Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
25. led 2010

Tak jsem Míše napsala, tak pak dám vědět.

Mury: díky...a netrápí Sofinku něco? Že pláče? určitě se to upraví. My teda hodně spíme i přes den...momentálně pořád v kočárku...🙂
V noci taky dobrý, usíná kolem pů8-8 a vstává taky tak nějak, chvilku si hrajeme, nakrmíme a pak třeba spí ještě do půl10 🙂

No a já mítso toho abych se učila a využila chvíli, co Kuba spí, tak tady vysedávám, ale dělám tu práci...tak to mě snad omlouvá 🙂 ale jdu si přečíst i nějakou otázku...

murynka
25. led 2010

trápí 😀 nechce ležet 😝 😝 chce se chovat a nosit na rukou to jí je 😠
v kočárku také spí ale kdo má v tom mraz chodit ven ☹
nám usíná v 6 a vstáváme v půl 8 mezitím tak 1 dvě krmení....usíná brzo protože padá na pusu když celý den nespí 🙄

vodickova.jana
25. led 2010

Tak jsem zase tady....po obědě mě manžílek odvezl do práce, musela jsem jít vyplnit daňový přiznání a řeknu vám že venku je teda pěkná kosa.... 😝
A

vodickova.jana
25. led 2010

se mi to zase záhadně odeslalo.... 😀 😀
A ted jsem hodinu vytírala ale naštěstí břicho netvrdne a nebolí tak snad je to ok... 🙂

Renat kočík je Camarelo Q12....a jsem ráda, že Kubík je už v pořádku ... 😉

renat2
25. led 2010

mury: já mám kočárek jeden ještě doma, hodím k oknu a spí jak dudek...ven taky nechodíme, tady je mríz, vítr a zas sněží....
No jo období nošení, co poradit, asi vydržet já to teda tak dělala...nenechala jsem ho plakat nemám na to... šoupla jsem ho do baby vaku a hotovo...teď už moc nechce..občas ho dám když je unavený a nemůže zabrat, pustím fén a do 2 minut tuhoň, ale spíš už hcce koukat, povídat apod.
Spíte hezky.

Jani: tak zalez pod deku a dej si čajík 🙂 a pořdáně se zahřej. No vidíš, musím si udělat daň. přiznání..

ardila
25. led 2010

Tak já jsem se pěkně přežrala 😝 Teď bych měla jít se psama, ale nemůžu se hnout 😀 A asi tam bude hrozná kosa, já tu sedím u kamen a je mi dobře.. Asi je jen pustim před barák a bude..
Já už jsem trochu nervózní z kočárku, dodací lhůta byla 12-14 týdnů a zítra to bude 14 a pořád nikdo nevolal.. Ale nechci tam volat, protože jsme dali všechny prachy jako zálohu na okna a budeme mít na doplatek až z další výplaty.. Tak doufám, že se v únoru nedozvím, že se na nás zapomnělo 😒

vodickova.jana
25. led 2010

Renat já sem se zahřála tim vytíráním.... 😀 😀

Jinak jsem vás dočetla, tak koukám Kiki že rýmička stále trvá....to je mi malýho líto... ☹

Renat ty seš opravdu velmi akční člověk..... 🙂 Ale to je dobře aspoň je furt něco co tě baví.... 😉
A pak dej hlavně vědět jak to vypadá u Mišky s Verunkou... 😕 Snad už hezky papá, a ta jizva se jí taky hojí...

ardila
25. led 2010

Jani, vytírání mi teď přijde jako nejnáročnější činnost, hlavně v kuchyni, tam máme takovou blbou nerovnou dlažbu, co se musí pořádně drhnout, tak už to přenechávám Honzovi..

vodickova.jana
25. led 2010

No mě to ještě jakžtakž jde,ale spíš mě potom bolej záda....hold jednou za čas se vytřít musí no.... 🙂

renat2
25. led 2010

Jani: 😀

tak misicka psala...jsou pořád v Praze, Míša už má břicho rel. v pořádku (reps. lepší), ale Verunka pořád probkémy s jídlem, sice už papá, ale pak to vyzvrací a následně brečí, že má hlad. Míša prý moc nespí, musí to holky vymakat...
Mám pozdravovat!

safirek
25. led 2010

Kiki, to ani nevím, že byl Kubík takovej drobek. Váhu vím, že jste měli zhruba jako my 🙂
Snad malýho ta rýma brzy přejde. My to měli 2x, ale jen taková slabší rýma, stačilo jen zvlhčovat a odsávat nosík a za pár dní byl pokoj.

