Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

pipiii
20. led 2010

jee saf, vy uz jste naockovany, jo? nas budou ockovat az buhvi kdy, porad nemame zahojenou TBC. myslim ze amalka ted muze mit kolem 5300g maximalne, takze jste nas predbehly😀

misa1982
20. led 2010

Ahoj holky tak my jsme ockobvani obstaly bez teplot a nebyl ani protivny tak jsem rada.... 😵 😵 😵

safirek
20. led 2010

Ahojky,

Pipi, prý je malá zdravá, tak ji naočkovala. A za 14 dní bysme měli jít na prevenar.

Miso, tak je dobře, že je malý ok. 😉 U nás taky v pohodě, byla úplně normální, tak snad už se to nijak neprojeví. 🙂

misicka455
20. led 2010

Ahojky holky,tak my jsme porad jeste v Motole a jak se rika smuly neni nikdy dost aby nemohlo byt vic. Kdyz operace se povedla,nemuze me jit protoze nejime,pak nam zacala hnisat jizva a aby toho nebylo malo vcera na echu nam nasly na srdci dalsi dve vady. Jsem nevyspana a totalne z nervama v pr.. ke vsemu tak daleho od domova. Dneska se na vizite dozvim co snama snad se z toho neslozim. Manzel nastesti dneska dojede na nastevu,ale pristi tyden jsem tu sama a asi se zblaznim.

kiki3
20. led 2010

Ahoj holky!
teda misi,co to ctu...to uz snad ani neni pravda.. 😢 ...ale bude lip,uvidis! jizvicka se zahoji,a snad ta vizita nebude tak zla...moc drzime pesti!!!dneska si spolecne s manzelem verunku uzijte!

jinak mate sikovny deticky ze jsou po ockovani tak statecny 😵

safirek
20. led 2010

Misicko, ☹ ☹ ☹ Jsi s malou v nemocnici? Můžeš být u ní?
Chjo, držím pěsti, ať je Verunce brzy dobře!!! A co ty? Co břicho?

vodickova.jana
20. led 2010

Ahoj holky...

Míšo to je fakt hrozný.....chuděrka malá, ale je to bojovnice a určitě se jizvička zahojí, začne papat a ty vady snad nebudou tak hrozný. Držíme pěstičky a dej vědět jak jste dopadly....musíš být chudáku taky úplně odrovnaná, ale taky musíš být silná kvůli malý.... 😉

murynka
20. led 2010

tedy misicko ☹ ☹ to je mi líto ani si nedovedu představit co prožíváš musíš být silná!!!malá je statečná ona to vybojuje.....věřím tomu smůly fakt máte tedy dost 😔 😔

pipiii
20. led 2010

ahojik...

misicko.... jsi tak silene silna!!!!!!!!! moc na tebe i na malou myslim!!! posilam vam oboum velikou pusinku a doufam ze bude Verunce lepe!!!!!! neumim si vubec predstavit co prozivas☹

saf, dneska jsme byla na kontrole s tou TBC a porad to ma nezahojene, tak ji to doktorka propichla, teklo z toho hodne krve a hnisu☹☹☹ musim to ted mazat a zalepovat, uvidime jak to bude vypadat za 10dni a dyztak 1.2 naockujeme Hexou a zaroven Synflorixem.

misicka455
21. led 2010

Holky,tak nas budou sledovat a uvidi se co a jak dal. Jsem s malou na pokoji,ale je to na budku. Ve dne tu porad chodi sestry,doktori atd. a vecer mi mala rve takze jsem totalne nevyspana . Jizvu taky budou sledovat. Tak snad se bude lepsit.

renat2
21. led 2010

Holky, aho j nestíhám, učím se co to jde...Jen Vám chci říct, že jsme byli dnes na kontrole a už nemáme s. 😀 😀 ale sundavací dlahu a máme jí dávat jen na spaní na noc (ještě ji chvilku budeme dávat i do kočárku, tam je klidný a vadit mu nebude 🙂 já jsem tak šťastná. Jinak zítra ale jedeme na tu konzultaci do Hradce, tak uvidíme, co řeknou tam. ale tady se nožička dr. mooc líbila.

Misi: ať je malá co nejdřív v pořádku a jste brzo doma, to víš, musí se to hlídat. držíme palce.

