Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

vcelka77
autor
10. kvě 2010

já jsem si nemohla pomoc a změnila jsem u mě a u paji den menstruace, když je to ted tak napínavé 😀

lencza
10. kvě 2010

ahoj holky

včelko: jojo, vypadá to zajímavě, jak jsi řekla 😀 😀 😀 😀 😀 no je fakt, že od ovu občas cítím takový píchnutí v břiše, ale zatím tomu nepřikládám žádnou váhu, uvidíme, jak se teploty budou vyvíjet směrem k víkendu, kdy by měla mrcha dorazit

petulko: ten tvůj graf z FF mi nejde zobrazit, když kliknu na odkaz, tak mi tam naskočí moje hodnoty.....adresu na tvůj graf vygeneruješ tak, že klikneš v levým sloupci na SHARING a pak na RSS Feed, pak by ti měla vyskočit adresa tvýho grafu a tu sem můžeš zkopírovat

pájo: tak to vypadá víc než nadějně, já těhu poznala jenom podle toho, že mě bolely šíleně bradavky, což jsem nikdy neměla

lencza
10. kvě 2010

pájo: anebo i tak jak to říkáš ty 😀 😀 😀

vcelka77
autor
10. kvě 2010

je to fakt napínavé, i když vím že u mě mrška přijde, strašně sme to flákali, ale držím vám holky palce a doufám že aspon někomu se to tento náš téměř společný cyklus povede 🙂

lencza
10. kvě 2010

včelko: my jsme tomu taky tenhle měsíc zase moc nedali, prakticky jeden pokus, ale zdá se, že v tu správnou dobu 😀 😀

paja28
10. kvě 2010

Včel, klidně měň 😅 😅 😅 To bude ale napínavé...co bude, už je 😀

No, mě tak nějak bolí celé prsa, ale prostě jinak, než kdykoli předtím...ale všechny víme, jaká je psychika potvora, tak se snažím stát nohama pevně na zemi...ale moc to nejde, se přiznám 🙂

Taky Leni cítím pořád jakési píchání...a minulý týden, bylo to 6.a 7. den od toho pozitivního ovu testu jsem měla bolesti v podbřišku podobné MS, což mně přišlo teda divné...tak že už jsem v tom viděla víte co...to je pak těžké 😀

A jinak teda, na bradavky si nemůžu ani sáhnout!!! No a co já, manžel hlavně 😅 😀

paja28
10. kvě 2010

Tak to my jsme to teď vzali zodpovědně...teda já...sice jsem chudáka manžela musela občas vzbudit, ale tak snaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad to aspoň k něčemu bylo!!! Uvidíme uvidíme uvidíme 😉 Jak se tak dívám, sexíkovali jsme 5,3 a 2 dny před ovu a 1. a 4. den po ovu...jsem si to dokonce značila 😝

vcelka77
autor
10. kvě 2010

my jsme také měli jen jeden pokus 😀 a možná také ve správnou dobu.
pajo, takže pokud mrška nedorazí, kdy bude tostování? 😀 já bych ti to tak moc přála. Všem bych vám to holky přála 🙂
abysme zase mohli řešit trošku jiné starosti 🙂

lencza
10. kvě 2010

pájo: tak to bych možná nečekala a zítra zkusila testnout, když máš takovýhle příznaky...já tedy měla na prvním testu jenom stín, ale byl tam a za 2 dny už krásně viditelná čárka

vcelka77
autor
10. kvě 2010

jinak psychika je fakt mrcha, takže bych možná na žádné bolesti břicha nespoléhala, to vše se dá vyvolat psychicky

lencza
10. kvě 2010

včelko: no právě

tohle byl můj těhulkovskej graf na FF

lencza
10. kvě 2010

tak znova, ať je tam vůbec něco vidět

lencza
10. kvě 2010

se na to vykašlu, v prohlížeči je to fotka jako kráva a jak to dám sem, tak se to takhle zmenší

paja28
10. kvě 2010

ach to naše vkládání kdečeho, co? 😀 Ať to děláme jak to děláme, pořád to není tak, jak bysme to chtěly 😅

