Holky womenszonky. Jste tady?

vcelka77
3. bře 2010

Tak ahoj holky, doufám že se takhle můžeme lépe scházet. a že se nás tu sejde více, jako zlatka petulka aspol. 🙂

petulka12345
3. kvě 2010

Ahojky Dostoj tak držím palečky at průkazku už dostaneš a uvidíš všechno bude v pohodě!!! 😉 🙂

vcelka77
autor
3. kvě 2010

ahoj holky, dostoj držím palečky a pak se přijd pochlubit 🙂
leni no tak vidíš, konečně ste se trefili, víc pro to už udělat nemůžeš, tak snad se zadaří.

paja28
3. kvě 2010

Ahoj holky, no my se taky trefovali co to šlo...tak uvidíme. Jinak teda ten Femigard na mě asi fakt neúčinkuje...prsa bolí, výtok jak blázen a o pleti ani nemluvím 😠 Co u vás, co ho berete? Myslím že Včel a Petulka, jak působí na vás? 🙂

vcelka77
autor
3. kvě 2010

paji já ani ještě nevím jak na mě působí, ale dnes jsem 21 den cyklu, ovu ještě asi neproběhla, ale konečně za tenhle cyklus mám dnes plet s kterou jsem spokojená, tak doufám že mi to chvilku vydrží 🙂
jinak my se nějak ani nepokoušíme strefovat 😀 manžel má ted zkoušky a je dost nervní, no a když by se mu chtělo, tak já jsem si udělala výlet na kolech (50km) a tak mě bolel zadek ze sedla, že jsem zase neměla náladu já 😀 😀

petulka12345
3. kvě 2010

Ahojky Pájí na mě asi taky učinky nemá taky mě bolí prsa a obličej jak puberták asi to bude k ničemu no aspon doberu tuhle lahvičku a asi stím končím!!! 😀 Dneska jsem nervozní odpoledne jdu k doktorce a je mi jak kdybych tam šla poprvý 😀 😀

paja28
3. kvě 2010

Jo Včel, my to máme taky doma vždycky opačné...když bych chtěla já, tak manžel nechce (nebo spí) a když by chtěl on, tak zas jsem zmordovaná já...ale tak někdy se nám to podaří...ale teď se činil, byl na mě hodný...dneska máme totiž 2. výročí svatby 😅
Jo a zadek bolavý mám taky, každý den doma šlapu na rotopedu...a první 3 dny jsem si nemohla sednout!!! Ani na měkkou židli, už je to ale lepší 😉

Peti, nebuď nervozní, šak už to znáš prosím tě 😀

petulka12345
3. kvě 2010

Já vím Pájí když já nevím proč ale vždycky mám strach že mi něco bude!!! 😀 Ale jo to bude dobrý naštěstí mám hodnou doktorku!!! 😉 🙂
Jinak jsem si zjištovala jak by to bylo kdyby se nám to podařilo až nastoupím do práce a dozvěděla jsem se tohle!!!! 😀
Odpovídá Ludmila Řezníčková Pokud vám trvá pracovní poměr, jste účastna nemocenského pojištění a splňujete už nyní podmínky nároku na peněžitou pomoc v mateřství. Proto nemusíte odpracovávat vůbec nic. Stejně tak můžete už ode dne návratu z rodičovské dovolené nastoupit na nemocenskou (pokud pro ni budou zdravotní důvody). Po dobu prvních 14 dnů by vám ze svých financí dával zaměstnavatel tzv. náhradu mzdy a od 15. dne byste pak pobírala nemocenskou z okresní správy sociálního zabezpečení. I v tomto případě byste normálně měla nárok na peněžitou pomoc v mateřství a díky tomu byste si pak u rodičovského příspěkvu mohla volit varianty jeho čerpání.

kovik
3. kvě 2010

lexie- no ja si byla jistá že to bylo s fertility.... i to chvílku vypadalo, odhady DR. Ale teď poslední UTZ odpovídá přesně TT dle grafu s women.....
18.2. To byl čtvrtek a teď jsme byly ve čtvrtek 12 +0. takže na den přesně.
Přesný stáří by měl teď určit lekař .
U nas je početí 5 dnu Od toho co mi ukázal wome... a fertility
A těhu se od početí nebere, ale pokud víš kdy, tak si to mužeš spočítat, přidáš 2 týdny. A dr.ti napsal termín i dle UTZ ? Mě Dr. říkala že pokud je to +- jen pár dní , tak nechávají termín dle MS. Ale pokud jste menší, měl by ti napsat termín dle UTZ. pokud se velikost odchyluje o cca 10 - 14 dni, to už je přece jenom rozdíl.
Co ti vlastně říkal.