Jinak se omluvám, nedočíltala jsem, ale snad je u všech vše v pořádku.

winii
autor
22. led 2010

Dobré ráno

nějak to tady poslední dobou nejede co, ale každý toho máte tolik co, já jak jsem byla teďka pořád v tý nemocnici tak se mi toho tak nakupilo, že pořád jen někde lítám a vyřizuju hrůza 😝 , to ještě musím do práce podepsat ty papíry na daň a uvést, že neuplatňuji nárok na slevu na dítě, tak zase budou nějaké penízky 😵

my už sme docela okej, teďka zase lehl manžel s chřipkou, tak to je pořád něco fakt 😀

misicko jsi statečná a tvoje beruška taky, moc mě mrzí, že opět pro tebe neměli lepší zprávu, ale Verunka všechno zvládne a já vám moc přeju ze srdíčka aby ste už měli jen samé štěstí moc si to zasloužíte 😵 věřím, že to je tam moc vyčerpávající, mě to to tam taky deptalo ☹

renat no tak to je úžasná zpráva moc a moc gratuluju jsem šťastná i za vás 😵 Kubík musel bejt v sedmým nebi viď když mohl volně kopat nožičkama umím si to živě představit 😉 . Renat tak se pěkně uč a ty to zvládneš budem na tebe s Gabinkou myslet a držet palečky až tam budeš ju 😵

já čekám teďka na instaletéry, budou mi vyměňovat baterie vodovodní, jsem vzhůru už od šesti 😝

safirek
22. led 2010

Ahoj holky,

Wini, když se to zdraví sype, tak se sype, viď. Jsem dneska taky posílala daňový přiznání do práce, jsem ráda, že už to mám z krku.

Renat, super, že malý už je bez s.!!! 🙂 To pro něj musí být pěkná úleva a pro tebe taky.

Misicko, jak je? Co malá, nějaký nový zprávy? Snad bude brzy líp! 😉

U nás teď poslední dvě noci s Natálkou hrůza a děs a dny taky. Asi dolehly účinky očkování. Skoro chudák nespí, když už usne, tak sebou hrozně háže, je neklidná. Přes den je protivná, kňourá. Včera v noci jsme s ní byla od půl druhý v noci do čtvrt na pět vzhůru a chovala jsem ji. Dneska už spala trošku líp, ale kojila jsem co hodinu, tak jsem jak praštěná, po těch nocích.

Nevíte některá co Kulinka a Machytka, se tu taky dlouho neukázaly, tak snad jsou v pořádku!

pipiii
22. led 2010

ahojik holky....

misicko, ty to zvladnes!!obe to zvladnete!!!! 😵 😵 😵 jen vim jak se ti ty dny tahnou☹.

my jsme byli na kyclich vcera a na jedne nozicce se nenaslo jaderko, takze musime cvicit, ale to se amalce vubec nelibi a je dost v kreci, takze to nejak nejde:-/

vodickova.jana
22. led 2010

Ahoj holky tak jsem se tu taky konečně ukázala....
🙂
Renat super,že už jste bez s. 😉 Kubajs je určitě rád....

Já byla včera s kámoškou projít město, tak jsme nakoupily pár hadříků a byly jsme v jednom krámu a tam jsem objevila kočárek který chci koupit. Ten co mám Kiki...a měly ho v černý a v zelenkavý barvičce,a ten zrovna chci....Tak jsem ho občíhla, stojí 9990 se všim všudy....tak aspon pro něj nebudu muset do Budějek a koupim ho tady....tak jsem byla moc ráda.... 🙂

A v pondělí budu muset do práce, taky kvůli daním... 😕

vodickova.jana
23. led 2010

No holky kde jste všechny???? 😕

safirek
23. led 2010

Ahoj Jani, jak je? 🙂

Taky koukám, že tu nikdo není...

