Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kulinka29
1. únor 2010

Renat: neboj,to se nestává jen tobě 😀 😀 .Já dneska stlačila celou krabičku sušenek 😲
Byla jsem na procházce se známýma a jejich dětičkama....bylo to super.Ty maj tolika energie 😉
Jo Renat, s tou dlouhou rozepínací košilí je to taky dobrý nápad....hned jdu mrknout co máme doma.

renat2
1. únor 2010

kuli: vždyť říkám, já dnes perlím... 😀 jukni po košili, když mě ještě něco napadne, dám vědět.
To je dobře, že chodíš, čerstvý vzduch je nejlepší a pohyb taky pomáhá 🙂

Já jsem teď dodělala dotazník do diplomky, taky to učen ímusím prokládat jinak...

Jo a narazila jsme na super podívanou:
http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/190822-ne...

vodickova.jana
1. únor 2010

Holky tak já se dneska jen tak poflakovala, šla jsem ven akorát nachvilku vynést tašky se tříděným odpadem do kontejnerů... 🙂 Já jdu na KO ve středu, tak snad to dopadne dobře....

winii
autor
1. únor 2010

Ahoj holky nějak vás zanedbávám co 😅 , ale napravím slibuju teďka jsem na podzimnkách pač tam domlouváme srazík teda už jsem konečně domluvily, mohli bysme taky něco takového udělat ne na víkend si někde ubytovat, moc ráda bych vás všechny poznala bylo by to fajn

holky v kolik chodíte koupat a kdy dáváte spát, máte to pokaždý jinak nebo už máte režim my se snažíme se vždycky strefit kolem sedmé koupeme dáme najíst a spinkat vždycky nám to vychází na tu půlhodku takže vždycky od osmi je klid a máme pohodičku

misicko moc vás obdivuju jste statečné obě dvě a Verunka je nejstatečnější holčička co znám, posílám pohlazení 😵 ať už je všechno jenom dobré

winii
autor
1. únor 2010

renat díky za smsku ještě jsem se vůbec nedostala k tomu ti odpovědět 😅 a na jaký příjmení to mám poslat písněš mi to do Ipka díky a co Kubík už je v pohodě už se vykakal

winii
autor
1. únor 2010

já už se tak těším na nový miminka 😵 ta naše potvůrka tak roste, prohlížela jsem fotky z porodnice a ani se mi nechce věřit, že byla někdy tak malinká

vodickova.jana
2. únor 2010

Ahojky holky.... 🙂

Winn to je dobrý nápad s tím srazíkem takle někde...a to máte i s mužskejma. Já jen, že ten můj by asi nejel, mezi tolik ženskejch který nezná. 😀 😀 To vim na tuty....Tak snad se na něčem časem dohodnem i my...ale až budu mít prcka na světě jo.... 🙂 Ono by to bylo stejně nejlepší někdy v létě.

Winn tak to plánuju taky koupat nejdřív kolem sedmý, protože v létě je dlouho vidět tak aby nešel malej spinkat moc brzo. 😅

No já jedu dneska něco ještě nakupovat. Manžel mi totiž konečně nechal auto, jel zase do Prahy na montáž...tak dokoupim co mi chybí pro Štěpku...

safirek
2. únor 2010

Ahojky

Sraz bych taky brala, mohlo by to být super! 🙂
H. by asi klidně jel a jak ho znám tak by tam všechny bavil 😀 Spíš by byl možná problém se trefit do termínu, aby ho pustili v práci.

Jani, užij si nákupy 🙂

Wini, my koupeme mezi 18-19hod. Ale někdy to třeba nevyjde, malá nemá náladu nebo tak... Tak ji vykoupu ráno, to pak blbneme, když jsme doma samy a čachtá se dýl.

Renat, jak je malýmu po očkování? A co s tím jídlem, už papá hezky?
My jdeme dneska na očkování proti pneumokokovi, tak jsem zase zvědavá.
A noc dneska blbá. Zase jsem kojila snad co hodinu.. Ale teď si pusinka hezky hraje na dece 😵

vodickova.jana
2. únor 2010

No tak to já si myslim, že J. by nejspíš nejel. Ale já bych si to užila i sama..... 😀

No a já asi vyjedu do toho města..... 🙂 Tak se tu zatim mějte pa pa

winii
autor
2. únor 2010

Ahoj holky

no jede se i s manžílkama, ale ten můj je taky hrozně opejpavej vůbec se mu teda nechce, já nevím, že ty chlapy to tak hrouzně řeší 😀

já bych to viděla třeba na září to je ještě pěkně a vy aspoň už ty prcky budete mít taky trošku větší, bylo by to super ten srazík snad se domluvíme 😵

u nás je dneska pěkně tak až se Gabča vzbudí tak asi vyrazíme ven

ardila
2. únor 2010

Ahoj, tak jsem tu z utz a vše v pořádku. Prcek je hlavou dolů, váha přibližně 1800 g, termín + - odpovídá, takže ten apríl by mohl klapnout 🙂 Dostala jsem papír na mateřskou, takže 16.2. nastupuju.
Jinak srazík bych brala, až bude Šimon venku a trošku povyroste.. A myslím, že Honza by taky jel, kdyby jelo víc chlapů 🙂

