky nezávidím, já ji měla před 14ti dny a jsem ráda, že už je pryč!!!! Držím pěsti, ať se jí brzo zbavíš 😀

lencza
26. dub 2010

holky děkuju

navíc jsem od včerejška ještě pěkně naštvaná.......měli jsme tu na víkend opět manžovo syna, chodí do 3.třídy, ale je to takovej malej flink, stokrát mu můžete říkat, aby si psal všechny úkoly, co jim učitelka dala, do notýsku, kterej na to speciálně má, myslíte, že to dělá? NE....pokaždý mu něco chybí, pak za to má koule ve škole.......no a včera jsem s ním dělala úkol z angličtiny a ještě prý má jeden z matiky, ale ten že udělá s babičkou odpoledne.......manža ten si vyspával do 11, já tu 2 děti, vařila jsem, dělala s mladým úkoly.......no a večer mi píše manža, cože jsme dělali za úkol, že mu psala exka na icq, že kontrolovala mladýmu sešity a že nemá ještě asi 3 úkoly a cože jsme tu vůbec dělali.........tak jsem se naštvala, jak mám asi vědět, že nějaký má, když mladej neřekne nic, takže jsem to vyřešila tak, že pokud sem bude chtít jezdit, bude mít všechny úkoly hotový, bude jezdit holt v pátek večer a ne hned po škole, protože já pak nebudu řešit, jestli něco má nebo nemá.....a šmytec.....jsem v ráži ještě teď....no takže jsme se kvůli tomu samozřejmě s manžou chytli, já mu řekla, co si myslím o způsobu, jakým ho vychovávají a že už neřeknu ani slovo, ale že nechci, aby na mě přesouval jakýkoliv povinnosti, který se jeho syna týkají

paja28
26. dub 2010

Leni, tak to bych nedala teda a docela tě obdivuju!!! Mně by asi vytočilo jen to, že by exka vůbec napsala!!!

lencza
26. dub 2010

jo jenže pak se dozvíš, že mladýho pořád okřikuju a něco proti němu mám....jen proto, že chci, aby se choval, tak jak si myslím, že by měl....takže jsem se včera rozhodla, že končím, nemám žádný práva, nejsem jeho matka, tak proč bych měla mít nějaký povinnosti

paja28
26. dub 2010

Leni, fakt klobouk dolů!!! Já nevím, jestli bych se dokázala starat o "cizí" dítě...a ještě k tomu má pak někdo připomínky, že se snažíš ho něco naučit!!! To bych fakt nedala!!! Takže s tebou souhlasím, ať si dojede, ale ať po tobě nikdo nic nechce, žádné starání, hlídání, učení...a jako že si manža vyspává, když tam měl syna, to bych mu taky asi otloukla o hlavu 😀 Jako jo, má třeba náročnou práci, tak ho chceš nechat, ať si pospí, ale ať se pak nikdo nenaváží do tebe!!!! Hergot 😀

No my měli víkend opilecký, teda spíš pátek. Známí náš přišli pozvat na svatbu, tak jsme to řádně zapili...no a v sobotu nám nebylo zrovna nejlíp, tak jsme s menšíma přestávkama na vaření a uklízení prospali skoro celou sobotu 😅 A včera jsme byli na procházce, bylo krásně...a manža potkal svou spolužačku ze školy, jela s kočárkem a tak si tak do nás rýpla, co ještě skoro 2 roky po svatbě nevozíme, a že ať se pochlapí...tak mně to dost zabolelo...ve čtvrtek to bylo rok, co jsem potratila, mimi se k nám nějak nechce a když už si myslím, že to zvládám, tak někdo přijde a rýpne si ☹ A nejvíc mně asi zamrzelo to, že manža to pak omílel celý den, že se musí pochlapit, když to řekla...a jako když mu to říkám já, tak se tváří, jak kdyby o tom nechtěl ani slyšet 😠

lencza
26. dub 2010

jeee Pájo, díky moc, ani nevíš. jak mi to dělá dobře u srdíčka 🙂 🙂 🙂

a nic si z těch řečí nedělej, některý lidi si nevidí do pusy....až se to povede, tak se to povede, a ono se to povede 😉 🙂

paja28
26. dub 2010

No nemáš za co děkovat, fakt tě úplně chápu!!! Se snažíš být hodná, milá, staráš se a žádné ocenění...spíš naopak!!! Bych se taky na to s takovou vyprdla 😀 A to bych ještě manžově ex něco hezky pěkně od plic řekla...a manžovi následně pak taky 😅

Ty řeči se snažím zvládat, ale tak vždycky to prostě zabolí no... 😢 Ale je fakt, že jsem byla taky taková, že jsem se všech vyptávala, kdy budou mít mimi...ale teď už bych to z pusy nevypustila. Jenže ti, co to nezažili, tak to nepochopí. Horší ale je, když si rýpne někdo, kdo na tom byl podobně, pak se zadařilo a teď ryjí...to už vůbec nechápu...ale co nadělám no, vždycky zkousnu zuby, abych něco neřekla a tvářím se jakoby nic ☹

Jinak teda, ode dneška jsem si naordionovala očistu organismu 😀 Jsem si natrhala mladé kopřivy a piju čajíky...a nestačím létat na záchod 😅 😀 A taky jsem oprášila rotoped a poctivě začínám každý večer aspoň půl hoďky šlapat...ale jak se znám, tak to zvládnu tak jednou a dost, jsem hrozný lenoch!!! 😠

lencza
26. dub 2010

holky my vyrazily ven a tady se strhla bouřka a leje tu jak z konve, tak jsme schovaný v obchodě a čekám, až to trošku poleví

paja28
26. dub 2010

Jé tak snad to nedojde k nám!!! My tu máme zatím hezky 🙂

paja28
26. dub 2010

Mně asi trefí šlak!!!! Jsem opět jak puberťák největší...jako to, co mně roste na čele, se snad ani nedá popsat!!!! Jebák přes půl čela ☹ Jsem si už asi před půl hoďkou na něho sáhla a ještě teď to bolí 😠 A jsem si myslela, jak mně femigard pomůže i od těchto "návštěvníků" , ale asi ne 😨

vcelka77
autor
26. dub 2010

ahoj holky, paji mě ten femigard také nějak na akné vůbec nepomáhá, mám ho stejné jako předtím 😠
tak aspon nebud smutná, nejsi v tom sama 😉
nějak se přestala aktualizovat tabulka, čím to?

petulka12345
26. dub 2010

Ahojky holky teda do ted tady bylo tak krásně a svítilo sluníčko a ted najednou se zatahlo a černo to jsem zvědavá co se stoho vyklube!!! 😨 Asi to bude to samý co psala len!!! 😉 Achjoo a mi se chystali po obědě ven no tak nic 🙂 Na femigard už jsem si docela zvykla už mi nepřijde tak škaredej tak uvidím jaké bude mýt účinky!!! 😉

paja28
26. dub 2010

Peti, taky ti nechutnal? Mně taky ne, a teď bych ho pila kliďo i po litrech 😀

paja28
26. dub 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........46DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........19DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............15DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........14DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............12DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........29.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)..........11...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........11...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........11...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........11....................N.................1 CH........11/2010

lencza
26. dub 2010

tak já jdu aktualizovat 😀 😀 😀 😀

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........46DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........19DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............15DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........14DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............12DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........29.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC)..........11...................N..................1 CH........ 11/2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC).........11...................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________...........11...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________...........11....................N.................1 CH........11/2010