machytka
23. led 2010

Ahojte holky,já jdu jen na skok pozdravit,měla jsem to dost krušné,byli jsme na těch horách,tam vše super,ale v den,kdy jsme dojeli jsem 2m před vchodem do baráku spadla na ledě,sice na bok,ale zrovna na ten,kde měl malej hlavu,takže jsem chodila tři dny na monitory a kontroly,naštěstí vše v poho,ale byla jsem z toho dost vyděšená.Jinak pořád není otočenej a váhu měl minulý víken 2,6kg,takže císař hrozí,prý se nejspíš neotočí a tak velkýho-min.4kg nenechají rodit prdelkou.
V noci chodím co 2hod na wc,nohy mám tak nateklé,že jsem musela koupit mega obří boty,abych mohla vůbec vyjít a Honza mě musí obouvat🙂,teď jsme v Sokolově,dnes budeme slůavit tchýně narozky a v pondělí zas domů.Z poslední kontroly CS1,mám počítat,že se narodí až v termínu.Tak se zatím mějte,dočtu ve chvilce času,papap........Kuli,co ty???

vodickova.jana
23. led 2010

No Safi huráááá aspon někdo.... 😀

Jsem tu nějak osiřela....my se máme dobře....Štěpka mě právě pěkně kope, tak vás asi pozdravuje.... 😀

ardila
23. led 2010

Ahoj holky, tak jsem taky tu..
Machy, to je dobře, že ses ozvala, uf, hlavně, že jste v pořádku. Teď každou chvíli někdo píše, že se natáhnul na ledu, tak hlavně opatrně.. ale ono to ani opatrně moc nejde.. Včera jsem byla na srazu s dubnovkama a holky, co už mají děti, říkali, že se někdy prcek otočí až pár dní před porodem, tak budu držet palce, ať se ještě Honzík otočí, ještě má čas..
Já zvažuju, že v pondělí naběhnu k dr., poslední dobou mi dost tvrdne břicho, stačí abych šla víc než 5 min. a hned je jak šutr, bolí, tlačí mě v podbřišku a dr. říkala, že když mi to začně, ať hned přijdu, tak se tam asi radši otočim.
No jo, co Kuli, dlouho tu nebyla.. snad je vše ok. Já na ní mam myslím někde v IP číslo na mobil, zkusim ho najít a napíšu jí..
Jinak jsem včera ráno byla v Praze na té thajské masáži, co jsem dostala od Honzy k vánocům a teda bylo to fakt úžasný, nakonec skoro 2 hodiny místo hodiny a půl a odcházela jsem jak znovuzrozená, on tý doby mě nezabolely záda a cítím se skoro jako bych ani nebyla těhu.. Až na to tlačení do žeber a kopání 🙂

kulinka29
23. led 2010

ahoj holky...omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla...ale nebylo mi nejlep,jak píše Ardilka...celý den mi tvrdlo břicho a na poslední KO jsem měla čípek už jen 1,5cm (má být prý 4),tak mě dr poslal do nemocnice.Ale já jsem tam nešla....jeden den v nemocnici tady stojí 120franků (2000Kč) a člověk si to musí platit sám...tak ležím doma a beru mega dávky magnézka...a stejně to nepomáhá.Navíc mi celý den zalíhaj uši,a dost mě teď trápí vnější hemeroidy..nic příjemného.Ale k dr s tím nepůjdu,protože se jak jinak Stydím.
Minulý týden na KO jsem měla placentu už vytáhlou...takže budu rodit normálně a prcek je už hlavou dolů.
Machytko: ježiš, hlavně že jste v pořádku, musíš na sebe být opatrná...ale to se lehko říká viď.
Ardi: s tím tvrdnutím si určitě dojdi...mě tady řekli,že to není sranda....
Jinak všechny moc zdravím 😉 a jdu ležet,protože večer jsme pozvaný na večeři ke kámošům a ještě předtím chci jít do lékárny pro něco na ty hemeroidy....doufám,že to nebude trapas.

vodickova.jana
23. led 2010

No holky....teda žádná sláva to s váma není.... ☹

Machy tak hlavně, že je malej v pořádku,já ted ven radši ani moc nechodim....jak sem byla předevčírem s kámoškou ve městě tak jsem sebou taky málem sekla....tak ted budu spíš doma... 😒 No a koukám že tě straší obříkem...ale já myslim že snad tak velký nebude....kámoše co ted rodila říkaly že bude mít malá skoro 4kg a měla jenom 3kg....se pěkně sekli...a snad se ještě otočí.... 🙂

Ardi, k tý doktorce radši jdi....mě zatim břicho vůbec netvrdne....za celou dobu jen asi 2x a to jen trochu a na chvilinku....a tu masáž ti závidím... 😉 Mě sice záda ještě nebolej, ale masáž bych brala hned.... 😀