kiki3
2. únor 2010

Ahoj holky,
letni srazik by byl uplne super! L. by asi jel kdyby jeli ostatni chlapi...a kdyby mel volno v praci 🙂
win,my koupeme kolem 7..do osmi je vzdycky v postylce ... nerikam ze vzdycky uz spi,kolikrat uspavam jeste hodinu ale uz je to proste cas na spani...
Saf,tak at hezky zvladnete ockovani,Natalce posilame pusu na bebinko 😵
jani,jsem zvedava co pokoupis,pak pisni 😉
ardi,teda jestli vam to vyjde na aprila tak vam to ani nikdo neuveri 😀 koukam ze simonek krasne roste a ze je poslusnej- hlavickou dolu 😉 🙂
kubik ted spinka,od rana je hodnej,dnes ma dobrou naladu,i noc byla v pohode! 😵 usnul v 9, a kojo ve 2,pak v pul 5 a v 9 rano 🙂

misicka455
2. únor 2010

Ahojky holky,

tak my se snažíme koupat mezi šestou a sedmou zaleží na tom kdy se prdka vzbudí, jinak jí nebudím jen kvůli koupaní.

Ten srazík by byl fajn nápad 😉

vodickova.jana
2. únor 2010

Tak jsem zpátky z nákupu....byla jsem venku 3 hodiny.... 😀
Utratila jsem 2000,- a top ještě štěstí že v tom posledním krámě se nemohlo platiti kartou a já byla líná dojít do bankomatu. Jinak by to bylo ještě víc. Teď musim zase šetřit .... 😀
Jo a dneska mi přišla krásná zavinovačka z MMA tak to všechno vyfotim a hodim do albika....až si trochu odpočinu... 😉

tak to vám v tomhle ty chlapi závidim...Jirka by asi nejel někam s někým koho vůbec nezná... 😠 No hold už je takovej.... 😕

vodickova.jana
2. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tak tady je zase něco nového z výbavičky...🙂)

ardila
2. únor 2010

Jani, krásný věcičky 🙂 Já taky poslední dobou utrácela.. V době, kdy jsem skoro bez peněz mi to jde nejlíp a pak se jen modlim, ať už nějaký prachy přijdou 😅 Ale zase jsem komplet vybavená do porodky, už jen zítra čekám na župan a kojokošile, jinak mam vše. Pak jsem doobjednala vše do postýlky - matraci, prostěradla, chránič matrace, utratila jsem plno peněz v drogérce.. Ale teď mi došlo, že máme nějak málo hraček, tak to budu muset ještě pořešit..

winii
autor
2. únor 2010

Jani teda ty se se rozjela 😀 , ale to je dobře 😉 já zase lifruju na MMB věci po Gabče co už jsou nám mali ať se mi udělá prostor pro další velikosti

my měli jet původně sem http://www.mlynhotel.cz/ je to tam moc krásný kousek za Jihlavou, myslím, že vysočina je tak střed pro každýho ne kromě ardilky a misi1982 ty to maj hodně z ruky, mohlo by se pak jeden den vyrazit třeba i do zoo v Jihlavě je moc pěkná www.zoojihlava.cz

kiki a miso gratuluju prckům k jejich 1. měsíci toto letí co 😵

my koupeme teda taky každej den, Gabča už je na to zvyklá, máme už takovej rituálek kdy ví, že se pak to tom jde spát, takže usínání je u nás labůžo na to si nemůžu stěžovat je to fakt zlatíčko

ardi Šimonek už má pěknou váhu to je dobře a hlavou dolů co víc si přát ještě ten pohodovej porod co 😉

já jsem si teda žádnou kojící košily nekupovala, v nemocinci sme měly ty erární košile na rozepínání a doma jsem si klasickou noční košily vždycky vyhrnula 😉

winii
autor
2. únor 2010

jani krásný věci a ta košile vypadá dobře to je kojící

holky posílaly jste někdo něco už ajnince renat mi poslala adresu ale bez příjmení nevíte náhodou jaký má kdyžtak do ipka díky

winii
autor
2. únor 2010

už tady dlouho nebyla murynka co nevíte o ní jak se mají se sofinkou jak rostou?

renat2
2. únor 2010

Uff ahoj, tak na chvilku...už teče do bot, takže jsem v papírech, chápete asi...že.

Winii: já jsem hlava, samozřejmě ti písnu IP 🙂 s příjmením..
Jinak my koupeme kolem sedmé, nědky když je mrzutý tak před sedmou, někdy i dýl...jak to vyjde, ale vždy je tak cca do osmi v postýlce a spinká...
Vypadá to hezky...určitě se pobavíte...jen teda ZOO v JIhlavě se mě osobně třeba nelíbí, je taková "nijaká", ale je to o názoru, dost tam cpu teď peníze, tak se třeba ještě změní...ale na ZOO to nestojí, co 🙂
(je to můj názor, je jasné, že nemusíte souhlasit)

Já bych pro sraz taky byla 🙂

Jani: krásný věci, to musel být vítr v peněžence...