no uvidím, možná zítra testnu...a když tam nic nebude, jakože moc nevěřím, že by něco bylo, tak mě to aspoň trošku usadí a nebudu tolik natěšená 😉

lencza
10. kvě 2010

pájo: jak na ten svůj graf koukám, tak já měla 1.pozitivní TT se stínem 12DPO

paja28
10. kvě 2010

Oooooooo, tak to jsem dneska, teda jestli DPO po ovulaci 😅

lencza
10. kvě 2010

si myslím, že si budu do konce života pamatovat, jak jsem z toho byla vykleplá 😀 😀 😀 😀 se mi tak třásly ruce, že jsem nemohla ten test ani udržet

lencza
10. kvě 2010

pájo: přesně tak DPO - den po ovu 😀 😀

paja28
10. kvě 2010

No holky, tak si myslím, že ráno vstanu o malinko dřív 😝

vcelka77
autor
10. kvě 2010

tak pajo si hezky přivstan, budeme ti moc držet palečky 🙂
leni a jakto že si testovala tak brzy? už 12 dpo? si byla také lehce netrpělivá, nebo si měla nějaké příznaky?

petulka12345
10. kvě 2010

Tak snad už to ted půjde

petulka12345
10. kvě 2010

Udělala jsem to tak jak mi to psala vcelka!!!

paja28
10. kvě 2010

to je krásné, že LEHCE NETRPĚLIVÁ 😀 😀

lencza
10. kvě 2010

včelko: já právě vůbec nečekala, že bych byla těhotná...měla jsem doma poslední test ještě z listopadu, v prosinci šel Honza na spermiogram, tak jsem to úplně vypustila z hlavy, no a když MS nepřicházela ani po téměř 40 dnech a bolely mě prsa, což mě nikdy nebolely, protože já PMS nebo menstruačními bolestmi netrpím, tak jsem prubla test, v časovým limitu negativní a když jsem ho šla po 15 minutách vyhodit, tak jsem zjistila, že je tam stín druhý čárky

a petulko: mně to nejde zobrazit, vidím akorát metřík s délkou cyklu, ale graf ne

vcelka77
autor
10. kvě 2010

petul nejde to 😖 ale už to vypadá tak jak to má být, nevím kde je chyba 😢

vcelka77
autor
10. kvě 2010

len, takže ste měli problém i s Týnkou? já myslela že to bylo rychlý. Ale když měl jít muž na spermio.... nějak se v tom nevyznám
no a vidíš, jaké divoch z té čárky vyrostl? 😀

lencza
10. kvě 2010

včel: to jo 😀 😀 😀 😀
no já vysadila prášky v lednu 07, rozházel se mi cyklus, měla jsem hrozně dlouhý cykly, tak jsem to řešila s dr., dostala jsem Utrogestan, jenže ať jsme daly jakýkoliv dávkování, tak jsem zas cykly měla moc krátký, tak jsme se na to asi v září vykašlaly a že když se nezadaří do konce roku, tak nás dr. pošle na spermio.....to víš, k tomu se přidala hysterii z toho, že se nám to nedaří, manža mě taktně upozornil, že trošku blbnu a že by bylo dobrý, kdybysme to nedělali podle toho, kdy je vhodná doba, tak jo....jenže buďte v pohodě, když během dvou měsíců otěhotní švagrová a pak i Honzovo exka 😝 😝 😝 😝 na spermio šel Honza před Vánoci 07 a já než jsem si došla pro výsledky, tak jsem v lednu 08 zjistila, že jsem těhotná

vcelka77
autor
10. kvě 2010

aha, tak to jo. to je možná příklad toho, jak důležitá je psychika 🙂

lencza
10. kvě 2010

včelko: přesně...v momentě, kdy jsem se na to přestala soustředit, navíc v práci o vánocích blázinec (jako každý rok v Kauflandu), manža si pak zlomil v Německu na začátku ledna ruku a najednou to tu bylo, vypadá to, že to manža zvládnul i s rukou v gypsu 😀 😀