Mury, malá by se taky nejradši pořád chovala. Strašně se jí líbí, když ji nosím "na tygříka", to má o všem přehled a je spokojená! Už se těším až bude sedět a moct koukat. 😵 A taky měla období kolem těch dvou měsíců, přes den skoro nechtěla vůbec spát, ale teď už je to zas lepší. Víc se hýbe a rychleji unaví.

safirek
25. led 2010

Přidala jsem pár nových foteček Natálky, tak můžete mrknout 🙂

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

murynka
25. led 2010

renat já také kočárek můžu dát na terásku 😉 někdy to i dělám když už nevím co s ní 😀 😀
také si moc ráda povídá 😵 ted momentálně na mě spí 😎 😀

saf ježiš děkuju za pozitivní zprávu že se to třeba změní 😅 myslelajsem že budu mít nespavce 😖 😅

natálka je kočička už je veliká holka krásná 😵 😵

safirek
25. led 2010

Jé, až teď koukám, že psala Renat zprávu od Misicky. Snad se dá Verunka brzy do pořádku! Chudák Míša, si užije 😔 Musí to spolu zvládnout a pak snad bude už jen dobře!

Mury, není zač 😀 😀 aspoň jsem tě potěšila. Ono na tom asi něco je, že až se pak víc hýbe, tak potřebuje nasbírat víc energie a spí.

Ty děti rostou tak rychle, až si někdy říkám, že to uteče ani nebudu vědět jak, tak si chci tu mateřskou co nejvíc užít a Natálku jako miminko. I když sledovat ty pokroky je taky úžasný! 😵

safirek
25. led 2010

Mury, koukala jsem na přidaný fotečky, máte stejný pyžamko jako my 🙂 Sofinka krásně roste!

renat2
26. led 2010

ahoj holky...jdu jen pozdravit, pojedeme na RHb a pak se budu učit, dnes opravdu moc. Fotky krásné, všem to moc sluší...

Jinak já ráno měla superprobuzení, přišlo mi stipendium ze školy, tak jsem hned poplatila objednávky na mmb...t se jen kutálelo.
jinak noc hrozná, měli jsme prdíky, ale jaký - kapky nekapky (i mě bolelo břicho, takže zřejmě z něčeho co jsem snědla...si zas budu dávat asi větší pozor..)

Tak valím, zatím

kiki3
26. led 2010

cau,taky jdu jen v rychlosti pozdravit,dnes jedem na obed a hned o pul 1 jsme objednani k pani doktorce...jsem moc zvedava kolik bude kubicek vazit... 😵 no a dnes jsme meli docela dobrou noc,kuba spal od pul desaty do 4!coz je pres tu rymu zazrak...pak uz trosku zlobil,a zas jsme porad museli odsavat, ale aspon trochu jsem se prospala....renat, koukam ze vy v noci nic moc,kubove si to nejak stridaj 😀 a penizky!!no super 😉
mury,saf,fakt krasny holcicky,jedna hezci nez druha!!!! 😵 😵 😵
holky tehulky,co takhle prihodit nova briska??jsem zvedava 😀 😅
misicce prejem at je to jen a jen lepsi,a to co nejdriv!! 😵

kulinka29
26. led 2010

ahoj holky....tak u nás noc šílená...od 3h jsem měla šílený bolesti v levém podbříšku...manžel mě musel níst i na záchod.Ted už je to lepší,ale mám jít zase na úřady (a to je celkem tak 2km....tak to možná nechám na zítra).
Renat: stipendium jo?Teda ty jsi šprtka 🙂 (myslím to z legrace)....a to se bojíš,že neuděláš státnice...to já byla vždy dvojková...jedničky jen vyjímečně.Jo a píšu ti IP.
Holky tak pořidtě u dr dobře a Kiki...bříško vyfotím,jestli se ještě vejde na dispej.

kulinka29
26. led 2010

Ardi jak jdou u vás ty okna?

renat2
26. led 2010

Tak to máme za sebou, no dnešní cvik..nevím, nevím, jak zvládneme, je náročnější, a bude potřeba asistence taťky 🙂 ale my se s tím popereme, Kuba je šikulka, nebrečí ani tam (já si myslela, že to dělám špatně...ale prý ne, prostě holt ho to třeba baví, je fakt, že okolo děláme šaškárny, prostě hravou formou.

Kuli: nic nedorazilo, ale třeba ti do toho něco vlítlo.

kiki: já nevím, co Kubu popadlo, ale zřejmě opravdu něco, co jsem snědla a jeho to nadýmalo....jinak máme noce celkem obstojné, kojíme kolem jedné a pak kolem 4té, takže paráda. Usíná jak kdy, ale většinou do půl8, do 8 je tuhoň 🙂

Tak jdu zkusit uvařit, vypadá to, že bude chrupkat, tak si ho vezmu v křesílku do kuchyně...ať se najím.