Kuli tak super budeš rodit normálně.....to seš asi ráda ne??? No tak hlavně doma lež, čim víc bude prcek tlačit na čípek tim se bude rychlejc zkracovat....tak fakt moc nestůj ani nesed...

machytka
23. led 2010

tak já mám křeče už od 16tt a beru magnosolv,celkem mi to zabírá dobře.S tím obříkem se bojím proto,že už mi to na těch monitorech řekli nezávisle 4doktoři,takže proto,ale váha teď z utz je ,,jen,,orientační,tak třeba to nebude tak hrozný,horší je pro mě ten pocit,že prostě není usádlenej tak,jak má,ale třeba si to ještě rozmyslí.Má na to už jen měsíc🙂))))Neskutečně mi to teď letí,ten konec ani nestíhám užívat,prostě pořád něco.
Ardi:masáž tajně závidím....a jak jsi tam ležela??Nebo jsi musela sedět kvůli pupíku??
Kuli:odpočívej,je super,že placenta povyskočila,ale hlavně domluv Lucince,že nejdřív se musí vyklubat Honzík a až pak je na řadě ona a žádné předbíhání!!!!!!
Jani:tobě taky pěkně naskakujou týdny,za chvíli už budeme mít mimísky všechny,to je fakt hustý.
Ještě jsem i dočetla,Misicko,držte se s Verunkou!!!!!!Misi a kde jsi byla v Brně v porodnici??
My teď se švagrovkou udělaly hromadu chlebíčků a za pár minutek už začne oslava tchýniných narozek,jejich rodinka je v pohodě,tak už se na ně moc těším,protože do porodu už sem cestu asi nezvládneme,takže se uvidíme až s Honzíkem

ardila
23. led 2010

Ahoj kuli, teda já měla čípek 4 cm před několika týdny a to se dr. divila, že je hodně dlouhej a holky kolem 30tt mívají 2 cm a je to ok.. Tak to je zvláštní, že tobě dr. tvrdí něco jinýho.. A na to tvrdnutí tady taky většinou říkaj, že to je běžný a má to skoro každej.. Nějak mi přijde, že ten tvůj dr. tě zbytečně straší.. Ale jen lež a bude to ok. Super zpráva s tou placentou, vidíš, taky tě dr. strašil takovou dobu předem a zbytečně..
Machy, napřed jsem ležela na jednom boku, podložený břicho polštářkem, pak zas na druhém, to mi namasírovala záda, pak jsem ležela na zádech a masírovala všechno od nohou přes břicho po prsa, pak zase v leže obličej, krk, hlava a pak nakonec v sedě ještě záda. A Honzík se určitě otočí, měsíc je dost času.. V mojí těhu knížce píšou, že většinou se otáčí až mezi 34-36tt, ale dost často i později. Já mam tušení, že už je prcek nějakou dobu hlavou dolů podle kopání, ale nevim to teda jistě, jsem zvědavá na utz, ale jdu až 2.2.

kulinka29
23. led 2010

ardi jo jo,máš pravdu...mě taky připadá,že ten můj dr. je takovej až moc pečlivej,že všechno přehnaně řeší..proto ho beru trošku s rezervou.Ale to tvrdnutí je docela hrůza, protože to mám třeba 20x denně....ale věřím,že nakonec budu ještě přenášet. A s tím čípkem....taky si myslím,že prostě už máme pár dní před porodem...a je to normální,že se zkracuje atd.
Jo a s tou placentou taky tak...zbytečně jsem se nervovala a podívej.... 😉

ardila
23. led 2010

No právě, měla bys být co nejvíc v klidu a ne se zbytečně stresovat.. Já to tvrdnutí právě nemam moc, když sedim nebo ležim tak vůbec. Ale v pondělí se tam stavim.

kulinka29
23. led 2010

ardi to už jsem taky pochopila....že jsem se zbytečně nervovala, a docela jsme si i dost upírali sex...a teď mě to trochu mrzí....určitě je tenhle dr hodně dobrej,ale ze všeho dělá vědu...takže příští těhu zkusím někoho jiného 😉
A jak jinak?už máte celou výbavičku?