Len tak to mi musíme zamikat už co dasahl na kliku 😀 😀 😀

dostoj
3. kvě 2010

Jsem zpatky, u me vsechno v poradku 😀 dostala jsem prukazku i obrazek.

petulka12345
3. kvě 2010

Dostoj tak to je super mohla bys nám ten obrázek taky ukázat!!! 😀

lencza
3. kvě 2010

ahoj holky

dostoj: k tomu tripplu a NT screeningu....u nás je klasickým vyšetřením na VVV tripple test, který se mám takový pocit dělá v 16tt, NT screening si musíš platit sama, dr. ho většinou ani nenabízí....a gratuluju k úspěšné kontrole 😀

včelko: jak říkáš, víc už jsem pro to udělat nemohla, takže buď to vyjde nebo ne 🙂

koviku: já měla taky rozdíl skoro 14 dní v temínech dle MS a dle UTZ....dr. mi vypočítala 25.září a já sama podle početí 10.října

dostoj
3. kvě 2010

Tak na NT screening me objednala doktorka automaticky a ani se me na nic neptala, jestli chci nebo nechci. Ted jsem 10+3 a mela bych jit za tri tydny, takze 13+3. Brali mi krev na PAPP a stitnou zlazu a o tripl testu zatim nic nerikala.
Fotku poslu urcite, ale nechci ji skenovat v praci, musim az doma 😀

lencza
3. kvě 2010

dostoj: tak to je zajímavý, protože co se takhle potuluju po různých forech o těhulích, tak o NT si holky musely samy říkat....mně tedy dělala dr. automaticky tripple test

paja28
3. kvě 2010

U nás je to tak, že můžeš jít na NT, ale platíš si ho. Ale pokud jsou v rodině nějaké postižení, tak posílá dr. a neplatí se. Ale musí se to absolvovat do 12.tt...ale nevím, zkušenosti nemám...ale když jsem byla těhu, tak jsem se na to objednala dobrovolně a přímo tam mi řekli, že se to musí stihnout do 12.tt, že by pak byly už výsledky zkresleny. ALe ani jsem tam nestihla jít ☹

dostoj
3. kvě 2010

Me se zda, co jsem ted tady hledala, ze to mame od pojistovny jako extra balicek....taky jsem zjistila, ze NT se dela maximalne do 13+6, pak uz by to pry neslo zadat do pocitace.

lencza
3. kvě 2010

dostoj: tak to máte super, moje pojišťovna zkrouhla veškerý příspěvky na minimum, je tam snad jen 200,- na očkování

tak Týna se před hodinou probudila s teplotou, má 38, tak dostala sirup a uvidím, jak se to bude vyvíjet dál...je taková unavenější a furt by se lísala, ale jinak už tu řádí zase u hraček

dostoj
3. kvě 2010

na fotku budete muset pockat do zitra...stavkuje skener 😠

lencza
4. kvě 2010

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09..........54DC..........43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........27DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............23DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........22DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............20DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........31.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........13...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)........13..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........13...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........11...................N.................1 CH........11/2010

zlatarx
4. kvě 2010

ahoj holky,tak jsem po dlouhé době zase tady.koukám na tabulku a protože to ani neumím a nechci vám do toho drbat moooooc prosím opravte tam u mě pokud chcete DC,já 1.5.dostala ms po té vyvolávačce.Jinak jsem asi dost pozadu ted jsem trochu nestíhala,ale dnes jsem si otevřela wz a četla tam diskuzi z 3.5. jak tam píše ta 13letá???? 😲 😲 😲 jak TO dělá se svým 20 letým klukem,teda dost mě to sebralo,jsem dost otevřená a benevolebtní,ale tohle je síla fakt a ještě tam píše,že ji tam máma posílá k němu na víkendy....je to normální???? ☹

paja28
4. kvě 2010

Ahoj Zlati, taky jsem to četla...jak z ní stříká ta šťávička!!! Jsem tak trochu nestíhala!!! Kam ten svět spěje 😒

zlatarx
4. kvě 2010

Ahoj páji,no přesně ty jo,já na to koukala jak malá,kurnik si říkám v 32 letech tak buď jsem blbá já nebo je něco špatně?? 😕 😕 no ještěže ty baby tak reagovaly stejně podle mého rozumu....to fakt hlava nebere a nechápu i ty mámu,tak bud netuší nebo nevím..