JInak očkování docela dobrý, v noci nic, jen je trochu mrzutý, ale naštěstí teploty nikde, snad to ještě nezakřiknu...už tu ječí, tak musím letět, pokusím se sem zas někdy dostat, něž bude den D 🙂

renat2
2. únor 2010

Jo jinak jsme dostali ten Synflorix...sice dr. nejdřív mluvila o Prevenaru...ale ono to je asi jedno..

vodickova.jana
2. únor 2010

Winn tu košilku jsem koupila dneska v Hypernově. Kojo asi přímo není, ale má vepředu cvočky, takže se dá rozepnout a je i na ramínka který se dají stáhnout.Tak si myslim že to stačí za 200,- 🙂

Koukala sem na ten mlynhotel a je to tam pěkné, tam teda s holkama jedete jo???

Renat no jo už se to blíží co?? Ale ty to zvládneš neboj.... 😉 a jsem ráda že Kubík to zvládnul dobře.... 🙂

renat2
2. únor 2010

Jani: ta košile je fakt parádní. A koukám, že budete mít taky SPZ 🙂 to je super. Tady na to lidi koukají jak z spadlí z višně. A to ještě jezdím s kamrádkou, která má taky kčárek jako 4kolové vozidlo řádně označený 😀 😀

Tak K. už spí, ale musela jsme mu sekundovat (a měla jsme co dělat to nezalomit s ním), zdá se mi trochu teplejší 😒, tak to musím hlídat.

kulinka29
3. únor 2010

ahoj holky.....jak se máte?
Jani: máš krásné věcičky,my by jsme možná taky potřebovali ještě nějaká bodíčka a dupky...ale já už na to nemám náladu.
Ardi: gratuluju ke KO, to je fajn,že je všechno hezky v pořádku.
A nevíte jak Machytka?Ta už tu dlouho nebyla a je asi o 2 týdny napřed než já....ale asi má jen hodně zařizování.
Renat: ty jo,ještě pár dní a budeš to mít za sebou....já jsem si potom taky strašně oddychla.

murynka
3. únor 2010

ahojky holky

jsem na tom jako míša patřím do diskuze kde nám znepříjemnila život jedna uživatelka nějak nemám na to vymazat alba z koníka ☹ ale brzy to udělám...je to hodně zneužitelné a dost jsme se spálila ☹

jinak se máme fajn 😵 malá je zlatíčko 😵 😵

opatrujte se tu 😎

kulinka29
3. únor 2010

jo a přibrala jsem aspoň půl kila (sice za 3 týdny)....ale mám z toho radost 😉

murynka
3. únor 2010

stejně se koník během 14 dnů bude měnit jako je modrá střecha a to se mi zdá hodně nepřehledné ☹ ...takže budu jen nakukovat jak se máte ale stejně nestíhám 😀

vodickova.jana
3. únor 2010

Ahoj holky, tak já za chvilku razim k doktorovi. Tak snad bude vše ok.

Mury proboha co to tam máte za holky v těch diskuzích??? 😕 😕

murynka
3. únor 2010

jani jen jednu ale stála za to 😠 jde pořád o jednu diskuzi kam chodila míša i já...držím pěsti na kontrolu 😎

renat2
3. únor 2010

Dobré ráno, tak naštěstí dobrý, teplotku neměl 🙂 sice teda hodně baštil, přijde mi, že se zas prsa míň nalevají, ale uvidíme, hady neřve...

Mury: mě napadlo, že jsi stejný případ jako pipii, že si taky odešla...no samozřejmě to chápu, já taky internetu moc dobře nevěřím...proto dávám fotky už jen na chvilku.
Mně se desing mondrý střechy líbí, ale spíš oceňuji to soukromé zaheslování, myslím, že jsme tady ustálená parta, tak si diskusi necháme pod heslem a hotovo...teda pokud holky budou souhlasit.
I když nějakým lidem, hackerlm apod. ani možná to zahleslování nebude dělat problém....

Moc mě ale mrzí, co se Vám stalo, je to hrozné, že někdo dokáže být takový, bohužel u hodně holek tady na koníku to je bohužel i o tom, že hooodně moc vyzradí se svého soukromí, dávají celá jména apod. nevím, na diskuse píší hodně věcí ze soukromého života...to pak se zvá podle me snadněji, ale nevím... to už jsou spíš opravdu spekulace, a na druhou stranu je každého věc, co kde napíše, a je to v tu chvíli veřejné....asi nikdo ale nepočítá, že na takovém fóru o dětech by byl někdo, kdo by se tím bavil, zneužíval to atd.
Je to svým způsobem hrozná doba...
Ať vás to na nové diskusi už nepotká!!!