Jinak u nás je celkem obstojně, sluníčko vylezlo, takže bych mohla ven, ale zase napdal sníh, takže broďárna... 😒

misa1982
26. led 2010

Ahoj holky nas tedka spi tak nakukuju ale pujdu varit....Jinak u nas jsou noci taky celkem v pohode kojo o pul osme pak hned usnul dalsi jidlo o pul jedne o pul treti a v pet ted basti vic je to hladovec ale jsem rada ze vydrzi od pul osme do pul jedne jinak je tady dneska celkem krasne sviti slunicko a venku se to taky da nejsou tak strasne mrazy vcera to bylo horsi.....Jinak my chodime ven kazdy den 2krat rano a odpoledne rano odvedu Martu do skolky a rovnou si zajdu do obchodu takze rano to vychazi tak na hodinovou prochazku a odpoledne jen pul hodiny......Tomášek posledni dobou kdyz mu nejde usnout tak mrci a je protivnej ale dela to asi tak 5minut pred usnutim....

misa1982
26. led 2010

Jo a zapomela jsem napsat ze si maly porad cpe ruce do pusinky nevim co tam hleda uz jsem se mu divala jestli tam nema aft nebo neco nic jsem mu rikala ze na zuby ma jeste dost casu tak nevim co tam hleda....a zacal se sam zvedat jako kdyby se chtel sam posadit kdyz ho mam na sobe a koukame se na televizi tak ho mam opreneho zadama tak aby videl a zacal zvedat hlavicku a zada,kdyz lezi v lehatku tak to dela taky vypada to jako by se chtel posadit proste je s nim sranda....

renat2
26. led 2010

Kuli: tam mi přišla objednávka, 3tis. v prčičích, ale naprostá spokojenost, hned jdu ředit a vyprat Kubovy věci...snad se mu ten ekzém (vyrážka) nebo co to je zlepší.
a nová sněhura taky super...včera jsem si pohmoždila malíček (doufám, že není zlomený 😒 tak hned mažu

Misi: Kuba včera večer řval jak zjednaný asi 10 minut, po koupání, nechtěl jíst, byl prostě úplně hotový, unavený, potřeboval zabrat aspoň na 20 minut (byla si unavený i papat), v půl8 se vzbidil, najedl a byl hned zas usnul...Co si oblíbil je, že cestuje po posteli, otáčí se jako ručičky na hodinkách...
Jinak přitahuje se taky, přesně jak píšeš, když sedí, zádama opřený o moje břicho a hlavička mezi prsama, tak to zkouší...
A ruka v pusince je naprosto v pořádku, zrovna jsem to probírala s RHB a ta, že to je nutné, že pokud si dítě nestrká suku do pusy, je to špatně a značí to psychickou poruchu, že prostě je to vývojová etapa, takže v klidu, můžeš zkontroloval aftíky apod. ale myslím, že to nic není.
My ji tam máme pořád...(a prst taky, vzhledem k tomu, že nemá dudlík)

renat2
26. led 2010

Právě se ucumlal a usnul 😀

misa1982
26. led 2010

renat ahoj on ji tam ma taky porad a kdyz tam nema ruku tak tam cpe latkovou pinku (ja rikam ze s tou plinkou bojuje)strka ji do pusinky pak ji ma na obliceji natahuje ji ....on si tam ten prst dava i kdyz je po jidle dneska rano jsem mu davala prso a on si tam rval i prst tak jsem mu rikala ze s prstu mu nic nepotece 😵 😵konkretne palec....a me se chce neskutecne spat!

renat2
26. led 2010

dělá to samé i splínou...

Dám pár fotek, to musíme ukázat....momentky hadr 😉

renat2
26. led 2010

Tak pár momentek, já z nich nemůžu...(ale zase smažu)

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

misa1982
26. led 2010

Tak ty jsou super jsem se taky zasmala ja mam smulu na to foceni jak vytahnu fotak tam se Tomášek prestane smat a hledi co to mam....ale snad se taky podari dneska je nejakej protivnej najedl se a zase spi....ja jdu dodelat konecne jidlo

pipiii
26. led 2010

ahojik😀😀😀

miso, tak my mame to same😀 amalka si rve do pusy uplne vsechno a hlavne latkovou plinu a samozrejme svoji ruku😀 ruku si strka tak hluboko ze se ji chce z toho zvracet😀 a latkovou plenu by si do pusy narvala nejlepe celou, kdyz jdu kojit tak to zkousi se svoji rukou a prsem najednou atd😀 no je s nima sranda

renat, krasne fotecky! paseni mu uz krasne jde 😵 amalka pase pekne, ale vydrzi chvilku tak po 5 minutach se rozplacne a rve😀

jdu s epodivat na nejaky fotecky co tu mate🙂

vodickova.jana
26. led 2010

Ahoj holky.... 🙂

Renat tak jsem fotky stihla než je smažeš....Kubča se fakt krásně směje.... 😀 😀

Já budu dneska večer kámošce hlídat malou...tak doufám že to přežiju, protože jí asi začínají růst zoubky (konečně skoro v 10 měsících) a noc dneska prej celou prořvala....tak snad když jí budu hlídat buide hodná.. 🙂 ..i když moc v to nedoufám.. 😕