paja28
4. kvě 2010

No já jsem si říkala, že to snad nemůže někdo s tím dotazem myslet vážně!!! Už několikrát tam byl podivný dotaz, tak mě napadlo, jestli si tam z nás někde občas nevystřelí...protože to fakt není normální. A nedovedu si představit, co to musí být za rodinku...jako ve 13ti takové "zájmy"?!?! To je fakt síla!!! Ale přesně jak tam bylo psáno...taky si někdy připadám vedle těch náctiletých jako úplně mimo a že ony jsou daleko ostřílenější a myslí si snad že i zkušenější než já...a hlavně si vedle nich přijdu totálně mimo kurz 😀 A to zas tak stará nejsem!!! Teda aspoň si myslím 😅

paja28
4. kvě 2010

Jinak teda opravuji Zlatku...a omlouvám se za přetabulkování, ale ať jsme tam všecky tak jak máme být 😉

nick........ věk.......snažení od......DC.......poslední cyklus....... Počet dětí......graf

zlatarx.....32..........12/09.............4DC.........51-43.........................1CH...............
lencza.....31..........12/09..........27DC.........31-49.....................1D..... http://www.fertilityfriend.com/home/1948c0
petulka.................____............23DC.........____.......................___................
vcelka......23...........1/10...........22DC.........37-45-26................___.... http://www.fertilityfriend.com/home/2cd29a
Paja28....29...........7/09............20DC.........30-34-29.................___.................
pipacek...28...........___.............___........._______..................___................
jelly..........31...........9/09............___........._______....................___................
Ilo79........30..........1/10.............___........._______....................___................
Lucie222..30.........____............___........._______..................___................

nick..........věk.....Snažení od.......Našla //..........TT...............pohlaví.........počet dětí........TP
beatka.......25..........___............________..........31.................CH.................1 CH........10.7.2010
Kovik.........24..........5/09............6.3(43DC).........13...................N..................1 CH.........11.11.2010
Emera.......25..........9/09............9.3.(32DC)........13..................N...................1 D..........
Lexie.........30..........___.............________..........13...................N...................___.........
dostoj........__..........___.............________..........11...................N.................1 CH........11/2010

zlatarx
4. kvě 2010

jj to mi povídej já měřím 156 cm-takže mě v dnešní době předrůstají i některé spolužačky mého syna-4.třída takže jen tiše mlčím,na obchod mi občas dojdou nakupovat holky ze školy od něj 6-9.třída a to neříkám už vůbec nic...a ty hlášky jen koukám a mlčím...bože ony fakt probírají sex a tak..njn asi je ten svět fakt moooc dopředu...i když já taky začínala v 16,ale už s antik.a troufám si říct,že jsem měla i rozum..

zlatarx
4. kvě 2010

jo a moooooooooooooooc díky za upravení tabulky jsi hvězda 🙂 🙂 🙂

petulka12345
4. kvě 2010

Teda Pájí já jsem to tam měla tak pěkně doplněný a zase tam nemám nic ale to neva 😀 😀 😀
Jinak včera jsem byla u té doktorky všechno v pořádku a domluvili jsme se že pokud se nám miminko nepodaří do dvou nebo tří měsíců že mám přijít udělá mi hormonální profil a jestli mám ovulaci a když to bude v pořádku přítel by šel na spermiogram a potom by se uvidělo co dál!!!Ale říkala že kdybych si to rozmyslela že klidně můžu přijít i dřív!!!! 😀 😉
Už jste na tom některá byla a jak to probíhá nebo něco o tom mocinky děkuji!!!! 😉 🙂

lencza
4. kvě 2010

petulko: to je moje chyba, jak jsem ráno kopírovala tabulku, tak jsem vzala tu sobotní, aby se mi to dobře počítalo a pája to jenom překopírovala

petulka12345
4. kvě 2010

Jjjj neva nic si z toho nedělej to je v poho 😀 😀 😉

vcelka77
autor
4. kvě 2010

ahoj holky, teda vy v tom ale děláte bordel 😀

paja28
4. kvě 2010

Jsme hrozné, co? Dobrá, tak já ráno svou reputaci napravím...dobrovolně se hlásím k zítřejsí aktualizaci tabulky...a doplním tam Peti veškeré údaje!!! 🙂 Souhlas? 😀