ardila
23. led 2010

No ono zase lepší než dr., kterej nic neřeší a pak může být problém, že..
Všechno ještě nemáme, teď jsme dali zálohu na nová okna, tak tenhle měsíc už nemáme z čeho nakupovat. Kočárek by měl být každým dnem, už začínám být trochu nervózní, že nikdo nevolá. Ale jinak chybí už je pár věcí - matrace, chůvičky, monitor dechu a věci pro mě do porodky, jinak už nic tak akutního, co by se příp. nemohlo dokoupit z porodnýho není.. A co vy?
My se jdeme trochu projít s pejskama a večer asi zajdem do kina, musim využít, že mě nebolej záda a měla bych to tam přežít.. Nejspíš to bude poslední kino na dlouho dobu. Uvažuju o tý kawasakiho růži, neviděla jste to některá?

ardila
23. led 2010

Tak jsme zpátky z "úspěšné procházky". Jak jsem sedala do auta, tak mě zabolelo v boku, asi jak se napínaj ty vazy, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost, to mě bolí pravidelně.. Ale jak jsme jeli, tak to bolelo víc a víc a jak jsme tam dojeli, tak to bolelo tak, že jsem nebyla schopná chodit. Docela mě to vyděsilo, bála jsem se jestli to neni slepák třeba, ale bylo to fakt asi od těch vazů jakoby v pravém boku.. No tak jsme ujeli 25 km, psi vypustili na 5 min. z auta a jeli zpátky.. cestou domů to bylo postupně lepší a jak jsme dorazili, tak pohoda, teď mě nic nebolí a je mi dobře.. Možná nějaký znamení, že se mam na procházky vykašlat nebo nechápu 😅
Na kino nakonec kašlem, jdeme na večeři, snad mě zas něco nezačne bolet mezi dveřma 😝

kiki3
24. led 2010

ahoj holky po odmlce se hlasim,ale koukam ze tu nestiha vic holek 😀
tak u nas to je ted naprd,kubik chytil od lukase hroznou rymu,chudacek,vubec nemuze dychat..mame tu odsavacku na vysavac,ale ma tu rymu tak vzadu ze to stejne moc nejde...a tak se chudak trapi,nemuze pit,spinkat,porad tak chrci,no hruza....je mi ho moc lito a stve me ze mu nemuzu pomoci... 😔

jinak holky koukam na vase tt,teda to neni mozny!!tady se uz zas bude pomalu rodit,jupiii 😵

renat,tak uz bez s.??to je super!!kubik musi byt spokojenej co? 😵
jani,kocarek je bezva,ja jsem s nim spokojona.. 😉
machy,teda to jsi musela byt vystrasena,ja bych taky byla....tak jeste ze to dopadlo dobre....no a s tim odhadem vahy bych to taky nevidela tak cerne,zname tipovali chlapecka pres 4 kila a mel 3,4kg,takze to zas tak spolehlivy neni...a otocit se muze klidne v den porodu 😉,u nas byl kubik vzhuru nohama uz od 26tt,ja se zas bala jestli to neni nebezpecny,kdyz je tak dlouho hlavou dolu 😀 otoky,tak to byla moje jedina,ale hnusna komplikace v tehu,taky jsem mela problemy s botama 😀 a cs1 jsem mela jeste tyden pred porodem,takze fakt jsou tyhle situace desne nevyzpytatelny 😀
kuli,no to koukam!placenta se posunula!bezva!a ten cipek,o tom jsem nejak neslysela jak ma byt dlouhy,me to dr.nikdy nehlasil...ale odpocivej,nabrana energie se nikdy neztrati 😉 a jestli muzu poradit,na ty hemeroidy,tak dubovou kuru,to je nej lek na tohle....ja si ted taky delala sedaci koupele po porodu,trochu me to taky bolelo a za tri dny bylo vse v pohode,dokonce i nastrih.. 😉
ardi,zavidim tu masaz!!to muselo byt super!to tvrdnuti jsem v tomhle obdobi mela taky porad...ale kolem 37tt to ustalo...asi to je fakt ta priprava delohy...ale u kazde to asi bude jine,tak si s tim radsi skoc,za to nic nedas... 😵
my jedem k nasim na obed 😵 vecer se snad zastaviim 😉